forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Бай Иване, защо се обясняваш. :loser2 Като станат на твоите години /164/, ще те разберат. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Omraz написа:
Бай Иване, защо се обясняваш. :loser2 Като станат на твоите години /164/, ще те разберат. :loser2
:smt005 Ама трябва и да са запазени и тогава вече ще ме разберат

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Достатъчно е да достигнат годините -69 и половина на Пържолет :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Стадиона събира 20-30 хиляди. Останалите няколко милиона левскари кво ще правят, тогава? Ходенето на стадиона и любовта към отбора не са еквивалентни. Може да си християнин и без да ходиш на църква.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:32 pm
Мнения: 22
Ако имах възможност бих ходил винаги. Бях във Варна с ряците, кеф е да гледаш такива играчи, каквито имаме сега, Гарата, който с две крачки минава 10 метра, лалетата и т.н. Жоро вратаря също.
Пък и друго си е да викаш с останалите. Иначе по тв ги гледам сам, щото много се нервя.

_________________
7 е добро число


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Според мен дори и да дойдат тези,които толкова горещо напоследък ги каните на стадиона, от тях няма да има никаква полза.Единствено в някви сайтове като hooligans.bg ,където се обсъжда бройката, това е от значение.Вярно е ,че между запалянко и ултрас стои една огромна пропаст ,която не може да бъде преодоляна.И е факт,че хората в София ,които спадат към втората категория(от нашата агитка) са не повече от 500 човека.От тия 500 човека ,което е завишена бройка....максимум 150 да знаят наистина как се подкрепя отбор на трибуните.Другите са някакви объркани псевдонацистискинарикежуали,които или отдавна ходят на мачове и им е неудобно да спрат ,или се водят от новата мода.В мачове като вчерашния,когато ги няма хората от провинцията,ядрото е адски слабо и няма как просто да стане това ,което всички искаме.Трябва, не знам точно чрез уроци от вишката ли,пропаганда в sectorb.com ли,просто да се казват тия неща.А именно ,че сектор Б не е за обикновени запалянковци,а за такива ,които са готови да си оставят сърцето и душата за ЛЕВСКИ :lsclapp Въпреки това никого не упреквам ,че не е дошъл било то да гледа или да подкрепя.Особено хората от провинцията...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
http://football.sportal.bg/news.php?news=261628

Интересна работа...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
VANDAL написа:
Според мен дори и да дойдат тези,които толкова горещо напоследък ги каните на стадиона, от тях няма да има никаква полза.Единствено в някви сайтове като hooligans.bg ,където се обсъжда бройката, това е от значение.Вярно е ,че между запалянко и ултрас стои една огромна пропаст ,която не може да бъде преодоляна.И е факт,че хората в София ,които спадат към втората категория(от нашата агитка) са не повече от 500 човека.От тия 500 човека ,което е завишена бройка....максимум 150 да знаят наистина как се подкрепя отбор на трибуните.Другите са някакви объркани псевдонацистискинарикежуали,които или отдавна ходят на мачове и им е неудобно да спрат ,или се водят от новата мода.В мачове като вчерашния,когато ги няма хората от провинцията,ядрото е адски слабо и няма как просто да стане това ,което всички искаме.Трябва, не знам точно чрез уроци от вишката ли,пропаганда в sectorb.com ли,просто да се казват тия неща.А именно ,че сектор Б не е за обикновени запалянковци,а за такива ,които са готови да си оставят сърцето и душата за ЛЕВСКИ :lsclapp Въпреки това никого не упреквам ,че не е дошъл било то да гледа или да подкрепя.Особено хората от провинцията...


Аз не съм съгласен с тебе........много хора дето оставяха сърцето и душата си ОТ СОФИЯ просто спряха да ходят по мачове или смениха сектора.....и скоро нема да се върнат.....берем едни хубави "плодове" на много неща :smt002 .........това настрана - не може да искате Сектора да е лудница на мачове в Неделя 21.00 на Герена...
При по-нормален час съм убеден че ще има двойно повече хора на стадиона.
Относно пеенето ми да няма да се оправи на БГ мачовете скоро защото микрофона често мени притежателя си....и по ред други причини........

но въпреки всичкото мрънкане аз лично смятам че този сезон сме си направо добре пред доскорошната трагедия. Чуваме си се доволно по ТВ, има някакво пеене а и нагласата и заряда при дерби мачове не може да стане същия като на тъпи мачове със селски отбори.....не и в този момент с такъв материал.
Просто на дербита и европа ВИНАГИ ще е различно и то не заради хора от провинцията (нищо към тях де
особенно към стабилните от знаем кои градове)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 8:26 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Абсолютно съм съгласен.Вярно е ,че много хора се отказаха като видяха на какво заприличва сектора.Моят пост беше за моментното състояние на агитката.За тези ,които все още ходят на мачове ... те трябва да се превъзпитат :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 10:33 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48820
Местоположение: ШОПландия
VANDAL написа:
Абсолютно съм съгласен.Вярно е ,че много хора се отказаха като видяха на какво заприличва сектора.Моят пост беше за моментното състояние на агитката.За тези ,които все още ходят на мачове ... те трябва да се превъзпитат :lsfc1

В "А" има доста "възпитани", но по една или друга причина си ходят там вече. Някои са поостарели, някои имат вече деца и др.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Някои хора явно не могат да проумеят, че за повечето нормални и сравнително пораснали хора, Левски трябва да е тръпка и нещо, което им доставя удоволствие, а не смисъл на живота.
Мачове в кофти квартал, в кофти час, с кофти варианти за прибиране, на кофти съоръжение, срещу противник, с който няма особена тръпка, просто няма как да привличат запалянковци.
Това е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
nazional написа:
Някои хора явно не могат да проумеят, че за повечето нормални и сравнително пораснали хора, Левски трябва да е тръпка и нещо, което им доставя удоволствие, а не смисъл на живота.
Мачове в кофти квартал, в кофти час, с кофти варианти за прибиране, на кофти съоръжение, срещу противник, с който няма особена тръпка, просто няма как да привличат запалянковци.
Това е.


точно така. това важи за цяла Европа, не само за нас. Най-малкото до Герена няма нормален и достатъчно редовен градски транспорт, в който човек да не се чувства като бомбайски скот преди и след мача

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 7:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48820
Местоположение: ШОПландия
nazional написа:
Някои хора явно не могат да проумеят, че за повечето нормални и сравнително пораснали хора, Левски трябва да е тръпка и нещо, което им доставя удоволствие, а не смисъл на живота.
Мачове в кофти квартал, в кофти час, с кофти варианти за прибиране, на кофти съоръжение, срещу противник, с който няма особена тръпка, просто няма как да привличат запалянковци.
Това е.

Така е и по Европа, доколкото знам. В селските мачове не пълнят и половината си стадион. Изключение са Англия и Германия, естествено.
И е добре, и не е добре, но определено не е фатално...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 29, 2010 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
nazional написа:
(...)Мачове в кофти квартал,..., с кофти варианти за прибиране(...)


само тук не съм много съгласна :wink: вярно, че Герена не е на централно място като "Васил Левски" например, но кварталът не е чак толкова отдалечен, а и вариантите за превоз не са малко... автобуси, тролеи... друго щеше да е да минава само един рейс и всички него да чакат съответно :wink: само помислете на колко минути са централни улици като бул. мадрид, ул. черковна, оборище и т.н....

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 29, 2010 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Баси женската инвазия тая вечер :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 29, 2010 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Виктория написа:
nazional написа:
(...)Мачове в кофти квартал,..., с кофти варианти за прибиране(...)


само тук не съм много съгласна :wink: вярно, че Герена не е на централно място като "Васил Левски" например, но кварталът не е чак толкова отдалечен, а и вариантите за превоз не са малко... автобуси, тролеи... друго щеше да е да минава само един рейс и всички него да чакат съответно :wink: само помислете на колко минути са централни улици като бул. мадрид, ул. черковна, оборище и т.н....


За средностатистическия софиянец 15 минути ходене пеша е много! :smt017
А от друга страна, ако мачът ти свършва в 23.00 грубо с излизането от стадиона, докато стигнеш дотам пак ще си изпуснал последните автобуси.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
rkk написа:
За средностатистическия софиянец 15 минути ходене пеша е много!

това не го знаех, въпреки че съм от София...
все тая - проблемен е часът според мен, а не мястото както вече казах :)
:levski

Semper_Fidelis, няма спане тази нощ... Енрике е виновен :lol:

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Виктория написа:
все тая - проблемен е часът според мен, а не мястото както вече казах :)


Това е ясно. :wink:

Имам много приятели и познати софиянци, за които 10-15 мин пеша е много.
А освен това сама си задай въпроса защо има задръствания из цяла София. Защото Сульо и Пульо вади колата за разстояние, което се взима за 10-15 мин. пеша максимум.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
има задръствания, защото има много хора, които съответно предпочитат да се придвижват с коли, което е напълно разбираемо, имайки предвид в какво "приключение" може да се превърне пътуването с градски транспорт :wink: да не говорим, че за хора, които не са ученици, студенти или пенсионери, ползването на градски транспорт се оказва по-скъпо, отколкото пътуването с кола...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Виктория написа:
има задръствания, защото има много хора, които съответно предпочитат да се придвижват с коли, което е напълно разбираемо, имайки предвид в какво "приключение" може да се превърне пътуването с градски транспорт :wink: да не говорим, че за хора, които не са ученици, студенти или пенсионери, ползването на градски транспорт се оказва по-скъпо, отколкото пътуването с кола...


Koй говори за градски транспорт бе :ohmygod Чети, говоря ти за разстояние, което спокойно се взима за 10 минути ПЕША. Аз обикалям целия център ПЕША, ходя примерно на спорт от малък градски театър до Семинарията ПЕША.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Няма как да е по-скъпа дори и без намаление :smt006 На месец с газ от Люлин до Младост примерно е едно 100ина лева. Тримесечна карта за всички линии е 130лв.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
rkk, чакай сега, аз чета много внимателно - обяснявам ти защо се получават задръстванията, които ти сам спомена...
аз също обичам да ходя пеша... но все пак, разстоянията в София не са като в по-малките градове... ако си от 7:30 на работа сутрин, ще те видя в колко ще станеш, за да стигнеш от единия край на София до другия :wink:
tonko88, като си тръгнал да смяташ - пресметни колко време ще ти е необходимо да стигнеш от Люлин до Младост с градски траспорт и колко превозни средства трябва да смениш :wink:

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
1 - Метро :bigok евентуално някой автобус, но те са сравнително начесто и в Младост и в Люлин (като цяло не повече от час в най-лошия случай, с кола минимум час). По принцип най-преебани са квартали като Овча Белград, Илиенци (до 2012, тогава ББ открива метрото и закрива света) и някои други, но те са малко. Пък и колкото по-малко хора с коли, толкова по-редовен транспорт. На запад 70-80% се движат с гр. транспорт или колело за близки разстояния, ама българина дай да джитка с гоуфаЛата или черния жиБ.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
вярно бе :ohmygod метрото съвсем го отписах :wink: да се качиш метрото в пиковите часове обаче си е почти мисия невъзможна:-)
все пак си държа на мнението, че колата в доста случаи е за предпочитане :8)

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Да живеят колите! Смърт за градския транспорт!

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
СмАрт за колите, да живей митрото и траНвай питичка :!:

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Вики, аз говоря, че има много случаи, в които на хората им се налага да идат някъде, до където може да стигнат за 10-15 минути пеша, а те тръгват с кола. Естествено, че за големите разстояния няма да тръгнеш пеша, а с кола, метро или градски транспорт.

Съгласен съм, че градският транспорт е ад - това е една от причините да го използвам колкото се може по-рядко.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
съгласна :)

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Бе в нормалните страни градския транспорт е основното средство за придвижване, толкова коли като тук има само в съседните ни страни и в арабия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Прибиране с градски от Герена в 23:00 си е приключение, квото щете ми разправяйте! Особено като се комбинира с извратената садистична практика на СКГТ да намалява и дори откровено да спира колите на градския около края на мачовете.....

Иначе и аз ходя пеша по центъра, ама в 23 часа от Герена, закъдето и да отиваш, не е оферта да си ходиш пеша..... Изобщо не говорим ако си с жена или деца......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com