forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Синя Душа написа:
:smt005 :smt005
Ако тебе те радва в 80та минута да слушаш подчовеците как пеят, а ние мълчим при 4 на 0 за нас, ако тебе те радва сектора да се назлобява и да пее най-силно "перник ще запалим", а песните за Левски да се мънкат.. ако тебе те радва картинката точни хора, стюарди хулигани и т.н. най-голямата им занимавка да са някви сперми през половината мач... радвай се :smt002 Това, че не съм написал всички тези неща да радвам свинете е друг въпрос. А какъв съм и какво трябва да пия си е мой проблем :wink:


За това подчовеците как са пяли нещо не ми се връзва, като се има предвид, че от сектор Б се виждаше как седят и са подпрели глави на лактите си...

Не ми пука кой се радва и кой не, нещата не са верни, така че все тая. А иначе ми е интересно на колко години си и дали не гледаш футбол от приказката насам, ще споделиш ли?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Половината подчовеци си тръгнаха още на полувремето. Няма как да са ни надвикали в 80-тата минута.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Всеки, който изрази недоволството си от нещо е мрънкялник ли? Нали за това са форумите. Много ясно, че ако слезе долу и каже " абе къв си ти че да ми казваш какво да пея " ще го гипсират на момента.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Росен написа:
Всеки, който изрази недоволството си от нещо е мрънкялник ли? Нали за това са форумите. Много ясно, че ако слезе долу и каже " абе къв си ти че да ми казваш какво да пея " ще го гипсират на момента.


Абсолютно не! Аз също изразих недоволство, ама пък чак да разправяш как си си рязал верните заради нещо такова, ми се вижда леко пресилено.. :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
подхората се чуха на празния стадион в 8.30,но и тогава им беше отговорено мощно с умрете селяни,тъй че верно е хубаво да се престане да се мрънка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:34 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Живота им не е добър - живеят в Перник, повечето работят в мина или завод, другите са в София, където обикновено работят най-долната работа, цяла България им се подиграва и ги нарича орки и подчовеци. Като се замисля не са много по-високо от циганите.
Няма как песните им да не са само анти. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Хахаха Няма мрънкане. Бяхме малко, но качествени. Вървим нагоре, израстваме с всеки мач. :ohmygod :smt042

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Не знам аз за рязане на вени нищо не видях, просто момчето не му харесва как стоят нещата. Изобщо на някой това харесва ли му? Ама ще търпим, какво да се прави.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Веселяци, освен това за Гарра по мегафона, какво друго е станало, че съм изпуснал?!

П.с. Преди не се пееше, щото на мегафона беше Т., сега цял мач е Марто, ма не се пее... щото преди беш Т.?! :smt031

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:52 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Важното е, че е имало аржентина в тролея :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Никой не каза колко перфоратора са наказани. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
Веселяци, освен това за Гарра по мегафона, какво друго е станало, че съм изпуснал?!

П.с. Преди не се пееше, щото на мегафона беше Т., сега цял мач е Марто, ма не се пее... щото преди беш Т.?! :smt031

Това, че не се е пяло за мен не е истина, от А се чуваше мощно почти през цялото време

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Semper_Fidelis написа:
Важното е, че е имало аржентина в тролея :loser2


Добре, че е тролея, че иначе нямаше да сме агитка!

Левски, трепери, метрото идва към Герена! Тик- так, тик- так..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
acrimonious написа:
Веселяци, освен това за Гарра по мегафона, какво друго е станало, че съм изпуснал?!

П.с. Преди не се пееше, щото на мегафона беше Т., сега цял мач е Марто, ма не се пее... щото преди беш Т.?! :smt031

Това, че не се е пяло за мен не е истина, от А се чуваше мощно почти през цялото време


Според мен пеенето си беше на прилично ниво, но всеки път когато погледнех сектора виждах МАСА хора с тъжен поглед тип Синя Душа и ръце в джобовете..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
И аз съм доволен от викането. Доста по-добре беше от друг път. С постоянство ще станат нещата, няма как от 1 мач да почнем супер мощно да пеем :) Иначе според мен се обърна точно необходимото количество внимание на орките :) А Иван да не лъже, че е гледал към сектора, щото единствения път, в който отдели поглед от злокобните атаки на гоблините, беше когато тръгна да лови неква пипируда :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
acrimonious написа:
Kryten написа:
acrimonious написа:
Веселяци, освен това за Гарра по мегафона, какво друго е станало, че съм изпуснал?!

П.с. Преди не се пееше, щото на мегафона беше Т., сега цял мач е Марто, ма не се пее... щото преди беш Т.?! :smt031

Това, че не се е пяло за мен не е истина, от А се чуваше мощно почти през цялото време


Според мен пеенето си беше на прилично ниво, но всеки път когато погледнех сектора виждах МАСА хора с тъжен поглед тип Синя Душа и ръце в джобовете..

acrimonious написа:

П.с. Преди не се пееше, щото на мегафона беше Т., сега цял мач е Марто, ма не се пее... щото преди беш Т.?! :smt031
:smt017 Явно са ни различни критериите, по мегафона 5 пъти ни молеха да пеем като хората, изпяхме 5 песни както трябва освен за перник :smt006 Аз чух слабо пеене и виждах същите хора които и ти с ръце в джобовете, а това да говориш за погледа ми и душевното ми състояние не ти отива все пак си ходил на мачовете от преди приказката..

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
И тук идва Въпросът : Трябва ли човек да ти се моли,за да пееш за ЛЕВСКИ?!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30285
Местоположение: гр. Голямото село
Пееха една трета от хората, ама на останалите видите ли това за гарра им отровило вечерта и само това коментират. А че си стояха с ръце в джобовете, че 5 пъти бяха подканяни да пеят, не е важно... Айде нали Марти е с микрофона, изцепката за Гарра-та ли ви е оправдание? Сериозно съжалявам, че се подведох по думите на Сутрешната ерекция и си поднових картата за Б

едит: да не говорим, че като коментирате тук запада им правите кеф

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 1:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
а като броихме до три :smt003 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 11:08 pm
Мнения: 6
Момчета много се мрънкя верно не мислите ли.Тука има хора зададоха въпроса нали искахте М. да е на вишката...еее и като беше цял мач какво правим?Нужно ли е наистина някой да ни подканва да пеем за ЛЕВСКИ?Последните пари отново си дадох за да мога да дойда на тоя мач специално и си оставих гласа в сектора,а имаше хора,които наистина си стояха с ръцете в джобовете и не мога да ги разбера.Относно храненето към орките съм на мнение,че дозата беше прилична и пеенето ни беше на прилично ниво като за такъв мач.Дайте да сме малко по-големи оптимисти хора и да изригваме,стига сме мрънкяли само :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Синя Душа написа:
:smt017 Явно са ни различни критериите, по мегафона 5 пъти ни молеха да пеем като хората, изпяхме 5 песни както трябва освен за перник :smt006 Аз чух слабо пеене и виждах същите хора които и ти с ръце в джобовете, а това да говориш за погледа ми и душевното ми състояние не ти отива все пак си ходил на мачовете от преди приказката..


Именно, кой е виновен, че не пеем, запад ли?!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Една и съща грешка се повтаря много време,говори се за Запад,повече отколкото за Левски,говори се сега повече за Гарра отколкото за Левски,ако се понапълни стадиона пак ще почне да се говори за семкари,туристи,чички и т.н.,отгоре на всичко и много се хранили орки и прасета,абе те си поверваха и почнаха да правят каквото си искат,а вие се чудете кой е вътрешният враг.Всички Ние сме от Левски

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
acrimonious написа:
Синя Душа написа:
:smt017 Явно са ни различни критериите, по мегафона 5 пъти ни молеха да пеем като хората, изпяхме 5 песни както трябва освен за перник :smt006 Аз чух слабо пеене и виждах същите хора които и ти с ръце в джобовете, а това да говориш за погледа ми и душевното ми състояние не ти отива все пак си ходил на мачовете от преди приказката..


Именно, кой е виновен, че не пеем, запад ли?!

Нищо не съм казал за запад(а има какво), но ти почна да ми даваш квалификции с цел да ги защитаваш :smt006 За тях си имам мнение доста различно от твоето и не смятам да водим безсмислени спорове.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Мисля, че е време за катинара вече. :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 7:57 pm
Мнения: 35
Ivan63 написа:
Една и съща грешка се повтаря много време,говори се за Запад,повече отколкото за Левски,говори се сега повече за Гарра отколкото за Левски,ако се понапълни стадиона пак ще почне да се говори за семкари,туристи,чички и т.н.,отгоре на всичко и много се хранили орки и прасета,абе те си поверваха и почнаха да правят каквото си искат,а вие се чудете кой е вътрешният враг.Всички Ние сме от Левски


Абе да те напсува оня татуирания ретард на майка просто ей така, без никакъв повод от твоя страна, пък после пак ела да ми развиваш теориите как всички сме от един отбор, как само сме мрънкали и че писаниците във форума разделяли сектора.

Само малоумен и дебелокож конформист, който гледа да му върви ташака, пиенето, яденето и ебането и не го е еня за нищо друго, не би разбрал, че София-Запад разделят сектора и сговняват желанието на хората. Разбира се, не че по принцип желанието е голямо, но София-Запад от няколко години усилено го потискат. (това към акримониъс и антонатан)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Ivan63 написа:
Една и съща грешка се повтаря много време,говори се за Запад,повече отколкото за Левски,говори се сега повече за Гарра отколкото за Левски,ако се понапълни стадиона пак ще почне да се говори за семкари,туристи,чички и т.н.,отгоре на всичко и много се хранили орки и прасета,абе те си поверваха и почнаха да правят каквото си искат,а вие се чудете кой е вътрешният враг.Всички Ние сме от Левски


Бай Иване,няма как де не се обсъждат тия неща при положение,че ни засягат пряко.За семкари и туристи ще се говори,защото си нямаш на представа какви хора са се вдигнали да ходят на мача с Гент.Както беше казал някой - "Някои хора се сетиха,че са левскари".Това ,че орките си повярваха пак е наш проблем.От няколко години им се каним на домакинствата в София и вдигаме шум до небето ... и нищо.Разбирам,че ся ше ме нападнат тука ,че имало 9876 полицая и трудно може да се организира нещо.Но след като знаем каква е ситуацията по-добре по-малко да се приказва,а повече да се действа.Няма лошо да се коментират тези неща,но лошото е ,че повечето тук се правят ,че всичко е цъфнало и вързало в сектора.Бяхме на ниво няколко мача,но защо да не можем да сме на всички мачове така независимо от противника?Трябва да си намерим грешките и да ги поправим.Лошото отново обаче е,че има хора ,които мислят ,че теглят сектора в добра посока ,а всъщност го завличат в калта.Затова приканвам всички да пеят на мача с цяло гърло ,когато се пее за ЛЕВСКИ за да покажат ,че това е начина. :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
изсирам се злокобно в путките и душите на то4ните хора отново, това е начина по който изразявам позицията си :) и ще го правя докато ми олекне.

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Изображение :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Смятам, че стана достатъчно ясно вече и се започна предъвкване, от което няма смисъл, та затова - слагам катанеца. Ако някой друг модератор смята, че има смисъл да се продължава дискусията тука - да я отключва....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com