forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 4:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 359 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Така или иначе квото посетя, ще бъде в А

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Чет Юни 17, 2010 12:50 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24045
Morning Glory написа:
Абонаментната карта за мен е чест. Явно ще съм един от двуцифрения брой хора, които ще си подновят картите.

Ако я подновиш и за Сектор "Б", ще те призная :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Абонаментната карта за мен е чест. Явно ще съм един от двуцифрения брой хора, които ще си подновят картите.


+1
А Ганьо ега се задави с моите 100 лв.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Omraz написа:
Morning Glory написа:
Абонаментната карта за мен е чест. Явно ще съм един от двуцифрения брой хора, които ще си подновят картите.

Ако я подновиш и за Сектор "Б", ще те призная :bigok


Горе вдясно седи празно, чуейк :bigok

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Сектор А, блок 6 :smt031 с отстъпката 52 лева е доволно

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Миналата година колко беше отстъпката?
Аз лично се чудя дали да си взема нова карта или не. Неподновяването според мен е знак на протест,но от друга страна от доста време имам карта и ми се струва странно да не си взема нова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 9:39 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 3:01 pm
Мнения: 94
Има ли отстъпка 35 % за сектор А, ако миналия сезон картата ми е била за Б?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Знаете ли кое е знак на ПРОТЕСТ, това са 77000 фенове на един английски отбор с шалчета различни от обичайните, с плакати и песни против собствениците и тяхната политика на ръководене( колкото и да не харесвам този отбор РЕСПЕКТ за тях)!
За голямо мое съжаление в България не е така, тук всеки е голям ЛЕВСКАР, когато отбора играе футбол на 1/4 финал в европа, а когато има проблеми всеки бие отбой!!! Това е защото голяма част от тези хора са големи КОМПЛЕКСАРИ, кичат се с фланелки и шалчета, да покажат от кой отбор са а когато отбора им не е на върха се крият като мишки!
Ако всеки път когато сме недоволни от нещо, било то в държавата или в любимия отбор, се събираме по 20-30 хиляди души не мислите ли, че ГЛАСА Ви ще се чува поваче, но на комунистите така им е изгодно, колкото по-малко хора има толкова по-добре. Само за пример мога да дам протеста януари месец пред парламента 5000 души пометени от 2000 жандармеристи, ами ако имаше не 5000 а 50 000 дали щеше да е същото!
Педераст президент( и долен комунист), калпави футболисти, наркомани в сектора- ТОВА ЛИ ВИ ПРЕЧИ да сте на стадиона, да подкрепяте ИДЕЯТА ЛЕВСКИ!!! Ако СЕКТОР Б е пълен на всеки мач и ПЕЕ така както го е правил преди години, песните които ние всички обичаме, МИСЛИТЕ ли че някаква шепа хора може да ви каже какво да пеете( или по скоро да псувате), но трябва да сме единни, когата целия сектор пее тези 50 човека може какво си искат да викат но не могат да ни надвикат!!!
На мач не се ходи за да се " пълни гушата на батков" на мач се ходи защото се ОБИЧА ЛЕВСКИ!!!
НЕ мрънкайте за цените та са направо смешни за една карта за Б 26лв!!!
Който обича отбора си трябва да е на стадиона и да го подкрепя в доро или зло!!!
Пак казвам за съжаление това е РЕАЛНОСТА В Бълагария!!!
ВИНАГИ И НА ВСЯКЪДЕ ЩЕ ТЕ ПОДКРЕПЯМ!!! САМО ЛЕВСКИ!!! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30424
Местоположение: гр. Голямото село
Темата отива към писане на пасквили за това кое е правилно и кое не :ohmygod Всеки прави каквото прецени за добре. :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
for0mho0l_sf написа:
Темата отива към писане на пасквили за това кое е правилно и кое не :ohmygod Всеки прави каквото прецени за добре. :smt006


Мнението на момчето е много точно, споделям го в много голяма степен, нека седи като образец :levski

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30424
Местоположение: гр. Голямото село
Никой не отрича правотата на момчето, просто и тази тема лека-полека тръгва към едно безсмислено поучаване. Остава само да се появи и някой от НКП и тотално да си ебе майката :ohmygod
И пак да кажа, отстъпката от 35% наистина си заслужава и компенсира по-голямата цена. Миналата година беше 20%.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Kemcheff написа:
Има ли отстъпка 35 % за сектор А, ако миналия сезон картата ми е била за Б?

По-миналата година се преместих от В в А и важеше отстъпката

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Хаха, някои хора (при цялото ми уважение към вас, знаете :wink: ) с тези писаници се излагате много. Защото докато правихме "пробива" за Купата на УЕФА и ШЛ можехте да му давате пари, а сега не може. Про това Ганята си е все една и съща, просто както отбеляза бай Иван гласът ви няма да се чуе. :smt006

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ебемти болните хора има на тоя свет :ohmygod :ohmygod :ohmygod Може ли протеста на тия малоумници да се дава като пример :ohmygod

Протеста на 70 хиляди идиота със шалове на добруджа и отдолу фланелка от мегастора,парите от която са влезнали в джоба на Глейзър :bigok Яката раута майна :smt006

ше му наклонят на Глейзър шапката със шаловете на Иван Пеев и 15 лепенки :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
south написа:
Хаха, някои хора (при цялото ми уважение към вас, знаете :wink: ) с тези писаници се излагате много. Защото докато правихме "пробива" за Купата на УЕФА и ШЛ можехте да му давате пари, а сега не може. Про това Ганята си е все една и съща, просто както отбеляза бай Иван гласът ви няма да се чуе. :smt006


Имаше си писаници с/у батков и баждеков още тогава :wink: И тогава давахме пари и получавахме продукт,а сега получаваме едно нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Suum cuique написа:
Имаше си писаници с/у батков и баждеков още тогава :wink: И тогава давахме пари и получавахме продукт,а сега получаваме едно нищо.

Имаше си писаници до сещаш-се-какво и след сещаш-се-какво вече имаше Месията. :smt006

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
:wink:

Аз лично спирам да пиша по тази тема. Не знам категорично дали ще си взема нова карта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 2:18 pm 
Всеки си има право на избор. Аз пак ще си взема, защото както каза някой, това си е чест!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
свине умрете во веки написа:
Сектор А, блок 6 :smt031 с отстъпката 52 лева е доволно

Не е ли 72 лева за блок 6? :smt017 Без намаление - 110. :?:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26600
Местоположение: София
forzabloo написа:
Росен написа:
Аз дотука бях с картите, пък и с мачовете.

Бате, това не го вярвам, че го казваш ти :smt003

В сектор Б вече не се чувствам свободен, каква работа имам там?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 7:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 718
Росен написа:
forzabloo написа:
Росен написа:
Аз дотука бях с картите, пък и с мачовете.

Бате, това не го вярвам, че го казваш ти :smt003

В сектор Б вече не се чувствам свободен, каква работа имам там?

Ще ги видя останалите дето си ходиме кво ще правят и сигурно ще ставам семкар в А или В, ама ще се ходи от време на време на по-интересните мачове :wink:

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 5:05 pm
Мнения: 134
Немога да разбера на базата на какво е това увеличение? Нестига, че направиха ебати срамния сезон ами на фона на кризата и дигат цените.... Едва ли ще си подновя абонамента...

georgilsfc написа:
Знаете ли кое е знак на ПРОТЕСТ, това са 77000 фенове на един английски отбор с шалчета различни от обичайните, с плакати и песни против собствениците и тяхната политика на ръководене( колкото и да не харесвам този отбор РЕСПЕКТ за тях)!
За голямо мое съжаление в България не е така, тук всеки е голям ЛЕВСКАР, когато отбора играе футбол на 1/4 финал в европа, а когато има проблеми всеки бие отбой!!! Това е защото голяма част от тези хора са големи КОМПЛЕКСАРИ, кичат се с фланелки и шалчета, да покажат от кой отбор са а когато отбора им не е на върха се крият като мишки!
Ако всеки път когато сме недоволни от нещо, било то в държавата или в любимия отбор, се събираме по 20-30 хиляди души не мислите ли, че ГЛАСА Ви ще се чува поваче, но на комунистите така им е изгодно, колкото по-малко хора има толкова по-добре. Само за пример мога да дам протеста януари месец пред парламента 5000 души пометени от 2000 жандармеристи, ами ако имаше не 5000 а 50 000 дали щеше да е същото!
Педераст президент( и долен комунист), калпави футболисти, наркомани в сектора- ТОВА ЛИ ВИ ПРЕЧИ да сте на стадиона, да подкрепяте ИДЕЯТА ЛЕВСКИ!!! Ако СЕКТОР Б е пълен на всеки мач и ПЕЕ така както го е правил преди години, песните които ние всички обичаме, МИСЛИТЕ ли че някаква шепа хора може да ви каже какво да пеете( или по скоро да псувате), но трябва да сме единни, когата целия сектор пее тези 50 човека може какво си искат да викат но не могат да ни надвикат!!!
На мач не се ходи за да се " пълни гушата на батков" на мач се ходи защото се ОБИЧА ЛЕВСКИ!!!
НЕ мрънкайте за цените та са направо смешни за една карта за Б 26лв!!!
Който обича отбора си трябва да е на стадиона и да го подкрепя в доро или зло!!!
Пак казвам за съжаление това е РЕАЛНОСТА В Бълагария!!!
ВИНАГИ И НА ВСЯКЪДЕ ЩЕ ТЕ ПОДКРЕПЯМ!!! САМО ЛЕВСКИ!!! :levski

Пич ... аз лично не съм пропуснал нито един домакински мач на Левски в София от далечната 2001 ако не се лъжа и по точно мача с Железничар ... Само дето за последните 3-4 години щастливите моменти на стадиона се броят на пръсти... да не кажа, че единствения е миналогодишния мач със свинете...(2:0) В един момент когато всяка седмица отиваш на стадиона в студ, дъжд... сняг и какво ли още не и единственото което получаваш в отплата е бездушна игра и слаби резултати... чашата прелива. Оня мустакат тиквеник съсипва всичко, а на всичко отгоре се опитва и да ни източва джобовете... айде няма нужда вече


Последна промяна gonzo1111 на Чет Юни 17, 2010 8:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26600
Местоположение: София
forzabloo написа:
Ще ги видя останалите дето си ходиме кво ще правят и сигурно ще ставам семкар в А или В, ама ще се ходи от време на време на по-интересните мачове :wink:

Ако си ЗА да ставаме семкари, отиваме :)

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 718
Росен написа:
forzabloo написа:
Ще ги видя останалите дето си ходиме кво ще правят и сигурно ще ставам семкар в А или В, ама ще се ходи от време на време на по-интересните мачове :wink:

Ако си ЗА да ставаме семкари, отиваме :)

Е няма да изтрая съвсем не ходя по мачове така че тва го виждам като единствен вариант. Пък и не сме само ние така :roll:

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26600
Местоположение: София
:bigok Решено е тогава

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
gonzo1111 написа:
Немога да разбера на базата на какво е това увеличение? Нестига, че направиха ебати срамния сезон ами на фона на кризата и дигат цените.... Едва ли ще си подновя абонамента...

georgilsfc написа:
Знаете ли кое е знак на ПРОТЕСТ, това са 77000 фенове на един английски отбор с шалчета различни от обичайните, с плакати и песни против собствениците и тяхната политика на ръководене( колкото и да не харесвам този отбор РЕСПЕКТ за тях)!
За голямо мое съжаление в България не е така, тук всеки е голям ЛЕВСКАР, когато отбора играе футбол на 1/4 финал в европа, а когато има проблеми всеки бие отбой!!! Това е защото голяма част от тези хора са големи КОМПЛЕКСАРИ, кичат се с фланелки и шалчета, да покажат от кой отбор са а когато отбора им не е на върха се крият като мишки!
Ако всеки път когато сме недоволни от нещо, било то в държавата или в любимия отбор, се събираме по 20-30 хиляди души не мислите ли, че ГЛАСА Ви ще се чува поваче, но на комунистите така им е изгодно, колкото по-малко хора има толкова по-добре. Само за пример мога да дам протеста януари месец пред парламента 5000 души пометени от 2000 жандармеристи, ами ако имаше не 5000 а 50 000 дали щеше да е същото!
Педераст президент( и долен комунист), калпави футболисти, наркомани в сектора- ТОВА ЛИ ВИ ПРЕЧИ да сте на стадиона, да подкрепяте ИДЕЯТА ЛЕВСКИ!!! Ако СЕКТОР Б е пълен на всеки мач и ПЕЕ така както го е правил преди години, песните които ние всички обичаме, МИСЛИТЕ ли че някаква шепа хора може да ви каже какво да пеете( или по скоро да псувате), но трябва да сме единни, когата целия сектор пее тези 50 човека може какво си искат да викат но не могат да ни надвикат!!!
На мач не се ходи за да се " пълни гушата на батков" на мач се ходи защото се ОБИЧА ЛЕВСКИ!!!
НЕ мрънкайте за цените та са направо смешни за една карта за Б 26лв!!!
Който обича отбора си трябва да е на стадиона и да го подкрепя в доро или зло!!!
Пак казвам за съжаление това е РЕАЛНОСТА В Бълагария!!!
ВИНАГИ И НА ВСЯКЪДЕ ЩЕ ТЕ ПОДКРЕПЯМ!!! САМО ЛЕВСКИ!!! :levski

Пич ... аз лично не съм пропуснал нито един домакински мач на Левски в София от далечната 2001 ако не се лъжа и по точно мача с Железничар ... Само дето за последните 3-4 години щастливите моменти на стадиона се броят на пръсти... да не кажа, че единствения е миналогодишния мач със свинете...(2:0) В един момент когато всяка седмица отиваш на стадиона в студ, дъжд... сняг и какво ли още не и единственото което получаваш в отплата е бездушна игра и слаби резултати... чашата прелива. Оня мустакат тиквеник съсипва всичко, а на всичко отгоре се опитва и да ни източва джобовете... айде няма нужда вече

Знам че не е тука темата ама го писах този коментар защото ми е много гадно, като гледам празния стадион и бездушния отбор!!! Аз когато започнах да ходя по мачове, Левски не беше ставал шампион от 3 години и послле още 2г. докато вземе титла, а на стадиона винаги имаше много хора а и се пълнеше!!! Няма да забравя никога онзи мач, първият ми мач. Избягах от училище за да отида на стадиона, дата беше 13.03.1998г. Още като излезнах от даскалото(133-то зад сегашният Радисън), почувствах едно неописуемо вълнение, рева от стадиона се чуваше силно и колкото приближавах толкова по углошително ставаше, влезнах без билет(помолих се да ме пуснат) в сектор В до сектор Б, мача беше почнал и тъкмо си намерих място и ГОЛ!!! Някакви хора започнаха да ме прегръщат сякаш се познаваме от малки, цялата тази емоция, това неописумо синьо море ме грабнаха и от този миг(не че преди това не съм бил запален по Левски) аз се влюбих в един отбор в една идея, която винаги ще нося в сърцето си!
Затова до ден днешен ходя и се надявам на нещо по-хубаво да се случи, така както през сезон 2004-2005 гледах пак празните трибуни и ме болеше, влезнах в казармата, избягах за онзи мач с Оксер и от този момент до уволнението ми , аз изживях най-хубавите си моменти с моята голяма любов ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!
Затова левскари никога не се отказвайте и занйте че има лоши моменти, но ни предстоят и много щастливи мигове заедно, един до друг пак ще се прегръщаме, от щастие , без да се познаваме и ще крещиме с пъно гърло: САМО ЛЕВСИ ОЛЕ!!! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Само така Гоше :smt006
Вие които искате да бойкотирате впрочем кво бойкотирате или само си чешате езиците тука.А като започне шампионата ще си чешате макарите пред телевизора или вече никога няма да гледате и подкрепяте Левски.Или до като свинята е президент няма да стъпите дори да е BOSS още 10год.

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 17, 2010 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Имам карти от пет поредни сезона, като дори последните две години си взимах, макар че сигурно съм бил на общо 7-8 мача. Не ми е за увеличението (някой тук сметна, че то е четири левчета), знам че и през следващата година пак няма да отида на повече от 4-5 мача. Сега обаче просто не знам дали да си взема! Това е мизерията - че Ганя и билкарите ме отвратиха и вече дори не ми се ходи на мач!
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 18, 2010 11:04 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7237
Аре верно да се спре с поучаванията и голямата вярност, всеки си решава, а който има нужда да му се разянява какво се бойкотира, явно още не е осъзнал какво представлява Левски в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 18, 2010 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
south написа:
свине умрете во веки написа:
Сектор А, блок 6 :smt031 с отстъпката 52 лева е доволно

Не е ли 72 лева за блок 6? :smt017 Без намаление - 110. :?:


:ohmygod объркал съм се нещо, начи се насочваме към 7ми блок : :smt026

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 359 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com