forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
TheWhale написа:
Играем с Пирин следващия мач на Герена трябва да ги отрепем !!!!


Добре де, ние на Герена ще бием, но гостуванията (особено такива като това днес) кога ще започнем да си взимаме? Отговора е ЯСЕН, де - когато спрем да пускаме голове (повечето, от които тъпи) и си вкарваме поне половината от положенията.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Последна промяна Admirer на Пон Окт 04, 2010 6:18 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Никой персонално не е виновен, защото всички бяха безумно слаби! В сравнение с преди 2 седмици сме пълна трагедия. Дано е само плод на случайността...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тежи разгрома от Лисабон и е добре че ще има почивка.Вие какво се нахвърляте за това,че е играл тоя вместо оня,всеки който носи синята фланелка,трябва във всеки един момент да може да се включи и да помогне на отбора.Вие как мислите,разбирачи :bigok .Тоя мач беше много важно да го спечелим,не успяхме,мургавите ще ходят горди,буйно подкрепяни от свинските си сестрички
ПП.Малко почивка за Мюлдер и за...,сега ще ви изненадам,и за Гарра,според мен е необходима ,дори задължителна

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
SZ_FEN написа:
Vincenzo написа:
За пореден път казвам, че ние не можем да играем в защита. Това е работата на треньора. А в този компонент сме тотални дупки. Играем някакъв футбол, който симулираме, че уж мачкаме съперника, а в същото време имахме 1 голово положение през цялото второ полувреме. И то чак във втаората минута на добавеното време.
Как може отбор като Сливен да се прибере, да затвори играта, да няма паника, да няма хаос, да разбиват атаките пред нак. поле спокойно, а ние да изтръпваме при всяка атака на Берое ли, СЛивен ли, на ЧМ ли. Супер неадекватна игра на отбора в защита, супер неадекватна работа на треньора.
Ясен Петров има доста да се учи, ама доста.
С/у доста отбори имахме късмета да поведем рано, но да сменим ритъма, да затоврим играта, да изчакаме на контри, да се приберем, няма кой да ги научи. Ще страдаме в БГ, ще страдаме в Европа с този открит и рискован футбол, който изповядваме.

Ако прочетете мнението ми в темата за мача с/у Спортинг (на 31-ва страница) ще видите какво казвам относно Ясен и останалите членове (нямам предвид к.р) на треньорското ръководство.

Ясен наистина има много какво да учи, а подема ни се дължи на добрата селекцията и инерцията от добри мачове която набрахме. Сега обаче нещата са други.

И на мен ми писна да повтарям едно и също след всеки мач. Късмета и добрите индивидуални изяви на отделни играчи ни покриха в доста мачове, но в защита сме много далеч от истината.
В 1-2 мача да кажеш, че е изключение. Но във всеки един мач допускаме поне по 4-5 голови атаки на съперника и то с/у слабаци като Сливен, Видима, ЧМ, Берое. А това вече не е изключение, а правило. Просто нищо не тренираме в защита.
А за това е виновен треньора. Не Гонзо, не БАждека, а Ясен.


Последна промяна Vincenzo на Пон Окт 04, 2010 6:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Тоя сезон го раздаваме лежерно при гостувания както манчестър юнайтед. :bigok Спомням си, че някъде тук имаше тема, че приличаме на тях, явно борат продължава работата си в тази насока, така че спокойно, всичко е по план. :loser2

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Повечето щат, не щат ще почиват 10 дни...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
За да станем шампиони, първо и единствено условие е да допускаме по-малко голове от останалите отбори. В момента сме допуснали 8 гола. Още няколко имат по толкова, а Черноморец, Литекс и Славия по-малко дори. Ще има още доста такива мачове като днешния, където Иса и Дембеле ще са пас отпред.


Последна промяна Vincenzo на Пон Окт 04, 2010 6:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2010 2:08 pm
Мнения: 126
Местоположение: София
Мачове като тоя винаги ме изкарват извън нерви :ohmygod
А гола,който слийен ни отбелязаха беше просто чутовен... :ohmygod2 :slap

САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
МОЩНО СИНИТЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Имам 2 бързи въпроса към тези, които следят играчите от близо:

1. Балтанов жив ли е? Знам, че днес беше в групата мача, но става ли за игра вече?

2. Сред юношите има ли централни защитници, коиот да можем да използваме веднага? Този Георгиев е на 17 години, съмнява ме да е готов, а и представя си няма какво става с Георги Ангелов?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Не е голяма драма, но мен ме е яд, че некадърието на отбора в защита се разкрива вече и от дървари като Сливен.
От лятото насам си личи, въпреки чудесните победи, че в защита сме много зле. Просто съумявахме да вкараме повече от противника, който също вкарваше много...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
след почивката разпиляваме пирин, а после бием селяните и това е - докрая имаме едно гостуване извън софия, на монтана в последния кръг.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Нищо особено не е станало.Обичайна загуба на точки в провинция,типично за Левски открай време.За състава-или трябваше да почнеме с титулярите,или трябваше започналите да си довършат мача,а в случая се получи нещо средно-хем показваш на резервите че не стават съвсем,хем преебаваш титулярите като ги пускаш и не взимат мача.Сори обаче Яската е виновен май.Иначе на мен мача ми хареса,резервите дето започнаха титуляри също.Остава психиката и тя е основната причина.Мюлдер не си пази хората последните няколко мача и допуска решаващи грешки в малкото поле.Жалко за каръшки загубените 2 точки.Само Левски и без трагедии,играхме добре,с доста юноши в отбора,създадохме десетки положения,владеехме инициативата през целия мач,е,нямахме шанс и те така.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
Тежи разгрома от Лисабон и е добре че ще има почивка.Вие какво се нахвърляте за това,че е играл тоя вместо оня,всеки който носи синята фланелка,трябва във всеки един момент да може да се включи и да помогне на отбора.Вие как мислите,разбирачи :bigok .Тоя мач беше много важно да го спечелим,не успяхме,мургавите ще ходят горди,буйно подкрепяни от свинските си сестрички
ПП.Малко почивка за Мюлдер и за...,сега ще ви изненадам,и за Гарра,според мен е необходима ,дори задължителна


Във всеки отбор има титуляри и резерви...ей богу не сме Реал МадриТ :loser2
Каква почивка бай Иване...сега ще има две седмици почивка...тоя мач титулярите ни трябваше да започнат...и след третия гол да пускат когото щат... :bigok
За мен грешка изцяло на Ясен...ако той е определил състава де....цигането и Киров титуляри :ohmygod
и в смените почнахме стандартно....след като не вкарахме втори гол...според мен трябваше да заиграем с двама централни...и да ги довършим циганите...но не би.... :smt085
пускането на Сашо накрая беше абсолютно безмислено...в кюскането и острите влизания....не можа да вземе нито едно единоборство...макар че беше с абсолютно свежи сили...все някой го изправарваше...но има и такива мачове...
гледаме напред....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз пък си мисля, че Киров игра добре...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Вижда се, че на отбора му трябват още няколко класни попълнения и си трябва още огромно количество работа от страна на Ясен и Гонзо, но всичко с времето си. Иначе то е ясно че отборите трябнва да са макс 8.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Търговище,под почивка имам предвид да погледат малко мачове от пейката

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30289
Местоположение: гр. Голямото село
Понякога е хубаво да се гледа от веселата страна на нещата, не помага много, но поне човек си запазва нервите за по-дълго време :wink: Не се ядосвайте, сезонът е дълъг

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ако бях чалма последните три страници нямаше да съществуват :!: Ама спокойно не съм :bigok
Както казваше Кюрда - Съмтаймс уин, съмтаймс люн :loser2 Понякога стават и такива неща :smt006
САМО ЛЕВСКИ и :losers

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Абе,то няма лошо да люнваме отвреме навреме :lol: ,ама не по тоя начин,не с такъв гол.Не и с путкенска тактика,тва го повтарям от мача с чорбата.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
Търговище,под почивка имам предвид да погледат малко мачове от пейката


съглсен съм...но нали не забравяш...че у нас властва понятието звезди.... :smt002
а и както виждаш...ние резерви нямаме на практика...аз лично вече не очаквам....нито Балтанов да стене футболист....нито цигането...а като Гаджев и Йовов са контузени...просто няма кой да играе...а като няма никого в центъра...и тримата ни нападатели увисват като прани гащи...така беше и срещу Спортинг....така беше и днес...ако всички забелязахте....не случайно и двете ни крила постоянно се опитваха да надиграват едно към едно...кой знае какви комбинации нямаше....а като добавим...че днес и двата ни бега бяха на посредствено ниво...картинката се вижда...никой не ни е виновен...че не им напълнихме кошарата на тия....а един гол винаги може да се допусне...както и стана....
дано довечера да има унижени прасета...ама много ме съмнява...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
...........всеки който е играл футбол мисля, че знае как се играе срещу селски отбори когато са домакини......твърда игра ,оспорвания,кален терен и много надъхани с малко качества играчи-това е сливен като домакин...
разбира се че и много пропуски направихме..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
За пореден път се убеждавам, че след загуба тука пишат същите никове, но може би с различни задклаиатурни устройства. Не си обяснявам иначе тия твърдения :smt006 Направихме Х срещу един от най-селските отбори като гост. За тях това е най-великото нещо за следващите 365 дни. Никаква трагедия не виждам, аз поне. Изпуснахме
много.Психологически не можеш за 2 дни да се вдигнеш след като си паднал 5:0. Положителното е, че следва почивка. Надявам се, че ще е както физическа, така и психологическа. Иначе тоя отбор навярно си спомняте как първото полувреме смаза свинете и второто им се нагъзи. За сметка на това, срещу нас дадоха 130% от възможностите си, но винаги ще живеят мижавия си живот в мръсното си циганско село!

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Няма поводи за драми - просто подценихме мача. За пореден път обаче се убеждавам че част от младите ни футболисти им е по-добре на пейката и им е по-добре да мрънкят че не се титуляри, вместо като им се даде шанс да се раздадат на 200% за да докажат че имат място на терена.

Лошото е че има спад във формата на двама от футболистите които започнаха най-силно сезона - Мюлдер и Жоазиньо. Не знам дали това не се дължи на натрупана умора при положение че двамата играят почти във всеки мач от началото на сезона.

Божката си беше ОК и според мене ще стане вратар от него - трябва му само малко игрова практика.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8210
Местоположение: София
bugs написа:
Станалото станало. Довечера бойко 0:0 и пак си запазваме разликата.Някой успя ли да преброи Жо този мач колко удара извън вратата направи... :smt017



Нищо не запазваме..Селтекс са на 3 точки от нас и ми се виждат единственият реален конкурент за титлата.Гостуването там ще е много ключово..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Lucifer написа:
bugs написа:
Станалото станало. Довечера бойко 0:0 и пак си запазваме разликата.Някой успя ли да преброи Жо този мач колко удара извън вратата направи... :smt017



Нищо не запазваме..Селтекс са на 3 точки от нас и ми се виждат единственият реален конкурент за титлата.Гостуването там ще е много ключово..


За нас най-добре е лит(*кс-етрополе и локо да си врътнат един Х


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
няма да ви давам да ми бъркате с пръчки никъде....но днеска буферите лягат на цдна...не ме питайте ...от къде знам... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Струва ли ми се или не е добре да чакаме някви други си отборчета да свършат по даден си начин ? Важното е отбора да мачка на ред! За мача днес .. нищо толкова фрапиращо няма .. Сега почивката ще ни дойде много добре, и физически и психически.. :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
targovishte написа:
няма да ви давам да ми бъркате с пръчки никъде....но днеска буферите лягат на цдна...не ме питайте ...от къде знам... :loser2

ТОва е логичен завършек на вечерта :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
За нас е най-добре свинете всяка една секунда да бъдат унижавани,кви равни,кви математики,аре пуф,паф,пуф,паф,гол,гол,гол,на чорбата се забол :lol:
ПП.Истината е,че вече доста години Локо СФ от един много симпатичен отбор,се превърна в свинска подлога и обичат да им наливат животец

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
targovishte написа:
няма да ви давам да ми бъркате с пръчки никъде....но днеска буферите лягат на цдна...не ме питайте ...от къде знам... :loser2

Такива пророци като теб под път и над път... буферите лягали... Сигурен съм ,че нямаш никакво инфо а само плямпаш празни думи! :smt005

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com