forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 11:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3095 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 104  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Честито! Всички отбори взеха лицензи( http://gong.bg/view_article.php?article_id=138453 ), така че просто чакаме програмата.

Отпадащите отсега са ясни. Академик София, Видима и Калиакра или Сливен.
Шампиона също! Ние. :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Равда влезе в Б група :bigok :bigok :bigok
В коя Б група и с кой ще играе не е ясно :bigok :bigok :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 11:48 pm 
Online

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3825
Dimebag Darrell написа:
Я покажи направо крайното класиране какво ще бъде :smt017
Сакаме и чекаме вестиниците Уикенд,Втора Младост и Ретро да излязат с точното класиране за предстоящия шампионат. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
FLAME написа:
Равда влезе в Б група :bigok :bigok :bigok
В коя Б група и с кой ще играе не е ясно :bigok :bigok :bigok


Източна, как коя? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Очертават се корави дербита между Ч-ц (Поморие), Нафтекс, Несебър и Равда :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
angeloff написа:
FLAME написа:
Равда влезе в Б група :bigok :bigok :bigok
В коя Б група и с кой ще играе не е ясно :bigok :bigok :bigok


Източна, как коя? :smt017


Може да няма източна :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 1:12 pm
Мнения: 52
Местоположение: София
между другото игрището на Равда е доста прилично като качество на настилката. Само няма място за публиката. Стърчиш прав ако не си на ВИП седалките, които не са хич много.

_________________
"България може и трябва да се нареди между първите футболни сили в света, а това ще стане, когато всяко едно дете обуло футболните обувки заживее с тази мисъл."
Георги Аспарухов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Радко написа:
между другото игрището на Равда е доста прилично като качество на настилката. Само няма място за публиката. Стърчиш прав ако не си на ВИП седалките, които не са хич много.


Равда избра стадиона в Несебър

за домакинските си мачове от Източната "Б" група следващия сезон. Тимът от морското градче победи с 3:0 прекия си конкурент за промоция Марица. Така кръг преди края двата тима са с равен брой точки - по 93, но Равда има предимство в преките двубои.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, то Равда има 200 жители. От тях 10% ще ходят на мачове. За какво им е специално място за публика?

Цитат:
ФК "Равда 1954" се състезава във „В“ футболна група ,отбора притежава стадион със 100 седалки и с размери на игралното поле 90/45.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3926
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
Очертават се корави дербита между Ч-ц (Поморие), Нафтекс, Несебър и Равда :bigok

Мазутите не останаха ли във В група? :smt017

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Цитат:
Левски все пак взе мерки, за да е напълно спокоен за лиценза на арената. Тече подмяна на чимове на централния терен и помощни игрища. Ще бъдат сложени мрежи в два сектора, за да се гарантира безопасността на зрителите и да се избегнат евентуални стълкновения.
:ohmygod

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
После да не викате, че ръководството не се грижи за нас :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
никъв отговор на интервюто на сираков! Гонзо и батков мълчат, като мишки

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 06, 2009 12:32 am
Мнения: 484
Местоположение: Canterbury,Kent,United Kingdom
hawkwind написа:
никъв отговор на интервюто на сираков! Гонзо и батков мълчат, като мишки


Е те са си направили ИЗБОРа ,не им се карай :bigok

_________________
I'd love to change the world,
but I don't know what to do,
so I leave it up to you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
абе интеУект, ти ако си на море и някой на другия край на държавата каже нещо за теб, си задължен веднага да скочиш и да говориш, така ли :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
определено! ако някой ме направи на лайно по телевизията ще му отговоря. нали знаеш, че мълчанието е знак на съгласие

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
а това трябва да стане НА СЕКУНДАТА :smt005 Направо слизаш от шезлонга, слагаш бермудите и гаС към софията :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
Има ли определена ДАТА за съставяне на Програмата за А група?

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Цитат:
Христолов: Само аз мога да спася Ботев


Спри се, бачи Митьо, бога ми :smt005

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Промените за шампионат 2010/2011 на А и Б групите:
-Две Б групи от по 12 отбора, играе се 3 пъти всеки срещу всеки
-А група остава с 16 отбора, изпадат 15 и 16, 14 играе бараж с победителя от баража на вторите в Б група

Тва е решено днес от изпълкома на бфс


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39025
Местоположение: Фаноса ти
hawkwind написа:
никъв отговор на интервюто на сираков! Гонзо и батков мълчат, като мишки

:ohmygod :ohmygod :ohmygod Хаушпинд, хаушпинд....

Цитат:
Главният мениджър на Левски Георги Иванов - Гонзо отговори на нападките на Наско Сираков. Бившият шеф на "сините" заяви, че дните на сегашното ръководство в Левски са преброени. Това не е неговият Левски, защото нямал ясна визия за бъдещето.

"Уверявам хората, че разрухата в развитието на Левски, за която се натрапва в медийното пространство, е лично мнение на определени специалисти, милеещи за клуба. Въпреки тежките условия в Европа и България клубът има ясна визия за развитието си. Колкото до „комети" и „орбити", само да му кажа на господин Сираков, че около Герена има и други „планети" и то не по-малки от него, като Сашо Костов, Кирил Ивков, Стефан Аладжов, а да не намесваме и името на Гунди в такива „планети". Това ми звучи малко като грандоманско изказване. Това си е лично негово мнение", каза Гонзо в интервю за Дарик радио.

"Аз съжалявам, че като станах директор не обявих „План 2020 година" за да имам кредит 2-3 години. Да не забравяме, че този „План 2007 година" беше със седем- осем човека с възраст около 30 години. Единствените млади бяха Живко Миланов, Валери Домовчийски и Ричи. Тук там влизаха Хичо и Лъчо, даже не съм сигурен, дали Балтанов игра тогава. Пуснаха за 15 минути и Мариан Огнянов.Ние градим гръбнака около Станчев, Милиев, Бензукан, Балтанов и други. Искаме да изградим гръбнака от млади футболист", продължи Гонзо.

"Мога да уверя хората, че селекцията, по която работим е с млади играчи, които да имат бъдеще в Левски и отборът да бъде добре в тази насока поне в близките две-три години. Както казах, гръбнакът на отбора ще е от Дарко, Жо, Миро, Данчо Милиев, Шакиб, Стефан Станчев. Сега привличаме от юношите Шмедин и Сашо Киров. Връщаме си Иса. Трансферите, които правим са повече на играчи на 23-24 години. Така че бъдещето, което Сираков чертае е изкривено през неговата призма", каза Иванов.

"Защо Сираков излезе сега да каже това? Не искам да гадая. Давам отчет само на собственика и публиката. Уважавам Сираков като човек и ръководител. Учил съм се от него. Странно ми е всичко това, което стана. Като директор на клуба трябва да защитавам интересите на Левски. Може би Наско има обида от предишните му тръгвания от Левски. Аз не тая лоши чувства към него. С Наско се чувахме, връзката ни прекъсна след Казанската афера. Там някъде ни се развалиха отношенията, защото аз казах, че Левски трябва да има един главен мениджър", заяви бившият нападател.

"В ДЮШ на Левски се работи професионално. Децата трябва да се научат да играят правилно тактически. Сираков говори за ДЮШ, а да не забравяме, че Бандаловски, Попов и Николов бяха изпуснати при неговото ръководство. Трансферите? А Чиликов и Георги Бачев? Савич, Милованович? Това не са ли провали? Жеан Карлос не е ли провал? Сигурно имам грешки, никога не съм бягал от критиката. Нормално е да се бърка. Трябва да си го признаваш. Сираков не видях да си признава грешките. Да не забравяме, че със селекция за 3,2 милиона евро Левски завърши на 16 точки зад лит(*кс-етрополе. Публиката? Публиката винаги е подкрепяла отбора. Хората са ни подкрепяли независимо от резултатите. Истинският левскар се познава по това, че е с отбора дори когато има проблеми. Аз винаги ще бъда от Левски, дори да не съм в клуба. Който ме познава мен, знае, че съм честен човек. Винаги съм бил коректен. Не знам Сираков какво иска да каже, че публиката ни е излъгана", довери още Гонзо.

Шефът на Левски разясни и ситуацията с дисциплината в отбора. "Рабех не е дошъл и започнал да пие в България. При второто му провинение беше изгонен лично от мен. В Левски има ред и дисциплина. Ясен Петров? Исках треньорът да е българин, за да има пряк контакт с футболистите. Прегледах всички треньори, които са в България. Имах 4 разговора с него. Не съм работил с него. Визията на Левски, която Ясен ми е предложил, явно ме задоволяват. На Левски трябват лидери. През 2008 година тръгнахме назад, защото нямаше лидер, който да дръпне тима напред".

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
е, кво го постваш тва интервю? виж от кога ми е коментара

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
blue_fury написа:
Промените за шампионат 2010/2011 на А и Б групите:
-Две Б групи от по 12 отбора, играе се 3 пъти всеки срещу всеки
-А група остава с 16 отбора, изпадат 15 и 16, 14 играе бараж с победителя от баража на вторите в Б група

Тва е решено днес от изпълкома на бфс


Абсолютна тъпотия!
Значи в Б група,че са цъфнали и вързали играят повече мачове от "майсторите" - да има го в доста държави, но за БГ е тъпо. Следва супер тъпа схема за баражи.
Намаляват Б групите и увеличават мачовете - т.е. увеличават разходите на някакви клубчета, които досега едвам изкарваха, сега им слагат още няколко мача. Общо взето дай да променим нещо,че да не кажат че нищо не правим. Явно очакват естественият подбор за оцеляване да си продължи в Б група,а А група ще си я пазим като писано яйце, пък каквото ще да става. Този Изпълком няма воля за реформи и това е ясно на всички. Каквито и добри идеи да има се размиват в общата позиция за защита на статуквото.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3659
Абе прави впечатление, че за последните няколко години доста отбори с фенове почнаха да се разпадат... Нафтата, Спартак, Ботев, преди Дунав... за сметка на разни фирмени отборчета, като Надин, Своге, Конелиано и секви такива...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
leitenantO написа:
Абе прави впечатление, че за последните няколко години доста отбори с фенове почнаха да се разпадат... Нафтата, Спартак, Ботев, преди Дунав... за сметка на разни фирмени отборчета, като Надин, Своге, Конелиано и секви такива...



Абе аз от доста време мрънкам по тая тема, вече се чувствам като параноик-конспиратор. Но, ти ако си управляващ комунист ще искаш ли отбори с фенове, или ще предпочиташ фирмени отборчета в стил латекси...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 1:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: В Б група всяко едно домакинство е ценно, сега как ще преценят кой да играе две домакинства, и кой едно? И откъде накъде 33 кръга? :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Пълни малоумници. Да умрат. Да закриват футбола. Ебал съм ги в боклуците :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
Те тия 33 кръга сигурно са на нещо като плейофи, ба ли го...

Абе, как ще да го гледам - поредните решения се взеха, които да доразкатят фамилията на футбола. 16 в А група, половината дси търсят стадиони, другата половина са с компромис. Б група да ги направят 12 групи с по 40 отбора - до един професионални :ohmygod .

20 години спаме, сега се поразсъбудихме и кво ... обърнахме се на другата страна и си доспиваме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Сега чета,че при тия 33 кръга, бонус домакинството щяло да се определи с жребий (ясно е, че 6 отбора ще имат 1 домакинство повече). Как жребий бе :ohmygod :ohmygod :ohmygod Хващаш класирането от предния сезон и така определяш бонус домакинството - дали изпадналия от А група + 2-6 място в Б, дали 2-7 в Б, ама да теглиш жребий е най-глупавият вариант.
Системата не знам дали е подходяща за Б група - честно не се сещам как е положението и дали има такава Б група, втора дивизия и т.н. в Европа, но Суперлигата на Дания играе в система 12 отбора 33 мача, като топ 6 за сезона има 17 домакинства в следващия сезон,а останалите имат 17 гостувания.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 12:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Отделно, че след 33 кръга си се борил за второто място, което ти дава шанс за бараж, след който евентуално отиваш на....бараж :smt031

В А група остават 16 отбора, ебати цирка. Половината нямат стадиони.

Спряха дублиращата. Можеха да ги направят на испанския принцип, Б отбора да играе в първенството, но да няма право да играе в една дивизия с А отбора и да няма право да се класира за най-висшия ешелон.

Ебати тъпанарите. :smt085


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Специално дублиращата правилно я спряха защото беше пълен фарс. 2/3 от отборчетата само чакаха дали някое азиатско буки ще пусне лайв на мача, че да изкарат по някой лев. Имаше толкова фарсови мачове,че сякаш директно от лаптопи на скамейките залагаха и спираха мача да се доразберат.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3095 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 104  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com