forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Толко са жалки от Спортал, че думи нямам :lol: Клипът беше пуснат във форума ни 2 дни преди мача с ловешките селяни, а под него пише, че е след мача с нас :ohmygod2 :slap На всичкото отгоре мошнеят нагло, като пишат, че е "изпратен"... дрън, дрън... Солета, провери айпитата, които са го теглили от докс.бг, да хванем редакцията на Спортал в нарушение :smt047

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Anarion написа:
Няма смисъл да късаме нерви повече.
В пропадналото сдело Ловеч се свири и ще се свири така, докато не гръмнат джуджето - наркоман от село Микре. Или докато не си искаме чужд рефер.
Идеята е отборът да може да се справя и при такова съдийство. Толкова.

От край време "имаме доверие" на нашите рефери, което те "не оправдават" и така до следващия път. Като чужд съдия не свире дузпа, вой до небесата, че "не можело да бъде наказан" и пак български и пак "не оправдава доверието". И това сами си го правим (визирам управата).
Дано ръководството вземе да игнорира съдийското влияние върху крайния изход на мача и пооправи нещата в самия отбор. Щото не мога да си кривя душата - играхме на моменти все едно се виждат за пръв път на терена.
ЕДИТ: гледам съдията не е наказан, оценката му била "нормална" :shock:
За една "спорна" дузпа срещу орките наказаха Ангелов, после не помня кой за същото нещо, а тоя за две недадени и изпуснат мач - нищо :ohmygod

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Мача се очакваше да е завързан и беше.Съдията подпираше Литекс,но в рамките на нормалното подпиране на домакина в първенството ни.Втория гол беше невероятно стечение от малшанс за нас и късмет за тях.Ако ни трябваше победа на всяка цена,щяхме да биеме,но понеже и равния ни вършеше работа,второто играхме за равен и логично се преебахме.На мен защитата ми харесва от мача с Лил насам.Е Дъстли го подминаха 2-3 пъти,но общо взето това беше,а и оня мулата си е добър.Пролетта ги газиме злобно и категорично в София и това е.Не знам за Вас,но аз съм супер щастлив от играчите събрани в момента в отбора,остава само и да заиграят както искам.Та и за това ме беше поносимо яд след мача,щото си мисля,че хубавото предстои.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
дееба и дисциплинарната комисия, да еба :ohmygod2

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
0 tolerance написа:
Толко са жалки от Спортал, че думи нямам :lol: Клипът беше пуснат във форума ни 2 дни преди мача с ловешките селяни, а под него пише, че е след мача с нас :ohmygod2 :slap На всичкото отгоре мошнеят нагло, като пишат, че е "изпратен"... дрън, дрън... Солета, провери айпитата, които са го теглили от докс.бг, да хванем редакцията на Спортал в нарушение :smt047

По-яко е да излезне, че е след мача с нас :bigok
Иначе, да умрат, естествено...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Цитат:
ФЕН СЪМ НА ИСЛЯМА, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ПРОСТИТЕ ИНТРИГАНТИ ОТ НАСРАЛ.БГ КАКВО ГИ ИНТЕРЕСУВА КАКВО ДАЛ ГРИШАТА ? НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА НЯКАКВИ ДЕЦА, ДАЛ ИМ 20 ЛЕВА ДА ПИЯТ БИРА И ДА СЕ РАДВАТ И ЧУДО ГОЛЯМО, ОО СЕНЗАЦИЯ ! МАЛОУМНИЦИ


:loser2

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
E те поклонниците на алах са свикнали така да им дават пари, я за хореография, я за път, а явно и пиенето и яденето им плащат, та е нормално да не се възмущават на такива неща. :lol: :lol: :loser2

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Имаше и цигани. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Владо Гаждев към съдията Станислав Тодоров в 93-тата минута:
-Станиславе, Станиславе, къде ти е кучето?
- Какво куче?
- Ами до сега не бях виждал слепец без куче.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Седем:Едно написа:
Джуджето ако гръмнат обещавам да организирам форумна сбирка и да купя лично 2 печени прасенца - http://www.pecheno-prase.com/



Коефицента за това, че ще грънбат Джуджето трябва да е по-малък от този, че ЦДНА ще стане шампион следващите 5 години. :smt003 Това са реалностите просто. Та готви се да ни събираш за банкет. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Чужди рефери до дупка му е майката.
И не за друго, а защото като си доведем чужд рефер и паднем ще е ясно - причината, значи е в нас и като така трябва да се работи върху еди - какво си. Това първо.
Второ, никой не обича да го правят на идиот - сега все едно джуджето и едномъдия са ни прекарали, извозили и пр. А чужденец и да сбърка - така е видял, точка.
И трето, селтаците остават без всякакви аргументи срещу нас на терена щото ще тръгнат да правят провокации и пр., ама друг път. Щото знаят - чужденеца гони люто и злокобно и не му пука че микревския наркоман в това време се гърчи като при хемороидна криза.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
един Маркус Мерк да дойде със чорбата, добре ще стане :mrgreen: това с чуждите съдий си е така, по едно време бяха почнали да свирят такива и беше по-спокойно.

сега гледам по Ринга ГА :loser2 малииии тряя да пия валидол, като го гледам тоя тюфлек, бахти комунистическото човече!!! как лиже гъза на ония от микре не е истина. а към нас какви плюнки кво нещо, тоя е пред инфаркт всеки път като заговори за нас. да го духа, шампиони сме и тва е :levski :lsclapp

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
За пръв път от много време да ми напълни душата нашата агитка на гостуване :8) :levski .....изключително изпуснах че не посетих, поклон пред тези близо 2000 които направиха мача ДОМАКИНСКИ и мощно пяха за ЛЕВСКИ! Много як синхрон и добро пиро!

За самия мач ме е доста яд че ни надхитриха, надхитриха ни като оранжев циганин на тука има-тука нема къде е топче барабонче оп в мрежата. Да в момента градим отбор и това се видя във всичките ни по-сериозни мачове в БГ.....Въпреки всичко най-много ме е яд че ДАРКО имаше супер ден, пасовете му бяха на много добро ниво и ако не го бяха изгонили щяхме да разцепим латекс с разлика в това съм убеден! Така че ако може да се говори за някаква грешка на съдията то тя е че изгони Дарко. След това все едно останахме с половин отбор и оранжевите цигани знаейки слабите ни места - защитата, фалове около наказателното, липсата на добра халфова линия която да изнася точно и изненадващо топката към нападателите (да ме извинява Владо Гаджев но целия сезон дотук му е трагичен) , та оранжевите мангали зачакаха своя момент и той стана, фал, греда меле, ОТНОВО агент Мюлдер се размина с нападателя на лошите (е поне не му подаде с глава като в Лил) и оттам между 3-ма намират непокрит кон в нашето наказателно поле путьо тодоров......оттам нататък всичко е ясно. Смешно е да ревем от съдията - свири си мача перфектно и дори всеки на негово място би го изпуснал след такова меле, единствената му грешка беше че изгони точно Дарко а не някой друг от мелето. Имаше фал за тях при първия им гол, накрая дето топката се удари в янев при шута от фаул е смешно да се говори за дузпа...изобщо не ни трябват такива дузпи. Имахме много голям шанс да ги размажем насред тяхното село, изпуснахме много по-чисти голове от техните (1 на Гарра, 1 на Мюлдер) и останалото като цяло след мелето си беше кюскане напред. Дано Гонзо вземе та затегне защитата през зимната пауза и да ги изтресем напролет всички отборчета 15 - 0 - 0. Убеден съм че сме класа над отборчетата в България в момента, но защитата тотално ни предава, донякъде и халфовете!
Както и да е, наваксваме срещу локопд и чакаме арабело-неграта от Лил на Герена!!!

САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз викам след мнението на UL да удряме ключ на темата...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Акримоний пак го даваха по ринК :lol: Не слиза от сцената туй мумчье

в тази връзка, луфтвафе да изскача с техните карди от агитката в микре, гледам че има добри

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com