forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 10:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Makedonalds написа:
Научихте пет думи, "Нали затова е форума", "нали всеки да си казва мнението" и "Левски значи свобода" и затова от ден на ден все повече ни се ебава майката отвсякъде...
Същото е и с гениалното българско прозрение "И дойде демокрацията и кво стана..." :smt115

Oтскоро няма демокрация. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
hidden767 написа:
Винаги съм се дразнил на дузпи при ситуации, при които топката очевидно ще бъде изгубена от атакуващия отбор. Например нападател си повежда силно и очевидно няма да стигне топката, но следва съприкосновение с вратаря и падане. Или пък в нашия случай - топката 100% излиза в аут, но се едва удря в ръката на футболист и незабележимо променя траекторията си. И след като цяло полувреме не можем да създадем положение, накрая да ни дадат дузпа. Да, по всички правила Е дузпа и съм сигурен, че и Орманджиев ще го потвърди в Ринг, но не мерси за такива дузпи. Не може да се браним цял мач срещу село Ловеч. Левски трябва да е достатъчно силен да гази такива отбори у нас. Да не говорим, че нямаше никакъв фал преди удара на Гаджев.

:smt102


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Makedonalds написа:

За кое е форумът!? За да се задават КРАЙНО безсмислени, неуместни и малоумни въпроси ли? Или гледаш футбол от максимум 5 дни, за да не знаеш, че при червен картон играчът не играе в следващия мач!? Не е затова форума. Сбъркал си. Не е и датата, тийнпроблем или всякакви подобни идиотии, където пишат някакви хора, просто колкото да пишат нещо и където се задават въпроси като "Кой ми сра в гащите?" с единствен логичен отговор "Сам си срах в гащите" и после задалият въпроса да пита кво ми се смеете, нали затова форума. Потретвам. Не е затова форума! Да не говорим за мнението, дето ги изразяваш :ohmygod Научихте пет думи, "Нали затова е форума", "нали всеки да си казва мнението" и "Левски значи свобода" и затова от ден на ден все повече ни се ебава майката отвсякъде...
Същото е и с гениалното българско прозрение "И дойде демокрацията и кво стана..." :smt115


Нека те светна какво представляват форумите в различните държави. Ако зададеш въпрос, какъвто и да е, в американски форум, ще ти отговорят подробно с примери. Ако зададеш въпрос в руски форум, ще се опитат да ти отговорят криво-ляво. Ако зададеш въпрос в някой от българските форуми - ще ти се смеят колко си тъп. Сега си представи къде се намират първите две държави, представи си къде сме ние, събери 2+2 и карай по-спокойно.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
А аз смятам за празни приказки в тази тема да се ползва съществителното от мъжки род : съдия.

По скоро други са на преден план : треньор, защита, резерви, тренировка, вратар, смяна ... :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
hidden767 написа:
Нека те светна какво представляват форумите в различните държави. Ако зададеш въпрос, какъвто и да е, в американски форум, ще ти отговорят подробно с примери. Ако зададеш въпрос в руски форум, ще се опитат да ти отговорят криво-ляво. Ако зададеш въпрос в някой от българските форуми - ще ти се смеят колко си тъп. Сега си представи къде се намират първите две държави, представи си къде сме ние, събери 2+2 и карай по-спокойно.

В случая никак не си прав. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
Omraz написа:
hidden767 написа:
Нека те светна какво представляват форумите в различните държави. Ако зададеш въпрос, какъвто и да е, в американски форум, ще ти отговорят подробно с примери. Ако зададеш въпрос в руски форум, ще се опитат да ти отговорят криво-ляво. Ако зададеш въпрос в някой от българските форуми - ще ти се смеят колко си тъп. Сега си представи къде се намират първите две държави, представи си къде сме ние, събери 2+2 и карай по-спокойно.

В случая никак не си прав. :wink:

Прав е. Ако мислиш, че някой е строшил тъпометъра с въпроса си, просто не му отговаряй. Това което става в България е, че хората предпочитат да изразходват време, нерви и усилия да обяснят на въпросния човек, колко е тъп и какъв е кавал. Ако ще си хабиш времето и усилията да пишеш, поне му отговори на човека.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:42 pm 
Другото крайно дразнещо качество на българина е да използва заминаги и навсякъде думите "знаеш ли как е на запад, бе" и "ако на запад така и така". Симпатичното е, че огромен брой от хората използващи клишето дори не са ходили на запад през животи си, като един мой познат, с който пътувах сличайно в една маршрутка, не се бяхме виждали отдавна и реши скоропостижно да блесне с опита да покаже позиция и компетентност и да разгроми правителството с думите "знайш ли чи на запад нямат дупки, а ний тука гледай" и на ответния ми въпрос "Къде си ходил на запад?" последва "Не съм ходил, ама що питаш?
Хидън предполагам е ходил на запад, където е висял с часове по американските и руските :smt102 форуми и е следял чинно как се отговаря на ИДИОТСКИТЕ въпроси на хората с американско и респективно руско поданство. После е обработил въпросните данни в своеобразна сводка, сравнил я е с близо двугодишният мониторинг на ситуацията в 20 от българските топ форуми и е стигнал до този потресаващ резултат, който обаче не виждам да е подплътен с някаква процентова характеристика :slap

А чакам да ми кажеш от двете държави къде се намира едната, конкретно. Че днеска излезе една класация на най-корпумпиранте държави в света и една от двете е на много престижно място... В едната от двете държави съм ходил. В тази от двете, за която става дума в горните две. Аз говоря за едната.


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Вто Окт 26, 2010 6:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
Горе-долу една и съща енергия и усилия ще изхабиш да напсуваш един човек и да отговориш на въпроса му. Псувнята може да има терапевтичен ефект за този дето я използва, но никой не иска да си има вземане-даване с подобни "терапевти". В нормалния свят градивното е повече на почит от неградивното.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:51 pm 
В нормалния свят и градивните хора са повече от неградивните. Сеш се :smt115 А не виждам къде съм псувал някого? Просто, американецо, тук простотията ни сломява и уморява след всеки изминал ден...Доколкото знам и хидъна е в чужбина, така че е разбираемо точно вие двамата да защитите така пламенно онеправдания :cry:


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Вто Окт 26, 2010 6:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Makedonalds написа:
Другото крайно дразнещо качество на българина е да използва заминаги и навсякъде думите "знаеш ли как е на запад, бе" и "ако на запад така и така". Симпатичното е, че огромен брой от хората използващи клишето дори не са ходили на запад през животи си, като един мой познат, с който пътувах сличайно в една маршрутка, не се бяхме виждали отдавна и реши скоропостижно да блесне с опита да покаже позиция и компетентност и да разгроми правителството с думите "знайш ли чи на запад нямат дупки, а ний тука гледай" и на ответния ми въпрос "Къде си ходил на запад?" последва "Не съм ходил, ама що питаш?
Хидън предполагам е ходил на запад, където е висял с часове по американските и руските :smt102 форуми и е следял чинно как се отговаря на ИДИОТСКИТЕ въпроси на хората с американско и респективно руско поданство. После е обработил въпросните данни в своеобразна сводка, сравнил я е с близо двугодишният миниторинг на ситуацията в 20 от българските топ форуми и е стигнал до този потресаващ резултат, който обаче не виждам да е подплътен с някаква процентова характеристика :slap

А чакам да ми кажеш от двете държави къде се намира едната, конкретно. Че днеска излезе една класация на най-корпумпиранте държави в света и една от двете е на много престижно място... В едната от двете държави съм ходил. В тази от двете, за която става дума в горните две. Аз говоря за едната.

:arrow:
SZ_FEN написа:
Прав е. Ако мислиш, че някой е строшил тъпометъра с въпроса си, просто не му отговаряй. Това което става в България е, че хората предпочитат да изразходват време, нерви и усилия да обяснят на въпросния човек, колко е тъп и какъв е кавал. Ако ще си хабиш времето и усилията да пишеш, поне му отговори на човека.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Сега като паднахме, колко точки взехме? :smt017 Чакам да ми отговорите. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Победа - 3
Равен - 1
Загуба - 0 :loser2 :loser2 :loser2

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14840
Всъщност едно е да си тъп,а друго да задаваш тъпи въпроси. А нали знаете: "много тъпо е да си тъп,защото ти е за цял живот" :smt115

Г-н Дянков,кажете точно кога трябва да се свири дузпа,ако може и по минути: duzpa@fifa.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Дузпа по правилата на играта трябваше да се свири 93тата минута в полза на гостуващия отбор. Това, че аз не съм съгласен със правилата е съвсем друг въпрос.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
Omraz написа:
Сега като паднахме, колко точки взехме? :smt017 Чакам да ми отговорите. :smt026

Ние не можем да паднем защото дори и да не бием на голове сме винаги моралния победител.
Сега знаеш как отговарят американските политици :D.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14840
:D И на Пламен Николов също имаше :D А за да не стават такива ситуации,трябва да се влага мисъл,но за жалост е трудно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Според мен топката се удари в главата на Пламен Николов, а не в ръката му.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
В 16мин и 30та секунда има 100% ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ!И загледайте се внимателно,че Гара подавата на оставения на празна врата Дани Младенов.Та който не разбира,ако играча на Микре не избива топката с ръка в наказателното тя отива в Дани на празна врата!Трети мач поред ни режат срещу тия смешници.Боби явно е слуга на Гришата!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Коце Костадинов няма да допусне да свирят дузпа за Левски във важен мач :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14840
hidden767 написа:
Според мен топката се удари в главата на Пламен Николов, а не в ръката му.


Според мен не,но това няма никакво значение вече. Играхме доста добре тактически пак според мен и ако не беше явното подпиране, си побеждавахме с тактика! Защото има такива мачове,в които си трябва да се играе по този начин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аре някой капацитет да ги извади тея ситуации бря!

Иначе съм съгласен с хидън, че на Левски не ни трябват дузпи, за да вземем своето :)

САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ние загубихме най-добрия си атакуващ халф, а те най-слабия защитник :smt006 Стана малко кон за кокошка, ако беше изгонил Гаджев и Бодуров ли беше, Занев ли, резултата щеше да е друг, според мен :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49316
Местоположение: ШОПландия
SZ_FEN написа:
Прав е. Ако мислиш, че някой е строшил тъпометъра с въпроса си, просто не му отговаряй. Това което става в България е, че хората предпочитат да изразходват време, нерви и усилия да обяснят на въпросния човек, колко е тъп и какъв е кавал. Ако ще си хабиш времето и усилията да пишеш, поне му отговори на човека.

Не е като да нямам опит из разни американски, европейски и т.н. форуми.
Това за присмиването на Българина и сарказма му е мит. Сравнявайки отговорите тук с някои западни форми тук сме си направо любезни.

Да се върнем на темата. Някой спомена кой ще свири следващия мач на гнусното, кафево село.
Очаквам Венци Корема да почне да се пеняви отсега за съдията :bigok Гришата явно е изчислил да не паднат в нито един мач докрая, но пък знае ли човек, някой може да успее да ги тресне тия дървари въпреки съдиите. Ние също трябваше да бием тези некадърници въпреки съдията, така че по-добре да не се оплакваме...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Mr. Smith написа:
Коце Костадинов няма да допусне да свирят дузпа за Левски във важен мач :smt006


Бате те дори го биха в съдийската стая в Ловеч.....

Понеже на мача ни отбягна това положение.....та свалете си мача в замунда го има.Има и прекрасно повторение.Гара търси Младенов и топката кристално се вижда как защитника на селското отборче я избива с ръка!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
hidden767 написа:
Според мен топката се удари в главата на Пламен Николов, а не в ръката му.

Тоя път бъркаш :loser2
ЕДИТ:
спиртал.беге написа:
Левски договори вратар от Видима

Кой каза, че Ясен не чете форума :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
За мен не е проява на лошо възпитание и на недомакратичност,да завреш на някой изключително малоумният му въпрос на место,в което слънце не изгрява

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
Тия в София следващия полу - сезон трябва да ги мачкаме. :boisw Трябва да се приложат трите "О - ТА" ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ! :bigok

САМО ЛЕВСКИ ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr. Smith написа:
Византиец0 да пуска мача без коментар, искам да го изтегля , иначе го пращаме в селския Кипър да потдържа духа на младите социалисти :bigok

Довечера около 01ч. ще го има като торент :wink: А след като преведете по 2.40лв. и ще има и сийд :bigok

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Сега е момента да попитам - Каква е ролята на Миро Косев в този отбор :bigok Освен да дава интервюта на полувремето :loser2 Ако тоя взема повече от 2000 лева заплата искам и аз така, ще говоря на полувремето разни глупости и 2 бондака в джоба после :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
http://www.vbox7.com/play:7a33e439

На повторението всичко се вижда!2-0 за нас и селяците умират!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com