forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Погледнете тоя раздел viewforum.php?f=19 и се досетете как е сега положението. Добре сме в сравнение с миналата година, стига ривани

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Изказването на Гонзо е смешно и е много далече от истинските проблеми. Звучи като оправдание и излъчва безсилие...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
jurnalist0 написа:
subata написа:
jurnalist0 написа:

Що говориш глупости? Любовта им към пловдивските отбори се базира на омразата към столичните, че винаги са по-добри и по-обичани.

Иначе онова рижаво момиче днес го видях отблизо, и се оказа, че не е това, което очаквах :loser2


Да и заради това ходят повече на дербито си. Точно ги сплотява омразата към столичните отбори :ohmygod


Сега няма пак да почваме глупавият спор кое дерби е по-интересно и кое е дербито на България.
Иначе на Локомотив наистина си беше силна агитката, тук няма две мнения.

Всъщност субата искаше да ти каже, че си тъп ама ти не го разбра :loser2 :loser2 :loser2
Не съм гледал мача, слушах 20-на минути по радиото, но от коментарите във форума си правя следните изводи:
:arrow: Защитата пак е била палава :bigok , интересно че вратарчето този път не е пратен да се обиграва в Монтана :bigok
:arrow: средата на терена пак е нямало никой, щом го няма боК Дарко да подава на боК Гарра положението става "Биму мамата" :bigok
:arrow: Локото са ни надиграли и са ни били с чисто футболни средства
:arrow: Съдията този път не е педераС :bigok И сега следва най-якото :bigok
:arrow: Момчетата от Пловдив са ни надвикали на нашия стадион, като отново се е пяло супераристократичното "Умрете селяни" :bigok Обаче по радиото при 0:2 се чеха няколко добри включвания на нашата агитка, включително и скандиране между секторите :roll:
Нещо вярно има ли това или да :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
hidden767 написа:
Изказването на Гонзо е смешно и е много далече от истинските проблеми. Звучи като оправдание и излъчва безсилие...


Винаги си способен да смаеш. Това ти признавам. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Имаше мъгла над Б, А и отчасти В сектори, затова не се чувахме :bigok По-младите потребители иронизират моите думи и подчертават в болд една истина, която ще разберат след време :bigok Като жив свидетел на "преди" и "сега" имам пълно основание да застана зад думите си. Форумът беше в сектор Б! Преди и след мачове - пеед банята, а на мач всички ходеха! Студ, пек, слаби или силни - Левски е в сърцата и на стадиона, а не по форуми и лалане :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
зле ми е. направо свят ми се зави по едно време от нерви, толкова бяхме жалки и некадърни. ужасно се чувствам.. не знам защо се случва така, мамичката му скапана. ;/

дано някакво чудо ни се случи в четвъртък и да си тръгнем усмихнати от стадиона..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
случват се и загуби, не може само да се печели, не сме Барселона. напълно нормален беше този срив в отбора.. а и Гаррата наистина без Дарко не може да разгърне потенциала си. Кривия се бореше доста, но просто на тази възраст толкова си може. излишни му бяха споровете към страничния съдия, това е ясно, ама просто си беше изнервен. Локото наистина си стояха доста добре тактически, агитка си им беше добра също. ама истинската причина да паднем е, че те спечелиха жребия в началото и нашите не нападаха второто полувреме към Б, което до сега през сезона ни носеше късмет :bigok
всички на мача в четвъртък. САМО ЛЕВСКИ :levski !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
rkk написа:
Kryten написа:
rkk написа:
Лично за мен между другото единствен от нашите игра Кирето Акалски... Головете не бяха по негова вина, извади поне 4-5 положения...

Серж игра както обичайно, също Станчев беше на ниво. Останалите бяха :ohmygod2


Позволи ми да отбележа, че Серж е основният виновник за втория гол. Всички се изтеглиха бързо, той се мърдосваше и покри засадата :smt006
Иначе през останалото време беше на ниво.

Трябва да го видя на видео, но на стадиона, гледайки го, ми се стори, че беше най-адекватният и добър играч сред нашите. Просто явно са на различни честоти с бавните в защитата и ония не могат да го разберат. Видя се кой какво може в защита, като единия от 'най-добрата' двойка защитници в България излезе ;) Пак насиране на Герена за което не сме вярвали, но на фона на минлата година не мисля, че трябва да се правят драми. Имаше времена, когато Локото идваха насрани и се молеха да не отнесат повече от 3 парцала, но тези времена минаха :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
echoes написа:
дано някакво чудо ни се случи в четвъртък и да си тръгнем усмихнати от стадиона..


Ще тичам по терена гол след мача, няма ядове за усмивките :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Mr. Smith написа:
:arrow: Локото са ни надиграли и са ни били с чисто футболни средства
:arrow: Съдията този път не е педераС :bigok И сега следва най-якото :bigok
:arrow: Момчетата от Пловдив са ни надвикали на нашия стадион, като отново се е пяло супераристократичното "Умрете селяни" :bigok Обаче по радиото при 0:2 се чеха няколко добри включвания на нашата агитка, включително и скандиране между секторите :roll:
Нещо вярно има ли това или да :bigok



Следствие от написаното:
Изобщо не трябва да се гледат мачове. Щом има форум.левски.цом всичко е точно. Най-точните коментари, даващи най-ясна представа за случващото се. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
хидъне, сподели какво смяташ е сбърканото щото и аз горе-долу съм съгласен с теб отностно интервюто на Гонзо. Щото проблемите в играта днес бяха същите като преди, но тогава в повечето случаи се измъквахме по един или друг начин.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
Май забравяте,че Батков трябва да прави безплатна зимна селекция...която след днешния мач съм сигурен,че ще включва поне един черен от Локото...та според мен е имало среща Батков-Коко преди мача...просто нямам друго обяснение за безумната игра.Това ако беше миналата година добре,ама сега някакси не върви :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
Играем архаичен футбол, за който са виновни ГОНЗО § Ясен. Доста неща не са им ясни и това излиза с пълна сила сега. Просто сме смешни. Една стена, един корнер не можем да наредим и тук изобщо не опира до играчи. С играчите, които имаме всичачки отбори трябва да ги бием с 2 гола разлика, независимо дали сме гост или домакин.
От лятото повтарям, тук някои ме нарекоха песимист, късметлия, неразбирачи и тн. Просто досега в някои мачове късмета ни покриваше/ Реално обаче от 2 месеца нямаме смислен мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
UL написа:
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!

:smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Седем:Едно написа:
Гонзо каза, че Гарра се е самозабравил. Някой просто го цитира тук.

Не е точно така.......някой по-горе каза че било време Гара да седнел на пейката.........еми дай по тая логика да вразумим всички и да седнат там и Грийн, Младенов, Иса, Гаджев и направо да си връщаме Христов, Еньо, Жеан Карлуш, Бистрон и сие....

Goviado написа:
Имаше времена, когато Локото идваха насрани и се молеха да не отнесат повече от 3 парцала, но тези времена минаха :smt006


Всъщност ти правиш драмата, братле......никакви времена не са отминали с тази епизодична победа на локу на Герена......ето опресни си паметта че дори и в най-слабия си сезон миналата година пак ги бихме и през 95% от всички мачове в последните 30 години...
http://levskisofia.info/others.php?tour=1004&team=120

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Последна промяна UL на Съб Окт 30, 2010 10:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
hidden-а е прав, защото Гонзич допреди няколко дена разпряваше, че Гара не правил целия отбор. Сега пък му се сърди, че не е вкарал. Иначе след всяка загуба тук става един и същ сценарии:

човек 1: отправя някаква критика, без да обижда играчите.
човек 2: казва, че ЛЕВСКИ се подкрепя независимо от резултата и е тъпо да се псуват играчите.
човек 3: споменава, че сме се чорбарзирали.
човек 4: казва, че не сме Барса или Манчестър, за да печелим всички мачове (това естесвено се казва след всяка загуба, въпреки тя да е 3та подред) :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
DirtyDog написа:
Mr. Smith написа:
:arrow: Локото са ни надиграли и са ни били с чисто футболни средства
:arrow: Съдията този път не е педераС :bigok И сега следва най-якото :bigok
:arrow: Момчетата от Пловдив са ни надвикали на нашия стадион, като отново се е пяло супераристократичното "Умрете селяни" :bigok Обаче по радиото при 0:2 се чеха няколко добри включвания на нашата агитка, включително и скандиране между секторите :roll:
Нещо вярно има ли това или да :bigok



Следствие от написаното:
Изобщо не трябва да се гледат мачове. Щом има форум.левски.цом всичко е точно. Най-точните коментари, даващи най-ясна представа за случващото се. :bigok

Цитирам МакедоналдсА по памет "В този форум не е станало , това което някой не е казал " :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
UL написа:
Седем:Едно написа:
Гонзо каза, че Гарра се е самозабравил. Някой просто го цитира тук.

Не е точно така.......някой по-горе каза че било време Гара да седнел на пейката.........еми дай по тая логика да вразумим всички и да седнат там и Грийн, Младенов, Иса, Гаджев и направо да си връщаме Христов, Еньо, Жеан Карлуш, Бистрон и сие....


Аз бре. Грийн, Иса и Дани няма за какво да сядат, защото се раздват и се вижда, а Гарата сме го виждали какво може и какви ги върши последните мачове. Той самият много си вдигна летвата и има нужда от приземяване от звездоманията, в която явно си е позволил да изпадне. А онзи преди мен в поста, който е написал, че Гонзо се сърдил, че Гарата не е вкарал, ще го помоля да не видоизменя толкора грозно и тенденциозно думите на други хора.

Гонзо: „Гара Дембеле не се вложи толкова да направи нещо, и него май го е налегнала умората и звездоманията. Гара Дембеле днес просто се видя, че не е това, което беше предишните мачове”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Kryten написа:
хидъне, сподели какво смяташ е сбърканото щото и аз горе-долу съм съгласен с теб отностно интервюто на Гонзо. Щото проблемите в играта днес бяха същите като преди, но тогава в повечето случаи се измъквахме по един или друг начин.

Между редовете чета: Не можем да се справим с футболистите. Не ни слушат.
Преведено:
Тактиката и изискванията на треньорът са абсурдни и футболистите усещат че нищо не се получава. Треньорът е изгубил уважението им, подобно на Дочев в лит(*кс-етрополе.
Абсурдно е Гонзо да се оправдава със звездомания след вече доста загубени мачове, които очевидно разбиха самочувствието на играчите. Ако са склонни към звездомания, то тя е трябвало да се прояви преди 2 месеца, а не сега. Едва ли спада във формата на всички футболисти е случаен и едва ли има друг виновен освет спортнотехниоческото ръководство.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Bobolin написа:
UL написа:
Седем:Едно написа:
Гонзо каза, че Гарра се е самозабравил. Някой просто го цитира тук.

Не е точно така.......някой по-горе каза че било време Гара да седнел на пейката.........еми дай по тая логика да вразумим всички и да седнат там и Грийн, Младенов, Иса, Гаджев и направо да си връщаме Христов, Еньо, Жеан Карлуш, Бистрон и сие....


Гонзо: „Гара Дембеле не се вложи толкова да направи нещо, и него май го е налегнала умората и звездоманията. Гара Дембеле днес просто се видя, че не е това, което беше предишните мачове”.


Е не е вкарал един мач и го налегна звездоманията :bigok Яко. Гонзо може да каже, защо некой друг не вкара. Франсето да не е робот да вкарва всеки мач по 3 гола :)


Последна промяна subata на Съб Окт 30, 2010 10:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:28 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Пак се започват излишни драми и критики.Някой от този форум може ли да каже ,че след миналата година е очаквал ,че тая година ще сме най -добрия отбор в БГ и ще се борим за елиминации в ЛЕ?Трябва да сме благодарни на Ясен Петров и на Гонзо- от липса на отбор и колектив изградиха такъв за по-малко от половин година.Привлякоха добри чужденци сплотиха колектива ... Вярно правят се грешки ,има нужда от 2ма-3ма нови,ама екипа още не е раобтил дори година.Ако лястовицата осере всичко и ги махне просто ...Вижте и Моариньо прави Х с отбор от 3та дивизия ,миналата година реал падат с 4-0 от някакви аматьори.Левски падна с 5 от Спортинг и всичи почнаха ,че нищо не става от отбора и от Ясен .Ами ,ако паднем с 4-0 от 4то дивизионен отбор сигурно трябва да ги разтреляме...Трябва да се остави отбора и да се работи както до сега и всико ще е наред :lsclapp

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:29 pm 
UL написа:
Мен повече ме е яд че тотално ни надвикаха на трибуните, аз затова специално исках да ходя да си оставя гласа поне да не се чустваме гости на Герена, но така и не успях а като гледах и по ТВ май по-добре че не ходих........понеже горе четох някакво момче възхвалява пловдив футболния град - братле никой не те спира заминавай да футболизираш на Капитан Райчо и т.н.
Това което го може и го е правил СЕКТОР Б ще бъде само и единствено в сънищата на майните...
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!


Братле, водещите групировки на Локото са водени от МЪЖЕ.Хора на по 30+ години, които не са престанали да ходят по мачове.Хора които знаят какъв е верния път.В този форум, а и попринцип много Левскари ги псуват, но за мен те са дойстойни за уважение.Днес нито една песен, нито едно скандиране против нас не чух.Мисля че това говори достатъчно.
А при нас как е?! Когато нещо не ни върви играта или нещо сектора си мънка, почваме с умираниците, със селящината.
Агитката в такъв вид няма светло бъдеще.Но уви, никой не отстъпва и всеки тегли към себе си.
А и както каза един човек, в този сектор станаха много хора групировките и качулките.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
IRR написа:
UL написа:
Мен повече ме е яд че тотално ни надвикаха на трибуните, аз затова специално исках да ходя да си оставя гласа поне да не се чустваме гости на Герена, но така и не успях а като гледах и по ТВ май по-добре че не ходих........понеже горе четох някакво момче възхвалява пловдив футболния град - братле никой не те спира заминавай да футболизираш на Капитан Райчо и т.н.
Това което го може и го е правил СЕКТОР Б ще бъде само и единствено в сънищата на майните...
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!


Братле, водещите групировки на Локото са водени от МЪЖЕ.Хора на по 30+ години, които не са престанали да ходят по мачове.Хора които знаят какъв е верния път.В този форум, а и попринцип много Левскари ги псуват, но за мен те са дойстойни за уважение.Днес нито една песен, нито едно скандиране против нас не чух.Мисля че това говори достатъчно.
А при нас как е?! Когато нещо не ни върви играта или нещо сектора си мънка, почваме с умираниците, със селящината.
Агитката в такъв вид няма светло бъдеще.Но уви, никой не отстъпва и всеки тегли към себе си.
А и както каза един човек, в този сектор станаха много хора групировките и качулките.


Ами ти си написал същото като мене ама с други думи.......както и да е...
и при нас можеше да има хора не на 30+ а на 40+ да водят агитката........само че от ЛЕВСКИ може да се направи "професия-фен" а от ЛокоПд - не.......ето това е генерално разликата - ПАРИТЕ ЕБАХА МАЙКАТА НА СЕКТОРА...колкото и да ми е гадно да го напиша.....щото тези които съм ги виждал едно време в сектора сега ги няма и едва ли ще се върнат , тръгнаха си отвратени от доста неща...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
hidden767 написа:
Kryten написа:
хидъне, сподели какво смяташ е сбърканото щото и аз горе-долу съм съгласен с теб отностно интервюто на Гонзо. Щото проблемите в играта днес бяха същите като преди, но тогава в повечето случаи се измъквахме по един или друг начин.

Между редовете чета: Не можем да се справим с футболистите. Не ни слушат.
Преведено:
Тактиката и изискванията на треньорът са абсурдни и футболистите усещат че нищо не се получава. Треньорът е изгубил уважението им, подобно на Дочев в лит(*кс-етрополе.
Абсурдно е Гонзо да се оправдава със звездомания след вече доста загубени мачове, които очевидно разбиха самочувствието на играчите. Ако са склонни към звездомания, то тя е трябвало да се прояви преди 2 месеца, а не сега. Едва ли спада във формата на всички футболисти е случаен и едва ли има друг виновен освет спортнотехниоческото ръководство.


Не можем да се справим с футболистите. Не ни слушат.
Преведено пък според мен:
Идните дни на тренировките някой от звезделините ще пропищят с кървави сълзи, защото ще им припомним за кой отбор и коя фланелка носят.

Та Хидъне, ти нищо не превеждаш. Ти импровизираш и то невярно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Само аз ли си мисля,че агитката ни днес бе на добро ниво :smt017

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
niki92 написа:
Пак се започват излишни драми и критики.Някой от този форум може ли да каже ,че след миналата година е очаквал ,че тая година ще сме най -добрия отбор в БГ и ще се борим за елиминации в ЛЕ?Трябва да сме благодарни на Ясен Петров и на Гонзо- от липса на отбор и колектив изградиха такъв за по-малко от половин година.Привлякоха добри чужденци сплотиха колектива ... Вярно правят се грешки ,има нужда от 2ма-3ма нови,ама екипа още не е раобтил дори година.Ако лястовицата осере всичко и ги махне просто ...Вижте и Моариньо прави Х с отбор от 3та дивизия ,миналата година реал падат с 4-0 от някакви аматьори.Левски падна с 5 от Спортинг и всичи почнаха ,че нищо не става от отбора и от Ясен .Ами ,ако паднем с 4-0 от 4то дивизионен отбор сигурно трябва да ги разтреляме...Трябва да се остави отбора и да се работи както до сега и всико ще е наред :lsclapp

Бате, при Левски такива сценарии са невъзможни. Погледни история, съпостави потенциал, възможности и тн. Такива загуби не са допостуми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
не знам какво чак пък толкова скачате на гонзо за това изказване.. а и гонзо е около гара, не вие. може пък да му се е отворил нещо, да му е казал нещо?

факт е, че гара беше супер неподвижен днес. не говорим за пропускане на положения, факт е, че нямаше и кой да му ги дава, но сме го виждали съвсем друг. да ги гони, да търчи по центъра, да е надъхан, дори когато нещата не вървят или дарко го няма. не е първият му мач без дарко, но е първият му, дето е наистина толкова безличен и апатичен. :?

сега вече кой е виновен за това, и дали има нещо вярно в думите на хидъна.. аз не мога да знам.

надявам се просто в четвъртък да не е така, а и дарко ще е зад него.. да видим.

мен продължава да ми е много болно, отбора нещо тръгна надолу, удряха приятелите ми в ловеч, бяхме абсолютно смешни и жалки и днес на трибуните.. въобще.. не знам, кофти ми е :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
IRR написа:
UL написа:
Мен повече ме е яд че тотално ни надвикаха на трибуните, аз затова специално исках да ходя да си оставя гласа поне да не се чустваме гости на Герена, но така и не успях а като гледах и по ТВ май по-добре че не ходих........понеже горе четох някакво момче възхвалява пловдив футболния град - братле никой не те спира заминавай да футболизираш на Капитан Райчо и т.н.
Това което го може и го е правил СЕКТОР Б ще бъде само и единствено в сънищата на майните...
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!


Братле, водещите групировки на Локото са водени от МЪЖЕ.Хора на по 30+ години, които не са престанали да ходят по мачове.Хора които знаят какъв е верния път.В този форум, а и попринцип много Левскари ги псуват, но за мен те са дойстойни за уважение.Днес нито една песен, нито едно скандиране против нас не чух.Мисля че това говори достатъчно.
А при нас как е?! Когато нещо не ни върви играта или нещо сектора си мънка, почваме с умираниците, със селящината.
Агитката в такъв вид няма светло бъдеще.Но уви, никой не отстъпва и всеки тегли към себе си.
А и както каза един човек, в този сектор станаха много хора групировките и качулките.


абсолютно съм съгласен с тва мнение, докато нещо зависи от люлинските шприц манячета НИЩО хубаво не очаквам. от всичко днес най ме беше срам от парцалите, които, да им еба путката лелина, беха осветявани с неколко факли да не би случайно некой да не ги види. голямо браво за агитката на локо и кур за лепиларите с парцалите !

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
niki92 написа:
Пак се започват излишни драми и критики.Някой от този форум може ли да каже ,че след миналата година е очаквал ,че тая година ще сме най -добрия отбор в БГ и ще се борим за елиминации в ЛЕ?Трябва да сме благодарни на Ясен Петров и на Гонзо- от липса на отбор и колектив изградиха такъв за по-малко от половин година.Привлякоха добри чужденци сплотиха колектива ... Вярно правят се грешки ,има нужда от 2ма-3ма нови,ама екипа още не е раобтил дори година.Ако лястовицата осере всичко и ги махне просто ...Вижте и Моариньо прави Х с отбор от 3та дивизия ,миналата година реал падат с 4-0 от някакви аматьори.Левски падна с 5 от Спортинг и всичи почнаха ,че нищо не става от отбора и от Ясен .Ами ,ако паднем с 4-0 от 4то дивизионен отбор сигурно трябва да ги разтреляме...Трябва да се остави отбора и да се работи както до сега и всико ще е наред :lsclapp

Най-добрият отбор не сме. Не сме и отбор. В България има 3 отбора - Берое, Литекс и Черноморец. Останалите, включително и ние, все още градим стил и облик.
Който иска да вярва, че се "борим" за елиминации да си вярва - реалното е да не вземем нито точка до края в групата, а супер би било да вземем една или 2.
Колектив имаше в началото, сега поради една или друга причина почва да се губи.
Това са фактите. Ще спра до тук, защото сотаналото са предположения и няма да ги излагам все още.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Дянков, мислех те за левскар :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com