forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 14, 2010 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=193

Цитат:
"Национален клуб на привържениците на Левски" организира пътуване за мача с Литекс. Ръководството на ФК Левски се извини за неудобството от промяната на деня на срещата, като предостави два безплатни автобуса. След запълването им, цената е 15 лв.
ТРЪГВАНЕ - ПОНЕДЕЛНИК, 25.10, 16:00ч., СИНЬОТО.
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Не ми е ясно защо се заключват тези тема? Някои хора може да имат въпроси... като мен например, но ще ги задам лично.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Ще питаш за безплатните автобуси?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 3:10 pm 
Аз па мисля, че тва е горе-долу адекватна проява на ръководството ни. :smt006 Ама горе-долу :slap Поне проявяват някакво чувство за вина, а не поредното безлично подминаване.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Значи, отпуснати са 2 безплатни автобуса ,но са запълнени? Т.е. ще пуснат други ли ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 8:38 pm 
НЕ! ИМА ДВА БЕЗПЛАТНИ АВТОБУСА, ОСИГУРЕНИ ОТ РЪКОВОДСТВОТО КАТО ИЗВИНЕНИЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО, КОЕТО НИ ПРИЧИНЯВАТ С ЧАСА НА МАЧА. СЛЕД КАТО ТЕЗИ ДВА АВТОБУСА СЕ ЗАПЪЛНЯТ, ОСТАНАЛИТЕ ЩЕ СТРУВАТ ПО 15ЛВ. МЯСТОТО (ЗА ЕДИН ЧОВЕК) В АВТОБУС. ПОБЪРЗАЙТЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ, ЗА ДА НЕ ЗАЕМАТ МЕСТАТА, КОИТО СА БЕЗПЛАТНИ!
ТОВА ИСКАТ ДА ВИ КАЖАТ ТЕЗИ 2 РЕДА СЪОБЩЕНИЕ, НАПИСАНИ ОТ ЯСНО ПО-ЯСНО !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
тва хубаво...а кога почва записването?

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Makedonija написа:
Аз па мисля, че тва е горе-долу адекватна проява на ръководството ни. :smt006 Ама горе-долу :slap Поне проявяват някакво чувство за вина, а не поредното безлично подминаване.

Ако се абстрахирам от това, че никога няма да поискам клуба да ми плаща пътуването, защото някак си е против моите виждания, питам:
1. Защо не се направи екскурзията за всички по 10лв, а вместо това, някой ще е там без пари, а другия до него ще е дал 15лв?
2. Какво помагат тези 2 автобуса, че се приемат за реванш от ръководството? Вместо НКП да напълни 6 автобуса с по 15лв, ще напълни 2 безплатни и 1 или 2 от платените-> хората, които ще пътуват организирано са наполовина. От провинцията ще са по-малко от половината, които биха отишли ако мача беше в неделя. Така че "извинение с 2 безплатни автобуса" аз лично не го приемам, защото си мисля за онези 500 Левскари, които няма да могат да дойдат заради "нужното време за почивка", а не че 50 ще пътуват без пари.
3. Отново се кляка пред ръководството супер елементарно..т.е. и вълкът сит и агнето цяло..да ама не.. аз даже си мислех да направим един всеобщ бойкот на този мач и никой да не ходи в понеделник до Ловеч, за да видят как е без нас, защото скоро дотам ще я докарат с абсурдните си решения. Явно обаче тези неща си ги мисля само аз и още няколко човека..
4. Като прочетох днес статията в спортал, че ръководството ни се извинило като платило екскурзията до Ловеч на 100 човека и едва ли не благодарствения текст, който е написан в сайта, а отдолу статията, която писахме 5 дни преди това, ми стана "леко" тъпо..не виждам защо се споменава, че ръководството плаща в новината??? Дори да се е стигнало до такова решение да ни дадат 2 рейса, защо трябва да се огласява? Нима точно ние не се смеехме на Литекс, Черноморец и т.н., че им плащат автобусите? Можеше да се напише новина от сорта "НКП прави екскурзия. 10лв за нечленуващи, безплатна за членуващи и т.н.", така и не разбрах защо се прави реклама на ръководството, което и в този случай ни го сложи отзад. Дано този път почивката да е достатъчна, че след екскурзийката до Лисабон и уморителния шопинг, 4 дни не им бяха достатъчни да победят бойкият отбор на Сливен.

В крайна сметка НКП само си решава как да действа. Поздрави :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
няма какво повече да се каже.... :lsclapp
може би единствено, че жилетките ще пътуват без пари и ще получат пари.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Затова.. . пали колата и твай :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 3:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Дано тия 5лв отгоре отидат за полезни неща...

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 12:30 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 1:45 pm
Мнения: 15
Не ми се искаше да коментирам това по форума, обаче като няма друг вид комуникация...
Левски отпусна два безплатни автобуса, които вече са запълнени, само че хората решиха да съберат по 10 лева, за да се купят "неща" за мача с Ловеч, защото ако не се купят тези "неща", веднага някои, без да са дали и 1 стотинка, ще зададат въпроси.
При разговорите с Г. Иванов, той каза, че важното е отбора да е отпочинал след пътуването до Лил.
Когато имате въпроси, моля обадете ми се, повечето ми знаят телефона.
И стига с тия "желетки", че ставате смешни.
В. Владимиров


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Владо,аз все пак бих отказал автобусите,не разбирам такива жестове,които сам виждаш,че веднага водят до известно напрежение между самите нас.Чудесна е тази инициятива,пътуващите да съберат по десет кинта,които да отидат за сектора,зная че никога нещата не са еднопосчни,но сам виждаш,че ще има хора,които ще се почувстват принципно засегнати,а разбира се че ще има и други,които ще задават въпроси от сорта,защо Гошко,а не аз,но не тия хора коментирам.Аз съм сигурен,че Гонзо,или който там е подсигурил тия два рейса,го е направил с добри помисли и не с цел да всява някакво напрежение в публиката.Пиша го това нещо,независимо,че ми е пределно ясно,че угодия няма,но тук не става дума и за коментари от сорта,е не можа ли онова нещо да е по-така,а за важни според мен неща.А кинти винаги трябват и ще трябват,но в крайна сметка всеки се простира според чергата,като няма кинти за хореография,няма да има такава,като няма кинти за светлинки и тях няма да ги има,в крайна сметка повечето от нас ходиме на мач заради Левски,а не заради украсата на стадиона,когато се научим сами да си набавяме кинтите,тогава и повече неща ще имаме......които най-напред трябва да се научим да ги пазиме.Само Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
Ivan63 написа:
Владо,аз все пак бих отказал автобусите,не разбирам такива жестове,които сам виждаш,че веднага водят до известно напрежение между самите нас.Чудесна е тази инициятива,пътуващите да съберат по десет кинта,които да отидат за сектора,зная че никога нещата не са еднопосчни,но сам виждаш,че ще има хора,които ще се почувстват принципно засегнати,а разбира се че ще има и други,които ще задават въпроси от сорта,защо Гошко,а не аз,но не тия хора коментирам.Аз съм сигурен,че Гонзо,или който там е подсигурил тия два рейса,го е направил с добри помисли и не с цел да всява някакво напрежение в публиката.Пиша го това нещо,независимо,че ми е пределно ясно,че угодия няма,но тук не става дума и за коментари от сорта,е не можа ли онова нещо да е по-така,а за важни според мен неща.А кинти винаги трябват и ще трябват,но в крайна сметка всеки се простира според чергата,като няма кинти за хореография,няма да има такава,като няма кинти за светлинки и тях няма да ги има,в крайна сметка повечето от нас ходиме на мач заради Левски,а не заради украсата на стадиона,когато се научим сами да си набавяме кинтите,тогава и повече неща ще имаме......които най-напред трябва да се научим да ги пазиме.Само Левски!

Искрено се надявам това съобщение да стигне до Владо и особено да се наблегне на последните 3 реда :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мога да напиша много редове по темата кой за какво ходи на стадиона, трябва ли да има хорео или не и т.н., но ме мързи, затова на няколко реда ще напиша:

Бай Иване, на 99% от случаите съм съгласен с теб, но този път не си прав. Аз също ходя заради Левски и не ме интересува особено ще има ли хорео или не, но ако попиташ по- младото поколение защо ходи, основното е това- факли, димки, хорео и т.н. Те нямат нищо общо с ценностната система, в която аз като левскар съм възпитаван, но малко или много те са бъдещето на левски и тях такива глупости като "прасетата правят хорео, а ние не" им влияят... А как ще отраснат на стадиона, зависи до голяма степен от нас..

Все още не разбирам какво се обсъждат въпросните автобуси, отпуснати са от ръководството и тва е. Надали някой от тук го е яд, че няма да пътува с тях, така че защо продължава да се коментира?

Единственото, за което всички са прави, е че този клуб с идеи може да генерира приходи и да стане независим... Лошото е, че за идеи хората са много, за реализацията им..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Мене ме е яд само че съм на бачкане до 6 и нема как да се телепортирам до Ловеч :wink:
През кура са ми безплатните им рейсове и времето им за почивка. За хорео нема смисъл да се говори. Каза се 198391283 пъти че най-доброто хорео е 90 минути сцепване от пеене. Такъв мач не трябва да е в такъв ден. Не всички сме олигарси със собствен бизнес и/или безделници, студенти и ученици, има и хора с отговорности и нормално работно време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Е от 6 до 9 с кола ще стигнеш 100 %.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Уточнявам се в момента със Седем:Едно по тоя въпрос :smt031 Май ще стане работата. И все пак е тъпотия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
:levski

По писаното от acrimonious - а за какво ни трябват такива "левскари", които се интересуват само от това как ще изглежда сектора?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Последна промяна south на Нед Окт 17, 2010 9:44 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Бай Иван го е казал много добре.
Владо, много е лошо точно ти да делиш хората на дали или не дали 10 лв. защото има хора, които пак ще дойдат на мача и ще похарчат много повече, както винаги са го правили и ще подкрепят Левски винаги и навсякъде.А и твоя е задачата да има повече "дали", но не просто защото са получили нещо насреща, а така от сърце.Да винаги ще има мрънкачи и недоволни, но нали все пак ни обединява една идея?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 634
От понеделник ли започват записванията :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:05 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
LSFC написа:
3. Отново се кляка пред ръководството супер елементарно..т.е. и вълкът сит и агнето цяло..да ама не.. аз даже си мислех да направим един всеобщ бойкот на този мач и никой да не ходи в понеделник до Ловеч, за да видят как е без нас, защото скоро дотам ще я докарат с абсурдните си решения. Явно обаче тези неща си ги мисля само аз и още няколко човека..


Думичката "всеобщ", когато се говори за феновете на ЛЕВСКИ губи цялостния си смисъл независимо от контекста на изречението. Няколко човека си измисляме нови песнички, самофинансираме се, опитваме се да бъдем на всеки мач, независимо от обстоятелствата.Само че други явно са на съвсем различно мнение и измеренията на любова им са съвсем други. Докато не се премахнат всички фракции и не станем едно цяло, с няколко сериозни човека, които като кажат неска се умира на стадиона всички да извадим ножовете и да си направим харакири, няма да ставаме за никъв хуй.След днешния мач между Локомотив и Берое мога спокойно да кажа, че здаваме първото място на българската Ultras сцена....Който иска още да си вярва! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 1:45 pm
Мнения: 15
НКП ЛЕВСКИ намери по-добра оферта за пътуването в Ловеч. Цената е 12 лв. Записвания до неделя /24.10.2010г./.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:51 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
acrimonious написа:
но ако попиташ по- младото поколение защо ходи, основното е това- факли, димки, хорео и т.н.

Братле , първо се познаваме , знаеш кой съм.
След това , аз се броя от ''младото поколение''.Знаеш нашата група , не вярвам да мислиш че ние сме само за това/факли,димки,хорео/.Може да сме на по 16-17-18-19-20г. , но основата от нас ходи от 2002-2003г.Незнам дали ние сме изключение или и нас визираш...
Дали сме възпитани по идентична на твоята ценностна система...очаквам да кажеш или тука или във Франция...

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
PeS4o написа:
acrimonious написа:
но ако попиташ по- младото поколение защо ходи, основното е това- факли, димки, хорео и т.н.

Братле , първо се познаваме , знаеш кой съм.
След това , аз се броя от ''младото поколение''.Знаеш нашата група , не вярвам да мислиш че ние сме само за това/факли,димки,хорео/.Може да сме на по 16-17-18-19-20г. , но основата от нас ходи от 2002-2003г.Незнам дали ние сме изключение или и нас визираш...
Дали сме възпитани по идентична на твоята ценностна система...очаквам да кажеш или тука или във Франция...


Е теб вече те броИм за по- голям, вече не си от толко младите...

Виж Никола, дето не знае един футболист, си е от тях :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
south написа:
:levski

По писаното от acrimonious - а за какво ни трябват такива "левскари", които се интересуват само от това как ще изглежда сектора?


Защото за жалост това е следващото поколение, което ще е на стадиона, когато ние сме Бай Ивановци :( Тъжно, но факт..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Еми, да го духат такива, какво ще им играете по свирката, вместо да е обратното. Като се интересуват от факли и димки - има си ultratifo.com и цял форум със снимки, аз поне смятам, че като си на стадиона важното е само и единствено Левски София. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Да му еба майката ...още преди 3 месеца цаках 70 лЬеа за Скорпиънс,а сега се припокриват с мачО :( ебем ти дилемата! Без гостуване в слело Ловьеч нЕма да спя 3 месеца,а трАгна ли съм назад с парА и концерт...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
south написа:
Еми, да го духат такива, какво ще им играете по свирката, вместо да е обратното. Като се интересуват от факли и димки - има си ultratifo.com и цял форум със снимки, аз поне смятам, че като си на стадиона важното е само и единствено Левски София. :wink:


И аз го смятам :)

Но пък смятам, че е наше задължение да доведем тези кежуалчета на стадиона, а там вече да видят и усетят какво значи "Левски София"...

Междудр. вчера пеенето не беше на високо ниво, но точно преди техния гол бяхме запяли, и докато вкарваха беше все едно ние вкарахме, пеенето даже се усили, което лично на мен много ми хареса :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Лабрадор написа:
Да му еба майката ...още преди 3 месеца цаках 70 лЬеа за Скорпиънс,а сега се припокриват с мачО :( ебем ти дилемата! Без гостуване в слело Ловьеч нЕма да спя 3 месеца,а трАгна ли съм назад с парА и концерт...


ми продай си билета, бре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com