forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
За нас е най-добре свинете всяка една секунда да бъдат унижавани,кви равни,кви математики,аре пуф,паф,пуф,паф,гол,гол,гол,на чорбата се забол :lol:
ПП.Истината е,че вече доста години Локо СФ от един много симпатичен отбор,се превърна в свинска подлога и обичат да им наливат животец


няма да скрия...преди 15...16 години не пропусках това "дерби"....бил съм сигурно на поне 10 мача...много беше странно усещането да стоя сам в Б сектор....тия подлоги не успяха да бият нито един път...и на десетия път се отказах да ходя да ги гледам...не знам дали помниш...но едно време буферите играеха с бели екипи срещу цдна...предварително показваха с каква нагласа излизаха срещу прасетата.... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Приличен мач се получи. Голът на Сливен е плод на ужасяваща комбинирана грешка на няколко човека в защита ни. Още при удара Божката плонжира и хващаше топката. Точно в този момент трябваше да нададе мощно глас "АААААЗ!", така че Минев да я пусне а не да рискува да я отиграе. Той пое този риск и я отигра доста нескопосано. Вместо избиване я изтърколи на 1 метър още по-близо до голлинията ни. И тук вече непростимото. Дъстли се засили, Бензукан и той. И двамата се сблъскаха да я избият. Ама Дъстли видя, че Бензукан ще я докопа и подскочи. И тук мароканчето се ОСРА мощно с изчистването, от което дойде и гола. Толкова.

Довечера и да ме ругаете като прочетете следващото, се надявам свинете да бият, че да ни оставят на комфорна преднина. Иначе много нерви и инфаркти ни чакат с Локо Сф на една точка зад нас.

За финал, нещото, което най ме притеснява всъщност е, след мача в Лисабон и този равен сега, да не се зароди тенденция предвещаваща криза при нас. Дано не се случи така. Само Левски!!!


Последна промяна Bobolin на Пон Окт 04, 2010 7:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BluePower написа:
targovishte написа:
няма да ви давам да ми бъркате с пръчки никъде....но днеска буферите лягат на цдна...не ме питайте ...от къде знам... :loser2

Такива пророци като теб под път и над път... буферите лягали... Сигурен съм ,че нямаш никакво инфо а само плямпаш празни думи! :smt005


готов ли си да си заложиш...къщата...жената....децата...и да вържем форумен бас за 283 лв 57 ст. ...толкова успях да преброя в джоба си в момента... :loser2 :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Bobolin написа:
Приличен мач се получи. Голът на Сливен е плод на ужасяваща комбинирана грешка на няколко човека в защита ни. Още при удара Божката плонжира и хващаше топката. Точно в този момент трябваше да нададе мощно глас "АААААЗ!", така че Минев да я пусне а не да рискува да я отиграе. Той пое този риск и я отигра доста нескопосано. Вместо избиване я изтърколи на 1 метър още по-близо до голлинията ни. И тук вече непростимото. Дъстли се засили, Бензукан и той. И двамата се сблъскаха да я избият. Ама Дъстли видя, че Бензукан ще я докопа и подскочи. И тук мароканчето се ОСРА мощно с изчистването, от което дойде и гола. Толкова.

Довечера и да ме ругаете като прочетете следващото, се надявам свинете да бият, че да ни оставят на комфорна преднина. Иначе много нерви и инфаркти ни чакат с Локо Сф на една точка зад нас.

За финал, нещото, което най ме притеснява всъщност е, след мача в Лисабон и този равен сега, да не се зароди тенденция предвещаваща криза при нас. Дано не се случи така. Само Левски!!!

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ??????????????????????
ебем ти и преднина. искам свинете да страдат!! ТОВА Е!!!

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Не съм готов да се обзалагам, но не вярвам,че си на 100% сигурен в "лягането" на локото!!!

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
явно при сегашната стратегия, нема как да постигнем "суха мрежа" и съответно, ако не вкараме 2-3 гола, нема начин спечелим. за мен беше грешка Ясен да прави толкова много промени и то на ключови фигури...Гарата трябваше да играе...Но станалото - станало...Ако само бием, ще требва да ни дадат титлата още март месец :lol: тя пак си е за нас де, но ще си я вземем само 2-3 кръга преди края :ls-cup

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Завинаги и навсякъде смърт за свинете, кви преднини, кви глупости!? Младото поколение изпедерастява ми се струва :roll:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Това не е истина,хора които са наричат левскари,искали свинете да победят,за да сме водили на Локото с еди колко си точки.Абе пъпки,абе кви сте такива бе поколението ви цялото,хващайте се за палците и ги стискайте за червеноармейците,докато ви се отворят бузите

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Признавам си, преди 15 г. на един мач стисках палци Локо да не бие свинете...даже тогава си мислех, че Ботев са ни големия съперник, Локо пак беха втори, а чорбата пак кретаха извън петицата и не ги броях за живи, мислех, че са некъв вечен средняк :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
STALKER написа:
Признавам си, преди 15 г. на един мач стисках палци :blass
За кои палци се беше гепил :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Стига с тия много промени бе! :evil:

Дембеле - неизлекуван, вместо Огнянов няма кой, Гаджев - контузен, Йовов - контузен - Алекс - неизлекуван, а Киров не игра лошо...

Просто не си вкарахме положенията, иначе не играхме толкова лошо. Глупава грешка в защитата, хубаво, че има почивка, контузените ще се доизлекуват, ще си починат и пак мачкаме!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Почнаха ли куровете и смъртите, че не ми се чете назад?

П.П. Не съм гледал мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Вкараха ни балъшки гол,мангалите второто полувреме налитаха на съдията дори,когато едвам не са скъсали фланелката на някой...а мача доказа как този селски отбор играе срещу свинете второто полувреме и как играе срещу нас :)


Последна промяна Лабрадор на Пон Окт 04, 2010 8:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Не искам да се карам с никой. Обичам отборът си повече, отколкото мразя врагът си.
Само да уточня, че някой от обидите "пъпчив" и т.н. ... момчета, над 90% вероятност да съм ви доста батко, не съм обидил никой, затова се въздържайте и вие да го правите. Вас ви води омразата - ОК. Затова всички хора сме различни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ivan63 написа:
STALKER написа:
Признавам си, преди 15 г. на един мач стисках палци :blass
За кои палци се беше гепил :lol:


Оня част от родата ми, дето се интересува от футбол, са все локомотивци и много искаха да ме направят и мен, но аз вече бех разбрал къде е истината :lsclapp и правех яко напук :blass
даже тва е първия мач, на който съм бил на стадион, Локо - чорбата :loser2 Локото поведе, а Михтарски изравни със задна ножица :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Brannik написа:
Завинаги и навсякъде смърт за свинете, кви преднини, кви глупости!? Младото поколение изпедерастява ми се струва :roll:

!!!!!!! И аз обичам повече отбора си, отколкото мразя ония, но отборът ми не играе след 40 минути, а играят ония :smt006

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Bobolin написа:
Не искам да се карам с никой. Обичам отборът си повече, отколкото мразя врагът си.
Само да уточня, че някой от обидите "пъпчив" и т.н. ... момчета, над 90% вероятност да съм ви доста батко, не съм обидил никой, затова се въздържайте и вие да го правите. Вас ви води омразата - ОК. Затова всички хора сме различни.


Разбира се, левскарите сме възпитани да обичаме, а не да мразим. Щом е добре за Левски, нека направят хикс довечера прасетата с локо, пък в другите мачове да си ебат майката... :)

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Смърт за селяните, шампионатът е наш :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Абе какво възпитание,смърт на чорбата,враг на земята ........
ПП.Търговище,доста отдавна и аз не пропусках мачовете между Локо и чорбата,в тия мачове локомотивци с право могат да се гордеят,че са имали по-голяма и по-шумна агитка от свинчовците

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Левски -това е истината за мен и моя живот- като ме пуска жената съм на стадиона/почти всеки мач/..ако иска в В група да е пак съм там на стадиона....Но много от вас при един хикс са недоволни и едвали ще са на стадиона при по-горните обстоятелства...а колкото до чорбата никога не съм се сещал И ИНТЕРЕСУВАЛ за тях, освен когато играем с тях-те са никоЙ- запомнете го за да го помнят и децата Ви..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Tова за жената не биваше да го издаваш :bigok

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
WEST FRONT написа:
като ме пуска жената съм на стадиона



при тези обстоятелства русьенецО нямаше да види мач 7 години,ей Богу!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Тодор е виновен. Веднага смърт. ВЕДНАГА. Чорбари, умрете, на Локо го лапнете. Днес падат, утре закриваме. Смър за сектор Г, смърт за кочината, смърт за мургавите им слийенски клонинги.

П.П.

Кур и за прегнусната им Перла!!!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
който пие циганска перла, да яде говна!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
акримуньо посети ли мача,че не ми се чете?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Абе Локото трябва да им напълнят кофата на свинете- 2:0 засега.

Цитирам Бай Иван: "пуф паф, пуф паф, гол, гол, гол на чорбата се забол" :D

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 10:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Всеки мач допускаме едни и същи слабости ,не знам дали се работи по тях,вероятно да.Как така изкарахте виновни Киров,Огнянов,Иса( поне в този мач 'резервите'-Младенов,Дембеле и Кривия не показаха че заслужават да са титуляри :D ) , селския манталитет,многото пропуски-чистите ситуации въобще не бяха много
Имаше обективни причини - умора,психическа и физическа но и много слабости,които другите треньори виждат и ще е жалко Ясен да не ги забелязва


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
Днеска бях на мача и ми е много чудно защо след края когато един човек във инвалидна количка излизаше през централния вход който е точно до клетката 2ма 3ма от НАЩЕ фенове започнаха да го плюят? По гнусна и долна постъпка не съм виждал никога... тва да плюеш инвалид само щото е от другия отбор е просто нещо незнам....... не мога да го опиша

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Искаме гол, бе!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Какво пак сте недоволни? ЛЕВСКИИИИИИИИИИИИИИ ШАМПИОНННННННННННННННННННННН :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com