forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
0 tolerance написа:
Нека. Кривия е готов да се завърне :smt007


Подкрепям на 100% Кривия да заеме мястото на Гаджев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ще се гледа видео и там много добре се вижда, че след нарушението на оня от Селтекс, Гаджев съвсем умишлено го удря в лицето :smt006 Дано само не накажат боК Сержиньо :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Между другото там където се паркираха колите имаше някъв ров или нещо такова и едно момиче беше паднало :ohmygod2

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Серж нема за какво да го накажат - лалето защитаваше честта на съотборник, вярно, с обезумял поглед и веещи се плитки като на Предатор, но пък шапка му свалям - вече знае какво е синята фанелка и не беше путка като Том, който лайнянската отзад изрита нашия и побягна като путка, мислейки, че ще му се размине.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Вярно, селяка Том така постъпи, ама то на лицето му е изписано с големи букви "Аз съм един жалък женски полов орган". :D
Страхливците се познават мнооого отдалеч - на мутрите им пише, че са такива, както в случая на тоя селяк.


Последна промяна Bobolin на Вто Окт 26, 2010 11:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
истината е, че от бутаницата спечелиха селяните, в противен случай щехме да ги бием...даже се замислям дали не са планирали нещо подобно прадварително

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Трудна работа да е планирано, може би се възползваха от ситуацията, в нашия отбор има само 2-3 които ще се вържат, ама то така и стана :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Мене чисто футболно,това най ми хареса от мачО :lol: ,а и нашите при кютека изглеждаха като отбор,сините в атака

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
0 tolerance написа:
Серж нема за какво да го накажат - лалето защитаваше честта на съотборник, вярно, с обезумял поглед и веещи се плитки като на Предатор, но пък шапка му свалям - вече знае какво е синята фанелка и не беше путка като Том, който лайнянската отзад изрита нашия и побягна като путка, мислейки, че ще му се размине.


точно Грийн вкара няколко крошета на оня дългия и на циганина Том :oops:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Mr. Smith написа:
Трудна работа да е планирано, може би се възползваха от ситуацията, в нашия отбор има само 2-3 които ще се вържат, ама то така и стана :loser2


Йеленкович за какво беше на терена до мелето, после го изкараха... :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
hidden767 написа:
Или пък в нашия случай - топката 100% излиза в аут, но се едва удря в ръката на футболист и незабележимо променя траекторията си. И след като цяло полувреме не можем да създадем положение, накрая да ни дадат дузпа. Да, по всички правила Е дузпа и съм сигурен, че и Орманджиев ще го потвърди в Ринг, но не мерси за такива дузпи. Не може да се браним цял мач срещу село Ловеч. Левски трябва да е достатъчно силен да гази такива отбори у нас. Да не говорим, че нямаше никакъв фал преди удара на Гаджев.

ти си против да ни свирят такава дузпа, чисто и просто, защото сме се върнали в защита през второто полувреме, така ли? няма нищо логично и разумно в това ти изказване, наистина не те разбирам... ако има дузпа, което ти признаваш, няма значение по какъв начин играе отборът - наказателният удар се свири и точка... напрежението до голяма степен бе засилено от някои отсъждания на съдията, с които той тънко или не толкова тънко подкрепяше Литекс... няма как това да не се отрази на играчите, каквато и психика да имат...
аз пък не смятам, че фалът на Дарко при изравнителния гол на Литекс беше 100%, но е факт, че всяка една такава спорна ситуация бе свирена в наш ущърб...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вики,това което го казваш си е самата истина,но пък и така беше в недалечно минало,така че ако трябва да избирам,предпочитам да ни режат съдийте,отколкото да ни бутат аванти,още не сме пораснали нещата да са обективни

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Квото и да ми говорите, с назначението за съдия на Йорданов на Литекс - Славия, бакшиша от Мимикре си купува съдиите и нема сила, която да ме убеди в противното :!: Ако ще да не сме играли ама въобще, снощи бяхме ощетени точно от съдията.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Бай Иване,прав си! Дано скоро порастнем :levski ,
защото нито авантите, нито резачката са приемлив вариант :smt012

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 11:49 pm 
Аз не мога да разбера какъв бой е станало толкова... по-пародийно "меле" не съм виждал. Бъркат си в очите, дърпат си ушите, блузките. Единствения бушон стана "без да искам". Не трябваше да има и един червен картон според мен :bigok. Разбивали са ми стъклена бутилка и почти не усетих, а наш Веско се претърколи 30 пъти (ркк направи едно много удачно сравнение, но на мен по ми изглеждаше все едно са уцелили нашия с Драгунов). Да, селяните играха по селски...не ме учудва! Да, съдията ни поряза, но нима трябва да им падаме на нивото. Ние сме ЛЕВСКИ и винаги МЪЖЕСТВОТО е било най-силната ни черта.

Браво на публиката, за това че пя ЗА ЛЕВСКИ. Браво на хората, които отделиха пари, за да изпитаме и ние нещо хубаво от този мач.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
targovishte написа:
...за червен картон минимума е два мача....но ще видим утре какво ще се случи...

Минимума е един, но отмяна на картон няма.
Mr. Smith написа:
Трудна работа да е планирано, може би се възползваха от ситуацията, в нашия отбор има само 2-3 които ще се вържат, ама то така и стана :loser2

Планират се и още как :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 2:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе, хора, кви са тия заблудени изказвания тука. В тоя форум поне очаквах да се гледа по-реалистично на това със съдията. Днеска гледах мача на спокойствие и не виждам с какво толкова ни ощети. Даже и поспести това, онова, за да сме честни :wink: Може и да е свирнал нещо в полза на Литекс, но за какво тенденциозно съдийство става въпрос. Гледах и по ринг предаването, дета дъвкаха ситуациите - стига с тия малоумни истории и конспирации. :?

Проблемът е чисто спортно-технически :smt047 Защитата ни е супер зле, продължаваме да правим пропуски, въпреки Гарра - затова е такъв резултатът. Не заради съдията или наклона на тревата. РеферО не е крив за малоумното нарушение на Дарко при първия гол, не бутна Гарра и Агент Мълдър при чистите им положения, да та изпратят топките по тополите, не е крив и за детинската грешка за втория гол.

Заради Гарра и Сержиньо Грийн, които закърпиха две огромни дупки, си повярвахме, че сглобихме отбор. Истината е, че не сме кой знае колко мръднали напред. Защитата ни е супер зле, ако не е Грийн отпред сме загубени съвсем. Вратаря е нестабилен, Дани Младенов не е като да е Лео Меси, Гаджев още не си е върнал формата ... Има един куп футболисти, дето стават за по петнайсет минути в някой решен мач и това е. Ще видим какво ще стане, но в момента не може да се каже на къде вървим, оптимизмът дойде в повече.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 3:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr. Smith написа:
Византиец0 да пуска мача без коментар, искам да го изтегля , иначе го пращаме в селския Кипър да потдържа духа на младите социалисти :bigok

http://elit-bg.com/index.php?page=torre ... dbf6376a36

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 6:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Adepta написа:
targovishte написа:
...за червен картон минимума е два мача....но ще видим утре какво ще се случи...
Минимума е един, но отмяна на картон няма.


няма такова нещо...един мач се наказва за съвсем други провинения....за удар, това са наказанията...
Прикачени файлове:
123.jpg

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
thegboy написа:
малоумното нарушение на Дарко при първия гол


:ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Винаги ми е било смешно,когато хора,чийто допир с футболни топки е в магазин,да коментират чисто футболно въпроси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
http://www.sportal.bg/video.php?video=27166

Между другото, аз съм от Ловеч, но бях във В сектор, където имаше мнооого левскари. Във всички сектори имаше левскари, дори в Г при, както виждаме, платената агитка на Литекс. Ако забелязахте след мача колко бурзо се опразни стадиона и само малко фенове отдаваха почести на победителите - умряла работа!

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Suum cuique написа:
Винаги ми е било смешно,когато хора,чийто допир с футболни топки е в магазин,да коментират чисто футболно въпроси.


Да чуем твоето мнение, професионални футболисте :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ако не беше тъп,щеше да вникнеш малко,че това не се отнася за теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Suum cuique написа:
Ако не беше тъп,щеше да вникнеш малко,че това не се отнася за теб.


Айде без обиди, а? Много си отворен понякога, а си толкова смешен :smt006

Иначе за мен или за някой друг няма значение. В случая си прав, ама вместо само да даваш определения (ти друго не знаеш впрочем), си обоснови мнението.

В конкретната ситуация оня селяк от Латекс не беше на скорост, за да може да се каже, че най-лекото бутане трябва да е фаул. Дори напротив, Дарко направи всичко възможно да покаже, че няма намерение да извършва фаул, а оня се разпльока на терена. Повече на курвата Тодоров не му трябваше.

Който каквото да ми говори, няма нужда да казваме на черното - бяло. Съдията ни уби тоя мач тотално, особено първото полувреме. Колкото и да сме играли слабо, дузпа в 17-тата минута, 2-0 и аре довиждане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
http://www.sport1.bg/sport1/node/192190

По-жалки и от чорбата

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Само ще кажа едно БРАВО на посетилите, за първи път се разбираше почти всичко на телевизията :lsclapp . За мача поредни тъпи грешки в защита, които ни костваха победата/равенството. Твай :smt006

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Последна промяна tonko7 на Сря Окт 27, 2010 11:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Цитат:
Ръководството на Литекс обяви, че ще глоби побойниците в мача с Левски в понеделник, който завърши 2-1 за оранжевите на Градския стадион в Ловеч. Двубоят бе помрачен от масовото сбиване между играчите в 32-ата минута на първото полувреме.
По този повод Литекс излезе с официална декларация, публикувана на сайта на клуба, която публикуваме без промени.

ПФК „Литекс – Ловеч” АД не толерира неспортсменските прояви по терените и в частност сцените, които се развиха по време на мача Литекс – Левски от XI кръг на „А” група.
На базата на вътрешния правилник на ПФК „Литекс – Ловеч”, Управителния съвет реши да наложи парични санкции на участниците в ситуацията в 32-ата минута на сблъсъка със сините.
От Управителния съвет

Пример как решават проблеми със селския бабаитлък


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Цитат:
Дарко направи всичко възможно да покаже, че няма намерение да извършва фаул, а оня се разпльока на терена.

:smt005 Все едно чета анализ на някой ББС братче. Нямал намерение. Значи ситуацията си е игрова, спорна, Дарко закача крака очевидно, селяка очевидно пада като круша. В България такива фалове се свирят, защото футбола ни е адски допотопен, а съдиите нямат подготовката за секунда да решат дали падането е истинско или гмуркане тип "велизарка" и в повечето ситуации надуват свирката за застраховка. Не отива на левскари да се оправдават със съдията, отишли сме, паднали сме - толкова.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Съгласен съм, че играхме слабо и това е ОСНОВНАТА причина за загубата. Когато играем силно и със съдията не могат да ни бият. Така е.
Но няма смисъл да казваме на черното - бяло и да оневиняваме някой, който нарочно е допуснал грешка. Защото, ако този фаул беше единственият рецидив в този двубой, ок, свирил фаул, няма проблем, простено да му е. Ами дузпата/дузпите? Ами фактът, че цяло първо полувреме за Литекс се свиреха фаулове за щяло и нещяло...

Лично за мен има нужда от нови играчи на всеки пост. В момента има играчи, но недостатъчно, няма конкуренция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com