forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 5:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Тъпо племе е българина и все повече се убеждавам, че всичко, което му се е случило, е напълно заслужено. Къде бЕха тия 20 000 от Гент?! Иначе сме фенове милиони, ама за мач на Левски не можем да се съберем едни 10 000 да попеем. :x

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Аре стига с тва "тъпо племе е българина","български манталитет" и други подобни лайна.Поне по 2 пъти на ден го чувам или чета някъде.Чувал съм и хора от други нации да разправят същото за себе си,ама тук е направо религия.Интересното е,че всеки определя "българина" като тъп(в 90% от случаите говорещият изключва себе си,разбира се).Всички българи са тъпи,ама без мен :lol: Айде ограничете малко тея изрази,че вече полудявам като ги чуя/прочета.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Че вчера кво пречеше да попеем?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
vassilev1914 написа:
Че вчера кво пречеше да попеем?



Има разлика, между 500 и 5000, нали? :smt026

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
ЕДНАЛЮБОВ написа:
vassilev1914 написа:
Че вчера кво пречеше да попеем?



Има разлика, между 500 и 5000, нали? :smt026


Е то си има разлика така е, но защо вчера тия 500 пяха като 100 ? А знамената трябва да са по-разредени, че имам чувството, че съм на дуел с човека до мен. :lsfc1 :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
разликата е в цифрата , но и в двата случая пеят 60% от хората .....

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
кви 60, вчера пяха(по-скоро мънкаха) максимум 30% от сектора. И стига с оправдания, тоя бил на вишката, оня бил на вишката. Откога някой трябва да те мотивира да пееш за Левски?!? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
[az] написа:
Аре стига с тва "тъпо племе е българина","български манталитет" и други подобни лайна.Поне по 2 пъти на ден го чувам или чета някъде.Чувал съм и хора от други нации да разправят същото за себе си,ама тук е направо религия.Интересното е,че всеки определя "българина" като тъп(в 90% от случаите говорещият изключва себе си,разбира се).Всички българи са тъпи,ама без мен :lol: Айде ограничете малко тея изрази,че вече полудявам като ги чуя/прочета.

никой не изключва себе си. Българина е прост народ, ако имаш друго мнение се обоснови, аз мога да ти дам хиляди примери защо го казвам.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И аз не мисля, че някой изключва себе си... Не сме тъпи в смисъл на глупави, но определено сме си прости и селски тарикати ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
нямаше как и тая тема да не мине без някакви гробовни умозаключение. Понякога имам чувството, че сами си правим нещата сложни :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
В тоя мач имаше три неща

1)Трите точки
2)Дебюта на Слори,който определено е много добър футболист и ще го показва надявам се
3)Тоталното падение на синята публика.Нашите бащи и дядовци може да са доказали,че публиката на Левски е велика и номер едно.В момента честно да ви кажа сме ебати лигавата трагедия 4хиляди е просто срамно.Никой неможе да ме убеди,че дори и в Банкя да живееш неможе да се съберете 4 човека приятели с една кола и да отидете на мача...ПОЗОР!!!!Ако българския футбол е слаб,то българския фен е два пъти по-зле!!!!!!!!!!!!



пс:пак добре миналата година Берое имаше по-здрава агитка от тази в сектор Б

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Не ми се четат всичките страници, но исках да кажа, че се изненадах че диктора на стадиона що годе се чуваше, а и таблото беше оправено (с лек дефект е в долния край, но ВСЕ ПАК!) :shock: Може и да е писано това, но исках и аз да го отбележа :bigok Мача си го взехме, но можеше да изглежда много по-протоколен, ако бяхме реализирали поне 1-2 от тази камара 100%-ви положения. Все пак предпочитам да гледам такъв ЛЕВСКИ, отколкото безидеен и смешен отбор (с путки-играчи), който за цял мач да отправя 2 удара към вратата. Нека продължаваме така и накрая ще има заслужена :ls-cup :lsclapp

P.S. Думите, които е написал gl007 са болезнено верни. Само искам да кажа че на 16.10 играеме със смешен Пирин, а на 30.10 (след месец) с Локо Плд. Дано някои хора отделят от уникално ценното си време и се довлечат в събота или неделя (зависи от програмата) вечер на въпросните дати, за да не се излагаме и банда ретарди да ни надвикват :smt006

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
LSFC написа:
никой не изключва себе си. Българина е прост народ, ако имаш друго мнение се обоснови, аз мога да ти дам хиляди примери защо го казвам.

Аз познавам дооооста,които изключват себе си,в поне половината такива изказвания във форума също е така.Мен лично ме дразни да слушам за собствения си народ думи като племе,стадо и тн.Българинът определено не е тъп.Прост-донякъде,ама това е масово явление навсякъде,не само в България,а и след турско робство,комунизъм и това в момента,при бедността и тоталната анархия в държавата,наличието на всякаква измет от небългарски произход налагаща своята "култура" нема как всички да са културни интеУектуалци.Повечето от хилядите ти примери са вследствие на тия неща,а не на това,че българина е прост по принцип.Тук като почне някъв такъв спор обикновено отиват по неколко страници :bigok Ти ми кажи 5 народа,които не са прости според теб.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
кур за телевизиите, майка им да умре. Не стига, че вече всекви псевдо левскари ми ходят само на мачове в европа, па и тия лайнари ги правят мачовете в 9 часа неделя. Са като застудее и 500 души няма да събираме. Умрете, помяри и смърт за черните :!: :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
е то няма и ноември да са от 21:00 мачовете бе :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
shostanabe написа:
кур за телевизиите, майка им да умре. Не стига, че вече всекви псевдо левскари ми ходят само на мачове в европа, па и тия лайнари ги правят мачовете в 9 часа неделя. :
Не е добре да се слагат прибързани кфалифицации за хора,които със сигурност са били много повече на мачове на Левски от теб и са били в едни много по други времена.Писна ми да се опитвам да припомням,че няма туристи,че няма семкари,че няма куфари,на стадиона,на нашият стадион идват Левскари

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ivan63 написа:
Не е добре да се слагат прибързани кфалифицации за хора,които със сигурност са били много повече на мачове на Левски от теб и са били в едни много по други времена.Писна ми да се опитвам да припомням,че няма туристи,че няма семкари,че няма куфари,на стадиона,на нашият стадион идват Левскари



Къде бяха тези Левскари вчера? А къде бяха тези Левскари срещу Миньор? А къде бяха тези Левскари срещу Калиакра?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Това кой, отколко време ходи по мачове няма никакво значение. Факт е, че 60-70% от хората знаят само евромачовете и дербитата със свинете... или когато сме на път да станем шампиони.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Подкрепям Suum cuique и сид!Някои хора, се сетиха, КОЙ Е ЛЕВСКИ, когато влезна в ЛЕ..... :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
И аз не бях,някаква присъда ли ще получа.Я малко се замислете,колко хора,които са над 30 години ще отидат на мач,който започва в 21 ч.,на изпочупен стадион,на който не е безопасно да си заведат децата,защото отвсякъде стърчат железа и денят е и неделя

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Нямях възможност да пиша вчера, чак сега мога да пиша и коментирам мача. :loser2 МоШно ги разбихме на терена, въпреки резултата. "Селяни" беше тоталното прилагане на трите О-та. :bigok В "Б" сектор си беше лудница, като цяло на мен мачът ми хареса. :lsfc4 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Голяма лудница.... 100 човека.Страшна АР-ЖЕН-ТИ-НА стана! :lsfc4 :lsfc4 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc4 :levski :levski :levski :levski :levski :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
СпециалистО написа:
Нямях възможност да пиша вчера, чак сега мога да пиша и коментирам мача. :loser2 МоШно ги разбихме на терена, въпреки резултата. "Селяни" беше тоталното прилагане на трите О-та. :bigok В "Б" сектор си беше лудница, като цяло на мен мачът ми хареса. :lsfc4 :bigok

ебем ти лудницата, на няколко момента имах чувството, че сам си пеех :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Strangler написа:
СпециалистО написа:
Нямях възможност да пиша вчера, чак сега мога да пиша и коментирам мача. :loser2 МоШно ги разбихме на терена, въпреки резултата. "Селяни" беше тоталното прилагане на трите О-та. :bigok В "Б" сектор си беше лудница, като цяло на мен мачът ми хареса. :lsfc4 :bigok

ебем ти лудницата, на няколко момента имах чувството, че сам си пеех :ohmygod

Абе не се пееше много, но на мен всичко ми прави удоволствие като съм на мач на "Левски". :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ivan63 написа:
И аз не бях,някаква присъда ли ще получа.Я малко се замислете,колко хора,които са над 30 години ще отидат на мач,който започва в 21 ч.,на изпочупен стадион,на който не е безопасно да си заведат децата,защото отвсякъде стърчат железа и денят е и неделя


Отговор едно: ".. за Левски аз на всичко съм готов.. "
Отговор две: "Който има желание,търси начин. Който няма желание,търси оправдание"

Нищо лично към теб специално,но доста хора мислят точно като теб. Факторите,които си описал,определено оказват влияние за посещаемостта на който и да е отбор от България. Ала "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ" вече е само в миналото и на хартия по форумите.
Обаче пък как едни момчета от Радомир примерно са на всеки мач,а за този специално целия ред беше празен. А за АИК и Гент нямаше места? Пределно ясно ми е,че тръпката в тези мачове е много различна,но играе Левски.
Разбира се не всеки има възможност да посети мачовете,което е напълно разбираемо. Но срещу АИК примерно всички имаха такава възможност? Говоря по принцип за хората от София.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Beroe Online публикува списъка на спонсорите:

Булсатком
Загора Холдинг
СНЦ "Берое Завинаги"
Медина мед
Линк
Пир Импекс
Ел Контрол
Автохит
Средна гора
Златекс
Вайс
Загорка
Сведи
ДСК - Стара Загора
ДЗИ - Стара Загора
ГСТ - Стийл - Франц Шубе
Булсер Груп
ЕТ "Георги Златаров"
Ауто Виа
Градус

СНЦ "Берое Завинаги" обявява, че събранието и отчетът на сдружението ще се състои в четвъртък /30 септември/ от 16:30 ч. в хотел "Сити".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 8:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Suum cuique написа:
Ivan63 написа:
И аз не бях,някаква присъда ли ще получа.Я малко се замислете,колко хора,които са над 30 години ще отидат на мач,който започва в 21 ч.,на изпочупен стадион,на който не е безопасно да си заведат децата,защото отвсякъде стърчат железа и денят е и неделя


Отговор едно: ".. за Левски аз на всичко съм готов.. "
Отговор две: "Който има желание,търси начин. Който няма желание,търси оправдание"

Нищо лично към теб специално,но доста хора мислят точно като теб. Факторите,които си описал,определено оказват влияние за посещаемостта на който и да е отбор от България. Ала "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ" вече е само в миналото и на хартия по форумите.
Обаче пък как едни момчета от Радомир примерно са на всеки мач,а за този специално целия ред беше празен. А за АИК и Гент нямаше места? Пределно ясно ми е,че тръпката в тези мачове е много различна,но играе Левски.
Разбира се не всеки има възможност да посети мачовете,което е напълно разбираемо. Но срещу АИК примерно всички имаха такава възможност? Говоря по принцип за хората от София.



Подценяваш именно този фактор. ГЕНТ и Берое не могат да бъдат еднакви дразнители. Действията на хората се влиаят от стимули. Стимула да присъстваш на един мач от първенството чиито краен резултат е малко или много предизвестен не се равнява на този да присъстваш на мач от ЛЕ (особено на такъв в който имаме сили да се противопоставим на съперника).

Да искаш всички които се определят за левскари да присъстват на всеки един мач е хубаво нещо, но не е много реално. Като човек прекарал тинейджърските си години в Стара Загора мога да ти кажа, че не липсата на желание ми пречеше да присъствам редовно на мачовете на Левски в София, Бургас, Русе, Варна и т.н.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Какъв по-голям стимул от това да подкрепяш ЛЕВСКИ ? Аз не отивам на стадиона за да гледам другия отбор, а да подкрепям ЛЕВСКИ :smt006

_________________
...вечно синитее...


Последна промяна РадомирецО на Пон Сеп 27, 2010 9:00 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
SZ_FEN написа:
Suum cuique написа:
Ivan63 написа:
И аз не бях,някаква присъда ли ще получа.Я малко се замислете,колко хора,които са над 30 години ще отидат на мач,който започва в 21 ч.,на изпочупен стадион,на който не е безопасно да си заведат децата,защото отвсякъде стърчат железа и денят е и неделя


Отговор едно: ".. за Левски аз на всичко съм готов.. "
Отговор две: "Който има желание,търси начин. Който няма желание,търси оправдание"

Нищо лично към теб специално,но доста хора мислят точно като теб. Факторите,които си описал,определено оказват влияние за посещаемостта на който и да е отбор от България. Ала "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ" вече е само в миналото и на хартия по форумите.
Обаче пък как едни момчета от Радомир примерно са на всеки мач,а за този специално целия ред беше празен. А за АИК и Гент нямаше места? Пределно ясно ми е,че тръпката в тези мачове е много различна,но играе Левски.
Разбира се не всеки има възможност да посети мачовете,което е напълно разбираемо. Но срещу АИК примерно всички имаха такава възможност? Говоря по принцип за хората от София.



Подценяваш именно този фактор. ГЕНТ и Берое не могат да бъдат еднакви дразнители. Действията на хората се влиаят от стимули. Стимула да присъстваш на един мач от първенството чиито краен резултат е малко или много предизвестен не се равнява на този да присъстваш на мач от ЛЕ (особено на такъв в който имаме сили да се противопоставим на съперника).

Да искаш всички които се определят за левскари да присъстват на всеки един мач е хубаво нещо, но не е много реално. Като човек прекарал тинейджърските си години в Стара Загора мога да ти кажа, че не липсата на желание ми пречеше да присъствам редовно на мачовете на Левски в София, Бургас, Русе, Варна и т.н.


Както написах по-горе,става дума за хората от София. Не коментирам хората,които са фенове на Левски от други градове,защото за тях е в пъти по-трудно. Тръпката е различна,но играе Левски. Явно за повечето Левскари има Левски в Европа и Левски в България.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Абе Вие наистина влизате в някакъв филм,я ми кажете какво означава -за Левски,аз на всичко съм готов.За вашата възраст е възможно да означава да си на всеки мач на стадиона,но при мен със сигурност не е така,аз съм на стадиона във всеки един момент,който е наистина важен и това не означава някакъв мач,другото което за мен е важно,че това за което си на стадиона,това за което си от Левски е необходимо и всеки ден в живота да го доказваш и да го пазиш.Който го е разбрал,разбрал,другите да се чудят и ругаят защо не сме по три милиона на всеки мач

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com