forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Какво пак сте недоволни?

:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
togap написа:
Днеска бях на мача и ми е много чудно защо след края когато един човек във инвалидна количка излизаше през централния вход който е точно до клетката 2ма 3ма от НАЩЕ фенове започнаха да го плюят? По гнусна и долна постъпка не съм виждал никога... тва да плюеш инвалид само щото е от другия отбор е просто нещо незнам....... не мога да го опиша

Е, тва вече е прекалено...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
bogarra написа:
togap написа:
Днеска бях на мача и ми е много чудно защо след края когато един човек във инвалидна количка излизаше през централния вход който е точно до клетката 2ма 3ма от НАЩЕ фенове започнаха да го плюят? По гнусна и долна постъпка не съм виждал никога... тва да плюеш инвалид само щото е от другия отбор е просто нещо незнам....... не мога да го опиша


Те тия си бяха една мощна групичка от 10- тина човека, който още с влизането почнаха да псуват всичко което им се мяркаше пред очите наши, техни полицай, дори и малки деца.Същите след изравнителния гол пееха " Кур за Сливен" Умри вратарче, " Цял Живот на село" и еи такива простотий.Аз лично не мога да се обесня какув е смисълът да пропътуваш 350км до Сливен само за да псуваш всичко което ти се мерне пред очите.

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
bogarra написа:
togap написа:
Днеска бях на мача и ми е много чудно защо след края когато един човек във инвалидна количка излизаше през централния вход който е точно до клетката 2ма 3ма от НАЩЕ фенове започнаха да го плюят? По гнусна и долна постъпка не съм виждал никога... тва да плюеш инвалид само щото е от другия отбор е просто нещо незнам....... не мога да го опиша

Е, тва вече е прекалено...

Не видях точно ква е била причината дали ги е провокирал с нещо ама се съмнявам много... 1во защото тия хора в инвалидни колички едва ли ще минат покрай сектора и ще псуват вътре агитката... те започнаха да го плюят и псуват през оградата само защото мина от там... и се смееха все едно са 4ти клас и са залепили бележка " ритни ме " на някой от класа си... абе беше много долна постъпка. Тва не може да го правят фенове на Левски - недопостимо е.

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Отдавна не сме по-различни от всички останали боклуци в тази страна... остана ни само споменът за едни други хора, защитавали идеята ЛЕВСКИ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега видях на повторение техния гол и просто не ми се вярва каква глупост правят нашите на ДВА пъти, основно Боздуган :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Мога само да кажа на хората, които днес са били на работа и са пропуснали този гробовен мач, че са уникални късметлии.Аз лично си обещах да не ходя в Сливен след миналата година, но :slap.... Най-тъпият град в А,Б и В група,без капка футболна атмосфера и неадекватна полиция подготвена за атентати.Първото полувреме сектора напомняше нещо на мачовете от 2000 година.Различни хора дават тон, а изненадата беше, когато започнаха "Ти си любовта", която опитахме да я поддържаме малко повечко време, но безуспешно.Второто полувреме се изсипаха хората от точния автобус и всичко отиде тотално по дяволите.Тука знам, че пишат хора от кафето - един въпрос имам.Как очаквате да привлечете хора за екскурзиите, когато идвате за второто полувреме на мача?! Може би забавянето е станало не поради ваша вина, но тези работи се предвиждат и се тръгва с минимум 1 даже и 2 часа по-рано от предвиденото.Както и да е ваша работа.Та с влизането си в сектора приятелската атмосфера се преобърна в казармен ред като няколко човека бяха задължени да държат транспарант 45 минути :smt017.Познатите скандирания за селяни,цигани и от време на време песни за ЛЕВСКИ.Повече в Сливен не стъпвам :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
Абе незнам ама общо взето никво желание за пеене няма в хората... направо ме изумяват..... седат и гледат като малоумни и тва е... 1 пее 10 не пеят.... няма как да се получи нещо по тоя начин... само при " всичките чорбари в турция" и какво е морето се пее иначе ......

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 1:47 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
VANDAL написа:
Мога само да кажа на хората, които днес са били на работа и са пропуснали този гробовен мач, че са уникални късметлии.Аз лично си обещах да не ходя в Сливен след миналата година, но :slap.... Най-тъпият град в А,Б и В група,без капка футболна атмосфера и неадекватна полиция подготвена за атентати.Първото полувреме сектора напомняше нещо на мачовете от 2000 година.Различни хора дават тон, а изненадата беше, когато започнаха "Ти си любовта", която опитахме да я поддържаме малко повечко време, но безуспешно.Второто полувреме се изсипаха хората от точния автобус и всичко отиде тотално по дяволите.Тука знам, че пишат хора от кафето - един въпрос имам.Как очаквате да привлечете хора за екскурзиите, когато идвате за второто полувреме на мача?! Може би забавянето е станало не поради ваша вина, но тези работи се предвиждат и се тръгва с минимум 1 даже и 2 часа по-рано от предвиденото.Както и да е ваша работа.Та с влизането си в сектора приятелската атмосфера се преобърна в казармен ред като няколко човека бяха задължени да държат транспарант 45 минути :smt017.Познатите скандирания за селяни,цигани и от време на време песни за ЛЕВСКИ.Повече в Сливен не стъпвам :smt006


+1, "Ти си Любовта" я започнаха с " Ти си Гордостта", а ония лауреат дето питаше "Кой е шампиона на България" него го оставам без коментар

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
За какви идеали говорим. На стадиона има такива хора, които не знаят защо са там. По-скоро знаят, ама не са прави.
Един мой приятел го питам:
- Абе, като ходиш на мачове на Левски, знаеш ли някой футболист?
- Дембеле и Жоазиньо, д*** и чернилките.

Обясни ми на бързо, че не му пука нито за Левски, нито за футбола. И след като го питах " Каква работа имаш на стадиона тогава " и отговора беше " Да седя долу при цирка, има пого, има бомби, има факли и засади след мача "

А вчера гледам две пикли 13-14 годишни сложили шаловете на Левски и се разкарват все едно са с някакъв моден атрибут и са много интересни. И на стадиона е пълно с такива вече. Няма лошо, ама да знаеха за какво става въпрос поне.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Suum cuique написа:
акримуньо посети ли мача,че не ми се чете?


Естествено, че даже ще направи подробен анализ....на второто полувреме... щото само за него влезе :lol:

Vandal, тръгнахме достатъчно рано, в 11:20, ама пътят с тези автобуси е дълъг :lol:

Това винаги е бил най- селският мач, пред най- селската публика, в който когато ти вкарат- мачът свършва- лежане, колабиране и т.н. Трябваше да вземем 3-те точки за да се млъкне, ама нейсе..

Яд ме е само, че сега 2 седмици ще се пишат глупости, при все, че нищо толкова не е станало.

Иначе е ясно, че няма как да бием навсякъде... Грешка беше включването на Мангау, ама то май всички други контузени...

Абе САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
VANDAL написа:
Мога само да кажа на хората, които днес са били на работа и са пропуснали този гробовен мач, че са уникални късметлии.Аз лично си обещах да не ходя в Сливен след миналата година, но :slap.... Най-тъпият град в А,Б и В група,без капка футболна атмосфера и неадекватна полиция подготвена за атентати.Първото полувреме сектора напомняше нещо на мачовете от 2000 година.Различни хора дават тон, а изненадата беше, когато започнаха "Ти си любовта", която опитахме да я поддържаме малко повечко време, но безуспешно.Второто полувреме се изсипаха хората от точния автобус и всичко отиде тотално по дяволите.Тука знам, че пишат хора от кафето - един въпрос имам.Как очаквате да привлечете хора за екскурзиите, когато идвате за второто полувреме на мача?! Може би забавянето е станало не поради ваша вина, но тези работи се предвиждат и се тръгва с минимум 1 даже и 2 часа по-рано от предвиденото.Както и да е ваша работа.Та с влизането си в сектора приятелската атмосфера се преобърна в казармен ред като няколко човека бяха задължени да държат транспарант 45 минути :smt017.Познатите скандирания за селяни,цигани и от време на време песни за ЛЕВСКИ.Повече в Сливен не стъпвам :smt006

И некъкъв пък искаше да си дигна само дясната ръка,а яз пък исках да дигна и двете!Той ще ми кажува коя да си дигна,айде-де!!!Докато не върнете якето,магистралата ще е затворена и повече с вас нема праим екскурзии. :lsfc1 :lsfc3 :losers

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:10 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Най-после се регнах,че ми писна на дедовия да чета:"к*р за гостите" :loser2

За мача.Нищо фатално не е станало,ясно е,че не можем да бием 30 мача,така че трябва малко по-спокойно да се реагира.За мен играхме добре вчера,ако Жо беше вкарал в края на първото си биехме.Малко се издразних на плахата игра на Дарко,ама него си го знаем.Защитата-тука всичко е ясно :smt005 Добре че сега идва почивка,та малко да се посъвземем.После газим Пирин и идват мачът с Лил :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:38 am
Мнения: 9
И аз съм съгласен, че не е станало нещо особено фатално и, че не може 30 мача да бием, ама нещо не мога да се съглася за това дето твърдиш да сме играли добре тоя мач :!:

_________________
ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:30 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
АгентПровокатор написа:
И аз съм съгласен, че не е станало нещо особено фатално и, че не може 30 мача да бием, ама нещо не мога да се съглася за това дето твърдиш да сме играли добре тоя мач :!:

Може и да се поолях малко с израза "добре",да кажем прилично.Само като се сетя за миналия сезон вчера направо си бяхме машина :lol: Определено направихме някои интересни атаки с по едно две докосвания,имаше и положения,пробваха се и удари от далеч...За мен е нормално да има лек спад,все пак последните два месеца бяхме на топ ниво,нямам как да задържим такова ниво от август до декември.Пък и спада идва в добър момент.Така или иначе загубата в Португалия беше планирана,в първенството всичко е по план.Сега паузата идва точно навреме.Възстановяваме се физически и психически и отново започваме с победите :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:38 am
Мнения: 9
Пак ще ти опонирам :mrgreen: Тая загуба в Португалия може да е била планирана за некой, за други като мен не, ама се съмнявам да е имало планове за такава загуба с 5 на 0. На мен малко горчиво ми дойде тоя резултат. Ама това е друга тема! :mrgreen:

Към Дъблин :arrow: :smt042

_________________
ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Естествено , че загуба на две точки не ни бърка кой знае колко , пак водим с три пред останалите , но точно сега имахме огромна нужда от една убедителна победа , която да върне настроението. Точно това е тъпото. Гадна , но очаквана загуба в Португалия и след нея кво ? Някакъв тъп , селски мач , лежане , драми , истерии ... сега две седмици журналята ще пискат... Трудно се мотивира човек при такива обстоятелства , но е задължително ! Само Левски ! :lsclapp

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Извинете ме ,че пиша за мача на свинете ,но малко по назад Търговишки беше убеден в лягането на Локото и имаше инфо.... къде си ??? Нали залагаше стотици левове... ама аз ти го казах по назад... твойто бяха празни думи... :loser2

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Локото си полегнаха на свинете, проблема е че шери, меси, прасчо и компания са толкова импотентни, че не можаха да изконсумират полягването...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BluePower написа:
Извинете ме ,че пиша за мача на свинете ,но малко по назад Търговишки беше убеден в лягането на Локото и имаше инфо.... къде си ??? Нали залагаше стотици левове... ама аз ти го казах по назад... твойто бяха празни думи... :loser2


да залагах си джобните...но не ти стисна на тебе.... :bigok
ти или не си гледал мача....или нищо не разбираш от тия "тънкости".... :loser2
локото се надупиха по възможно най-долния начин...а инфото ми излезе вярно.... :smt047

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Дано поне си спечелил некой лев на чорбарски гръб... ае не ми се спори повече...

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
BluePower написа:
Дано поне си спечелил некой лев на чорбарски гръб... ае не ми се спори повече...

Няма какво да спориш. Разбора го има във свинската тема и не му е мястото в тази.
Цоко за пореден път по курвенски се надупи на ЦУра и фиксна хикса и дори не се постараха повечко да го прикрият. Точка по този въпрос.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Goviado написа:
BluePower написа:
Дано поне си спечелил некой лев на чорбарски гръб... ае не ми се спори повече...

Няма какво да спориш. Разбора го има във свинската тема и не му е мястото в тази.
Цоко за пореден път по курвенски се надупи на ЦУра и фиксна хикса и дори не се постараха повечко да го прикрият. Точка по този въпрос.


А не може ли просто и двата отбора да са безкрайно слаби и насрани и за тва да са направили хикс ? Тая точка надали грее и свинете и буферите, даже преебава яко последните, защото вече можеха да са на 1 точка от нас, не на 3 ... Всички сте играли футбол, понякога стават нелогични неща, понякога не всеки има ден и е концентриран 90 минути, не всичко е уговорки :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
antiFootball Fan написа:
Goviado написа:
BluePower написа:
Дано поне си спечелил некой лев на чорбарски гръб... ае не ми се спори повече...

Няма какво да спориш. Разбора го има във свинската тема и не му е мястото в тази.
Цоко за пореден път по к.р се надупи на ЦУра и фиксна хикса и дори не се постараха повечко да го прикрият. Точка по този въпрос.


А не може ли просто и двата отбора да са безкрайно слаби и насрани и за тва да са направили хикс ? Тая точка надали грее и свинете и буферите, даже преебава яко последните, защото вече можеха да са на 1 точка от нас, не на 3 ... Всички сте играли футбол, понякога стават нелогични неща, понякога не всеки има ден и е концентриран 90 минути, не всичко е уговорки :)

Те и миналата година бяха на няколко победи от ЕЛ, ама какво стана? Продадоха си путките. Пренасочете се към темата.

Дедо Пържо нагледно е обяснил за невярващите:
viewtopic.php?p=845825#p845825

Да умират всички продажни подлоги. Важното е нашата игра да върви... :ls-cup

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 9:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
antiFootball Fan написа:
Goviado написа:
BluePower написа:
Дано поне си спечелил некой лев на чорбарски гръб... ае не ми се спори повече...

Няма какво да спориш. Разбора го има във свинската тема и не му е мястото в тази.
Цоко за пореден път по к.р се надупи на ЦУра и фиксна хикса и дори не се постараха повечко да го прикрият. Точка по този въпрос.


А не може ли просто и двата отбора да са безкрайно слаби и насрани и за тва да са направили хикс ? Тая точка надали грее и свинете и буферите, даже преебава яко последните, защото вече можеха да са на 1 точка от нас, не на 3 ... Всички сте играли футбол, понякога стават нелогични неща, понякога не всеки има ден и е концентриран 90 минути, не всичко е уговорки :)

Напълно е възможно и двата отбора да са трагични, но всички предпоставки за уговорка на мача съществуват. Хикса едновременно оставя Локо в борбата за титлата (или поне първата тройка) и не изпраща чурка в небитието. Ако цуци беше на 12 точки за нас и на 9 зад другите отбори в тройката тогава Емчо Костадинов наистина щеше да обяви нулева година.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
По принцип не вярвам в уговорки когато се вкарват голове в последната минута, щото бг футбалери са доволно некадърни и да разчиташ, че ще ги оставиш в добавеното време да оправят нещата, няма как да стане. Тук не говорим за пари, а за много пари... И да сложиш на това, Гейданов да изкара дузпа в 94-тата, дето си спира топката с кората... няма как да стане ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
stoev написа:
И некъкъв пък искаше да си дигна само дясната ръка,а яз пък исках да дигна и двете!Той ще ми кажува коя да си дигна,айде-де!!!Докато не върнете якето,магистралата ще е затворена и повече с вас нема праим екскурзии. :lsfc1 :lsfc3 :losers


Много смешно :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com