forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 20, 2010 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Тоя мач е идеален да се пробва по-различен състав, с по-различна тактика. Яската да не се превръща в Мъри като пуска един и същи състав и схема 4 години поред.
Иначе безпроблемна победа с разлика, смърт за Св петров и прас делев

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 20, 2010 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21396
Иса, Киров и Бензукан и около 4:0 :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
виждам, че светльо е не почит не само в моето сърце :bigok едва ли са много футболистите в световен мащаб, в чиито Ости бих срал повече и по-люто. :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 3:18 am 
Ще ви се промени ли мнението за мен ако ви кажа, че като малък съм му взимал автограф :smt005 :ohmygod :lol: Живееше зад нас, бях чул отнякъде, че е извьестен футболист и един ден, докато си ритахме, той мина покрай игрището с жИна си, бутащи една количка, казаха ми "ей тоя е еди си кой, извЬестен футболиС" и аз притичах и вземах автограф на едно листче :smt007 :smt007 :bigok :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 3:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Дано пазиш листчето още - отиди и бързо принтирай на него документ, с който продава бъбреците си, а отдолу да личи подписа на продавач. После му отиди на гости с остър нож :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 11:19 pm
Мнения: 4
Местоположение: София
Хора имате ли представа какви ще са цените на билетите щото Ганя ако ги напраи повече от три лева с тея селяни :shock: :shock: :smt017 А относно мача Люк яко ще пори Дарт Вейдър - 4-1 (Гола за Калиакра ще е поради грешка на Ром от Лом) :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Няма да дойдеш на мач ли?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 9:06 pm
Мнения: 30
То се знае победата е наша

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
gong.bg написа:
Старши треньорът на Левски Ясен Петров най-вероятно ще направи доста промени в стартовия си състав в двубоя срещу Калиакра Каварна. Специалистът прибягва до ротацията, защото ще търси повече свежест в тима си, а и ще запази част от играчите си за реванша срещу АИК Стокхолм в четвъртък.
Извън групата останаха Гарра Дембеле и Веселин Минев, които имат леки травми. В сметките пак не попадна Христо Йовов, тъй като основната цел е да бъде вдигнат за двубоя с шведите от турнира Лига Европа.
За първи път в групата попадна Калин Щърков, който до този момент не хващаше ръка в мачовете на Левски. Травма спря от мача Лъчезар Балтанов, а двамата вратари, които отпаднаха са новото попълнение Кирил Акалски и Цецо Димитров.
Ето и всички 18, които се качиха на лагера за мача с новака в А група Калиакра Каварна: Георги Петков, Божидар Митрев, Дъстли Мюлдер, Калин Щърков, Иво Иванов, Йордан Милиев, Шакиб Бензукан, Стефан Станчев, Владимир Гаджев, Мариян Огнянов, Сержиньо Грийн, Александър Александров, Дарко Тасевски, Даниел Младенов, Жоазиньо, Георги Христов, Исмаил Иса и Александър Киров.


Като гледам Щърков и Иса май ще са титуляри. Интересно ми е дали ще направи други промени, например да пробва Кривия като титуляр...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
20 000 евро на коеф. 1.05 за това, че Петков ще пази :loser2

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
като гледам групата за мача - ще се озорим утре... повече от 1-2 гола разлика ще ме изненада


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 3:26 pm
Мнения: 369
Щърков и Иса титуляри, може да остави Тасевски да почива за сметка на Кривия, няма лошо й Мюлдер да почива. Ако мачът върви добре за нас да вади Жо малката машина и Гаджев, да са свежи за четвъртък :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3740
Ще пусне и Киров на мястото на Дани


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 3:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Хубаво е да се правят ротации, имайки предвид, че на пейката е пълно с хора, които заслужават шанс. Браво на Ясен.

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Гаджев трябва да играе задължително :idea:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
и аз мисля, че да ги пазим за мача с аик е безумие
в началото на сезона ако са уморени какви футболисти са? освен това имат лесно домакинство с калиакра, а не тежък мач. няма опасност от контузии. би трябвало да играят точно 11-те, които ще почнат и в четвъртък и това да им бъде една перфектна тренировка


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Нема да е лошо Гарата да се отпуши наново преди АИК, но пък отборчето на болния чорбар Филипов може да вземе да рита, а контузии е последното което ни трябва

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Гарчо ще почива, защото е дюстабанлия... не че последните 2 мача не си почива и на терена :tmbk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
LSFC написа:
Гарчо ще почива, защото е дюстабанлия... не че последните 2 мача не си почива и на терена :tmbk

Гарата срещу АИК бе един от малкото, които ми харесаха. Не спря да тича цял мач, беше навсякъде.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Гарата и Минев имат леки контузии, нормално е да ги оставят да почиват и да не се рискува. :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Преди мача бири, а-у? :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
tprodanov написа:
Дано пазиш листчето още - отиди и бързо принтирай на него документ, с който продава бъбреците си, а отдолу да личи подписа на продавач. После му отиди на гости с остър нож :bigok


Най-доброто приложение на това листче е в кенефа. Ама да го поразмачка малко преди това, че иначе ще ръби. :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3740
Рутинна победа с 3:0 :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
LSFC написа:
Гарчо ще почива, защото е дюстабанлия... не че последните 2 мача не си почива и на терена :tmbk


Срещу Черноморец и на мен не ми хареса, но срещу АИК беше доста добър, просто нямаше кой да му даде един хубав пас... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
acrimonious написа:
LSFC написа:
Гарчо ще почива, защото е дюстабанлия... не че последните 2 мача не си почива и на терена :tmbk


Срещу Черноморец и на мен не ми хареса, но срещу АИК беше доста добър, просто нямаше кой да му даде един хубав пас... :smt006

Играе си перфектно Гарра. Не знам някои "специалисти" какво му скачат. Тича, бори се, търси позиция... Срещу рибите си имаше и 2-3 положения даже. Нямаше ден, нормално е, случва се. Срещу АИК също доста търсеше топката, но пасивните ни халфове, главно Владо и Дарко, не му дадоха свестен пас. Дани Младенов също беше адски пасивен и това е резултата. Важно е да бием АИК, влизаме в ЛЕ и мисля, че Слори ще е голяма находка. Гледах разни репортажи, този си е играч отвсякъде. Две супер остри крила, само Дарко и Владо да влезат в ритъм и всичко ще е перфектно. Мисля, че Грийн е идеален. Добре е в дефанзивен план, но малко му куца сработката, което е просто повече от нормално. Трябва Владо и Тасевски да се движат повече и да търсят топката. Колкото и добър завършващ пас да има Дарко, просто е твърде пасивен. Почти не се движи по терена. :?

Gonzo-15 написа:
Рутинна победа с 3:0 :lsfc1

5-0 без грижи. :wink:


П.П. Пак питам, бири преди мача? :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Както казах и преди това, Младенов е по- пасивен и заради слабата игра на халфовете, които като не играят добре не им отварят никакви пространства.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Според мен е пасивен и поради продажбата на Мечо. В началото трябваше да се бори за титулярно място, а сега се чувства сигурен и не си дава толкова зор. :smt002 Дано Сашо Киров се разиграе и да има реална конкуренция на този пост.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Omraz написа:
Според мен е пасивен и поради продажбата на Мечо. В началото трябваше да се бори за титулярно място, а сега се чувства сигурен и не си дава толкова зор. :smt002 Дано Сашо Киров се разиграе и да има реална конкуренция на този пост.


Тц, не е това.. Знам от негови градски, че много иска да играе в чужбина, тъй че трябва да се натяга. Просто той не е силов играч, а скоростен, по- скоро за контри и му трябва пространство. Когато обаче халфовете нищо не играят, вечно му я дават срещу противниковите и крило, и бек, и нищо не става. Жо е малко по- различен- нищо че е дребен, той е набит и може да се бори...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
....Знам от негови градски, че много иска да играе в чужбина, тъй че трябва да се натяга. Просто той не е силов играч, а скоростен, по- скоро за контри и му трябва пространство. Когато обаче халфовете нищо не играят, вечно му я дават срещу противниковите и крило, и бек, и нищо не става. Жо е малко по- различен- нищо че е дребен, той е набит и може да се бори...

А факт ли е, че досега не съм го видял да финтира и размине противников играч. Или е неуверен, или няма финт и е просто един спринтьор :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 12:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Сънувах,че Батков не е доволен пак нещо и прави Ясен Петров спортно технически,а за треньор взима Наско Сираков :ohmygod2 :drinkb


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com