forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
айде, айде, нали метат боб Батьо да купи тва нападателчето, та да вържат бююджета за пролетта :blass иначе ше си чакат мангизите за Дърводелев :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 7:57 pm
Мнения: 35
Mr. Smith написа:
Re:Start написа:
Mr. Smith написа:
a ina4e visokomernite stoli4ani za poreden pat otebaha ma4 na Levski :bigok


Не ти ли е малко неудобно да държиш сметка на столичаните и на когото и да било, след като самият ти не си бил на мача? Още повече, след като самият ти си забравил от кога не си бил на мач на нашия отбор, независимо че живееш в Търново. Защото Търново на големи мачове и важни гостувания из прованса идват по два рейса и са ебати пичовете, но ти си над тези неща, важното е лафа у форумо да върви.

Не, не ми е неудобно, докато във Варна има повече хора отколкото на Герена няма да ми е неудобно :smt006 Както на тези 50-60 хиляди живеещи на 15-20 минути пешком от Герена не им е удобно да си мръднат задниците и да отидат на стадиона, при все че това уж се водят тъмно сини квартали :smt006 Щом могат хора от Люлин, Младост, Надежда да идват, какво има пречи на тези :?: Както и да е на мач не съм бил от предната пролет и все още помня, ама ми става болно когато на стадиона има по 1000-1500 човека :idea:


Работата е там, че човек, който през пролетта на 2009 г. е отишъл за последно на стадиона на наш мач, не би трябвало да има очи да се обажда на тази тема. Ако ходиш често на мач на Герена, тогава имаш правото да критикуваш другите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
:ohmygod Има право да критикува всеки,който идва до Герена + 1-2 бири за общо 10 лева,а не е там...а това са 5000-6000 човека минимум.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Re:Start написа:

Работата е там, че човек, който през пролетта на 2009 г. е отишъл за последно на стадиона на наш мач, не би трябвало да има очи да се обажда на тази тема. Ако ходиш често на мач на Герена, тогава имаш правото да критикуваш другите.

Пролетта на 2010, ама не се изразих правилно, принципно никога досега не съм коментирал тази тема, ама е безумие това което се случва :wink: Здраве да е, няма смисъл от спорове, надали скоро ще се промени положението :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не са нужни спорове,нужно е да се припомни,че не може телевизията да определя часовете,докато мачовете са в 21ч.все толкова хора ще има на такива мачове,а като прибавим и опасния стадион,тъпото първенство и още куп неща,още ще намаляват хората

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ne vijdam kvo ima da se komentira tolkova sled kato dobre znaem prichinite za tva shto ima 1000 choveka na stadiona-bulgarina ne obicha futbola dostatuchno i zatva se izmisliat 7mln prichini da ne hodi-studeno bilo,kusno bilo,nemalo transport,stadiona bil opasen i oshte 3mln maloumia :idea: :idea: :idea:

Obache se hodi v namirashtia se na 10km ot centura studentski katun po ne po-malko opasnite diskoteki kudeto moje da te narugat ili nekoia mutra da te grumne :wink:

Pulen tashak sme prosto :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 6:34 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Пак тъпият спор дали българинът обича футбола. Не е до обичане а до наласа и манталитет. Българина е егоист и максималист, а не че не обича футбола!

Много го обича даже, но чуждия по телевизията...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Obicha mi kura :blass Bulgarina obicha otbora si samo kogato bie ili kogato ima shans da bie golem otbor za da se tupa v gurdite sled tva pred priatelite i da izbiva kompleksi,nesluchaino tolko hora spirat da se interesuvat ot BG futbol kato sme slabi i se seshtat kvi golemi levskari sa kato pochnem da biem v evropa :ohmygod2

Za mantaliteta moje bi si prav,kostinbrodskia selianin Black Tashak e dovolen primer,daje se gordeeshe glupaka kak bil gledal mach po diema vmesto da otide da gleda Levski :slap :slap :slap

I poneje ochekvam nekoi da bodne uvlechenieto mi po Liverpool,predlagam da ne se habi vuobshte shtoto dokato jiveeh v BG ne sum izpusnal mach na Levski,nezavisimo ot rezultatite na otbora ili tva v koia dupka gostuvame :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе българина гледа предостатъчно футбол по тв, но като опре до отиване на стадиона... :ohmygod От друга страна разбирам донякъде хората, които не щат да ходят на мач на тия клоаки, където играем.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 7:04 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Аз съм от тези българи, дето обичат футбола нереално много. Постоянно гледам да съм в течение с нещата, гледам, следя. На мачове обаче не ходя, а причините далеч не са студ, финанси, час и т.н. :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Еми момци срещу Локо пд мача е от 18.00 - перфектен час. Би трябвало, ако е хубаво времето, да се съберем повече хора... :smt006

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Kryten написа:
Абе българина гледа предостатъчно футбол по тв, но като опре до отиване на стадиона... :ohmygod От друга страна разбирам донякъде хората, които не щат да ходят на мач на тия клоаки, където играем.


A sektor na Gerena kloaka li e? :ohmygod Pri tva bileta za tam struva cifrom i slovom 2 evro :smt031

Vij na Luzern stadiona i staria na St. Gallen za da razberesh kvo tochno znachi kloaka :wink: Pri tva na cena ot minumum 20 franka,grozen futbol i vupreki sichki ot 100k gradove hodiat po 10k :smt006

Vuprosa ne e v udobstvata shtoto trea si bolen za da vervash che shvaicovete imat po-niski iziskvania ot nas :smt003 Prosto sme polovi organi i tva e :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е полови органи сме много ясно. Но А сектор на Герена си е клоака като останалия стадион. Как ми хареса стадиончИто на Кардиф Сити, просто ама супер готино.
А това за швейцовете нямам обяснение, наистина.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
На едно място се отива за да се види нещо. Отговорете си на въпроса какво можеш да видиш на един мач от рода на Левски - Калиакра/Пирин/Долно Нанагорнище :smt006 Не е до късния час (макар че той определено пречи) или до времето - просто нашият футбол не е интересен ! За никой не е интересен и никой не му се ходи на поредния малоумен мач ! Тия глупости за любовта към отбора и прочее не минават. Не на всички ни е живота Левски и не за всички ни Левски е над всичко. А откровено казано тия, дето го твърдят това, обикновено любовта им се изразява в лошо гледане изпод смешна шампка :slap .

Изключвам себе си, защото аз обичам да ходя на мачове и с удоволствие ходя на мачове като снощния (макар че тоя го изпуснах, по принцип ходя) - но за един средностатистически фен на отбора не мога да видя реална мотивация да се замъкне до стадиона. Просто защото няма реална причина. Какво да гледам поредната среща тип "контрола", на която спокойно можеш да подремнеш по някое време.

Просто бъгарския шампионат е мега скучен - не е до нивото на играта или нещо от сорта - просто на никой не му пука за отборите (освен Левски, Чорбата, Литекс, Черноморец и Локо Плд) и съответно никой няма интерес към тия мачове. Ако се играеха нормални мачове между истинските отбори в групата под 10 000 едва ли щеше да има на мач :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
^ На мен ми беше странно на мача с Миньорк след мача с Гент. На 16-ти при всеки гол ревеш крещиш на 7-то небе си, а пък на мача с орките вкарваме гол и едно никвао радване казваш йес и твай. Знаеш, че биеш и няма реална тръпка...

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз заради този мач треснах колата :smt003
Ами жената на работа до девет, наследника оставен на мойте грижи и като скачам в "Поло" - то - газ, газ, задминавам почти със сто някакъв заплес - бакшиш дето ми се мота...е да де, ама отдолу на светофара червено и се строили във всяка лента по една - две коли.
Да съм новак зад волана - не съм, ама вместо да вкарам брутално ниските предавки пресилих спирачката и колата се понесе като шейна. С волана а налево, а надясно...треснах една лелка отзад.
И нали съм жентелмен - слизам, учтиво се извинявам, давам и мобилен номер ако има нещо после претенции някакви...,то какви да има, задна броня ожулена съвсем леко. При мен - същото (само че предната, естествено)...ама и десен мигач счупен (обаче работи).
Симитлийските цървули, явно въобразили си че в мое отсъствие ще направят сензация междувременно се бяха разгащили ама само как наближих "Герена" се панираха от шубе и Гарата натам си знаеше :smt003
Освен дето един неадекватен тъпанар във "В" няколко реда зад мен и встрани ми правеше нерви с неадекватни подвиквания и тотално малоумни мисли, другото ми хареса.
Без играта на централните, естествено.
И да - малко сме, няма място за оправдания. Момчетата и момичетата дето идват от провинцията и има да гонят по нощите влак, рейс и и пр. ги разбирам ама в почти двумилионна София дето всеки хилиярдер има кола да идем преко сили 2 000 души е срамота. Разбирам да нямаше какво да се гледа, ама снощи например Жо пк ми напълни душата. Че и Хмариян игра бе, да не са го подменили?!
Иначе новата песен ако е пята първите 30 минути не знам, ама след това нямаше нищо такова. Хвана ме яд, че пропуснахме култовото "Яж ми куро, Симитли" - онзи с мегафона да се покае публично за този си пропуск :smt026

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Очаквам да ме нападнете,но наистина тези мачовее са абсолютен ташак и когато бях на 14-15 не пропусках въпреки всичко нито един от тях ,но сега съм на 18,12 клас съм натрупан съм с всевъзможни уроции,ученее простоо си е ебало майката.И макар че едно време не разбирах как може да ходиш само на големите мачовеа,а тези от първенствтото да пропускаш,сега напълно разбирам тази ситуацияя.Почваш да порастваш,идват проблеми задължения,иска ми се да съм на всеки мач,но при положение че играем срещу смешен отбор,мача е от 9 часа,докато се прибера в нас ще стане 12 и на следващия ден съм от 8 сутринта на уроци по скапаната литература,някакси няма как да се мотивирам да ходя да гледам на живо мач с Пирин,макар че никога не ми е било мерило срещу кой играем и какъв е мача.Нищо не им пречи да слагат мачовете като едно време от 3-4 следобяда,но при този час и при този градски транспорт,просто отиването на такъв безсмислен мач е приключение,което просто не си заслужава


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Бате, нищо лично, ама ако уроците по литература те притесняват, питаш ли ги хората дето ходят на работа и деца гледат и т.н.? Дай малко по-сериозно, на 18 и аз си мислех, че е тегаво, ама по-леко няма да става :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Citizen_Kane написа:
Obicha mi kura :blass Bulgarina obicha otbora si samo kogato bie ili kogato ima shans da bie golem otbor za da se tupa v gurdite sled tva pred priatelite i da izbiva kompleksi,nesluchaino tolko hora spirat da se interesuvat ot BG futbol kato sme slabi i se seshtat kvi golemi levskari sa kato pochnem da biem v evropa :ohmygod2


Говорим и повтаряме едно и същшо нещо. Ти сам казваш в какви случаи българина ходи на мач, но не значи, че не обича футбол.
Мързела няма общо с необичането на футбола. Обича, но не българския...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Нед Окт 17, 2010 10:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Е това и аз имам предвид де от тук нататък все по-тежко става :lol: а инак литература не мога да понасям,това ми е най-омразното нещо,не мога да пиша теми,не мога да анализирам всичките глупости,които искат голяма мъка е цялата ми събота заминава да уча това,много повече си обичам история и математика ,ма пустата матура :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20423
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Матурата е елементарна-без да съм чел и една тема в взех с Отличен :loser2
Защото се падна да пиша за Апостола :smt003

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Абе пич, ама ти НАИСТИНА учиш?!?!?!
Щото моята представа за съвременният ученик идва от 19 годишната ми балдъза, дето беше абитурентка тая пролет.
Докато ставаше за сноуборд на Витоша, девойката изобщо не удостояваше с присъствието си 22 - о училище. Прочее почти всичките и учебници от 9 - ти до 12 - ти клас си останаха девствени, със слепени от печатницата страници.
За матурите заяви че нема смисъл да учи, щото все щяла да препише отнякъде.
И накрая - тройка по литература, четворка по биология (или обратното беше) и хей живот здравей, здравей :smt006

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
аз дори не съм българин, а имаx 6.00 на матурата :smt003

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Е матурата по български е лесна,особено граматиката,ма литературните въпроси и темата са си тегави поне за мен,защото изобщо не ме бива :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
antiFootball Fan написа:
Mr. Smith написа:
acrimonious написа:
Мани го тва бе, все едно на евромач са само от провинцията.. Просто логиката е "Кво да идвам да гледам Калиакра?!"... Аз ходя на стадиона да гледам Левски :)
Естествено че не е и никога не е било, ама какво би си помислил някой страничен наблюдател - в четвъртък 25000, а в неделя 1500 :slap


При все, че сме първи и газим, а се смеем на свинете ... ПРОПАГАНДА му е майката :smt002


Представи си чужденците как ги виждат нещата.. 25, 23, 15, 10 хилки срещу Гент, Аик, Калмар и Дъндолк. Две хиляди в Бургас и Варна на гостувания, на Герена камерна публика, като изключим домакинството на Локо СФ, срещу Лил във Франция и в понеделник срещу Литек също доволна бройка се очертава... на мен ми изглежда леко странно, пък какво да говорим за незапознати с българските нрави хора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аре стига сте броили публиката..........разбирам че телевизията плаща пари за правата но това е нечовешка гавра - 2 поредни домакинства в 21:00 и гостуване на най-важния противник в понеделник :ohmygod
Ебавам им пичката майчина аз с тоя "календар" на мачовете!!!

И въпреки това не късния час спира 1000-2000 качествени от Сектора от подобни мачове........

Иначе за мача с ЛокоПд съм сигурен че ще има много повече хора.........хората са зажаднели за добър футбол и ще дойдат.......само да няма неадекватно "умрете селяни" цял мач и пак после да се чудим защо никой не се дигал за мачовете видиш ли........

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 18, 2010 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Citizen_Kane написа:
Ne vijdam kvo ima da se komentira tolkova sled kato dobre znaem prichinite za tva shto ima 1000 choveka na stadiona-bulgarina ne obicha futbola dostatuchno i zatva se izmisliat 7mln prichini da ne hodi-studeno bilo,kusno bilo,nemalo transport,stadiona bil opasen i oshte 3mln maloumia :idea: :idea: :idea:

Obache se hodi v namirashtia se na 10km ot centura studentski katun po ne po-malko opasnite diskoteki kudeto moje da te narugat ili nekoia mutra da te grumne :wink:

Pulen tashak sme prosto :smt031


Друго мнение освен това- няма ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 18, 2010 12:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Може и така да е. 45 години комунизъм и кофти чувството, че сме врътнати в началото на 90-те от същите комунисти ни накараха да забравим как се обича и ни научиха да мразим. Живота ни е мизерен, дори и тези, които имат пари живеят мизерно, защото малодушието убива и принизява с животните. А малодушния човек не може да бъде щастлив каквото и да има, следователно не може да обича безрезервно. Малодушието боли, затова малко са тези, които могат да са до отбора дори когато това носи болка. Просто болката става твърде много.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 18, 2010 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Пак старият спор. Както бях казал, щях да идвам на мача с Латекса(от провинцията съм), но заради това, че е в понеделник се отказах, затова намерих начин да дойда срещу Пирин. Но съм съгласен, че трябва да идват поне 5000 столичани на домакинските мачове и още не знам колко от провинцията и според мен за домакински мач 7000 е добра посещаемост. :) ОК, вчера беше кофти времето, и часа и той, така че малката бройка донякъде е оправдана.

Но с това за мача в Ловеч направо избихме рибата(и ние и БФС) :ohmygod2

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 18, 2010 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
В тая тема има ебем ти и оправданията да не се ходи на мач :ohmygod И аз съм бил на 18 и с изпити и уроци, тогава също е валяло дъжд и е било студено обаче интересно как не изпусках мач :ohmygod Вече за гостувания и връщания до България опира наистина и до финанси, но примерно имам мотивация да се връщам от Нотингам за всяко дерби и гостуване в Перник, а някои хора Левски им играе в квартала или на половин час от квартала им и ги мързи да се вдигнат с 1 милион оправдания :ohmygod Всичко опира до манталитет - другото са оправдания.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com