forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тоя не го бива щото ти го превъзхождаш по физика :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
:bigok Сега в паузата вместо контрола да беше организирана една лека двустранна игра с феновете :bigok нема им се верва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Абе вие не сте добре, Севлиево нямаха една атака, предпочитам да кажа, че ние на ходом сме били толкова силни, че тия не са си дали два маса, отколкото да обяснявам колко слаби са Видима. За мен това беше един много силен мач, страхотно пресиране по ЦЕЛИЯТ терен, нещо което отдавна не сме наблюдавали, Дембеле, Иса, Жо и Дани още на линията на противниковото наказателно поле ги поемаха, ония с балонни топки и оттам халфовете обираха всичко, добър мач за мен и ако си бяхме вкарали положенията, щеше да е още по-добре, но побеждаваме като гост, това е много важно. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Suum cuique написа:
трябваше още да ям на български извор :bigok ебати селския мач,а новата маймуна беше веднага разпознат и жалко,че май не се качи сликата тука :bigok


Аз 4 пъти минавам оттам за 5 дена и си бях харесал едно моме (според другите циганка, мен не ме ебе), та й предложих брак и минах вчера да я взема, ма я нямаше да му еба майката :ohmygod2 За сметка на тва оня гейтак Макси в Шереметя му се еба майката :bigok Няма търпение за мача с Черно море да се изсипят повече хора и да опърди кочана, дееба и животното :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Гара го пазеха по 2-ма, съответно се откриваха пространства за Иса, които ако беше вкарал 50% от положенията си (явно нямаше ден), резлутатът щеше да е 0:4 (1:4)... :smt006

Селски мач, взехме го, давайте следващия! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
FLAME написа:
Интервю със Слори по канал 3 от Севлиево :bigok


Къде мога да го гледам?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
casual написа:
FLAME написа:
Интервю със Слори по канал 3 от Севлиево :bigok


Къде мога да го гледам?

http://www.sport1.bg/sport1/node/185851

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Жив и здрав :8) а тоя Слори пред стадиона му викнахме Само Левски и извади една мазна усмивка скрит ЛЕВСКАР е :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Аз продълажвам да вярвам, че Иса ще стане футболистче и половина. Просто днес нещо не му вървеше ли и аз не знам. Все пак това му е първото насиране ала Йовов. Не е фатално, ако е само едно на 50 :levski

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
На Иса при тоя пропуск много брутално му тупна топката имаше няква яма и неможа да я уцели :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да бе да :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Късно е за СД анализ на положението. Лягам със спокойствието, че ще се оправи и ще гази. Само да е повече титуляр...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 7:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Винаги правим слаби мачове след големите в Европа. Нищо ново. Добрата новина е, че си взехме трите точки. То футбол не се игра. Нашите мачкаха, ония се бяха окопали и разчитаха вратарчето да ги извади. Между другото, страхотен вратар може да стане от тоя Пламен Илиев.
Голът, който ни го вкараха си беше смесица от грешки на защитата и вратаря. Важни са трите точки! От тоя мач не сме си вдигнали нивото, даже напротив, след такива мачове се чудя как въобще играем в групите на ЛЕ. Българското първенство е ебати ташака! :ohmygod
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 7:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Е, няма как да играем в А група, така както играем в Европа. Просто е невъзможно.
Последните минути наще се разхождаха като госпожици и въобще не им трепваше нещо. Ясен си го каза. Дано се поправим и да бием с резултат и игра и в А група, защото тая година титлата е задължителна! Че ,кога ли не е била. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 9:27 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 12:24 pm
Мнения: 143
Касабов:
Ако топката беше влязла във вратата , незнам какво щеше да се случи... може би Левски щеше да вкара :bigok :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Boyo написа:
божката ще стане поредният голям вратар на Левски, само трябва да натрупа мачове - на неговата възраст само един вратар до сега съм виждал да е безгрешен - бок икер... иванков в първите години толкова псувни изяждаше на стадиона...

Божката никога няма да стигне нивото на Иванков и Г. Петков.
За да си добър вратар трябва да си луд, чалнат, перде. Да крещиш и пердашиш защитата. Митрев с този благ и хрисим поглед никога няма да достигне нивото на предните двама.
Сериозно трябва да мислим за нов вратар.
Всички големи вратари са изроди. Гледал съм Боби Михайлов на неговите години и Иванков. Иванков на неговите години правеше обръщалки на Литекс на Герена, мотивираше и крещеше и тн, и тн. Това, което Митрев не съм видял да прави в нито един мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Vincenzo написа:
Boyo написа:
божката ще стане поредният голям вратар на Левски, само трябва да натрупа мачове - на неговата възраст само един вратар до сега съм виждал да е безгрешен - бок икер... иванков в първите години толкова псувни изяждаше на стадиона...

Божката никога няма да стигне нивото на Иванков и Г. Петков.
За да си добър вратар трябва да си луд, чалнат, перде. Да крещиш и пердашиш защитата. Митрев с този благ и хрисим поглед никога няма да достигне нивото на предните двама.
Сериозно трябва да мислим за нов вратар.
Всички големи вратари са изроди. Гледал съм Боби Михайлов на неговите години и Иванков. Иванков на неговите години правеше обръщалки на Литекс на Герена, мотивираше и крещеше и тн, и тн. Това, което Митрев не съм видял да прави в нито един мач.


Напълно съгласен! Вратарят трябва да е взел страха на защитниците пред него, за да са на 100% опънати като струни и концентрирани по време на мач. Божката прекалено благ ми изглежда. Не го виждам как с изкочили от яд очи, както Гошко Петков прави, ще се засили и засипе с ругатни и напътствия какво точно трябва да правят тея пред него. Отделен въпрос е, че Петков от доста време насам "издиша". Аз чакам да видя как ще се представи Акалски. Млад, висок, здрава физика. И ми изглежда доста зъл. Като дадености няма какво повече да се иска. Ще го видим как ще се справя под рамката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2533
Няма да коментирам мача, но за пореден път ми прави впечатление силната и постоянна игра на Жо. Тоя човек от повече от година ни е най-постоянния и един от най-добрите играчи. Борбен, нахъсан всеки мач, с бързина и техника и с поглед. 80% от смислените атаки ни са отляво с негово участие, а остри пробиви има само отляво. Какъв ли футболист щеше да бъде ако беше с 10 см. по висок и с 7-8 кг. по-едър?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
peccatum7 написа:
Няма да коментирам мача, но за пореден път ми прави впечатление силната и постоянна игра на Жо. Тоя човек от повече от година ни е най-постоянния и един от най-добрите играчи. Борбен, нахъсан всеки мач, с бързина и техника и с поглед. 80% от смислените атаки ни са отляво с негово участие, а остри пробиви има само отляво. Какъв ли футболист щеше да бъде ако беше с 10 см. по висок и с 7-8 кг. по-едър?

Не толкова бърз ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хайде, хайде, не всеки вратар е с вид на професионален убиец... боби михайлов и пламен николов по какво се различаваха от божката?

ще командва добре защитата когато придобие самочувствие, а то идва като станеш титуляр и натрупаш мачове! в не един и два мача е правил страхотни спасявания, тоест талантът го има, всичко друго се учи с мачове. Иванков на 21 години стана първи вратар по стечение на обстоятелствата... няколко години по-рано треньорите така и не се решиха да налагат здравков или попов, въртяха ги, водеха и трети вратари и за това двама големи таланти станаха добри вратари чак след като отидоха в други отбори... така че или божката става титуляр оттук до края на сезона , или още един талант хвърляме на вятъра!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Boyo написа:
хайде, хайде, не всеки вратар е с вид на професионален убиец... боби михайлов и пламен николов по какво се различаваха от божката?

ще командва добре защитата когато придобие самочувствие, а то идва като станеш титуляр и натрупаш мачове! в не един и два мача е правил страхотни спасявания, тоест талантът го има, всичко друго се учи с мачове. Иванков на 21 години стана първи вратар по стечение на обстоятелствата... няколко години по-рано треньорите така и не се решиха да налагат здравков или попов, въртяха ги, водеха и трети вратари и за това двама големи таланти станаха добри вратари чак след като отидоха в други отбори... така че или божката става титуляр оттук до края на сезона , или още един талант хвърляме на вятъра!

Митрев от 4 години не е убедил, че става за първи вратар. С тази вродена доброта става за салонен управител на ресторант, който с усмивка да те настани на масата.
Докато Боби Михайлов и Иванков с игри бяха убедили, че стават. Иванков и сега не е сигурен на високите топки, но още на 21-2 години минаваше за лидер, командваше и играеше с вродено самочувствие и нахалство в нак. поле. И точно в този момент имаме нужда от вратар като Иванков и Петков, който да подвикне, подреди и да се скара на тия мърди - Милиев, Иванов и Минев пред него.
Има рефлекс, има пъргавина, но я няма тази лудост, с която да се хвърли в бутоните на нападателя, да се хвърли в най-голямото меле при ъглов удар от години го следя и мисля, че няма мач, в който да не допусне дежурен гол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
peccatum7 написа:
Няма да коментирам мача, но за пореден път ми прави впечатление силната и постоянна игра на Жо. Тоя човек от повече от година ни е най-постоянния и един от най-добрите играчи. Борбен, нахъсан всеки мач, с бързина и техника и с поглед. 80% от смислените атаки ни са отляво с негово участие, а остри пробиви има само отляво. Какъв ли футболист щеше да бъде ако беше с 10 см. по висок и с 7-8 кг. по-едър?


Ако не е той сме жив зян, една атака завършена с гол не е станала от дясно е освен ако той не се е преместил..
Именно за това се вижда че Дани Младенов се губи по крилото той играе по точно като централен нападател а не като крило.... Слори ще впастне идеялно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Мачовете от вътрешното първенство винаги са били сериозен проблем пред отбора, когато сме играели добре(или зле ;)) в евротурнирите. Когато три дни по-рано си изживял емоцията пред пълен стадион да победиш евопейски отбор с качествена игра и много себераздаване и висок дух, и накрая кацнеш в Севлиево на малкото оръфано стадионче пред публика от семкари и деца противници, няма как себераздаването, желанието и тичането да е като в предния мач. Аз си спомням много такива двубои докато траеше "приказката" (0-0 в Самоков, 0-0 с Вихрен на Кочинпарк и още доста), сега се забелязва същия синдром, и то най-вече в гостуванията в провинцията. За съжаление лек за това трудно се намира, но ще е важно да изкопчим максимално много точки тази есен от тия гостувания,за да не сме далеч от първото място, на пролет програмата ни е далеч по-лека и сме 100% ШАМПИОНИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
Бах мааму къде се върнахме.Митко Иванков и Гошо Петков викаха свирепо , защото в защитата пред тях бяха голобради левенти,що ли не си спомням да са викали на Коловати или Топчо.Боби Михайлов бил зъл баба ми,пред него имаше Кокъла,Коев и Пацо Николов дето ебаваха майката на пейзажа и никой ама никой не можеше да им каже копче.
На Божката първо му трябва още физика,за да се бори при центрирания и мелета в малкото наказателно(я само си представете да беше той срещу Калмар като ония влизаха по 6-7 човека едва ли не във вратата-ми той щеше да се скрие зад гредата деа) и второ му трябва сработване с двойката централни пред него.

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ама мрънкането не спира :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com