forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Защо всички трябва да сме наци-та като живеем в България ? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Глупаво е, да ни се забранява да пеем за Гара. Момчето вкара 14 гола за 11 мача, играе добре и оползотворява повечето си голови възможности. И още повече, за това че е черен. Какво значение има по-дяволите. :twisted:

Развали ми се кефа от победата над орките :(

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
На Гарра трябва от пиле мляко да му носим за това, което направи за Левски само в тези мачове. Това момче може да ходи на дискотеки, да кърка като свиня, ама на терена се раздава на 101 %, догонва всякакви безнадеждни топки, от никакви положения, прави играта (не само той). Така че вън РАСИЗМЪТ от Левски. Всеки един обичащ и играещ от сърце в Левски заслужава нашата подкрепа. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 9:35 pm
Мнения: 14
Кво се обяснявате че сме мрънкали и тем подобни глупости бе ... Седял съм цял мач и съм викал и пял При тва положение, ич па не ми е на сърце някъв да излезе и да забранява видиш ли да се пее името на добър футболист, щото е негър. Бях и на мачове дотолкова скоро колкото е миналата година, на които съм убеден че 2/3 от пишещите тук и присъствалите вчера са псували пред телевизора. Видиш ли не сички верни фенове сме нацисти и някои още ходим на мач за да ни зарадва Левски с хубав футбол, а не да мразим тоя и оня щото са черни. Аре у лево със закъснелите ви фашистки простотии.

:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
В "Б" сектор до няколко години ще си останат само "то4ните" хора :smt006 . Без значение от резултатите на отбора, ШЛ да спечелим а Гара да стане голмайстор на УЕФА пак така ще стане :smt006 .
Впрочем няма как някой да ви забрани да пеете за Гара, защото нали знаете "Левски значи свобода"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Сериозно се замислям вече да влизам само в антифутбола, от мухата се направи слон. Браво!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
antonatan написа:
Сериозно се замислям вече да влизам само в антифутбола, от мухата се направи слон. Браво!

Е не баш слон, ама "мухата" си беше поне колкото врабче. :bigok

Изображение

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Заеби, тая е малка - вчера едно такова, ама доста по-тлъсто, пикира право срещу мен и почти ме събори от седалката, после кацна на якето на човека до мене и той с мощен вик го плесна и онова отхвърча напред и падна в краката на едни дечица, а татко им го размаза - Анарион явно е видял случката, беше описана на предните страници :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
stoev написа:
Росен написа:
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

Ми ходи му излижи гъза след като се е изсрал,на черньото!!! :blgirls


Ma какво като е черен бе, ти тъп ли си? Деба недоносените пишман расистчета, он ни бележи рубликата гол след гол, те го плюват че бил черен :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 9:35 pm
Мнения: 14
Richard Long написа:
stoev написа:
Росен написа:
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

Ми ходи му излижи гъза след като се е изсрал,на черньото!!! :blgirls


Ma какво като е черен бе, ти тъп ли си? Деба недоносените пишман расистчета, он ни бележи рубликата гол след гол, те го плюват че бил черен :loser2


бате стига прави от мухата слон, сите истински фенове се изнесоха у анти-футбола заради тъпите ни претенции .. :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 4:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
antiFootball Fan написа:
LozenetcIsBlue написа:
Братле много си прав за повечето от нещата, особено правят впечатлените такива работи когато някой вкара на терена хеттрик за едно полувреме (айде назовете ми скорошен случай на такова нещо в българското)


Цачев срещу Спартак Варна в края на последния ни шампионски сезон - пролетта на 2009. Тогава за 2 дни им вкара 7 (май) гола за мъжете и дубъла :wink:

вкара им 6 гола на дубъла

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Момчета излагате се .Какво като е черен :ohmygod .Важното е ,че вкарва като откачен-има.Не само ,че трябва да се скандира името му от време на време ми и като не е в игра пак трябва да се вика .Той има повече голове от голмайстора за мин сезон Йовов -12 Гара-14 като това е за 11 мача оня игра цял сеозон .Не съм сигурен , но май има и повече голове от атомното ни нападение пвц еньо миро общо... Плюте още :ohmygod2 :ohmygod

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
LozenetcIsBlue написа:
бате стига прави от мухата слон, сите истински фенове се изнесоха у анти-футбола заради тъпите ни претенции .. :smt089


Бате, при положение че сме една от най-маймунските нации в Европа - и като манталитет, и като живот - да викаме на други че са маймуни, с животински корени, и т.н. заради цвета на кожата им е достойно за съжаление, още повече че Гара освен че бележи като луд изглежда и далеч по-културен и скромен пич за разлика от некои бледолики чалга фанатици, мкей?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Под лика на Васил Левски да проповядваш расизъм е гавра :? :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
stoev написа:
Росен написа:
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

Ми ходи му излижи гъза след като се е изсрал,на черньото!!! :blgirls

А ти радваше ли се при гола му срещу АИК или чорбата :wink:
И на мен ми се иска в отбора ни да играят само българи (по възможност левскари), които да имат нужните качества да са в Левски, но не става - тия времена явно са отминали.

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:44 pm
Мнения: 211
Местоположение: София
aма какво е станало с гара?

_________________
СХ '10


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
антонатанатанатан пак го раздава 'синя каска' :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Citizen_Kane написа:
Тва за Дембеле ако е истина,начи нещата тотално са изтрещели :ohmygod2

Момчето вкарва като откачен,бори се за сека топка,катерят му се по гърба като магарета и въпреки тва не пада,не се е чуло да се напива като животно или да има некви селски изцепки по чалготеките :idea: Ние вместо да му се радваме и да направим така че като си тръгне зимата да ни помни с добро цел живот,за пореден път ше се изсерем на метенето и ше се преебем сами дееба :( :( :(

Не съм особено толерантен към различните по принцип обаче ако един човек се раздава напълно и играе със сърце за Левски София по начина по които го прави Гара,ми е през к.р дали е негър,чорбар или папагал :wink:

Който не може да постави интересите на Левски София над личните си,не може да е левскар :smt006



A всъщност какъв личен интерес може да имаш да мразиш чернокож, който не ти е направил нищо, отгоре на всичко те радва с победи на любимият отбор? :ohmygod2 Това трябва да си пълен олигофрен. Съгласен съм напълно с теб, че трябва да направим така, че да ни запомни като си тръгне. Подобни играчи ще вдигнат класата на първенството.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 6:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Всички си мИчтаИм за слънчевите софийски недели итн итн и едни хора май ще ни ги доставят най-скоро време :bigok

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
-=DooM=- написа:
aма какво е станало с гара?

Кво да е станало..некъв идиот взе от М. микрофона и разправя да не пеем за Гара щот бил маймуна или некво такова..СМърт за тоя! Гарата ни спасява и размазва всичко по пътя и няма да му пеем името...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Смърт бе! Вечно недоволни!! Миналата година ревяха, че нямаме нападатели, а тая година ревът че имаме нападател но бил черен. И к`во като е черен? :boisw :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
В тая държава има други черни, които са много по-голям проблем според мене. Преди малко видях една каруца, която най-спокойно си се движеше по улицата и пречеше на движението, докато на 50-100 метра от нея имаше ушеви, които спираха всеки, който минава, но не и мангалите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Да мразиш негри е модерно :!: :!:

Повече не коментирам. Всичко вчера беше ОК за мач от такъв ранк, но това изказване на човек, който до скоро уважавах...еба майката на целата поста за вечни времена.


Последна промяна RIOT на Пон Сеп 13, 2010 8:06 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
На българина не може да му се угоди ! Всички си живеем във филма, от който просто няма излизане. ДОКОГА ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 9:09 pm
Мнения: 303
Ходете се застреляйте всички "расисти".Така и не мога да разбера какво имате против негрите.За циганите да кажете,че в голямата си част крадат и че раждат деца,само заради помощите които получават-добре.И аз не ги харесвам,но поне има някаква обективна причина.Но точно пък негрите като раса защо.Още повече,че точно този негър е човека,за когото мечтаехме целия минал сезон.И сега като дойде какво-няма да му викате името щото бил маймуна.Всички видяхме германския нац.отбор в ЮАР това лято.Колко германеца имаше?Може ли самите германци да подкрепят Йозил,Какау,Подолски и тн.,а ние да отричаме един от най-класните футболисти стъпвал на Герена в последно време.Радвайте се на това,което постига отбора и не делете нашите футболисти на бели и черни,защото в крайна сметка всички играят за Левски. :levski :levski :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
да ви сера в путките отново и днес лепиларчета !

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Кво му обръщате още (и въобще) внимание на некъв с 15-те минути слава? Викайте си каквото искате - ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА :!: :!: :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
killed_by_death написа:
Тея подвидове на гоблини от Перник няма никакъв смисъл да седят в "А" група-тъп, бездарен отбор с никакво бъдеще и най-вече публика, която само се "дзвери", а за нищо не става. Бях се зарадвал, когато влязоха в елита, че в нашия постен шампионат ще има още един-два интересни мача, предвид омразата им срещу нас и на терена и на триуните. Вместо това ги трепеме,което е хубаво, разбира се, но без ни най-малко интрига, а ония подчовешки фенове така и не успяха да докажат, че наистина стават за нещо, освен че на нищо не приличат визуално, душевно и интелектуално.

Изключително точно мнение :!: Напълно споделям :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
s7efan написа:
Ходете се застреляйте всички "расисти".Така и не мога да разбера какво имате против негрите.За циганите да кажете,че в голямата си част крадат и че раждат деца,само заради помощите които получават-добре.И аз не ги харесвам,но поне има някаква обективна причина.Но точно пък негрите като раса защо.Още повече,че точно този негър е човека,за когото мечтаехме целия минал сезон.И сега като дойде какво-няма да му викате името щото бил маймуна.Всички видяхме германския нац.отбор в ЮАР това лято.Колко германеца имаше?Може ли самите германци да подкрепят Йозил,Какау,Подолски и тн.,а ние да отричаме един от най-класните футболисти стъпвал на Герена в последно време.Радвайте се на това,което постига отбора и не делете нашите футболисти на бели и черни,защото в крайна сметка всички играят за Левски. :levski :levski :levski

ПРИМЕРИ с турци са забранени бе КърТ
А като те радват негрите би ли взел Гара за зет ?? .. :blowj

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
WEST FRONT написа:
s7efan написа:
Ходете се застреляйте всички "расисти".Така и не мога да разбера какво имате против негрите.За циганите да кажете,че в голямата си част крадат и че раждат деца,само заради помощите които получават-добре.И аз не ги харесвам,но поне има някаква обективна причина.Но точно пък негрите като раса защо.Още повече,че точно този негър е човека,за когото мечтаехме целия минал сезон.И сега като дойде какво-няма да му викате името щото бил маймуна.Всички видяхме германския нац.отбор в ЮАР това лято.Колко германеца имаше?Може ли самите германци да подкрепят Йозил,Какау,Подолски и тн.,а ние да отричаме един от най-класните футболисти стъпвал на Герена в последно време.Радвайте се на това,което постига отбора и не делете нашите футболисти на бели и черни,защото в крайна сметка всички играят за Левски. :levski :levski :levski

ПРИМЕРИ с турци са забранени бе КърТ
А като те радват негрите би ли взел Гара за зет ?? .. :blowj


А като вкара гол ти радваш ли се?Или го псуваш,че е вкарал :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com