forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Е с една дума ми каза, че съм от боклуците в сектора. Но няма значение, нека си ти остане мнението. Тъпото е, че ще използвам твойте използвани думи. От е такива като теб се насажда некво отрицателно мнение за сектора, дето по-цел ден се обяснявате във форумите.

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Пожелавам ти да направиш двойно повече мачове от мен в Б сектор и провинции.Неколкостотин са вече :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
South Tribune написа:
Blue Label написа:
South Tribune написа:
Квото било, било


Това се чува за н-ти път, ама оправия няма. По-лошото е че няма и да има.



Е кажи ми кво да направиме. 2000 мъже в сектора 1000 са пияни, 1000 различни характера е как да нема бой. Не е само в нашата агитка така. Смисъл, квото било, било, не трябва да правиме трагедии.

Затова решението е 100 човека в Б сектор - малко но качествени, за да няма побоища и разправии :levski :smt059

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За South_tribune- http://site-forum.levski.com/ucp.php?i=pm&mode=compose&action=quotepost&p=815486

За Alexbod- http://site-forum.levski.com/ucp.php?i=pm&mode=compose&action=quotepost&p=815480

P.S. Това българинът не заслужава нищо в този живот. Един мач не бихме и почнаха всички предишни простотии... :ohmygod

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Пон Авг 16, 2010 8:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
alexbod написа:
Пожелавам ти да направиш двойно повече мачове от мен в Б сектор и провинции.Неколкостотин са вече :smt006



Всеки с тва парадира във форума. Ако е вярно хубаво, ако не е лошо говори за теб.

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
forzabloo написа:
Затова решението е 100 човека в Б сектор - малко но качествени, за да няма побоища и разправии :levski :smt059

:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod
И за да не противореча на новите правила, и да не бъда наказан за мнение, съдържащо само емотикони ще кажа - това ли ще е уж европейската агитка едва ли не за пример - 100 човека? Че те Хетафе имат толкова агитка, бе! А за да няма проблеми между хората по-добре и мачовете да се играят на съвсем празни стадиони, така излиза. Проблема е, че някои си мислят, че като са станали част от някоя фракция, и са сложили някоя марка дрехи за английски биячи от филмите се мислят вече за по-мощни от Галин Калчев-Релефа, а не това, че имало много хора, което е много похвално!

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
МОЛЯ ЗАКЛЮЧЕТЕ Я ТАЯ ТЕМА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
И да подчертаем,че загубата от Черноморец грам не ме бърка.на тоя стадион и 5-1 съм падал :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Kato stana vupros za 5-1,az imam tam svetata troica: 5-1,4-1 i 3-0 mai v 3 poredni godini :bigok :bigok :bigok Veselo beshe :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 8:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Един от тея го изпуснах,щото бех на работа у МВР както ме разкри момчето с мегафоно :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
E az beh oshte lape,na 5-1 i 4-1 beh s rodnini,a na 3-0 veche beh stanal korav lad Obiec 9ti klas i hodih moshno s banda agrari ot kvartala :loser2 :loser2 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Весело беше 5 години без победа в Бургас :blass

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Е нафтата беха единствения отбор с положителен актив срещу нас, хубавото е че не лягаха на цура (макар че тука може паметта да ме лъжа), щото си спомням едно 1-4 насред кочината :loser2

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
С положителен беха до едно време,последните няколко години преди да изпаднат,май само до 1 хикс издрапаха и си го оправихме :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Abe te po edno vreme i nekolko pobedi v Sofia napaviha :smt003 Edno 2-3 ot 2-1 za nas do poslednite minuti mi se e zapechatalo,che golema muka beshe :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Аха,Стамбата имаше активно участие в обрата.Роднината му и той май се изложи на единия гол :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
То тогава ПорточанТов влизаше с пищови в съблекалнята на съдиите :bigok имаше багажници, у-а :bigok Безценното мутренско време :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Аре бе няма ли снимки и видео , че ми е интересно какво беше това знаме дето вдигнахме !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Обаче съм сигурен... че и Южната трибуна, и алексбод са супер левскари, тва са са тъпотии да се карате сега...

И не мое да отречете, че Южната трибуна тоя път подхожда доста толерантно и не отговаря кретенски, нали?

В интерес на обективната истина... и преди е имало боеве, вкл. и мене са ме трескали на мач, много хора тука знаят :bigok Май беше преди 4 години некъде... и то извън България... Са верно, два дена нон стоп пиене и наркотици... Случват се засечки :smt005

Винаги е имало щуротии... винаги е имало шамари в сектора или поне в последните 15-тина години, откакто аз ходя на мачове...

Мир? Виртуален?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Pensionero e forumnia Kofi Anan maina :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Еми копеле, дай некой, дето не е черен :smt005 Са ... кофти ми е като левскари се карат за такия неща... А че е тъпо да стават тея работи, тъпо е...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Abe ti dai dati za Amsterdam,stiga se zanimava s gluposti :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
На мен по принцип тея неща не са ми проблем,щото това дето съм го изживял никой не може да ми го земе :D Ама понякога ме лови яд като знам кво беше и кво е сега.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мегатъпо е да се карат левскари, особено за случай, който не е толкова ясен...

BSG има една бира от мен ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
За всичко са виновни снимките на жълтурите в другата тема.Изби ме на агресия :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Простихме ли си :wink: хах

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 11:41 pm
Мнения: 482
Местоположение: Синя България
Колкото и да се повтаря, всеки се прави, че не вижда как стоят нещата. Ясно си пролича 1-то полувреме, как всички слушаха М., а 2-то момчето, което застана на негово място не знаеше къде се намира и какво да прави, а и когато пробваше да направи нещо, нищо не се получаваше... :smt017

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 17, 2010 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Мен лично доста ме е яд че играхме толкова разконцентрирано........изпуснахме 6 или 7 чисти голови положения а Чернокожец минаха центъра не повече от 10 пъти в които ни вкараха 2 гола и после половин мач лежане дееба и курвите дееба......ако тва е "правилния" Красиморски футбол, серем на него!
Така си бяха глътнали граматиките последните 15 минути че беше просто чудо че не ги обърнахме до 3:2......ебаси нещастниците честно..........дано има нещо положително в загубата да се стегнем отзад и да видим че като нападателите нямат ден, поне защитата да не прави такива подаръци... :smt027

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 17, 2010 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
Много навреме си дойде тази загуба,че ако и сега бяхме били еле пък с гол на Гарата после щяхме да падаме от високо срещу швеците,а мистър 25 см вувузел щяха да го искат от Реал или Шити.Чц си играха тяхната игра на контри и лежане,а Яската явно не ги е гледал внимателно предния мач с цеца.Другия пропуск коствал мача беше включването на Зеления направо от летището и после оправданията ,че не бил готов-ми то без да водиш подготовка какво да очакваме Иниеста ли?
Сега е важно да се бие по един шамар на Гошо и защитата да се стегнат малко и в центъра да сложи Бижутера или Боздуган за партнер на Влади.Зеления може да е във форма за реванша,но не и по-рано.

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 17, 2010 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Абсолютно същите коментари пишеха чорбите след загубата им от кипърските отрепки. Много навреме била загубата, как щели да се отрезвят и прочие тъпотии. Аз пък искам да бият наред във всеки мач и въобще да не слизат на земята, а да пикаят от високо върху всички. Искам във всеки мач единственото неизвестно да е това с колко гола разлика ще бием. Искам всички селяци, които излизат срещу Левски да са насрани до плешките, както беше в миналото, а не да им качваме самочувствието. Миналата година на мача с Монтана в София, бях в ложата първото полувреме и някакъв див селяндур от ръководството на Монтана разправяше на околните: "Абе ние тези дърводелци и нещастници ако не бием, кой ще бием, беее". Това не искам да го чувам вече. Искам да чувам само интервюта на унижени тарикати, които обясняват, че не е срамно да загубиш с 5:0 от най-добрия отбор в България. Ебаси, ние сме Левски, бе. Какви са тези малоумия за изтрезняване? Смърт за всички, само Левски!!!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com