forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 2:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
devil_vas написа:
VANDAL написа:
UL, допреди няколко години Локото бяха една от най-мизерните агитки в моята класация. Особено ги ненавиждах, когато пяха Ботев педе**** :slap на дербито, което е недопустимо и в разрез с всякакъв морал. Но е безспорен факт, че израстнаха адски много и поглеждайки моментното състояние на агитките в България - просто ни изпреварват колкото и да не ни се иска. Другия пловдивски отбор няма да го коментирам - фактът, че феновете го финансират е красноречив за любовта им. Колкото до евромачовете - ако някой от пловдивските отбори играеше в Лига Европа и домакинстваше в Пловдив бъди сигурен, че трябваше да отпуснат 2 стадиона наведнъж за да се поберат зрителите. Нашият сектор в момента се крепи само на една единствена групировка, която защити името на сектора в Лил и помогна да направим чудесна хореография в Ловеч. Другите просто се надпреварват кой ще издърпа сектора по-назад... Преди време, когато бойкотирахме сериозни момчета ми казаха - връщаме се, нещата ще се оправят,има диалог! Сега разбирам, че е поредния компромис и сериозно съм озадъчен дали да продължавам да посещавам сектор Б :(


тва е положението :smt023


Стия бе, стия с тея ФРАКЦИИ бе филмари :ohmygod Фракции, мракции, се едно имаме сто и пет - СЗ, СД и УВ, аз за други заслужаващи внимание не се сещам... В Лил бяха само СД, ае кажете ми там кой ви пречеше да си оставите гласа на стадиона, шото НЕ, НЕ СЕ ВИКАШЕ, така както трябва... Кой пречеше там? Мрънкалници цел живот еби му майката, кой бе, кой ви пречеше там, влизахте на стадиона като на заколение, вътре мълчахте половината мач... Кой ви пречеше? :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Миналата седмица таман си помислих,че проблемът с фракциите се е оправил, но уви ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
BSG написа:
Стия бе, стия с тея ФРАКЦИИ бе филмари :ohmygod Фракции, мракции, се едно имаме сто и пет - СЗ, СД и УВ, аз за други заслужаващи внимание не се сещам... В Лил бяха само СД, ае кажете ми там кой ви пречеше да си оставите гласа на стадиона, шото НЕ, НЕ СЕ ВИКАШЕ, така както трябва... Кой пречеше там? Мрънкалници цел живот еби му майката, кой бе, кой ви пречеше там, влизахте на стадиона като на заколение, вътре мълчахте половината мач... Кой ви пречеше? :slap

Хм. Не съм много съгласен, че в Лил не се е викало.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Ма разбира се, че фракциите са виновни, че повечето хора си мрънкат под носа :blass :blass :blass :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
който не иска да пее и подкрепя любимия си отбор цял мач, просто да не идва в сектора :idea:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Преди мача беха отворили 1 вход за 1к човека, сички чинно си се редеха и си мълчеха... На мачО половината беха на мълчанка, точно когато треаше да има искра имаше КУР... Накрая на мача имаше НИЩО... Даже некъв чичка се появи долу с некъв тъпан да вкара малко енергия братче, че сички спеха вече... Разни дъртаци беха по-нахъсани от по-младите, факт...

Всичко друго са оправдания, много е удобно да има оправдания... Ама като няма лъсва истината - такива сме си, стига мрънкали за сичко и търсели причината у секи друг, не и във вас :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 3:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Кви фракции, като в България нямаме ултрас култура? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
togap написа:
Аре бе къде са истинските Левскари? Гледах мача по ТВ и майните тотално ни надвикаха... а ми се струва, че бяхме повече от тях след като показаха сектора? Това просто не е истина... защо тези хора в сектора не искат да пеят? Не могат ли? Не мога да си го обесна... силни сме само на скандиранията... имам чувството, че една песен не можем да искараме силно и правилно и докрая на нивото на Берое и Локото... просто е ужас сектора в момента... и хората са прави тия малоумници от запада преебават тотално агитката... на мача в Сливен тоя малоумник с татоировките по краката който даваше тон с мегафона просто беше под всяква критика... и аз смъркам пико ама той не знаеше къде се намира... само дава тон за " цигани " " умрете селяни" арееее пейте бе майка ви да еба " и т.н. тоя малоумен ли е какъв е? Заради тия лайнари ли няма хора в сектора? От тях ли се страхувате? Еми в сектора има много по големи и яки мъже от тия наркомани долни незнам защо още не са яли боя тия... как може да съсипват сектора и да се пишат за най-големите фенове? След като те дори не ги интересува как върви мача нито пък разбират нещо от футбол... той си взема парите всеки месец ходи без пари по гостувания и работата му е да псува цял мач надрусан като куче... чак на мегафона пита дали имало пико в Сливен и се радва... просто беше пълна глупост това... забелязал съм и в София, че повечето хора не ги понасят тия и не искат да пеят и им се скапва настроението заради тия... незнам ама според мен те са истинският проблем в този сектор... трябва онова момче да си дава тон винаги и никой да не му се меси и тия лайнари да ги няма там. Иначе ще сме ей така както сме в момента... няма да можем да искараме една песен докрай и една песен да я изпеем ВСИЧКИ СИЛНО КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ!

Първо питаш , къде са истинските левскари и веднага след тва казваш , как си гледал мача вкъщи ... И недей да говориш за хора , които не познаваш и не осъзнаваш колко много обичат ЛЕВСКИ , как са навсякъде с отбора , когато ти си вкъщи пред телевизора ... и как не "те" както ти казваш са проблема на сектора , а пробелама си ТИ , който не си на мача ... не е задължително да си в "Б" , бъди в "А" , бъди във "В" ... но бъди на стадиона , направи нещо , помогни за хореография , пей с пълно гърло , бъди навсякъде с отбора и чак тогава г-н "шмъркащ пико" изтъкни претенции , сега ти е прекалено рано !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
Wooden Pints написа:
togap написа:
Аре бе къде са истинските Левскари? Гледах мача по ТВ и майните тотално ни надвикаха... а ми се струва, че бяхме повече от тях след като показаха сектора? Това просто не е истина... защо тези хора в сектора не искат да пеят? Не могат ли? Не мога да си го обесна... силни сме само на скандиранията... имам чувството, че една песен не можем да искараме силно и правилно и докрая на нивото на Берое и Локото... просто е ужас сектора в момента... и хората са прави тия малоумници от запада преебават тотално агитката... на мача в Сливен тоя малоумник с татоировките по краката който даваше тон с мегафона просто беше под всяква критика... и аз смъркам пико ама той не знаеше къде се намира... само дава тон за " цигани " " умрете селяни" арееее пейте бе майка ви да еба " и т.н. тоя малоумен ли е какъв е? Заради тия лайнари ли няма хора в сектора? От тях ли се страхувате? Еми в сектора има много по големи и яки мъже от тия наркомани долни незнам защо още не са яли боя тия... как може да съсипват сектора и да се пишат за най-големите фенове? След като те дори не ги интересува как върви мача нито пък разбират нещо от футбол... той си взема парите всеки месец ходи без пари по гостувания и работата му е да псува цял мач надрусан като куче... чак на мегафона пита дали имало пико в Сливен и се радва... просто беше пълна глупост това... забелязал съм и в София, че повечето хора не ги понасят тия и не искат да пеят и им се скапва настроението заради тия... незнам ама според мен те са истинският проблем в този сектор... трябва онова момче да си дава тон винаги и никой да не му се меси и тия лайнари да ги няма там. Иначе ще сме ей така както сме в момента... няма да можем да искараме една песен докрай и една песен да я изпеем ВСИЧКИ СИЛНО КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ!

Първо питаш , къде са истинските левскари и веднага след тва казваш , как си гледал мача вкъщи ... И недей да говориш за хора , които не познаваш и не осъзнаваш колко много обичат ЛЕВСКИ , как са навсякъде с отбора , когато ти си вкъщи пред телевизора ... и как не "те" както ти казваш са проблема на сектора , а пробелама си ТИ , който не си на мача ... не е задължително да си в "Б" , бъди в "А" , бъди във "В" ... но бъди на стадиона , направи нещо , помогни за хореография , пей с пълно гърло , бъди навсякъде с отбора и чак тогава г-н "шмъркащ пико" изтъкни претенции , сега ти е прекалено рано !

Не съм от София и нямаше как да бъда на този мач. Ходя на почти всяко гостуване и повечето домакинства когато мога разбира се! Винаги съм в Б и винаги пея с пълно гърло и ми е жалко да гледам как на хората не им се пее заради част от тия които много обичали ЛЕВСКИ. Аз не казвам за всички момчета доло, че пречат казвам за определени хора които много добре знаете кои са и съм го написал в предния си пост. Точно тоя който всеки път се прави на интересен в сектора едва ли обича Левски... едва ли знае 2ма играчи от отбора и т.н. Той взема парички за да е на всеки мач и си продължава с глупостите като обижда хората и т.н. Ето сега на мача с Локото хората казват, че фен е бил обиждан и псуван заради това, че бил с дълга коса и еди си кви дънки. Няма да се очудя ако лично тоя ретард за който говоря го е обиждал. Както и да е хората не ходят в сектора точно заради такива изцепки и точно заради такива изцепки сме надвиквани от по малобройни агитки. Снощи наще фенове бяха повече от тия на Локото защо тогава бяха надвикани? Ето хората не са стоели пред ТВ отишли са на мач показаха 2та сектора по Тв и в нашия имаше повече хора. Защо тогава Локото се чуваха цял мач? Защо нашите не пеят? Задай си този въпрос и си помисли дали в сектора имат място тия. Защо една лоша дума не се е чула за SD? Защото на тях наистина им пука за отбора и наистина правят нещо за отбора и сектора. Тия другите само пречат и вредят. Всеки си има право на мнение моето пък и на голяма част от хората е такова. От където и да го погледнем може и да сме 5 хиляди в сектора и пак не можем да испеем една песен като хората. Половината сектор мълчи другата половина няма никакъв синхрон и желание за нещо добро.

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 4:25 pm 
Те хората като отидат на мач искат да отидат за нещо. Вече никой не изпитва тръпка от това да ходи на мач на Левски в А група. И точно това е проблемът. Не може да отидеш на стадиона, за да "си пушиш козче", не може понеже няма кой да дава тон, всички да гледат като телета в железница...И за това ли са виновни фракциите?

Единственото нещо, което ми харесва тоя мач беше минутката след техния първи гол. Тогава повечето се сетиха, че можело и да се повика, за разнообразие. Но пак казвам. Явно няма никаква тръпка, никаква искричка в хората и няма никакво желание да се ходи по БГ мачове. Ние като фенове на Левски сме длъжни да покажем, че стадиона е едно хубаво място


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Аз след като вкарахме гола попитах ей така, ако някой ме чуе, защо не пяхме и преди гола така. Някой ме чу и ми каза "Еми, няма как... За кво да пеем?" :ohmygod Явно това е реалността и трябва да я приемем. :smt006

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ама сте верно ебати негативните копелета понякога,сега фракциите били виновни,че се пеело лекичко,утре ще ги упрекнете че сте се оженили по-рано и за ебати мечката,защото на стадиона не се е пеело достатъчно мощно.А истината е,че докато не излезете от филма,докато ходите намръщени,мислейки,че много важите така,докато не престанете да се делите на всякакви,да не ги изброявам,никога няма да се забавлявате,няма да разберете дали можете да разчитате на този до тебе,никога няма да сте мощни,което пък ще ви се прехвърли и в живота,страшни балони,без знания и опит и пук.Аре оставям ви да репетирате песните,а аз отивам да пия бира,защото пак я били пуснали днес :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:56 pm
Мнения: 245
Ам че паднахме майната му. Искам само да предложа нещо към тарторите. Ако може да има някаква пауза от 10-20 секунди между песните. И преди ми е правило впечатление, но сега някак си заради слабото пеене отнов ли незнам, но повече се замислих. Значи като даде тон за песен ние продължаваме и в повечето случаи тартора млъква. Ние намаляме и той почне да крещи, че пеем слабо. Е как няма да пеем слабо вече, като нема никва почивка между песните. Иначе много надъхани са всички, което много ми харесва и мене ме надъхва още повече. Също така, ако може да не пеем една и съща песен 5-10 минути нон-стоп. Също така на "Да запеем дружно песента" след 3-те куплета пеем ша-ляляяляля, което и преди беше казвано, че се пее от чорбарите след първия им куплет, защото нямат кво друго да пеят.

Иначе да се надявам срещу жабарите да играем много по-добре. :levski

_________________
Изображение
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
и старците шапките даже си свалят
пред славният ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Ляляляляляляля НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПЕЕ! :smt006

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:56 pm
Мнения: 245
bobio написа:
Ляляляляляляля НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПЕЕ! :smt006

Точно това имам впредив.
ЕДИТ: Даже тартора го беше запял вчера първият път. :| :smt001

_________________
Изображение
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
и старците шапките даже си свалят
пред славният ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
<r@$h написа:
Иначе да се надявам срещу жабарите да играем много по-добре. :levski


Лил са французи бе :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
и французите са жабари :smt115

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
Аз никога не го пея, точно заради т'ва, че е на прасетата. Тия долу(дето са винаги до мене) го пеят с цяло гърло, по- силно отколкото повечето песни. Повечето дето са долу НИЩО не пеят, само седат. Трагедия!

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Англичаните така са наричали французите по време на Наполеоновите войни, за преди това не знам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 01, 2010 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
последните 2 страници постове е за кой пял кой седял
чичаци и други

а за мача нищо
вас ЛЕВСКИ ли ви инересува или това/как/кой/защо пее (или не) ?!?
какво предпочитате ЛЕВСКИ да падне ама сектора да е велик ???!?

всемете се малко в ръце !

айде LOCK


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com