forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
И с половин на Гарата, пак боли :bigok напролет - целия :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 4:42 pm
Мнения: 76
Сравнително добро представяне по трибуните от наша страна, въпреки обърнатото лъвче, но не тва е най важното... както някой каза било е обърнато с главата напред за да яде свинете :losers

Но ми писна с тоя микрофон на националния, о6е малко и на дучето в гъза ще го заврат за да се чуват свинете.. мама им деба чорбарска, са си дръпнах мача и се създава илюзията, че и те са се опитвали да пеят....

п.п. Имам само едно питане, без някой да го приема като заяждане или нещо подобно - Защо нямахме знамена ???


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1491
Цитат:
Аз не разбирам от футбол. Снощи гледах Левски – лит(*кс-етрополе. Гледах го като обикновен чичка. Със салатка и ракийка. И майка ми гледа мача. Тя гледа и Ферхунде. Извинявам се, ако бъркам името. Не знам как точно се казва тая култова личност от още по култовия (вероятно) турски сериал, в който участва. Та и майка ми гледа мача. И изведнъж гледа и мене. С един поглед такъв... и се сетих за "Всяка една неделя", където майката на Камерън Диас (наследила отбор по американски футбол от баща си) казва: Не се ядосвай миличка. Веднъж и ние загубихме. Един от онези високи господа скочи много високо и хвана онова нещо направо във въздуха! ... Майка ми се обади пак на полувремето, когато коментара си за мача даваше Дормушали Саидходжа. Попита ме: Всички ли говорят така? Казвам: Не, този е добре! Следващ въпрос: А защо ги гледаш и слушаш? Викам: Защото с това си вадя хляба...

Но, да оставим майка ми. Да поговорим малко за мача. Аз, като всички мъже в нашата мила, родна страна разбирам от жени, политика и футбол. Очевидно лит(*кс-етрополе е по-техничният и по-можещият отбор. Очевидно Елиот Гранден е класа. Вярно, малко е ленив нещо или може би го мързи, или смята, че няма смисъл толкова да се натяга... не знам. В центъра на терена двама "червени халфове" с еднакви функции – Тодор Янчев и Борис Галчев. Защо? Тактика сигурно... не знам. Аз си казах от футбол не разбирам. После някой се контузи и влезе Коста Янев... още един от същия "генотип". А какво прави Маркиньос нападател, питам се аз, кибикът, който си сърба шльокавицата? Той не беше ли дефанзивен халф...

Гледам, Гонзо на пейката на Левски скача като обезумял в типично свой стил при всеки пропуск на "сините" или неадекватно съдийско решение. Гледам и Павел Дочев. Дадоха го два пъти. Ццц... Европеец. Може би бързо трябва да осъзнае къде е... Иначе той "вълка козината си мени, нрава не!". Футболистите сменя, схемата не. Така и срещу Клифтънвил... Ццц футболна философия сигурно ще да е... Не знам, аз от футбол не разбирам...

Това, което видях обаче е, че Левски излъга лит(*кс-етрополе така, както го е правил винаги. Така, както ги излъга , когато Бербатов беше юноша бледен и със сълзи на очи изрева, че футбол няма повече да играе. Гара Дембеле като сущий Гонзо си издебна ситуацията, пребори Апостол Попов и вкара. А всъщност кой е Апостол Попов? И миналия сезон игра май малко... Кой е Агуаро? В Левски знам кой е Иво Иванов – най-добрият защитник в нашата Серия "А". За такъв го избраха. Не греша, нали? Кой е Йордан Милиев? Един от най-талантливите футболисти в родния шампионат. И него го знам. А кой е Дъсти Милдър? Не го знам... ама и никой не направи нещо, за да го знам...

Има обаче светлинка в тунела. Мани как е завършил тоя мач. И Левски, и лит(*кс-етрополе имат потенциал, както се казва. Чувам, че трансферната политика на Левски била далеч по-адекватна от тази на лит(*кс-етрополе. Съгласен съм.

... и докъде с тия отбори? Най-много до групите на Лига Европа? А там? Там миналия сезон "сините" биха "червените", които официално останаха най-слабият отбор в Лига Европа, изпреварени в последния мач от груповата фаза от... Левски след подвиг на "Олимпико"!



Деян Димитров

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5679
Четох го и аз и не разбрах нищо ново. Освен това ,че тоя използва селски език- Ццц, та ццц, та майка ми , та баща ми.. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4570
Местоположение: сектор "А", блок 5
casual написа:
Поредна простотия: 12 лумпени набиха момиче и се опитаха да й свалят фланелката на лит(*кс-етрополе

Свидетел на потресаваща случка в метрото стана читател на Sportal.bg непосредствено преди вчерашната среща между отборите на лит(*кс-етрополе и Левски, която "сините" спечелиха с 1:0. Ето какво разказа човекът пред нашата медия, а инцидентът е повече от скандален:

"Две момчета и едно момиче пътуваха с метрото от Обеля до стадион "Васил Левски". Бяха тръгнали на мач с червени фланелки. На "Опълченска" се качиха 10-12 човека. Явно бяха фенове на Левски. Двете момчета и момичето не ги провокираха с нищо. Онези веднага се насочиха към тях и ги заплашиха с думите: "сваляйте тези фланелки, искаме ги". Двете момчета получиха по 1-2 удара. Изненадващо бабаитите се насочиха и към момичето. Удариха я силно в корема, започнаха да я дърпат и се опитаха да й свалят фланелката. Лично звъннах на полицията. Искам да благодаря на МВР, които реагираха изключително бързо. На университета причакаха групата от 10-12 момчета и бързо ги арестуваха. Двете момчета и момичето обаче се изплашиха след побоя и отказаха да ходят на мач, а се запътиха за преглед към болница. Ето това представлява българският футбол и българският ултрас - било то привърженик на лит(*кс-етрополе или Левски", коментира гражданинът, който Sportal.bg много добре познава, но човекът не пожела да цитираме неговото име от съображения за сигурност.

"Давах един час показания. Искам тази случка да се разгласи, защото е крайно време да се вземат някакви мерки срещу явни престъпници, водещи се за футболни фенове. Моля ви, проследете и дали задържаните лица ще бъдат съдени или бързо пуснати от полицията", завърши човекът.

Източник: sportal.bg
Това малко ми звучи като историята за побоя над Ванката :evil: само наливат масло в огъня

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
кво значи, че турция била по-техничния и по-можещия :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5679
Че и тоя е турчин. :smt006 Само каква противоположност има в това мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Kryten аре бе :D кога ше излиза голямото видео :)

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Синя Варна написа:
Kryten аре бе :D кога ше излиза голямото видео :)

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=_faYdwNI3yA

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 195
Изображение

:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Статията на Деян Димитров е пълен буклук! Нищо не казва тоя идиот, абсолютно нищо, ебати наеадекватния коментар на мача, ама както и да е. А другото също ми звучи като няква измишльотина с цел да урони престижа на Левски и да изгони и малкото хора на стадиона..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аз разбрах всичко от статията, а то е, че този е тъпак и заслужава-> :losers

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
даже и майка му го е обляла :losers :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Критици,добър вечер и кур за чорбата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Да живеят "Титан" :smt035


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тия в сектор В,дето нямат кинти за фланелки,щатни или нещатни служители са на Титан

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Само СИНИТЕ написа:
casual написа:
Поредна простотия: 12 лумпени набиха момиче и се опитаха да й свалят фланелката на лит(*кс-етрополе


Източник: sportal.bg
Това малко ми звучи като историята за побоя над Ванката :evil: само наливат масло в огъня

Видях случката , никой не е бил момиче :smt006
Бяха 2 дебели шопара и жена ,във вагона имаше и няколко левскари , от които 3-4 отидоха при свинете и им свалиха шаловете. Чорбарката никой не я закачаше докато не скочи да налага един от левскарите . Човека я блъсна и почнаха да се псуват . През това време двамата цеденевисти стояха и гледаха тъпо как жена ги защитава. Другото са свободни съчинения на спортала :smt006

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Ся един наш вика, някво момиче само седяло, и почнало да плаче наште като са налетяли, сега пък чорбарката налетяла, да се чуди човек... :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 719
Ivan63 написа:
Тия в сектор В,дето нямат кинти за фланелки,щатни или нещатни служители са на Титан

Почасово работят там и не им се полагат работни "униформи" :smt006 работят колкото за едната херца момчетата :? :cry: жал да ти стане :(

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Аз в секторО видях заряд,когато М. беше на микрофона...дори на пролетното дерби миналата година при 2:0 нямаше толкова настроение...много ме е яд ,че няма клипче,когато разделихме сектора на 3.Не мога да разбера защо се реве толкова за лъвчето...безгрешни хора няма.

forzabloo написа:
Ivan63 написа:
Тия в сектор В,дето нямат кинти за фланелки,щатни или нещатни служители са на Титан

Почасово работят там и не им се полагат работни "униформи" :smt006 работят колкото за едната херца момчетата :? :cry: жал да ти стане :(


Нямат сили 20 ушати да преминат...клетите :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Лабрадор написа:
Аз в секторО видях заряд,когато М. беше на микрофона...дори на пролетното дерби миналата година при 2:0 нямаше толкова настроение...много ме е яд ,че няма клипче,когато разделихме сектора на 3.


В клипчето на Кратун има. :smt006 Верно без оригинален звук, ама мен ми харесва поне като визия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А зимата като дойде,какво ще ги правиме.То и вчера им беше захладняло и на първа бяха тръгнали,какво ли щеше да се случи ако не беше ушев,нищо че бяха повече в тоя сектор.Ебати колко много хора не ходят на мачове,щом свинчовците бяха във В повече

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:34 pm 
Момчетата се извиниха, безгрешни хора няма, всичко това е ясно, но не разбирам защо трябва да се правите че пък въобще нищо не е станало. Свинете ако си бяха обърнали хореографията НАОБРАТНО аз лично щях да ПОЧИНА от смях .... и тая снимка с лъва надолу няма да остане само в тоя уикенд, а ще си е ебавка за доста дълго време, най-малкото със сигурност и ще намери отзвук навънка.

Минало заминало, ама чак пък да ви е през кура ...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
rkk написа:
Лабрадор написа:
Аз в секторО видях заряд,когато М. беше на микрофона...дори на пролетното дерби миналата година при 2:0 нямаше толкова настроение...много ме е яд ,че няма клипче,когато разделихме сектора на 3.


В клипчето на Кратун има. :smt006 Верно без оригинален звук, ама мен ми харесва поне като визия.


Е, то по-добре, че е без оригинален звук, щото щеше да чувате само мен и бай Иван как пеем, а повярвай ми, това не е никак приятно :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
JonnKa написа:
Ся един наш вика, някво момиче само седяло, и почнало да плаче наште като са налетяли, сега пък чорбарката налетяла, да се чуди човек... :bigok

Това са две случки :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
rkk написа:
Лабрадор написа:
Аз в секторО видях заряд,когато М. беше на микрофона...дори на пролетното дерби миналата година при 2:0 нямаше толкова настроение...много ме е яд ,че няма клипче,когато разделихме сектора на 3.


В клипчето на Кратун има. :smt006 Верно без оригинален звук, ама мен ми харесва поне като визия.


Е, то по-добре, че е без оригинален звук, щото щеше да чувате само мен и бай Иван как пеем, а повярвай ми, това не е никак приятно :smt003
Що бе,в кръчмата бяхме по-добри от естрадните легенди Тоника
Нека да е седем,само да е седем,после ще ги ебем, както всеки път.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Много нови песни изникнаха там :lol: да се налагат :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7139
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Нееееекааа да ее черен, нека да е ДембЕлеее :bigok

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
SamoLevskiOle написа:
Момчетата се извиниха, безгрешни хора няма, всичко това е ясно, но не разбирам защо трябва да се правите че пък въобще нищо не е станало. Свинете ако си бяха обърнали хореографията НАОБРАТНО аз лично щях да ПОЧИНА от смях .... и тая снимка с лъва надолу няма да остане само в тоя уикенд, а ще си е ебавка за доста дълго време, най-малкото със сигурност и ще намери отзвук навънка.

Минало заминало, ама чак пък да ви е през к.ра ...

И аз така мисля, значи наистина си е доста голям гаф, не мисля, че се е случвало преди.Cтанало е грешка, не обвинявам никой, защото както каза някой в тази или друга тема, тва е гаф зад, който стоим всички, защото всички сме левскари и прасетата ще го помнят и натякват, тва е грешка, но грешките са за да се учим от тях, затова продължаваме напред и газим мощно !

САМО СИНИТЕ !!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 02, 2010 8:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
като го хвалите толкова ЛСФК аз ще отправя една критика към него. На много хора например не им е приятно да им крещи "Айде събличайте се, бе! Всички голи!", или когато отборът прави интересна атака да се обръщат с гръб към терена. Просто понякога нито подходът му е правилен ,нито е уцелил мопмента. Като цяло обаче идеята долу да се въртят хората е добра, щото не зацикляме а има разнообразие. Новия хит трябва да се преработи за Левски и да го пеем така, а само за чорбата да им сипваме чорбари ооооооо :)

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com