forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
"Пак старата слабост, липса на концентрация пред гола. Ако си бяхме вкарали положенията, щеше да е друго. Теренът не беше на ниво, топката подскачаше. Глупава грешка на Божидар при гола на Видима."
С.С.-М. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Е, аз пък ще погледна по-оптимистично на нещата. Не играхме зле, но се скъсахме да пропускаме. Реалният резултат за мен беше 6-1 за нас. А Божката :ohmygod2 :smt085 Дали не е време да се пробваме с Акалски, а срещу Гент с Гошо Петков.

Сега, 2-3 дни почивка и после почваме да отработваме нещата и да чистим грешките. След две седмици идват нечовеците и после е големия мач с Гент. САМО ЛЕВСКИ!!! :levski

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Според мен не е лошо да се пробва с вратарска смяна, особено в ЛЕ ни е нужен опитен вратар, какъвто Митрев не е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
Мисля че неговият двойник, когото доста хора познаваме ще се справи по-добре :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Всъщност, Акалски що не пази вече, чакаме Руслан Михайлов да го "школува" или кво :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Първото полувреме стояхме добре. Играхме с лекота. С излизането на Грийн нещата се разстроиха. Постройката отиде на кино и стана тегав мача. Младенов също не трябваше да излиза. Киров е зле.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
STALKER написа:
Всъщност, Акалски що не пази вече, чакаме Руслан Михайлов да го "школува" или кво :lol:


тоя трябва да бъде изгонен на момента...откато "пое" вратарите...вървим само надолу....как може... :ohmygod

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Севлиево. Старши треньорът на Левски – Ясен Петров заяви след края на мача с Видима-Раковски, че не е доволен от играта на своя отбор. Той предупреди, че не бива победата над АИК да променя подхода на футболистите и отношението им.
„Не съм доволен от концентрацията пред гола. Изпуснахме твърде много положения. Допуснахме и много лек гол накрая. Имаме много работа да свършим в предстоящите дни, защото с тази игра не ни чака добро в Лига Европа”, критично коментира Петров.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз пък съм доволен, защото сравнявам с миналия сезон. Никога не сме създавали толкова положения срещу отбор, който играе с 10 души в защита. НИКОГА. Да, днес повечето ги изпуснахме, но следващия ще влезнат. Хуй голям, селски мач.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 29, 2010 1:13 am
Мнения: 12
Пак играхме все едно сме на разходка в парка.Хубаво, емоционална победа срещу АИК, класиране и добра игра, ама не е като да ни е бил последния мач.Малко по-стегнато и по-сериозно.И да си вкарваме положенията.Вярно, много положения създадохме и ми харесва, ама не е лошо отвреме на време и да ги вкарваме.Божката не е за титулярно място.Грешката срещу АИК беше безобразна, а днес къде беше тръгнал така и не разбрах.Да се поразходи малко, може би.Не може така, ми ако водехме само с 1:0 какво правим?И защо взехме Акалски...Както и да го въртя ми се струва много по-приемлив вариант от Митрев.
Важното в случая е, че бихме и си взимаме точките, а занапред да се стягат.Ако мислим да играем така всички мачове от първенството нищо добро не ни чака, това вече го видяхме срещу Черноморец.
Айде честита победа.Само Левски :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ей, аман от критики и критикари. Няма мач, в който да не се храчи. Без мотивация, с нова схема, уморени, на село и пак създадохме 875865 положения. Не ви ли писна този шибан негативизъм? Имаме чудесен отбор, за който всичко хубаво предстои. Който плюе, да ми лапа кура. Божката, Можката, Акалски, Фекалски. Утре ще го пуснат новия вратар, ще се осере нещо и всички, дето сега мрънкат, че не играе, ще почнат да реват: тоя за кво го взехме, а не взехме Мболи? Аре малко по-сериозно, да му еба майката.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Пичове, срещу отбори като Невидима, Калиакра, Монтана, Пирин, Академик София и т.н. тръпката я няма. Нашите очевидно, че не бяха много мотивирани и все още бяха под влиянието на миналият четвъртък, но въпреки това създадохме една дузина голови ситуации. Солидарен съм с мнението "селски мач, голяма работа".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
ее как бе, винаги трябва да се мрънка за нещо. Всеки мач трябва да бием по 7:0 за да са доволни всички :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 29, 2010 1:13 am
Мнения: 12
А, аз специално съм съгласна и с последното мнение.Наистина имаме страхотен отбор, който със сигурност има голямо бъдеще (при положение, че мустака не го продаде половината през зимната пауза) и точно затова ме е яд, че можем да играем много по-добре и в българското първенство.Мачовете не са ни само в Европа и все пак и шампиони ще ставаме междувременно.Точно такива отборчета като Видима си заслужават да им напълним вратата с 3-4 гола.Въпреки това наистина всичко хубаво предстои и съм убедена, че с този отбор можем да постигнем много. :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Да, тъпи грешки (пропуски и Божо), ама в такива мачове е важен резултатът... Нищо друго. Същото ще бъде и след Гент с Черно море. Примерно срещу Миньор ще сме на Герена, ще е след дълга пауза, надявам се ще има доста публика и трябва да им напълним кошницата :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
Евала на Ясен и Гонзо че казват че не им харесва играта.Що не казвате че и те мрънкат а ?
Ако не си оправим грешките в такива мачове пак ще ядем дебелия в ЛЕ не го ли разбрахте "позитивните"?
Милиев вече трети мач се върти като муха без глава,в неговата зона само космически кораб дето не вкараха днес и добре че не им се верваше че им се откриват такива възможности,ама срещу Спортинг това са голове и отиваме на разлика ,а около тебе звучи "Играйте ве мамавишейба".
Това което ме изкърти от пресконференцията след мача бе изказването на Ясен ,че не говорел поотделно с играчите-бах мааму и лектора, добре поне че Гонзи говори ама трябва и да ги пляска след представяния като днес.

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:36 pm 
ultrafan_rs написа:
ще те намажа добре :loser2

кога ще пием бири ве куродръв


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Мен пък играта ми хареса.. толкова положения при затворен отбор никога не сме създавали. Резултата спокойно можеше да е 0:5 и мненията и за играта и за всичко щяха да са различни :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Дани Младенов, Иса и Гара пропускат положение сред положение, а в мачовете със Спортинг ще имаме в пъти по малко възможности и трябва да реализираме всяко едно от тях. Същото се отнася и за Митрев, който предусещам как на някой важен мач целия стадион ще го спука от освирвания както Ника Михайлов срещу Вердер :? Гарата правеше пропуски и срещу АИК, май трябва да ограничи малко чалготеките :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
targovishte написа:
STALKER написа:
Всъщност, Акалски що не пази вече, чакаме Руслан Михайлов да го "школува" или кво :lol:


тоя трябва да бъде изгонен на момента...откато "пое" вратарите...вървим само надолу....как може... :ohmygod



:smt006 добро утро Синя България..той вече ще направи 2ра година в Левски..а нямало връзкари!

За мача...доволен съм само от резултата,Грийн и Кривия :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Аз пък искам да кажа, че точно сега на Митрев трябва да му се дава максимално доверие и да е нон-стоп титуляр. Преди години, когато още беше съвсем млад ясно показа, че има много висока класа, но тогава Петков бе в най-силните си години, та нямаше как да се пребори за титуляр. Колкото и грешки да прави, засега не са фатални и не бива да му влияят зле на психиката, а да го амбицират да се подобри. Според мен публиката трябва да застанем зад него и да го подкрепим, а не да го храним зверски - убеден съм, че ще се отблагодари. Е, ако направи още няколко комични грешки в следващите мачове и тотално опровергае мнението ми е друга работа вече, но на Божката му вярвам, че ще се стегне. :bigok
Същото важи и за Исмаил Иса - днес пропуските му бяха изцяло плод на напрежението, че е титуляр и липсата на самочувствие, която как да придобие, след като дори и феновете на Левски не го окуражават? Вижда се пределно ясно, че когато влезе в предрешен мач играе страхотно и често бележи - очевидно когато няма напрежение си играе добре, затова призовавам и за повече подкрепа към Иса.
Иначе останалото за мача сте го казали - голямо лигавене, големи пропуски и победа на ходом с гръмовното 1:2. :smt035

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
LSFC написа:
Мен пък играта ми хареса.. толкова положения при затворен отбор никога не сме създавали. Резултата спокойно можеше да е 0:5 и мненията и за играта и за всичко щяха да са различни :smt115

Аз съм доволен при положение, че повечето помним миналата година, какво беше :lsfc1

ПП: Корав аватар :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Изобщо не виждам що се коментира тоя малоумен мач. Тотално надиграни селяци, които не можаха да изнесат топката смислено цял мач! Тотално подценяване и въпреки това пълен контрол и надиграване, нито за миг не е имало съмнение в успеха. Да, пропуснахме много, което не трябва да се случва - няма от какво да сме доволни, има да се работи. В общи линии рутинна победа след никакво напъване. Смятам всички го съзнават и Ясен и Гонзо, а и играчите, си го казват в интервютата. Не виждам смисъл да се обръща особено внимание на тоя умрял мач. Ще има още такива, в които без игра ще бием с 1-2 гола разлика с много пропуски и без напъване. Нищо страшно. Само не трябва да се витае в облаците, както каза Ясен - смятам, че всички го разбират, особено играчите. Мач с Видима е излишно дори да се споменава.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
evelinho написа:
targovishte написа:
STALKER написа:
Всъщност, Акалски що не пази вече, чакаме Руслан Михайлов да го "школува" или кво :lol:


тоя трябва да бъде изгонен на момента...откато "пое" вратарите...вървим само надолу....как може... :ohmygod



:smt006 добро утро Синя България..той вече ще направи 2ра година в Левски..а нямало връзкари!

За мача...доволен съм само от резултата,Грийн и Кривия :smt059


много добре знам от кога е...но вече е нетърпимо...и незабавно вън...не може от двама талантливи вратари...да го докараме до там...да гадаем...кой ще може да хване топката....или да не му вкарат гол от 50 метра....

п.п. мача свърши...да се радваме на победата...все пак футбола е за удоволствие...
п.п.п. и да се стягат наще...че ЛЕ чука на вратата...а както знаем...тази година искаме финал... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
targovishte написа:
п.п.п. и да се стягат наще...че ЛЕ чука на вратата..


да влиза през прозореца :smt006 :lol: :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Само да попитам недоволните, кога последно направихме толкова положения с/у отбор с 11 отзад? Бах ва в спецовити, чесНо :blass мрън-мрън


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
божката ще стане поредният голям вратар на Левски, само трябва да натрупа мачове - на неговата възраст само един вратар до сега съм виждал да е безгрешен - бок икер... иванков в първите години толкова псувни изяждаше на стадиона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе долу ръцете от Божката, бе, неадекватници! Ебаси мрънкачите :ohmygod2 Някой па сравняват мачовете Левски - Видима с Левски - Спортинг :ohmygod2 Абе закривайте се, бе хора! Като някой не може да е адекватен да си трае бе! Още ли коментираме този мач?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Добре бе, хора, айде поставете се на мястото на футболистите.

Ясно, иска ни се да играят всеки мач идеално, почти без грешки.

Но вие ако бяхте на тяхно място, щяхте ли да играете срещу АИК за влизане в групите на ЛЕ и срещу Видима Р. с еднаква концентрация и мотивация? Съмнява ме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
трябваше още да ям на български извор :bigok ебати селския мач,а новата маймуна беше веднага разпознат и жалко,че май не се качи сликата тука :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com