forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 1:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 8:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26602
Местоположение: София
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На мен не ми харесва изострянето на тона,нали не забравяте,че Гарра ако влезе в суша,някой точно от вас,такива ще ги изпишат по негов адрес,бял ще ви е през целият сух период

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 9:09 pm
Мнения: 303
Не знам вие как сте го усетили в сектора,но по телевизията определено доста ясно се чуваше "Само Сините" около 60-тата минута някъде и после още веднъж малко по-слабо към края на мача.Даже ми стана страшно готино,че в крайна сметка сте успели да я наложите тази песен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30431
Местоположение: гр. Голямото село
Акримуньо, сакаме и чекаме разбор на мача по минути :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
Росен написа:
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

Ми ходи му излижи гъза след като се е изсрал,на черньото!!! :blgirls

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26602
Местоположение: София
stoev написа:
Росен написа:
Скандирахме името на оня женчо Метъла като вкара 3 гола на Ботев, а тоя вкара на прасетата, 3 на орките, 3 на локо и 6 в Евротурнирите и да не му се отблагодарим, защото бил черен?! Е кво като е черен, хляба ли ти яде, краде ли те в автобуса, обира ли ти апартамента? -НЕ

Ми ходи му излижи гъза след като се е изсрал,на черньото!!! :blgirls

Ами виж сега, аз съм от Левски и се радвам, когато Левски върви напред, а в момента това става благодарение на "черньото". Същия този черньо пък от своя страна не ми пречи по никакъв начин. Бележи голове, поздравява публиката, заслужава уважение.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Поради некъв летен вирус пропуснах както мача, така и предвидената ми смяна в Събуей, та поне гледах мача по телевизията...

От ТВ-то всичко изглеждаше окей, ама сега като чета коментарите... :loser2 А на орките май им беха забили микрофон в задника, а се чуваха само с КЗЛ, 'ей говеда,...' и за кратко - 'евро идиоти'...много ме изкефи коментатора като каза "чест прави на тези хора, че подкрепят отбора си въпреки всичко"... :smt005 :ohmygod2 Ебем ти подкрепа, ебем ти све! :losers

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Орките се бяха настанили час преди началото и на празен стадион се бореха усилено с оградата и си пяха получовешките злобни излияния. По време на мача млъкнаха тотално, на почивката половината си тръгнаха, а другите скачаха там в последните минути и толкоз :losers

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
дадоха задна и от оградата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10425
Местоположение: София
Вчера само едно вещо ще кажа за мача - великолепната четвОРКа ! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
jurnalist0 написа:
Всички коментират какво казал един човек на вишката.

А никой не се усеща, че днеска сектора беше плачевен. Половината с ръце в джобовете и на кръста, други си бъркат в носа, трети гледат лошо. Имаше листовки и песен за налагане, хората си правят снежинки и ги хвърлят.

:ohmygod2


Тоя па я се стегни малко... И ти цял мач беше доволно във филма, после какво коментирали хората, изказването против Дембеле :ohmygod И мен не ме кефи да ми се забранява да пея за Гара, заради който (косвено) стадиона в четвъртък ще се напълни. Не ме кефи и това, че доста хора не пеят, ама тоя манталитет не се изгражда за 1 мач. Мартин да повика така още 2-3 години пък може и да станат нещата :smt023

п.п. Мечтая си за деня, в който хората ще се усетят, че сме кръстени на най-великия българин, а не на Хитлер, Мусолини и т.н. :)

п.п.2 Разбирам да не пеем за цигани или турци, но какво са ни направили негрите, че да ги мразим толкова :) Явно някои хора имат собствени виждания и не ги виня за това, все пак всеки е различен, но е тъпо да се налага такова мнение в сектор Б, който се води сектора на свободните хора :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Росен написа:
На следващия мач елате във В, там никой нищо не забранява.

:smt005 :smt005 :smt005
Точно там като станеш след секунда отзад се чува "Ай сьедай ва, чи ни виджам тирьена!!!"

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10425
Местоположение: София
EMI4KU написа:
Росен написа:
На следващия мач елате във В, там никой нищо не забранява.

:smt005 :smt005 :smt005
Точно там като станеш след секунда отзад се чува "Ай сьедай ва, чи ни виджам тирьена!!!"

На мача с АИК в "А" сектор един с очила през пет минути ставаше - сядаше. Само - "аре седай бе". :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
явно само на мачовете от евротурните можем си правим аржентината :? Аз не мога да разбера защо дори сега когато бием, не идват хора на стадиона. Пеенето и то под всяква критика.... Няма се оправи тоя Сектор в скоро време и тва си е.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Щот си пазат парите за http://www.vbox7.com/play:12a31fea

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
На орките 98% от песните завършват с кзл или ебане на нечия майка. Няма такива долни уроди.
А на Гарра за кво да му се скандира името? Че то досега всичките ни нападатели редовно са вкарвали по два хеттрика за 6 мача. То Миро Антонов ли, то Жоро Сополов, то Еньо. Гарра може да е черен, но маймуните са малоумните тъпанари, които лаят против него.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:30 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24052
След като през второто полувреме влязоха Сашко Киров, Иса и Чаворски си дадох сметка, че ако не е Гара, нямаше да има голяма разлика с миналата година когато ни радваше атомното нападение Еньо, Пеньо и Шоко. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
По Про.бг пеенето на моменти звучеше много добре, ама на стадиона може и да е друго, щото те принципно доста усилват микрофоните. За бройката в Б - като се има предвид че играехме срещу последният в класирането, късен час в доста студен ден, не беше никак зле. Миналата година на тоя мач, щеше да има 1/2 или 1/3 от хората в Б, значи все пак има някакъв напредък. Има какво да се желае към репертоара обаче - затова налагане на новите песни и като ги наложим още нови, че да не си изпява всичко по 3 пъти до 30-тата минута и после да се чудим какво да пеем.

Оная случка отпред няма да я коментирам - всеки има право на мнение и крайни виждания, но като се качи пред сектора е хубаво да си ги задържи за себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
след зимата бяха само еньо и шоко


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
било студено :smt005 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10425
Местоположение: София
На орките другият път да им купим ограда и да направим нещо като хорео, че да им я дадем за желязо. Вчера опитите им да я вземат не станаха. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Отборът върви прекалено добре, играта наистина радва в сравнение с това, които беше до неотдавна. Усеща се една приятна агресия, която страшно важна и ползотворна. Но отбелязах, че вървим прекалено добре, защото не бива да си правим илюзии, за да не може мачовете от Европа да ни ритнат столчето и да ни приземят набързо.

За Дембеле-когато се държи изключително достойно на терена, играе почти блестящо, мисля че компенсира животинските си корени. Чисто принципно, аз лично не искам да има чужденци в българския футбол или поне да има по-голямо ограничение. Естествено това няма как да има общо с действителността. Затова, когато виждам негър, който играе невероятно, а не е поредната маймуна,скачаща по дискотеки с прости к*рви, не мога да седна да го псувам. Не че и той не вилнее по кръчми де, ама няма с това да се запомни. :) Трбява да се съобразяваме с реалността, така че трябва да се радваме, че случихме на чужденец/чужденци най-накрая. А той я може тази игра, по дяволите и то много! И не е путьо като някои други, поне засега.
Написаното по-скоро важи за критиците на Дембеле и сие и абсолютно приятелски им препоръчвам да разберат, че расизма и националсоциализма не се ограничават до песни и омраза към 200-300-те негри в България. Ако си от щата Джорджия,където белите са малцинство разбирам, ама... както и да е


Тея подвидове на гоблини от Перник няма никакъв смисъл да седят в "А" група-тъп, бездарен отбор с никакво бъдеще и най-вече публика, която само се "дзвери", а за нищо не става. Бях се зарадвал, когато влязоха в елита, че в нашия постен шампионат ще има още един-два интересни мача, предвид омразата им срещу нас и на терена и на триуните. Вместо това ги трепеме,което е хубаво, разбира се, но без ни най-малко интрига, а ония подчовешки фенове така и не успяха да докажат, че наистина стават за нещо, освен че на нищо не приличат визуално, душевно и интелектуално.

Кой знае колко бой са изяли пернишките жени от мъжете си след вчерашната загуба. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Измислихте ли причината защо в по-голямата част от мача си пяха все едни и същи?Или вече мога да кажа,че хората ги мързи? :smt118

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
тука е пълно със супер неадекватни мнения...не знам къв требва да си, за да преценяваш един футболист по тва дали е черен или бел :ohmygod2

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 12:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
вАн черните , върнете Певец0,Хичу,Енчо,Сърмата и боКовете М. Иванов и Антонов :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10425
Местоположение: София
BraToC! написа:
вАн черните , върнете Певец0,Хичу,Енчо,Сърмата и боКовете М. Иванов и Антонов :bigok :loser2

А Саша Симонович ? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Тва за Дембеле ако е истина,начи нещата тотално са изтрещели :ohmygod2

Момчето вкарва като откачен,бори се за сека топка,катерят му се по гърба като магарета и въпреки тва не пада,не се е чуло да се напива като животно или да има некви селски изцепки по чалготеките :idea: Ние вместо да му се радваме и да направим така че като си тръгне зимата да ни помни с добро цел живот,за пореден път ше се изсерем на метенето и ше се преебем сами дееба :( :( :(

Не съм особено толерантен към различните по принцип обаче ако един човек се раздава напълно и играе със сърце за Левски София по начина по които го прави Гара,ми е през кура дали е негър,чорбар или папагал :wink:

Който не може да постави интересите на Левски София над личните си,не може да е левскар :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
От ограничени коне с капаци кво искаш? :smt006

98% от тия, дето се имат за нацисти и фашисти, не знаят нито кво е фашизъм, нито кво е нацизъм, остави, че единственият нацист, който са чували, е Хитлер. Просто трагична работа. Толкова тъпанарщина, ама чак пък толкоз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Явно филма че определени хора са българските ИРР е доста реален :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
СпециалистО написа:
BraToC! написа:
вАн черните , върнете Певец0,Хичу,Енчо,Сърмата и боКовете М. Иванов и Антонов :bigok :loser2

А Саша Симонович ? :bigok

Как може да сложиш Симонович в тая група бре :ohmygod :ohmygod :ohmygod
Колкото до тия неща, не виждам какво се учудвате, така е било така и ще бъде... Едно време с Серж Раев и по-късно с Ричи, които ни бяха ключови играчи, беше същото... Аре бе кюмюр, играй бе мангал...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com