forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Изображение

Да се готви :smt035 Да се :smt035

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
А каква беше случката стюярдес да изкарат едно момиче и да го дърпат по този начин ?

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:15 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Ivan63 написа:
Не предвидих проявите на Урсула,иначе продължавам да си мисля,че онзи мач,в който се получи тоя срамен резултат,можеше да не го загубим


Мача можеше да свърши 1:1, но не стана, не заради грешките на Петков, а заради пропуска на Гара. Още първите няколко отигравания на Спортинг показаха, че са готови за издънка. Имаше доста неувереност. Направиха глупост и Гара излезе сам срещу вратаря. Ако беше вкарал, спортинг щяха да се насерат, а ние - да си повярваме. Мача щеше да се развие по друг начин, Левски щеше да играе по-остро, а спортинг да не създава положения. Но, разбира се, по стар левскарски обичай, към 80-тата минута Дани Младенов или Веско Минев щяха да направят безсмислено нарушение около ъгъла на наказателното, щеше да последва центриране, Иво Иванов и Милиев щяха да се разминат с топката и някой да ни набута поредния каръшки гол в европа. До края щеше да има опълчение и припадъци, а после медиите щяха да тръбят как Левски е сигурен полуфиналист в турнира и как догодина ще играе в шампионската лига с реални шансове да бие Барселона като гост.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
щеше :smt035

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 7:57 pm
Мнения: 35
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 74
Местоположение: София
Много наивно е да се смята, че Огнянов е голям талант, който задължително трябва да се налага, защото е направил няколко паса и вкара гол. Добре, че малцина мислят така, защото иначе съвсем щях да се разочаровам от това, което е останало от публиката на Левски. Този ломски подчовек сам си пропиляваше шансовете да се наложи в отбора, никой друг не е виновен, че е недолюбван.
Преди следващите 2 мача трябва да разберем, че в крайна сметка не сме изградили някакъв кой знае какъв отбор, че да се превръща всяка загуба в трагедия, особено в мачовете от Лига Европа. И това, което показват в момента, не е малко. Ако не бяха грешките на комарджията на вратата, далеч по-добре щяха да стоят нещата.

1000 човека...страхотно! Много студено беше, наистина!

P.S Мустакатият "ни" шеф много бързо се забрави, в не чак толкова далечно бъдеще усещам, че ще си го припомним, за съжаление.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
hidden767 написа:
Ivan63 написа:
Не предвидих проявите на Урсула,иначе продължавам да си мисля,че онзи мач,в който се получи тоя срамен резултат,можеше да не го загубим


Мача можеше да свърши 1:1, но не стана, не заради грешките на Петков, а заради пропуска на Гара. Още първите няколко отигравания на Спортинг показаха, че са готови за издънка. Имаше доста неувереност. Направиха глупост и Гара излезе сам срещу вратаря. Ако беше вкарал, спортинг щяха да се насерат, а ние - да си повярваме. Мача щеше да се развие по друг начин, Левски щеше да играе по-остро, а спортинг да не създава положения. Но, разбира се, по стар левскарски обичай, към 80-тата минута Дани Младенов или Веско Минев щяха да направят безсмислено нарушение около ъгъла на наказателното, щеше да последва центриране, Иво Иванов и Милиев щяха да се разминат с топката и някой да ни набута поредния каръшки гол в европа. До края щеше да има опълчение и припадъци, а после медиите щяха да тръбят как Левски е сигурен полуфиналист в турнира и как догодина ще играе в шампионската лига с реални шансове да бие Барселона като гост.


Точно! Само малка обърквация, като поведем в повечето случаи губим с 2:1, по един и същ тъп начин :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Lek написа:
А каква беше случката стюярдес да изкарат едно момиче и да го дърпат по този начин ?


Е тя нахлу :bigok Некъв сотаджия тръгна да я изкарва,после излезе стюард и я прибра вътре и с още един я заведоха горе в дясно. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Re:Start написа:
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.

:smt027 :smt027 :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
STALKER написа:
Пишеше, че мое да го викнат да играе за Мали :smt006

Da be, I da go nqma dva meseca proletta kogato e kupata na Afrika :ohmygod2, a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok

Не че нещо ама в т'ва време, тоя стадион и с такъв начален час очаквах да сме даже по-малко. Аз за малко да се откажа като видех к'во се излива :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Suum cuique написа:
Lek написа:
А каква беше случката стюярдес да изкарат едно момиче и да го дърпат по този начин ?


Е тя нахлу :bigok Некъв сотаджия тръгна да я изкарва,после излезе стюард и я прибра вътре и с още един я заведоха горе в дясно. :)

"заведоха" е меко казано. беше ебати тъпото, грубо и грозно блъскане... :ohmygod2 ... но няма как, за 90 минути седмично сме яки и лоши и блъскаме момичета! :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:ohmygod2 да, тя щото кротко си стоеше

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
както и да си седи има 100 начина да се справиш по-професилно със "ситуацията", тва е момиче по дяволите... кво да не набие некой стюард??


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Запиши се в редовете на стюардите и се справяй по-професионално :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
antonatan написа:
Запиши се в редовете на стюардите и се справяй по-професионално :bigok

тичам :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Re:Start написа:
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.

Не, не ми е неудобно, докато във Варна има повече хора отколкото на Герена няма да ми е неудобно :smt006 Както на тези 50-60 хиляди живеещи на 15-20 минути пешком от Герена не им е удобно да си мръднат задниците и да отидат на стадиона, при все че това уж се водят тъмно сини квартали :smt006 Щом могат хора от Люлин, Младост, Надежда да идват, какво има пречи на тези :?: Както и да е на мач не съм бил от предната пролет и все още помня, ама ми става болно когато на стадиона има по 1000-1500 човека :idea:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:15 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Готов или не, повярвай бе ! ГАРРА БЕЛЕЖИ БЕ ! :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
knave написа:
както и да си седи има 100 начина да се справиш по-професилно със "ситуацията", тва е момиче по дяволите... кво да не набие некой стюард??


Бе мани, тя допоследно се хилеше и се опитваше да се върне на пистата... Хич не е нормално това.. Еле па за момиче :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Re:Start написа:
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.

Не, не ми е неудобно, докато във Варна има повече хора отколкото на Герена няма да ми е неудобно :smt006 Както на тези 50-60 хиляди живеещи на 15-20 минути пешком от Герена не им е удобно да си мръднат задниците и да отидат на стадиона, при все че това уж се водят тъмно сини квартали :smt006 Щом могат хора от Люлин, Младост, Надежда да идват, какво има пречи на тези :?: Както и да е на мач не съм бил от предната пролет и все още помня, ама ми става болно когато на стадиона има по 1000-1500 човека :idea:

За съжаление не сме 3та Бундеслига, където отиват да гледат някакви селски отбори. А футбола ни не е по-зле от онзи (2ра, 3та бундеслига), но българина е максималист и алчен.

В този ред на мисли ми се иска да открия и сипя вчерашната бира, рециклирана, във врата на таксиджията, който очевидно ни напомпа :smt042 :boisw

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Re:Start написа:
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.

Не, не ми е неудобно, докато във Варна има повече хора отколкото на Герена няма да ми е неудобно :smt006 Както на тези 50-60 хиляди живеещи на 15-20 минути пешком от Герена не им е удобно да си мръднат задниците и да отидат на стадиона, при все че това уж се водят тъмно сини квартали :smt006 Щом могат хора от Люлин, Младост, Надежда да идват, какво има пречи на тези :?: Както и да е на мач не съм бил от предната пролет и все още помня, ама ми става болно когато на стадиона има по 1000-1500 човека :idea:


За това си на 100% прав... Тва софиянците немаме срам :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз лично не мога да го разбера това, да живееш до стадиона и да не отидеш на мач :ohmygod2 В район Подуене според преброяването от 2001 живеят 75000 души, толкова ли не могат поне още 1500 да отидат до Герена :|

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
тая гад беше мъртво пияна, надрусана и фатално глупава. преди да тръгне да нахлува стоя пред нас, не спря да приказва пълни простотии, да зяе някакви нечленоразделни звуци, по едно време нещо умря, после пък изчезна, после пък тръгна да нахлува... накрая си показваше циците, въргаляше се по земята и не знам какво още. ужасно същество. малко са я бутали, как се сдържаха да не и треснат един, не знам..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Dimebag Darrell написа:
Аз ти казах да вземеш парите, ама ти не :lol: Колко те издрънка?

Да е жив и здрав, ама никога не са взимали 6 и 50 до нас :smt042 И 7 бих му дал, ама да не ме помпа с лев и 50 отгоре лайнара...
Светнах се чак кат затворих вратата :slap

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Аз лично не мога да го разбера това, да живееш до стадиона и да не отидеш на мач :ohmygod2 В район Подуене според преброяването от 2001 живеят 75000 души, толкова ли не могат поне още 1500 да отидат до Герена :|


Мани го тва бе, все едно на евромач са само от провинцията.. Просто логиката е "Кво да идвам да гледам Калиакра?!"... Аз ходя на стадиона да гледам Левски :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
acrimonious написа:
Mr. Smith написа:
Аз лично не мога да го разбера това, да живееш до стадиона и да не отидеш на мач :ohmygod2 В район Подуене според преброяването от 2001 живеят 75000 души, толкова ли не могат поне още 1500 да отидат до Герена :|


Мани го тва бе, все едно на евромач са само от провинцията.. Просто логиката е "Кво да идвам да гледам Калиакра?!"... Аз ходя на стадиона да гледам Левски :)
Естествено че не е и никога не е било, ама какво би си помислил някой страничен наблюдател - в четвъртък 25000, а в неделя 1500 :slap

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Mr. Smith написа:
acrimonious написа:
Мани го тва бе, все едно на евромач са само от провинцията.. Просто логиката е "Кво да идвам да гледам Калиакра?!"... Аз ходя на стадиона да гледам Левски :)
Естествено че не е и никога не е било, ама какво би си помислил някой страничен наблюдател - в четвъртък 25000, а в неделя 1500 :slap


При все, че сме първи и газим, а се смеем на свинете ... ПРОПАГАНДА му е майката :smt002

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
echoes написа:
тая гад беше мъртво пияна, надрусана и фатално глупава. преди да тръгне да нахлува стоя пред нас, не спря да приказва пълни простотии, да зяе някакви нечленоразделни звуци, по едно време нещо умря, после пък изчезна, после пък тръгна да нахлува... накрая си показваше циците, въргаляше се по земята и не знам какво още. ужасно същество. малко са я бутали, как се сдържаха да не и треснат един, не знам..


по-принцип би било добре такива да не се допускат на стадиона, а не посе да се чудят как да ги изкарат :smt031 обаче ушев освен да джоби и да гледа тъпо, друго не знае

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:roll: поне циците й ставаха ли?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
земи сега тая декларация.... :bigok
Ръководството на Пирин излезе с официална декларация след мача с Левски, загубен с 1:4 на "Герена". "Орлетата" изразяват недоволството си от съдийството на рефера Ивайло Стоянов и помощниците му Емил Вангелов и Христо Коцовски.

Декларацията на Пирин:


Цитат:
Категорично, след като бе направен анализ на мача вчера, спортно-техническото ръководство на Пирин апелира, че на само грешките от страна на футболистите на Пирин повлияха на крайния резултат.

След като бе изгледан записът от клубната видео камера се вижда, че голът, с който Левски поведе в 51-ата минута е от много тънка засада. А пък от камерите на телевизията, предаваща мача се вижда, че двете съмнителни положения за дузпи са именно такива.

ПФК Пирин няма да подава жалба за тези положения, но клубът призовава в бъдеще, дори и тези дребни камъчета, които обръщат каруцата, да бъдат изчистени, тъй като вчерашната среща, а може би и много други, биха отивали в различно русло, което би било само в интерес на играта и футбола като цяло.

ПФК Пирин АД

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
ааааа ше умра :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com