forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt003 Aз един път бях се прибирал в 2 през нощта пеша от Герена. Нещо се мотах край пожарната, изведнъж се чу някаква пукотевица , некви хора притичаха в далечината, някакъв човек изкочи от някъде, пита ме някой минавал ли е покрай мен и запраши на някъде :smt003

едит: ебат ицветната телевизия съм го описал :arrow: някой някъде :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Wildkid написа:
Прибиране с градски от Герена в 23:00 си е приключение, квото щете ми разправяйте! Особено като се комбинира с извратената садистична практика на СКГТ да намалява и дори откровено да спира колите на градския около края на мачовете.....

Иначе и аз ходя пеша по центъра, ама в 23 часа от Герена, закъдето и да отиваш, не е оферта да си ходиш пеша..... Изобщо не говорим ако си с жена или деца......

Говорим по принцип, иначе да Подуяне нема добър транспорт. Чекаме и сакаме метрото от аристократичните Княжево-Красно Село до бъдещите аристократични Подуяне-Х.Д. макар че сигурно няма да го доживеем :lol:

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 01, 2010 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
Wildkid написа:
Прибиране с градски от Герена в 23:00 си е приключение, квото щете ми разправяйте! Особено като се комбинира с извратената садистична практика на СКГТ да намалява и дори откровено да спира колите на градския около края на мачовете.....

Иначе и аз ходя пеша по центъра, ама в 23 часа от Герена, закъдето и да отиваш, не е оферта да си ходиш пеша..... Изобщо не говорим ако си с жена или деца......


Аз след мача с АИК щях да се прибирам с тролей 1 (2), но уви не можах да ги дочакам и бичих пеша до съд. палата и оттам хванах последната 5-ца :loser2 . А часот беше към 22:40 някъде когато излязох от естадиото. Най-бързо се придвижвам с колело - до Герена ми е около 40 мин. Ама то не е оферта когато вали или е много студено :lol: Цяло лято почти не съм ползвал градски транспорт.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
В последно време за придвижване от нас на някъде винаги ползвам 5 трамвай и метро,по принцип ако си хвана директно автобус или тролей за някъде ако няма трафик се стига по-бързо и ако не чакаш много на спирката де ,но рано сутрин и следобяда определено с трамвай и метро е по-бързо а и новите петици са жестоки то направо кеф да му е на човек да си седи в тях :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Транспортът най-вече от Герена е отвратителен, в това няма спор, ама да ревете все едно, че няма никакъв... От 23 до 24 часа има 4 коли тролеи 1 и 2 през около 10-15 минути, има и една 78, която стига до ключови места като бул. "Васил Левски", Сточна гара и Лъвов мост. И това е в неработни дни. :idea: Със 120 ситуацията е малко по-отвратителна, по разписание последният уж е в 23:00, но преди години като съм се прибирал след мач с автобуса, абсолютно винаги е имало. Дори и след мача с Марсилия, който започна в 21:45, макар че тогава го чакахме около час, но все пак дойде.

Таксито също е вариант, дори и да не е директно до вкъщи, поне да ви закара някъде до удобно място. Надали ще е повече от 3-4 лева, а ако се съберат и няколко човека цената е нищожна. Дееба, софиянци се оплакват от неудобния градски транспорт, а мислите ли през какво са минали някои хора от провинцията, за да присъстват на мачовете на Левски?

Но и бай Иван е прав до някаква степен. Когато вече поуседнеш и имаш други приоритети (жена, деца), наистина сигурно е неудобно. Ама таргет-групата на келешите с пъпките, към която и аз попадам в момента, няма право да се оплаква. :loser2

ПП: Perkele, между другото къде го оставяш велосипеда като ходиш до Герена?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
south, ние с теб няма кво да се оплакваме от изходящия транспорт от Герена :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
За теб не знам, ама аз съм преживял достатъчно транспортни неволи, така че настоящото положение го приемам като възстановяване баланса на космическата енергия или нещо от сорта. :smt003

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
south написа:
От 23 до 24 часа има 4 коли тролеи 1 и 2 през около 10-15 минути,

ПП: Perkele, между другото къде го оставяш велосипеда като ходиш до Герена?


За 30-35мин. чакане никакъв тролей на Чавдар и преди това. Явно изпуснах последната 2-ка и те така.

ПП. Връзвам го на оградите при бензиностанцията. Там обикновено има куки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На мен продължава да ми е смешно,когато хора на по 18-20 и малко повече години започнат някакви гръмки изказвания да дават за ходенето на мачове и още по-смешно ми е като някой се изцепи,че нямало значение кой от кога е ходил и на колко години е и забравят,че в различните сектори има хора на годините на бащите им,даже и на дядовците им,които продължават да си ходят на мачове,някои от тях почти не пропускат,а ми е интересно колко от дуйчовците,като станат на техните години ще посещават мачове,или отдавна ще са забравили къде е стадиона.Левски е болест,радост,тъга,но и развлечение,така че пъпки забавлявайте се повече на стадиона,не мислете че като сложите сериозно-страшните лица сте нещо повече от другите Левскари

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Бай Иване, напиши ми донос на ЛС коя пъпка те дразни и като примерен милиционер с чалма ще взема незабавни мерки :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
:smt005 Те ще си им завехнат бе,но за да има напрежение,нека да са нащрек,да не се наложи да подкупвате батко ви Омраз,който с нежалание ще приеме подаръците,но за да ви обиди,нали :smt005
Омраз,препарата срещу акне :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Едно време имаше Окси, сега има Омраз :bigok

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com