forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Непременно следва да се посети, идеално е и като ден, и като час, и като време.
И се очаква генерална репетиция за битката с "Лил".

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:46 pm
Мнения: 48
До колкото разбрах,времето ще е хубаво,началния час е супер,цените са екстра - трябва да се съберат повечко хора ! Яд ме е,че няма да мога да дойда,защото съм на работа до 7 :ohmygod Бахти гредата !!!Иначе е ясно,че майните ще се изсипят моШно ! За мача,смятам,че ще ги Обием ;) САМО ЛЕВСКИ !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 12:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7051
На работа съм , пропускам а и няма да го гледам :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 6:33 pm
Мнения: 10
nikistankov написа:
2 лв. ли да е цената ? Чак на такова ниво Мустакович няма да падне.



хахах ... еми да ти кажа, от средата на миналия шампионат се вдигнаха цените... :) Не миналия, а по миналия сезон за Б сектор цената беше 1 лв... за малко по-важните мачове 2 лв и с прасетата и ловеч 3 лв :))) Иначе цените са си напълно нормални :) Аз си взех карта и съм доволен, сега от нея наистина има нужда за да ти излезне по-евтино


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Билетите за Лил за хората с абонаменти карти се пускат от петък, а останалите ? :roll:

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Останалите от вторник.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
adiiiboy написа:
nikistankov написа:
2 лв. ли да е цената ? Чак на такова ниво Мустакович няма да падне.



хахах ... еми да ти кажа, от средата на миналия шампионат се вдигнаха цените... :) Не миналия, а по миналия сезон за Б сектор цената беше 1 лв... за малко по-важните мачове 2 лв и с прасетата и ловеч 3 лв :))) Иначе цените са си напълно нормални :) Аз си взех карта и съм доволен, сега от нея наистина има нужда за да ти излезне по-евтино

Сети се защо са били такива по-миналия сезон. :wink: Както каза - нормални цени. Който иска да подкрепи истински отбора си , все ще ги изнамери до Събота. :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12989
Местоположение: истинското село !!!
нахлуваме моШно и тФа е !!!

:lsfc3 :lsfc3 :lsclapp :lsclapp :lsfc3 :lsfc3

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 6:15 pm
Мнения: 5
майните ще са много,това е ясно.а пък ние,имайки впредвид,че всичко ни е наред,цените са ниски и часа е удобен трябва да сме поне едно 10 000 и да си направим лудница,загрявка за УиУ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25101
Местоположение: Възраждане, Русе
100 хиляди :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 9:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
успех мача дано стигнем до победа без контузени играчи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Kireto obajda ibasi koravoto parvo mnenie :loser2

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 10:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
6:3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 1:12 pm
Мнения: 52
Местоположение: София
evelinho написа:
6:3


Тия да ни вкарат 3 гола. Ъпсурд!

_________________
"България може и трябва да се нареди между първите футболни сили в света, а това ще стане, когато всяко едно дете обуло футболните обувки заживее с тази мисъл."
Георги Аспарухов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Бе ние хубаво се гласим за парад, ама ще ни липсват сума ти хора.
А последното домакинство изобщо не беше толкова лесно, колкото ни се стори впоследствие.
Гонзо и Ясен требва здраво да набиват обръчи, та да не си помисли някой че ония идват да се бият сами.
И май пак опираме до Хмариян като титуляр :ohmygod2

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Радко написа:
evelinho написа:
6:3


Тия да ни вкарат 3 гола. Ъпсурд!


да се молим да не са безответни :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 11:36 pm 
evelinho написа:
Радко написа:
evelinho написа:
6:3


Тия да ни вкарат 3 гола. Ъпсурд!


да се молим да не са безответни :ohmygod2

:smt089


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 6:33 pm
Мнения: 10
Личното ми мнение е, че на отбора му липсват резерви... :) Слори е пълната дупка и играе само за себе си...Бензукан и Рабех колкото и големи пияници да са, липсват... Играчи като тях с такова хладнокръвие и сигурност в играта (особено Рабех) липсват... Не може цял отбор да разчита на Дарко, защото когато го няма него, няма кой да подаде на Гарата...Жо играе добре в първенството, но срещу малко по-качествени съперници издиша... Нито срещу прасетата...нито срещу лович, нито в ЛЕ е направил добър мач (въпреки, че ми е любимият футболист) Общо взето играем на проблясъците на Дарко към Гара :) Дано ме опровергаят събота, а и не се съмнявам, че ще ме :Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Жо направи един добър мач в Европа срещу Гент. :smt006

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 12:01 am 
Кво се надъхвате колко як е часът, денят, билетите, като е ясно, че ще е студено :bigok :lol:
Иначе идваме мощно! Очаквам един човек, притежаващ западен автомобил, пребиваващ в същия квартал, в който съм и аз, да запази една седалка място, за да мога да споделя с него пътят до и обратно стадиона, за да не ми е студено и да мога да отиде и да се прибера максимално бързо, за да не ми се карат, че съм дошъл на гости, а съм отбил 10 часа на мач или въобще не съм се прибрал както не веднъж се е случвало :smt005


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
adiiiboy написа:
Личното ми мнение е, че на отбора му липсват резерви... :) Слори е пълната дупка и играе само за себе си...Бензукан и Рабех колкото и големи пияници да са, липсват... Играчи като тях с такова хладнокръвие и сигурност в играта (особено Рабех) липсват... Не може цял отбор да разчита на Дарко, защото когато го няма него, няма кой да подаде на Гарата...Жо играе добре в първенството, но срещу малко по-качествени съперници издиша... Нито срещу прасетата...нито срещу лович, нито в ЛЕ е направил добър мач (въпреки, че ми е любимият футболист) Общо взето играем на проблясъците на Дарко към Гара :) Дано ме опровергаят събота, а и не се съмнявам, че ще ме :Р


Ти нормален ли си :ohmygod2 Жоазиньо дърпа напред тоя отбор от 2 години, слабите мачове му се броят на пръстите на 1 ръка а сигурно ще ми кажеш че срещу силни съперници издиша вкара 2 невероятни тупалки в Евро-мачовете ни без които немаше да сме заникъде срещу доста по-силни отбори от прасетата...
Това ни е най-мотивирания футболист който гони ВСЯКА топка и не се отказва до последно, нищо че е черен и кинта и 20.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На тоя мач с Локото трябва да отидем повечко хора

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 1:55 am 
UL написа:
adiiiboy написа:
Личното ми мнение е, че на отбора му липсват резерви... :) Слори е пълната дупка и играе само за себе си...Бензукан и Рабех колкото и големи пияници да са, липсват... Играчи като тях с такова хладнокръвие и сигурност в играта (особено Рабех) липсват... Не може цял отбор да разчита на Дарко, защото когато го няма него, няма кой да подаде на Гарата...Жо играе добре в първенството, но срещу малко по-качествени съперници издиша... Нито срещу прасетата...нито срещу лович, нито в ЛЕ е направил добър мач (въпреки, че ми е любимият футболист) Общо взето играем на проблясъците на Дарко към Гара :) Дано ме опровергаят събота, а и не се съмнявам, че ще ме :Р


Ти нормален ли си :ohmygod2 Жоазиньо дърпа напред тоя отбор от 2 години, слабите мачове му се броят на пръстите на 1 ръка а сигурно ще ми кажеш че срещу силни съперници издиша вкара 2 невероятни тупалки в Евро-мачовете ни без които немаше да сме заникъде срещу доста по-силни отбори от прасетата...
Това ни е най-мотивирания футболист който гони ВСЯКА топка и не се отказва до последно, нищо че е черен и кинта и 20.

Към думите ти трябва да добавя и факта, че дори когато на Жо играта не му спори напред, помага на Минев във всяка секунда. Много футболисти с неговия ръст не биха и посмяли да скочат за висока топка, но той скача срещу човек 2 глави по-висок и 1 път от 10 я вземе. Не виждам вмомента в отбора ни играч, който да е по-сърцат от него.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 8:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Много сте прави. Жо е най-сърцатия ни футболист. Винаги дава всичко от себе си, дори да не е във форма. Последните 1-2 години определено Жо е най-добрия ни футболист. Сега с Гарра си правят конк.ренция. :)
Мачо е 2:1 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Makedonalds написа:
Кво се надъхвате колко як е часът, денят, билетите, като е ясно, че ще е студено :bigok :lol:
Иначе идваме мощно! Очаквам един човек, притежаващ западен автомобил, пребиваващ в същия квартал, в който съм и аз, да запази една седалка място, за да мога да споделя с него пътят до и обратно стадиона, за да не ми е студено и да мога да отиде и да се прибера максимално бързо, за да не ми се карат, че съм дошъл на гости, а съм отбил 10 часа на мач или въобще не съм се прибрал както не веднъж се е случвало :smt005


Мястото е запазено! Ще те върна максимално бързо на гостито, само да знаеш, че трябва да се отбием за 5 мин след мача, че съм ти харесал едно дърво.. :smt047

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
Ако не е Жо, сме за никъде ! Това момче има класата за голям западен, европейски отбор. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Цитат:
Ето и всички 18 футболисти на Левски, които попаднаха в групата за мача с Локомотив Пловдив: Божидар Митрев, Кирил Акалски, Дъстли Мюлдер, Стефан Станчев, Иво Иванов, Йордан Милиев, Майкъл Тевия, Калин Щърков, Сержиньо Грийн, Лъчезар Балтанов, Александър Александров, Христо Йовов, Мариян Огнянов, Даниел Младенов, Жоазиньо, Александър Киров, Исмаил Иса и Гара Дембеле.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2544
Освен, че е най-сърцатия ни футболист и че е един от най-добрите през последните 2 години, Жоазиньо е само на 21 г. - по-млад е от талантите от школата Огнянов, Балтанов и Митрев, а вече се е наложил като несменяем титуляр. Само да беше малко по-висок... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 12:21 pm
Мнения: 606
Само немога да разбера защо кривия търка пейката ?Toчно за него не мисля че трябва да е твърда резерва ,може и да е на възраст ама се раздава повече от някои млади надежди... :smt017

_________________
14-1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
acrimonious написа:
Makedonalds написа:
Кво се надъхвате колко як е часът, денят, билетите, като е ясно, че ще е студено :bigok :lol:
Иначе идваме мощно! Очаквам един човек, притежаващ западен автомобил, пребиваващ в същия квартал, в който съм и аз, да запази една седалка място, за да мога да споделя с него пътят до и обратно стадиона, за да не ми е студено и да мога да отиде и да се прибера максимално бързо, за да не ми се карат, че съм дошъл на гости, а съм отбил 10 часа на мач или въобще не съм се прибрал както не веднъж се е случвало :smt005


Мястото е запазено! Ще те върна максимално бързо на гостито, само да знаеш, че трябва да се отбием за 5 мин след мача, че съм ти харесал едно дърво.. :smt047



И не си ни поканил нас, а? Да си приготвим пръчките. :loser2


П.П. Някъде преди мача да пием по бира,две, три-по стара форумна традиция? Паметника по обясними причини, които Деси Банова най-добре може да обясни, не е препоръчителен. :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com