forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 2:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25108
Местоположение: Възраждане, Русе
Очакван с нетърпение и агресия мач, 2 хиляди наши, гостуване в гадното село, час предполагащ доволно време за злоупотреба с алкохол... Не виждам как могат да се избегнат грозни сценки...
Така беше и в Бургас, така ще бъде (предполагам) в Зара, ако играем в Пловдив, Плевен, Враца и т.н.

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Тасевски е прекарсен играч, но той е един от хората, на които трябва да се затегне дисциплината. Основен играч, който го подведоха снощи и изгониха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Тука обаче е пълно с чорбета "под прикритие" :lol: ! ГОНЗО ВИ ГО КАЗА ОЧАКВАЙТЕ ИСТИНСКИЯ ЛЕВСКИ СЛЕД НОВА ГОДИНА. ОСТАНА САМО ЗАЩИТАТА ДА СЕ СРАБОТИ.... НЕ СТАВА ВСИЧКО ОТ ВЕДНЪЖ. Хидъновците след всеки мач стават все повече и повече дали ще играем добре или ще паднем пак ще се мрънка. Деба Барселонския манталитет ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Едно от най-добрите гостувания, на които съм ходил. Жалко, че не бихме, но не страдам особено. Просто ме е яд, че с тези мръсни, гнусни селяци никога не става мач. Винаги е един и същ сценарий, винаги има простотия, селяния и подпиране на Литекс. Мразя ги колкото чорбата тези уроди. Само на един куршум са от изчезването и се надявам да им се случи час по скоро.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 5:42 pm
Мнения: 250
Местоположение: София
! :smt012 !

_________________
Изображение


Последна промяна babaida на Вто Окт 26, 2010 10:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Vincenzo написа:
Тасевски е прекарсен играч, но той е един от хората, на които трябва да се затегне дисциплината. Основен играч, който го подведоха снощи и изгониха.

Той си е такъв и не мисля, че ще може да се промени тази му черта. Винаги когато загуби топката шанса да направи брутален фаул е 50:50, но съдиите в бг не санкционират подобни изпълнения.
babaida написа:
Заради тоя картон Тасевски ще играе ли срещу Локо?

Как си представяш с червен картон да играе следващия кръг? Минев също гори, което е по-големия проблем.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Минев един мач, а Тасевски ще липсва поне 2 мача, но може да го накажат и повече.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49322
Местоположение: ШОПландия
babaida написа:
Заради тоя картон Тасевски ще играе ли срещу Локо?

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Ще е свеж за Лил :lol: :lol:

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 4:47 pm 
Пък да се оправдаваме със съдията колко е жалко...
За отбор говорим след Нова година, както го каза и Царя. Не може на Кака, Мака, Роналдо и не знам си още кой да им трябват по 6-10 месеца за сработка, а вие да искате от Иво Иванов, Данчо и т.н да громят комунистите отсега.
Това, което направиха доега си е своеобразен подвиг. Остраниха 2 шведски отбора, биха белгийски (кога ни се е случвало?), биха и прасетата...
Оттук следва много работа, Ясен и Гонзо си дават сметка затова, значи всичко е ок.
Искрено се надявам пролетта да РАЗГОМИМ най-накрая селяците, щото ми писна от тоя гнусен отбор.
А на трибуните!? Кво се кефите на 10 димки, щом пак имаше бити момчета. Да хвърляш бомби е ок, обаче да хвърляш запалка не е ок. Апък да се опиташ да разтървеш биещи се, тва па е толкова неок...
Бахти жалката публика.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 4:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Я вижте кой наш "любимец" ще свири на Литекс
http://gong.bg/view_article.php?article_id=165427


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7051
Дам пъзела се нарежда ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Makedonalds написа:
Да хвърляш бомби е ок, обаче да хвърляш запалка не е ок.

!!!
Защо трябваше да бият момчето, след като около вратаря на литекс беше като сергия ???

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:19 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
BraToC! написа:
Дам пъзела се нарежда ...

Не искам и да се сещам за периода 1997-99 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:26 pm 
LS1914 написа:
Makedonalds написа:
Да хвърляш бомби е ок, обаче да хвърляш запалка не е ок.

!!!
Защо трябваше да бият момчето, след като около вратаря на литекс беше като сергия ???

защото трябва да изгонят хората от стадиона :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:46 pm
Мнения: 48
Страхотно гостуване и невероятна атмосфера направихме вчера ! Това е изживяване което няма да забравя скоро...признавам си,първо гостуване в Ловеч,и съм сигурен,че няма да е последно ! Просто бяхме невероятни...жалко,че загубихме само,но винаги като сме играли с личьекс,никога не е имало футбол,а и В. Стефанов предупреди за реферО,че може да удари едно рамо на диър селинджър,но не може само с него да се оправдаваме ! Допускаме си грешки и това е,но както каза Гонзо,след Нова Година,Нов Левски и дай Боже по-силен!
И още нещо,благодарим на Ганчев,че махна седалките...без тях шоуто в сектора беше по-голямо :bigok

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc1 :lsfc4 :lsfc3

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !

П.П. Сега тук прочетох,че пак е имало бити в Сектора...вярно ли е ??? :ohmygod2 Аз бях откъм "А" сектор и от димки,факли и т.н. нищо не съм видял...кофти ако е така !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
LS1914 написа:
Makedonalds написа:
Да хвърляш бомби е ок, обаче да хвърляш запалка не е ок.

!!!
Защо трябваше да бият момчето, след като около вратаря на литекс беше като сергия ???



Ами на втората трибуна биха ендо моомче, но съм на мнение, че баш той си беше виновен. Казаха му да не мята, а той тръгна да бие стюардите. Дойдоха още стюарди, бутнаха го в страни, а той пак налетя на бой. Там изобщно не бяха виновни жАлтите. А това "не мятайте запалки" беше тъпо. В края на мача, след като по вратарчето полетяха 2-3 запалки (браво на Теди, че не си изхвърля боклуците от чантата :smt005 ) някакъв дойде при мен и вика "абе не мятай, че е забранено". След едноминутен остър разговор кое е забранено и кое не тоя си тръгна и полетя още 1 запалка, пък не са налетяли да ме бият. Специално за този мач смятам, че стюардите се държаха повече от добре. И не винаги като стане бой с тях те са виновни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:46 pm
Мнения: 48
0 tolerance написа:
Omraz написа:
Истината е, че все още не сме отбор.
В един момент досега го карахме на мускули и ентусиазъм и така взехме няколко важни победи, много си повярвахме за кратко време, време е да се приземим. В момента не сме кой знае какво като отбор. Трябва много работа, аз вярвам че Гонзо и Ясен са точните хора, виждат добре всичко и ще вземат необходимите мерки през зимата.
Радващо е, че в такъв куц ден и час имаше над 2000 души, атмосферата беше страхотна, а изживяването много положително въпреки загубата. :wink: :levski
Да не пропусна да пея к.р за всички бензиностанции и крайпътни заведения, които не работеха на връщане и ни оставиха гладни и жадни :bigok

Ние с тия саги около Голфа с хората на Анта обикаляхмя още доста време около селския Ловеч и навръщане на 64-тия километър ни светна резервата, шофьорчето се насмете, че нема да се прибереме, ама 1,2,3 бензионастанции черни като гъз, не светат, сложени конуси на отбивките и нема къде да спреме да сипем и да пикаме. Най-накрая спрехме на Лукойл на 44-тия км, тъмно като в рог, а отпред - ушеф се спотайва с кола. Шофера слезна, говори 5 минути с тех и некой некъде в тъмното, и се връща и вика: Куките затворили всички бензионстанции наобратно, а вътре персонала седат като мишоци на тъмно и чакат да минат 7-те рейса с нашите от Ловеч :ohmygod2 Били минали вече 5, смилиха се и запалиха всичко, колонки, магазин.... пихме, пушихме и заредихме :ohmygod2 Свинете трайно са оставили отпечатък по бензиджийниците, и явно ще е така всеки път :slap :ohmygod2


Само ще добавя,че на връщане се надявахме да минем през Български извор да изядем де що има кебапчета,чифтета и бири,само дето на господа полицаите им беше наредено да не пускат фенове на Левски ! Навсякъде до София имаше патрулки на всяко едно крайпътно заведение...поне за тези които бяхме с рейс беше така ! Ако някой е успял да се промъкне..честито !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
http://football.sportal.bg/news.php?news=267139


Последна промяна natural на Вто Окт 26, 2010 5:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
0 tolerance написа:
Тоя мач е идеален да се изкарат пари :loser2
Х - 3,00
2 - 2,90

2 х 500 лева и заглаждаме косъма :loser2

:loser2 :loser2 :loser2





antonatan написа:
Момчетата са се подготвили и ни чакат
Изображение


:bigok :bigok :bigok :bigok


Прикачени файлове:
4е ражда.jpg
4е ражда.jpg [ 76.39 KiB | Прегледано 4386 пъти ]

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Някой ще се пробва ли да извади скриншот с двете претенции на ръководството за дузпа? Аз пробвах за ситуацията в 93 минута, но не мога да го спра в точния момент. Все едно камерата прекъсва за част от секундата.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Blue_Lion написа:

Само ще добавя,че на връщане се надявахме да минем през Български извор да изядем де що има кебапчета,чифтета и бири,само дето на господа полицаите им беше наредено да не пускат фенове на Левски ! Навсякъде до София имаше патрулки на всяко едно крайпътно заведение...поне за тези които бяхме с рейс беше така ! Ако някой е успял да се промъкне..честито !

След първият в страната подвижен фен магазин е резонно от клуба да организират и първата подвижна кебапчийница.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Синият Болярин написа:
Някой ще се пробва ли да извади скриншот с двете претенции на ръководството за дузпа? Аз пробвах за ситуацията в 93 минута, но не мога да го спра в точния момент. Все едно камерата прекъсва за част от секундата.

Янев скача от стената и топката му се удря в ръката ,след което излиза в ъглов. Ръката е високо над главата, но дузпа не е отсъдена, както и ъглов удар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 5:42 pm
Мнения: 250
Местоположение: София
Goviado написа:
babaida написа:
Заради тоя картон Тасевски ще играе ли срещу Локо?

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Некаф проблем ли имаш ? тук явно човек неможе да изрази мение или да зададе въпрос,без значение дали е глупав или не ... нали за това е форум.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
babaida написа:
Goviado написа:
babaida написа:
Заради тоя картон Тасевски ще играе ли срещу Локо?

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Некаф проблем ли имаш ? тук явно човек неможе да изрази мение или да зададе въпрос,без значение дали е глупав или не ... нали за това е форум.



Естествено, че няма да играе. Въпроса е повече от малоумен. И то 2 мача би трябвало да почива. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Открих виновника с главно В за загубата вчера :!: БоК Йовов му се забранява да бъде куфар на гостувания в провинцията, столицата и навсякъде по света, защото носи само антикъсмет за отбора. Две такива екс.ку.рзии и две загуби с по 2-1 :smt005

Левски Шампион :idea: Другото ще се оправи :!: :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
nikistankov написа:
Синият Болярин написа:
Някой ще се пробва ли да извади скриншот с двете претенции на ръководството за дузпа? Аз пробвах за ситуацията в 93 минута, но не мога да го спра в точния момент. Все едно камерата прекъсва за част от секундата.

Янев скача от стената и топката му се удря в ръката ,след което излиза в ъглов. Ръката е високо над главата, но дузпа не е отсъдена, както и ъглов удар.

За тази ситуация са ми ясни нещата, но клипът на Ринг ми прекъсва когато се предполага, че му се удря в ръката. Не ме разбирай погрешно, но без да има ясна снимка, показваща контакт с ръката, няма как да сме категорични за дузпа. Затова и моля някой с по-добри познания в обработката на мултимедия да се опита да го извади. Без такъв кадър всичко е празни приказки. За другата ситуация не мога да се сетя честно казано.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Византиец0 да пуска мача без коментар, искам да го изтегля , иначе го пращаме в селския Кипър да потдържа духа на младите социалисти :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:20 pm 
babaida написа:
Goviado написа:
babaida написа:
Заради тоя картон Тасевски ще играе ли срещу Локо?

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Некаф проблем ли имаш ? тук явно човек неможе да изрази мение или да зададе въпрос,без значение дали е глупав или не ... нали за това е форум.


За кое е форумът!? За да се задават КРАЙНО безсмислени, неуместни и малоумни въпроси ли? Или гледаш футбол от максимум 5 дни, за да не знаеш, че при червен картон играчът не играе в следващия мач!? Не е затова форума. Сбъркал си. Не е и датата, тийнпроблем или всякакви подобни идиотии, където пишат някакви хора, просто колкото да пишат нещо и където се задават въпроси като "Кой ми сра в гащите?" с единствен логичен отговор "Сам си срах в гащите" и после задалият въпроса да пита кво ми се смеете, нали затова форума. Потретвам. Не е затова форума! Да не говорим за мнението, дето ги изразяваш :ohmygod Научихте пет думи, "Нали затова е форума", "нали всеки да си казва мнението" и "Левски значи свобода" и затова от ден на ден все повече ни се ебава майката отвсякъде...
Същото е и с гениалното българско прозрение "И дойде демокрацията и кво стана..." :smt115


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 26, 2010 6:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Винаги съм се дразнил на дузпи при ситуации, при които топката очевидно ще бъде изгубена от атакуващия отбор. Например нападател си повежда силно и очевидно няма да стигне топката, но следва съприкосновение с вратаря и падане. Или пък в нашия случай - топката 100% излиза в аут, но се едва удря в ръката на футболист и незабележимо променя траекторията си. И след като цяло полувреме не можем да създадем положение, накрая да ни дадат дузпа. Да, по всички правила Е дузпа и съм сигурен, че и Орманджиев ще го потвърди в Ринг, но не мерси за такива дузпи. Не може да се браним цял мач срещу село Ловеч. Левски трябва да е достатъчно силен да гази такива отбори у нас. Да не говорим, че нямаше никакъв фал преди удара на Гаджев.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 735 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com