forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
....пас в центъра...все пак това му е работата май, не е направил кой знае какво.. единствения дето се отличи този мач бе Грийн.. другите могат повече.. Хмарян не знам докога ще се пуска в игра...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Гледам, от няколко мача насам, знамето на СД го няма.Къде са те? :smt017

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
На почивка в Хавай :unc-k
има знаме ЛЕВСКИ СОФИЯ, хората са си там, знамето ли прави хората?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
И теб не те видях.За това питам....

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 9:35 pm
Мнения: 14
Не мога да дам някво миродавно мнение за мача щото от знамената не видях всичко като хората, примерно гола в нашата врата, но похвала за Христо Йовов за хубавото попадение. Тоя Слори е добър футболист, но правилно много хора виждам тука че сме на едно мнение че има някво звездно самочуствие дето специално в Левски може да му изиграе лоша шега. Направи ми много лошо впечатление как не се бори за изгубена топка. Надявам се да не ни дава много поводи да го псуваме, както гх. Хубаво е че сме почнали чистите пропуски да ги правим като вече печелим, не като преди :mrgreen:

Евала за организацията в Сектор Б. Особено началото на второто полувреме беше много силно. Само тва момченце дето разпяваше днеска, не знам защо взе да прави чести появи на тва място. Голям левскар е и му личи, нямам нищо против него, но не е за там. От пролетния полусезон се опитва, а още не може да накара хората които не са му от компанията да гледат на него сериозно. Ест. не е негова вината че хората в един момент млъкват, просто тийнейджърите които винаги съставляват голяма част от агитката от година на година стават все по-големи путки. Гледах ги няколко, дори от тея дето най-долу седят - седи повика попее малко и после почва да се оглежда и не може да вземе решение кво да праи ... Сигурно е от амфората или нещо такова


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39193
Местоположение: Фаноса ти
Класика :bigok
След този остър пост сметам да си легам :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 10:51 pm
Мнения: 29
Не разбирам защо мароканския смешник Бензукан е титуляр. Този футболист е толкова зле, че не става и за резерва. Но в същото време е титуляр. Абсолютно неорентиран, разминават го като пътен знак, пази се при противникови удари, много нисък за централен защитник. Не вярвам на ушите си. В същото време Иво Иванов е резерва. Дано да не ядем мощни плесници в Лисабон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
:ohmygod :ohmygod

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
алеле майко :smt005

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 10:51 pm
Мнения: 29
И да пляскаш, и да не пляскаш, тоя е пълен некадърник. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Ми нямах възможност да съм на мача..
Това момче, което е било днес на вишката, сега започва.. да не мислите, че е лесно и че за 2 месеца можеш да станеш перфектния тартор? Аз давам тон вече 4-5 години и пак имам много неща за поправяне и пак не всички пеят постоянно.. просто вместо да му помогнете, отново е имало мълчание, но нищо ново под слънцето. Скоро се надявам да се попроменят нещата, но ще трябва труд от всички, а не всеки да чака другия... просто трябва да си избием българския манталитет от главите, който винаги ще ни дърпа много назад..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
lazardel написа:
И да пляскаш, и да не пляскаш, тоя е пълен некадърник. :ohmygod


Баси колко специалисти се навъдиха. Бензукан си играе супер стабилно, а днес виновник за гола беше Милиев. Не знам второто как е било по обясними причини, бях зает с други неща в Сектора, но ми се стори, че направи няколко супер шпагата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
И на всичкото от горе, имаше листчета с песни, на които имаше "Отдавна Всичко си за мене" и "Шуми Марица".Половината сектор, си изхвърли листчето, другата половина, въобще не пееше, а на всичкото отгоре, не пяхме даже и "Отдавна всичко си за мене", а кафевото "Напред милиони Левскари" (не че не е хубава, но... :smt012 ), като цяло, с тва впечатление останах днес от сектора.Имаше някакъв пич, който снимаше отпред... ще видим, кво е станало (ако въобще се появи из интернет пронстранството).За новото момче на вишката - пича се справя много добре.Просто му трябва време и трябва да НЕ слуша лапат кво да пее.... но уви, това няма как да стане.Имаше и много, много знамена и няколко нови, които бяха :smt007 :smt007 :smt007



САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 9:35 pm
Мнения: 14
Аз не съм мълчал, но не мисля че го може пича и толко. Колко сериозно можем да гледаме на момчето, като тръгна да скандира "Зара свине, свине свине свине" ... тва специално направо си беше жалко. Напомни ми в първи клас как с аверите интерпретирахме квото чуехе от агитката и имаше някви "И преди и сега, кур за лит(*кс-етрополе"

Тука форумните стожери нещо се сърдат. На "острото" на поста ми ако искаш моеш да седнеш братле :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
bratle :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
В този форум всеки гледа да се заяде с всеки за най-малката простотия...
То и в сектора е така и затова сме на същия хал :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Именно :idea: :smt115

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4558
Поздравления за "Шуми Марица". Като за първи път повече се чуваше като мрънкане, но има потенциал да се доразвие мощно.
Напълно споделям мненията за Слори - самочувстието му, невръщането му в защита,.. но ако влезне в час ще е много полезен.

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
3941 написа:
Поздравления за "Шуми Марица". Като за първи път повече се чуваше като мрънкане, но има потенциал да се доразвие мощно.


Ние с Kurpuzzin-a деряхме гърла като откачени, а до нас половината народ седи и гледа тъпо :ohmygod

Няма да стане нищо по простата причина, че следващия път няма да има листчета и ще е пълна трагедия. Поне според мен де. Ако въобще има следващ път.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Според мен момчето, което даваше тон днес се справи добре. Друг е въпросът, че повечето ги мързи да пеят.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
LSFC написа:
В този форум всеки гледа да се заяде с всеки за най-малката простотия...
То и в сектора е така и затова сме на същия хал :)



Факт. Но е и факт, че теб като те няма на вишката нещата нещо не се получават, както трябва. Казвам го от гледна точка на човек, гледащ мачовете от "А" сектор вече. :wink: Има доволно малоумни изцепки. От друга страна без грешки не може, няма как.
Днес играта няма да я коментирам. На мен ми хареса мача като цяло. Спирам да коментирам и Жо, Гарра, Дъстли и Серж. Тия играчи изобщо не са за България, не мога да си обясня какво правят тук. Айде, Жо, дойде много млад. Но останалите... :ohmygod2
Ще коментирам този път Сектора- днес ми хареса много. Оставям на страна пеене и т.н. Хареса ми как е единен в центъра, харесаха ми многото знамена, хареса ми хореографията с факлите. Браво! :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Още нещо от мен. Ако някой от тези, които даваха тон днес, чете (горе-долу добре според мен като изключим някои глупости като Зара - свине), да си отбележат някъде, че за да се веят знамената, трябва да има отстояние между тях, а не да ги сбиваме на едно място и да не става нищо. :8)

Защото призивите - айде всички със знамената накуп или нещо от тоя род предизвикваха само насмешка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
rkk написа:
Още нещо от мен. Ако някой от тези, които даваха тон днес, чете (горе-долу добре според мен като изключим някои глупости като Зара - свине), да си отбележат някъде, че за да се веят знамената, трябва да има отстояние между тях, а не да ги сбиваме на едно място и да не става нищо. :8)

Защото призивите - айде всички със знамената накуп или нещо от тоя род предизвикваха само насмешка.



Мен пък това ме кефи как се получава. :bigok :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
DirtyDog написа:
rkk написа:
Още нещо от мен. Ако някой от тези, които даваха тон днес, чете (горе-долу добре според мен като изключим някои глупости като Зара - свине), да си отбележат някъде, че за да се веят знамената, трябва да има отстояние между тях, а не да ги сбиваме на едно място и да не става нищо. :8)

Защото призивите - айде всички със знамената накуп или нещо от тоя род предизвикваха само насмешка.



Мен пък това ме кефи как се получава. :bigok :lsfc4


Не, то изглежда добре, но ако са с идея по-разпръснати, ще се веят всички и ще е още по-готино. Поне според мен де , може отстрани да изглежда другояче. Сега беше добре, но много знамена "не можеха да развият потенциала си" образно казано, поради липса на място.

П.С. Евала на хората, които са направили новите знамена - СУПЕР СА!

Естествено, няма да сме ние, ако нямаше един червено-черно-бял боклук за 5-10 минути през първото полувреме, опънат от некви умници :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
lazardel написа:
Не разбирам защо мароканския смешник Бензукан е титуляр. Този футболист е толкова зле, че не става и за резерва. Но в същото време е титуляр. Абсолютно неорентиран, разминават го като пътен знак, пази се при противникови удари, много нисък за централен защитник. Не вярвам на ушите си. В същото време Иво Иванов е резерва. Дано да не ядем мощни плесници в Лисабон.


само ще ти кажа, че днеска нямаше грешно отигравне, както и в последните няколко мача...не само това...но и имаше няколко отигравания...които бяха перфектни от негова страна...като това...където блокира бероеца на два метра от голлинията...Гошо беше легнал...сигурен гол....
да не говорим...че е доста по бърз от Иво...по добре изнася топката...вместо да се радваме...че имаме равностойни футболисти на доста постове...трябва някого да плюеме....
иначе за мача...доста несериозно подходихме като цяло...тия пропуски...значат само едно...липса все още на класа...но с времето и сработката всичко ще си дойде на мястото....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 5:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:38 am
Мнения: 9
Аз от мача като цяло съм доволен. Доста положения и доста пропуски за съжаление, но хубавото е, че от мач с много пропуснати положения за гол излизаме победители. Като си тръгвахме с един приятел от мача, понеже излезнахме малко по-рано една жена ни пита до стадиона колко е резултата и като и казахме, че е 2:1 тя се учуди защо е толкова малко. Казах и, че ги пазиме головете за Спортинг и наистина имам такова предчувствие :bigok Разочарован съм от броя на зрителите. Имаме нов и мнгого добър отбор който тепърва още ще развива потенциал, мачкаме в първенството и в Европа.................. на глорихънтърите дето ходят на сезон на Левски - цеца и евромачовете нема ли малко да им досвидее да си замъкнат задниците и на някой мач от вътрешното първенство? Хубаво време, мач на осветление, неделя, какво още искат?

_________________
ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
БоК Йовов президент!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4558
Иначе вчера в А имаше хора с мегафон (чуваше се на 5м от тях макс, но все пак) имаше и някакъв с бинокъл - колорит :lol:

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
Suum cuique написа:
ivayllo написа:
Suum cuique написа:
Слоро Христов,ако мисли да играе така,ще бъде обесен заедно с тения

никаква прилика .... христов когато попаднеше в такава ситуация връщаше обезателно топката назад защото го беше страх да стреля , този Слори показа самочуствие което липсваше на христов ... а ти какво очакваш от даден футболист който не е играл последните 1493420942 месеца . влезе показа някои добри отигравания , според мен ако се приземи по-бързо (защото нещо се мисли за голяма класа) ще вкара много голове !


Утре ще ти отговоря по-обстойно,защото сега ме мързи. :) ама хич не си прав и ще се аргументирам,но утре :)


Слоро пропусна 3 положения за гол,от които едно трябваше да вкара. И ги изпусна,както и пвцо. Никаква работа в дефанзивен план и никаква помощ на Станчев,а като загуби топката си подтичваше леко,колкото да не се изпоти. В нападение показа скорост и добро центриране и се надявам да покаже още в тази посока. Но никакъв усет за пласиране,а и също на няколко пъти не успя или едвам си спря топката. Играе с прекалено голямо самочувствие,което не е лошо,но трябва да го показва с игра,а вчера не видяхме такава. Най-малкото можеше да се скъса да тича,ако не друго. Дано да се разиграе,защото така ще спечели Левски.


Отделно за мача мога да кажа,че играем тотален футбол дори и когато ни мързи. Може би 2/3 от времето се игра в една половина,но малко разсеяни. Гарата можеше и 3 гола да вкара,ама късмет. В момента двойката централни халфове за мен е най-добрата,която имаме,а и ако армандо не го мързи в 1/3 от времето,ще е страшно в А група. Също цяло полувреме почти само от ляво атаки,но поне са доста качествени. И накрая бок Ицо обля стабилно


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 9:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Банкерче, като цяло си прав, ама какво искаш от играч, който това са му първите 45 минути от май? :wink:
Спомняш си Грийн колко беше зле в началото, че и Мюлдер :) Аз виждам играч, който ще кърши кръстове отдясно, само откъм дефанзивна игра ще трябва много, много работа ми се струва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com