forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:54 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 10:11 pm
Мнения: 53
WEST FRONT написа:
s7efan написа:
Ходете се застреляйте всички "расисти".Така и не мога да разбера какво имате против негрите.За циганите да кажете,че в голямата си част крадат и че раждат деца,само заради помощите които получават-добре.И аз не ги харесвам,но поне има някаква обективна причина.Но точно пък негрите като раса защо.Още повече,че точно този негър е човека,за когото мечтаехме целия минал сезон.И сега като дойде какво-няма да му викате името щото бил маймуна.Всички видяхме германския нац.отбор в ЮАР това лято.Колко германеца имаше?Може ли самите германци да подкрепят Йозил,Какау,Подолски и тн.,а ние да отричаме един от най-класните футболисти стъпвал на Герена в последно време.Радвайте се на това,което постига отбора и не делете нашите футболисти на бели и черни,защото в крайна сметка всички играят за Левски. :levski :levski :levski

ПРИМЕРИ с турци са забранени бе КърТ
А като те радват негрите би ли взел Гара за зет ?? .. :blowj


Според мен в момента всеки левскар би бил горд Гарра да му е зет! Друг е въпроса,че с третия си крак бая ще разпори дъщеря му, ма с времето ще се разшири.

Предлагам на мача с Гент всяко второ мощно викане у секторо да е Гарррааа


Последна промяна BLUEBIRD на Вто Сеп 14, 2010 7:06 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 13, 2010 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:04 am 
Айде стига глупости. От едната в другата крайност. Всеки искал Гарра да му е зет, да му се скандирало неговото име цял мач :ohmygod
Гарра е добър футболист, най-добрият нападател играл в Левски последните поне 10 години и е редно да бъде адмириран за това, което прави със синята фланелка. Ние в България обаче сме майстори на величаенето и респективно развенчаването на мита и съм убеден, че ако изпадне в няква дупка и не вкара в 2-4 мача тука ше почне канонада от псувни...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Боже милостиви.... :ohmygod2 :ohmygod :ohmygod2 :ohmygod :ohmygod2 :ohmygod :ohmygod2 :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
О я се спрете с тези смешни неща вече.........появиха се некви форумни звезди дето никога не са писали и почнаха да опяват за нацизъм, негри и т.н.

Въпрос на време беше това да се чуе по микрофона аз лично съм учуден как досега не се е чуло..........все пак само като ги погледнеш дружинката нацисти, знаме с черния орел, навсякъде из София драсканици СЗ с пречупен кръст... :ohmygod ......сега и при нас и при свинете пак стана модерно ако си хулиган да си страшен фашист и нацист мани мани.... :ohmygod ......то покрай тия звезди всеки мач почти се пее "вива дуче мусолини" в сектора.....и по-малките нали са тъпи и те подпяват мислят си че трябва да се пее тва щом някой друг пее..........зига зага адолф наш герой........герой кура ми янко....същия боклук като сталин ма как и да е.........герои може да са ЛЕВСКИ, БОТЕВ , РАКОВСКИ......но тва е друга тема...

Този дето го е викнал това (а и останалите около него дето се качват по 4-5 на вишката) не могат да проумеят че точно с е такива глупости никой няма да им пее нещата каквото и да запеят.......и ще стигнем пак до 100 човека в сектора както миналия сезон..........

Обаче и другите тука да опяват че кооой знае какво е станало....хубаво всички ни дразни мнението на СЗ ама никой не може да ви забрани да се радвате на головете на Гарра а и да пеете Гарра Гарра след гол...........въпреки че не мисля че с изявите си дотук заслужава паметник и аз съм на мнение че трябва да подкрепяме Гарра и не сме имали такъв таран с такова желание за игра и мачкащ като танк....

иначе за пеенето вчера по ТВ се чуваше доста добре видях и кой е на вишката за да се чува така, после чух едни познати песни и разбрах кой друг се е качил и сектора поутихна......така ще са нещата явно...
иначе доста прилична посещаемост за мач свършващ в 11 часа...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 10:11 pm
Мнения: 53
Makedonija написа:
Айде стига глупости. От едната в другата крайност. Всеки искал Гарра да му е зет, да му се скандирало неговото име цял мач :ohmygod
Гарра е добър футболист, най-добрият нападател играл в Левски последните поне 10 години и е редно да бъде адмириран за това, което прави със синята фланелка. Ние в България обаче сме майстори на величаенето и респективно развенчаването на мита и съм убеден, че ако изпадне в няква дупка и не вкара в 2-4 мача тука ше почне канонада от псувни...


Е нормално. Гонзо първия сезон като дойде от Локо ПД също бая псувни изкара. Всеки нападател дет не вкарва шго храним, ако ще да е Пеле.

И утре да не забравите, още в 9 на касите че не останаха билети до обяд


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
UL написа:
вчера по ТВ се чуваше доста добре видях и кой е на вишката за да се чува така, после чух едни познати песни и разбрах кой друг се е качил и сектора поутихна......така ще са нещата явно...


Ако трябва да сме точни, цял мач един човек си беше на вишката :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
BLUEBIRD написа:

И утре да не забравите, още в 9 на касите че не останаха билети до обяд



Можеш ли да ми кажеш са за кво пишеш глупости??? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Мен ми е смешно, че същите тези хора преди година две пускаха най-долните арийски кИчеци по мегафона :bashta
След победа с 4;0 си тръгвам с настроение все едно сме паднали и си задавам въпроса как и малкото хубаво което се случва в сектора се случва :oops:

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
rkk написа:
UL написа:
вчера по ТВ се чуваше доста добре видях и кой е на вишката за да се чува така, после чух едни познати песни и разбрах кой друг се е качил и сектора поутихна......така ще са нещата явно...


Ако трябва да сме точни, цял мач един човек си беше на вишката :)


и кво LSFC е пял "цял живот на село " и "умрете селяни"........тва и да го видя няма да повярвам.... :shock:

Иначе съм на мнение че вчерашния мач е ЕДИНСТВЕНИЯ в който може да се употребяват горните........просто каквото и да се каже на долните мръсни подчовеци от пеЛник е малко...... :smt006

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Какви са тия, за да им обръщаме специално внимание на отборчето? Пеем си за Левски и това е.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
UL написа:
rkk написа:
UL написа:
вчера по ТВ се чуваше доста добре видях и кой е на вишката за да се чува така, после чух едни познати песни и разбрах кой друг се е качил и сектора поутихна......така ще са нещата явно...


Ако трябва да сме точни, цял мач един човек си беше на вишката :)


и кво LSFC е пял "цял живот на село " и "умрете селяни"........тва и да го видя няма да повярвам.... :shock:

Абе то и на мене не ми се вЕрваше, но така беше. Тия отрепки го заслужават обаче.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Alek написа:
Какви са тия, за да им обръщаме специално внимание на отборчето? Пеем си за Левски и това е.


абе малко се прекалява с тва "пеем си за ЛЕВСКИ" "кво ни интересуват другите" и т.н.

специално на подчовеците и на свинете трябва да им се сипва.....е не цял мач но една добра хранилка за да покажем какви боклуци са за нас........ако щете "къде съм аз къде сте вий"......а не само да се правим че не чуваме като отсреща озъбени озверели гоблини реват кзл... :botoom1

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Като им изпеем "Ще запалим Перник" какво точно им сипваш? Пейки максимално силно за Левски, повярвай ми, ще се чувстват доста по-кофти. Нека да не падаме на нивото на селските агитки с 25 рефрена псувни.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
за умрете селяни не съм давал тон, то само си идваше :smt003 Ама то явно е по-яко да пееш анти, отколкото за... песните за ЛЕВСКИ се мънкат, а когато е нещо против свинете или някви ей такива глупости се дерат всички като за последно :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 1:29 am 
Или в трамвая след мача, където отново е имало "яка аржентина". :smt023 Респект момчета...Наистина е покъртително колко гласовите и "изобретателни" могат да бъдат някои хора на всяко едно място, различно от стадиона...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Може би трябва да махнем седалките от сектора и да ги заместим с автобуси,тролеи и трамваи. :smt031 :blass

Тогава Звезда ще изглеждат като 4 В клас пред нас :losers :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
BLUEBIRD, мега неадекватник си :ohmygod Иначе разбира се, че треа им се сипва на всякакви отрепки, естествено без да се прекалява и мисля, че вчера си беше добре :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:44 pm
Мнения: 211
Местоположение: София
омразата е нещо много силно. И до сега не съм я изпитвал каквато е към нищо друго, освен към циганите. Мразя ги и в червата си.
Но за негрите, нямам нищо против тях. Първо, че нищо не са ми направили, а и много харесвам музиката им :mrgreen: за това и не се смятам за рисист или нацист, но какъвто и да си, да мразиш гарата въпреки това, което даде за отбора ни за толкова кратко време е невероятна простотия. И мангал да беше, нямаше да го обичам заради расата му но по дяволите, щях да скандирам името му защото за мене ЛЕВСКИ е преди всичко :smt026

САМО ЛЕВСКИ !!!! :levski

_________________
СХ '10


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 4:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
LSFC написа:
за умрете селяни не съм давал тон, то само си идваше :smt003 Ама то явно е по-яко да пееш анти, отколкото за... песните за ЛЕВСКИ се мънкат, а когато е нещо против свинете или някви ей такива глупости се дерат всички като за последно :smt017

LSFC oня дет ти взе микрофона по-едно време да разправя че не трябвало да пеем за Гара ( :ohmygod :ohmygod ) какъв е попринцип :?: :?: :?: Много глупаво беше това дето го изръси тоя.Това че е черен не значи че не може да се радваме на головете му и да го подкрепяме.Кво ни е направил на нас човека(освен че ни радва във последните 10-11 мача .. БЕЗСРАМНИК! :smt003 ) че да не му скандираме името ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 6:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Първо blue label , ако искаш нещо да ми кажеш , дай директно без ирония ... колкото и стряскащо да ти е ...
А ти с горния пост ... не прекалявай , не забравяай че този човек е направил повече за този сектор , отколкото ти ще направиш някога :)

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 7:05 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 10:11 pm
Мнения: 53
Brannik написа:
BLUEBIRD, мега неадекватник си :ohmygod Иначе разбира се, че треа им се сипва на всякакви отрепки, естествено без да се прекалява и мисля, че вчера си беше добре :wink:


Признавам понеделниците съм силно неадекватен. Заради шока от първия работен ден ще да е. А за билетите - ще е лудница и вярно към обяд може да няма места, или поне да са се навъртели едни опашки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Brannik написа:
Иначе разбира се, че треа им се сипва на всякакви отрепки, естествено без да се прекалява и мисля, че вчера си беше добре :wink:


Екстра си беше неделята.Напълно подкрепям.

А малко по-горе мисля,че Алек засегна това,че като пеем за Левски на другите ще им става гадно. В днешно време за съжаление обаче не е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Добре, че тоя форум не е представителна извадка на публиката, че щях да реша, че сме станали тоталните мрънкалници и госпожици :) И на мен не ми хареса това за Гарра, даже никак, ама никой не може да ми забрани да го подкрепям, както каза Първолет- "ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА". А иначе онзи ден 1/3 от публиката гледаше тъпо и не пееше нищо, сигурно защото Т. им е съсипал настроението (като те гледаха тъпо още от начало, явно са предчувствали нещо) :lol:

И аз искам да пеем за Левски, обаче нищо не пречи на 3-4-5 песни да ги нахраним за 30 сек.. Не мисля, че ще сме толкова силно душевно поругани от този факт..

Знаете ли кой ми е любимият герой- Синя Душа:

Цитат:
След победа с 4;0 си тръгвам с настроение все едно сме паднали и си задавам въпроса как и малкото хубаво което се случва в сектора се случва :oops:


Момче, наистина е време да ги почнеш тези антидепресанти, щото направо си отиваш на към Емо:

Изображение

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
Докато има такива " фашисти ", " нацисти " и т.н. в сектора ще е тва положението. Те не разбират кво е фашизъм ако знаеха нямаше да се правят на такива. Може ли да пееш за Мусолини или Хитлер? Тва са най-големите боклуци живели някога. Друг е въпроса, че отбора ни носи името на най-светлата личност в България - ЛЕВСКИ. Защо не се пеят песни за самият АПОСТОЛ? И тоя дето е забранявал да се пее за Гарра добре ли е? Кви са тия глупости... ясно е, че трябва да има тартори във агитката за да няма анархия, но тия хора не са правилните. Не може да пеят Левски значи Свобода, а в същото време да забраняват на хората кво да пеят и да си налагат техните нацистки идеали. Не съм от София и не мога да ходя на всеки мач ама на гостуванията и на някой от големите мачове в София ходя и мога да кажа, че няма никакъв синхрон и на хората не им се пее заради тия доло на оградата. Докато не променят начина си на така да го кажем тарторство в сектора няма да има подобрение. Или е най-добре еднолично да управлява някой и той да казва кво ще се прави. Незнам как се казва пича който дава тон през повечето време ама според мен той е идеалният за тази работа и не виждам защо се качва оня другия и започва с глупостите си? Много много неща не са като едно време и за това истинските левскари ги няма вече в Б. Тия лапета които се навъдиха в сектора нито знаят кво значи ЛЕВСКИ нито пък го обичат така. Просто е модерно да си ХУУЛ и да пееш фашистки песни и скандирания и т.н. Незнам при чорбата как са нещата ама явно онова прасе - дучето ги надъхва яко и на всяко дерби от 2 3 години освен последното се дерат като за последно и са единни макар всички да знаят, че когато ИСТИНСКИТЕ ЛЕВСКАРИ са в Сектор Б и когато няма такива разделения и боища и простотии сме с 5 класи над тях.

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 10:51 pm
Мнения: 29
Как няма да викате за Гара, бе? :ohmygod Гара тегли отбора напред вече цял месец. Дано се отърве от контузии и да поостане. :smt035


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
acrimonious написа:
Добре, че тоя форум не е представителна извадка на публиката, че щях да реша, че сме станали тоталните мрънкалници и госпожици :) И на мен не ми хареса това за Гарра, даже никак, ама никой не може да ми забрани да го подкрепям, както каза Първолет- "ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА". А иначе онзи ден 1/3 от публиката гледаше тъпо и не пееше нищо, сигурно защото Т. им е съсипал настроението (като те гледаха тъпо още от начало, явно са предчувствали нещо) :lol:

И аз искам да пеем за Левски, обаче нищо не пречи на 3-4-5 песни да ги нахраним за 30 сек.. Не мисля, че ще сме толкова силно душевно поругани от този факт..

Знаете ли кой ми е любимият герой- Синя Душа:

Цитат:
След победа с 4;0 си тръгвам с настроение все едно сме паднали и си задавам въпроса как и малкото хубаво което се случва в сектора се случва :oops:


Момче, наистина е време да ги почнеш тези антидепресанти, щото направо си отиваш на към Емо:

Изображение



:smt005 :smt005
Ако тебе те радва в 80та минута да слушаш подчовеците как пеят, а ние мълчим при 4 на 0 за нас, ако тебе те радва сектора да се назлобява и да пее най-силно "перник ще запалим", а песните за Левски да се мънкат.. ако тебе те радва картинката точни хора, стюарди хулигани и т.н. най-голямата им занимавка да са някви сперми през половината мач... радвай се :smt002 Това, че не съм написал всички тези неща да радвам свинете е друг въпрос. А какъв съм и какво трябва да пия си е мой проблем :wink:

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Глупости говориш, орките се чуха 2 пъти през целия мач :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Няма такива драми и мрънкания... Умрял мач, решен за 15 минути и жалки подчовеци отсреща, които дори и не опитваха да ни отвърнат с нещо. Даже и на футболистите им стана тъпо и поспряха да играят :wink: Опитаха се някои неща, кое се получи по-добре, кое не... голяма работа. Знаем си и манталитет и всичко, малко по-малко си вървим напред, но няма как да очакваме чудеса за отрицателно време.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Глупости говориш, орките се чуха 2 пъти през целия мач :smt006


Разбира се, че не е прав. Бях точно под ложите в "А". Нашият сектор си беше мощен, пя се за Левски, в отделни моменти (заслужено) за гадните твари, а орките - подчовеци, както винаги, които викат най-силно КЗЛ.

Още преди няколко седмици написах тук, че мрънкането се е превърнало в спорт и се прекалява с него.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com