forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Става въпрос за Лайнянов, Станчев, Киров, Щъркелов :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кур

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
НЕ може най-възрастния на терена да е най-борбения и най-бързия днес, тия момчета някога искат ли да са титуляри или май е по лесно да си вечната надежда и резерва :smt006 Манталитет :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Paincho написа:
Mr. Smith написа:
След този мач съм твърдо против да има юноши титуляри :idea:

Е, чак пък всички. Примерно Иса игра добре, а да не забравяме че ни измъкна срещу Калмар. Ами Божо Митрев макар че и тоя мач и с АИК имаше по едно неориантирано излизане, направи добри мачове и спасяваше далечните ударите, които Петков не ги вижда. Станчев също не е лош макар че този мач му беше слаб. А Киров за мен в момента играе по-добре от Младенов, който направи един, два силни мача и сега никакъв го няма.

От кога пък Иса стана наш юнуша :smt031

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Zlostar_1111 написа:
Paincho написа:
Mr. Smith написа:
След този мач съм твърдо против да има юноши титуляри :idea:

Е, чак пък всички. Примерно Иса игра добре, а да не забравяме че ни измъкна срещу Калмар. Ами Божо Митрев макар че и тоя мач и с АИК имаше по едно неориантирано излизане, направи добри мачове и спасяваше далечните ударите, които Петков не ги вижда. Станчев също не е лош макар че този мач му беше слаб. А Киров за мен в момента играе по-добре от Младенов, който направи един, два силни мача и сега никакъв го няма.

От кога пък Иса стана наш юнуша :smt031


Да, прав си. Но от мача най-ме притесниха халфовете. Как ще играем с АИК не знам. Гаджев никакъв го няма. Сержиньо още не се е адаптирал към стила на играта и доста често не знае къде се намира. Просто с тях двамата в халфовата линия трудно ще се оправим. А ако ги натиснат веднага ритат към Дембеле. А иначе Кривия :fgod


Последна промяна Paincho на Пон Авг 23, 2010 12:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
грийн си е ок, а владо... е време да направи един голям мач. например, точно този. :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Грийн само ръкомаха и ги реди другите, а той самия не знае къде се намира. Да се стега :) Ицо Йовов на 26-ти ще взриви от радост 23 000 на Герена :P Ще затваря усти. :smt006 Не съм му фен, но в такива мачове го прави.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Последна промяна Admirer на Нед Авг 22, 2010 11:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Paincho написа:
Zlostar_1111 написа:
Paincho написа:
Е, чак пък всички. Примерно Иса игра добре, а да не забравяме че ни измъкна срещу Калмар. Ами Божо Митрев макар че и тоя мач и с АИК имаше по едно неориантирано излизане, направи добри мачове и спасяваше далечните ударите, които Петков не ги вижда. Станчев също не е лош макар че този мач му беше слаб. А Киров за мен в момента играе по-добре от Младенов, който направи един, два силни мача и сега никакъв го няма.

От кога пък Иса стана наш юнуша :smt031


Да, прав си. Но от мача най-ме притесниха халфовете. Как ще играем с АИК незнам. Гаджев никакъв го няма. Сержиньо още не се е адаптирал към стила на играта и доста често не знае къде се намира. Просто с тях двамата в халфовата линия трудно ще се оправим. А ако ги натиснат веднага ритат към Дембеле. А иначе Кривия :fgod

Ще се оправим, като за резерви тези са добре. На ПВЦ му разрешавам да играе само срещу Каварна, Калиакра, Несебър, Поморие, Балчик и др. :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
А с Равда може ли? :bigok :loser2

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Както каза коментатора който си го може си го може - Кривия беше с класа над всички на терена и като желание за игра, като движение по терена и работоспособност и като класни отигравания. Фен съм на Дарко, ама той е много непостоянен - сега е видно че не е във форма и ако Ясен е треньор на място ще пусне Сашо срещу швеците - точно от подобен род футболист имаме нужда - да играе много с топката.

Иса изглеждаше малко изолиран, не знам ама според мене срещу подобни титани на футбола, можем спокойно да се лишим от единия дефанзивен халф ( дето и без това нищо не правят ) и да играем с двама нападатели. Иначе понеже изпуснах гола на Иса и сега го гледах на повторение - не знам дали на някой му направи впечатление ама момчето взе топката в центъра на терена и беше 2 метра зад защитниците, до наказателното беше с 2 метра пред тях. Не че тия защитници са някакъв еталон за бързина, но и все пак ми направи впечатление че има много рязък старт и ще е от много от полза за някакви мачове ( евентуално в ЛЕ ) дето ще ни се отдават възможности да контраатакуваме.

Жо не направи много в тоя мач, ама ми прави впечатление в последно време колко много енергия има тва момче - буквално е навсякъде по терена и най-редовно отиграва топки и в защита. Между другото ние на него сме му свикнали, ама колкото за толкова е само на 22 ненавършени години и все ми се струва че вече навлиза във върхова форма и тепърва ще стане добър футболист от него, макар и че е нисък.

Другите бяха :ohmygod :ohmygod2 :ohmygod :ohmygod2 :smt017 :smt089 :smt115 :smt085


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе какво говориш, Жо като влезна вместо Младенов, все едно влезе Иисус Христос. да не говорим, че това ни е сигурно най-постоянния, на високо ниво играч, от две-три години насам. и никога, ама НИКОГА, дори за секунда не се е покрил в некой мач!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Аз се чудя защо треньорите не се скарат едно хубаво на Владо и Дани. Просто двамата последните мачове доста се покриваха. Трябва да се стегнат, иначе резерви. :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе вие сте уникални момчета с няколко официални мача зад гърба си искате да играят уникално изключително и по-добре от Кривия с толкова опит зад гърба си? :ohmygod
На някой направи ли му впечатление че за пръв път в историята на света играем в този състав?
Как можем да налагаме млади играчи и да добиват игрова практика ако не са тъпи мачове като тоя?
И ако не е 10:0 начи нищо не сме играли така ли?........реално ако не им беше вратарчето на тия второто полувреме отиваха на 5-6.......а младите ни играчи ТРЯБВА да играят в такива мачове, да се сработват, да трупат самочуствие и да добият способност да мачкат в БГ........иначе къде ще ги пускаме за 5 мин в лига европа ли?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Са гледах гола на Иса...ЛУД :smt007 супер остро отиграване...дано играе в четвъртък :smt023

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
STALKER написа:
Са гледах гола на Иса...ЛУД :smt007 супер остро отиграване...дано играе в четвъртък :smt023

Заплюл съм го да е новият Гонзо! Селяни неселяни, важното е че засега е безпогрешен реализатор и изглежда сериозен футболист...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Очертава се "играч на последните минути", което е супер :loser2

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
не отписвайте и Дани Младенов.......човека има пласиране и завършващ удар какъвто Певецо не е и сънувал...

Изобщо предпочитам хилядократно да играем в такъв състав отколкото като срещу Литекс миналата година 0:3 с добре проверените 30+ същия брой играчи...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
UL написа:
не отписвайте и Дани Младенов.......човека има пласиране и завършващ удар какъвто Певецо не е и сънувал...

Изобщо предпочитам хилядократно да играем в такъв състав отколкото като срещу Литекс миналата година 0:3 с добре проверените 30+ същия брой играчи...

Дано да си прав за Дани. Имаше страхотен дебют и възлагах огромни надежди на него, но ако играе като последните няколко мача, по-добре Киров да е титуляр. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
ivayllo написа:
:losers къде видя отбора да играе добре бе ?! ти сериозно ли ... ?! Тоя щъркоф даже и стойка на футболист няма . Това че се е справил що годе добре срещу ГРАНДИОЗНИЯ ТИМ НА КАВАРНА не означава че е ебаси змията :) В този мач единствения футболен човек бе Сашо Александров и донякъде Иса (за Жо не говоря защото не игра цял мач) .


Ама големи специалисти сме след мач-два...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
Ей не стига,че отборът побеждава ами пак се намират и дървени философи :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
echoes написа:
абе какво говориш, Жо като влезна вместо Младенов, все едно влезе Иисус Христос. да не говорим, че това ни е сигурно най-постоянния, на високо ниво играч, от две-три години насам. и никога, ама НИКОГА, дори за секунда не се е покрил в некой мач!



Както 7:1 измъдри: "Лошото е, че има много брак в него. Но, ако нямаше щеше да е в Реал Мадрид." :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:52 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Добре де. Грийн е играч, който разбива чуждата игра. С тази идея беше и взет. Какво пискате всички. Човека си върши работата и много правилно им ръкомаха след като спят крилата и не се изнасят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 8:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
UL написа:
Абе вие сте уникални момчета с няколко официални мача зад гърба си искате да играят уникално изключително и по-добре от Кривия с толкова опит зад гърба си? :ohmygod
На някой направи ли му впечатление че за пръв път в историята на света играем в този състав?
Как можем да налагаме млади играчи и да добиват игрова практика ако не са тъпи мачове като тоя?
И ако не е 10:0 начи нищо не сме играли така ли?........реално ако не им беше вратарчето на тия второто полувреме отиваха на 5-6.......а младите ни играчи ТРЯБВА да играят в такива мачове, да се сработват, да трупат самочуствие и да добият способност да мачкат в БГ........иначе къде ще ги пускаме за 5 мин в лига европа ли?

Много точно написано!!!

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 8:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
stoev написа:
UL написа:
Абе вие сте уникални момчета с няколко официални мача зад гърба си искате да играят уникално изключително и по-добре от Кривия с толкова опит зад гърба си? :ohmygod
На някой направи ли му впечатление че за пръв път в историята на света играем в този състав?
Как можем да налагаме млади играчи и да добиват игрова практика ако не са тъпи мачове като тоя?
И ако не е 10:0 начи нищо не сме играли така ли?........реално ако не им беше вратарчето на тия второто полувреме отиваха на 5-6.......а младите ни играчи ТРЯБВА да играят в такива мачове, да се сработват, да трупат самочуствие и да добият способност да мачкат в БГ........иначе къде ще ги пускаме за 5 мин в лига европа ли?

Много точно написано!!!


И аз подкрепям- много по- добре беше така, отколкото да пуснем титулярите, да ги бием със 7:0, да кажем после как нямало смисъл, а в четвъртък да се оправдаем, че са били уморени :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Като бием-има драми.
Като правим Х-що не сме били
Като загубим-огромни драми.

От кога публиката на Левски стана толкова взискателна?Трябва ли да вадим ние бели кърпички даже в нашия случай вестници?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Нещо не съм гледал правилно ли, или Младенов и Киров бяха трагични :smt004 ? Та ние с Христов(раздаде се на 100) по крилото изглеждахме доста по-остри ебаси :| .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
BlueKiller написа:
Нещо не съм гледал правилно ли, или Младенов и Киров бяха трагични :smt004 ? Та ние с Христов(раздаде се на 100) по крилото изглеждахме доста по-остри ебаси :| .


xaxa
май наистина не си гледал
1. Христов имаше поне 3 положения, в които можеше да догони топката ное я изгледа, като при едното още топката докато летеше той демонстратирвно се обърна и тръгна назад....
2. демонстативно отказа да бие тъч - не е негова работа, независимо че бяхме с превъзходство в тоя момент и можеше да стане положение
3. опита се да бие дузпата ??!!!?? :ohmygod от къде на къде ? защото той е центрирал, като ония я пипна с ръка (рамо) ?? айде бе...

прав си че Христов се е раздал на 100% - нищо ново не видяхме от него 100% Христов просто


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
kosyo написа:
прав си че Христов се е раздал на 100% - нищо ново не видяхме от него 100% Христов просто


Ееееееедин е Жорооо, Жооооро Христов... :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Действително много и мен ме издразни особено когато бихме корнер топката рикушита тупна на 3 метра от него и той не я догони просто я изгледа и тя отиде в тъч


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нека не пропускаме факта, че играчите бяха уморени от жаркото слънце, а топката беше придобила силно въртеливо движение след нечий полувисок плътен и кинжален удар, след което премина с пълния си обем тъчлинията :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com