forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 7:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Левски е на София????????

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 6:51 pm
Мнения: 49
И един съвет, ако идваш насам не го прави с влака...гарата е в джунглата, а онези братко са канабали-траверси...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
WEST FRONT написа:
Левски е на София????????
Това пък за какво е :smt102

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
http://football.sportal.bg/news.php?news=262634

Дано само да не са няколко дни, ами во веки веков. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
Paincho написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=262634

Дано само да не са няколко дни, ами во веки веков. :loser2

spirtal написа:
Любимецът на сектор "Б"

:ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
SPARTACUS написа:
инак е верно че предимно циганетата са в агитката на Сливен....

хах, интересна представа за агитка имаш:).Иначе не мисля че е нужно да се хвалиш в коя агитка ще си.Както се казва в един клип Левски е свободно избрания път в живота и си е лично твоя работа кога и как ще се подкрепяш отбора.

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49672
Местоположение: ШОПландия
Paincho написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=262634

Дано само да не са няколко дни, ами во веки веков. :loser2

Амин.
Да го дадат на Гара да го възстановява с психическия метод - разцепен анал с вувузел...
Тамън няма и да ни съсипва до зимната пауза, докато му зарастне дупето.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 6:51 pm
Мнения: 49
YambolESin написа:
SPARTACUS написа:
инак е верно че предимно циганетата са в агитката на Сливен....

хах, интересна представа за агитка имаш:).Иначе не мисля че е нужно да се хвалиш в коя агитка ще си.Както се казва в един клип Левски е свободно избрания път в живота и си е лично твоя работа кога и как ще се подкрепяш отбора.


Клипа е "Всяка легенда си има име...Нашето е Левски ! " за другото си прав...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Бием минималното с/у такъв отбор! 0-3 :lsclapp

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
КОЙТО ИДВА УТРЕ С РЕЙСА НА НКП - УТРЕ В 10:00 НА АЛЕКСАНДЪР НЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Добре-е-е-е, Гошо е изваден от групата. Да се надяваме, че тази временна мярка ще се превърне в постоянна и на зима място във ВИП ложата за Гошо, понеже няма място вече на терена под рамката на вратата ни. Сега колкото и да ми се иска Акалски да ни варди със Сливен, нещо ме кара да мисля, че Божката ще е титуляр. Лошо няма. Само ми е странно как вече след толкова време все още казват, че Акалски не е бил в оптимална форма. Тоя Руслан тренирал ли е нещо въобще вратарите ни?! :ohmygod2
Евала на Батков, ако както се пише му покаже къде е изхода от Герена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Makedonija написа:
Всичко при нас обаче е толкова предвидимо, деба :? След загуба и всеобща, масирана кампания на омраза и злоба по Левски, идва мега селския мач в Сливен, където наще отново НЯМА ДА ИГРАЯТ нищо, ония ше ни ритат като магарета и или ше вземем хикс или няква минимална победа, след която отново ще се почне за синята мафия, октопода, у нас е така, ама като излезете в Европа всичко се вижда и пак същия омагьосан кръг :smt031
Никога не ми се е искало повече от сега да опънем някакви такива селяни с 3-4 гола и да застанат тия голове като к.р в устите на комплексираните педали. Ама, уви, знаем кво ни чака :?
Само Левски !



Aз искам да излезем от групите и да се изсерем в устите на всички "капацитети"! Дали ще бием подобни селяци с 1-2-3-10 гола ми е все тая. Сега злобеят, след една очаквана загуба, за съжаление трябваше да е с 2-3 гола по-малко, но декември ще са се скрили в мишите си дупки. :losers В Постугалия може нищо да не играхме, но до втория гол бяхме съвсем равностойни на Спортинг и с нищо онези не ни превъзхождаха. За съжаление двата елементарни гола си оказаха сериозно влияние. Да вземем мача със Сли'ен, а нашите да са си взели поука и в Лил да покажем игра. От там на сетне съм сигурен, че и франсетата и Спортинг ще го отнесат на "Герена".

А за какви мафии, октоподи, схеми ще пишат "капацитетите" ми е през кура! :unc-k


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Да пуснат Акалски преди мача да пребие мангалите на стадионО! :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
SPARTACUS написа:
Алоооооу...не съм от София ве, иначе ме информираха с какво се асоцира това в Шопия, опа да кажа София.........




Говори нормално на Бай Иван, че няма да те разбере. :slap Преди 50 години, когато е бил на твоята възраст, "ве" не се е използвало. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 4:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 23, 2008 4:09 pm
Мнения: 153
Утре тръгвам с кола от София, ще има две или три свободни места. Ако някой се интересува, да пише ЛС.

САМО ЛЕВСКИ !

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49672
Местоположение: ШОПландия
Bobolin написа:
Добре-е-е-е, Гошо е изваден от групата. Да се надяваме, че тази временна мярка ще се превърне в постоянна и на зима място във ВИП ложата за Гошо, понеже няма място вече на терена под рамката на вратата ни. Сега колкото и да ми се иска Акалски да ни варди със Сливен, нещо ме кара да мисля, че Божката ще е титуляр. Лошо няма. Само ми е странно как вече след толкова време все още казват, че Акалски не е бил в оптимална форма. Тоя Руслан тренирал ли е нещо въобще вратарите ни?! :ohmygod2
Евала на Батков, ако както се пише му покаже къде е изхода от Герена.

По-добре вратарите сами да си тенират :ohmygod2
Видя се чутовният ефект от този клошар, като треньор на вратарите...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Спартакус,промени си името,че такъв смях ме напушва всеки път като го прочета,станахте двама,Урсула от отборО и Спартакус от форумО :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Айде оставете Гошо на мира, щото вече ми се гади от чорбарокомунизъм в тоя форум.
Кой ли не се изцепи тука а само един човек се сети, че проблема изобщо не е във вратарите а в недоразумението Руслан. Или по - точно - в ръководството, дето го държи в клуба от маса време.
И ако почнем и да мислим ще се сетим, че слабата форма на вратарите влияе пряко и върху сработването им с централните бранители, а оттам - и върху цялостното представяне на отбраната. Те ви и обяснението на паниката при всеки корнер или центриране изобщо.
Ама що да мислим, друго се и да се тегли една путка майна на Урсула с големи букви па утре ще подкараме и Митрев, и Акалски...бе който там е подред.
Щото да е само Гошо - дърт е, недовижда, играе комбина с Насо, дрън - дрън. Да де, ама и Божката прави абсолютно същите грешки. И е така не от вчера.
И изобщо -абе хора, ние май забравяме какво е да си от "Левски". Пуснал някой баламски голове, изкарал два - три слаби мача и се почват смАрти, покемонски клетви, чудеса...Що бе, какво е станало? Човек ли е убит, сираци ли са обрани, клуба ли е разпуснат?! Или никога не се е случвало да губим мач, или какво?!
Само ще напомня как преди един мач с ония половината форум тука беше пенсионирал Гозно и какво стана после...
Дотука беше офтопик, щото мача за мен поне е ясен - ритане, лежане, цигании, терсене в играта и минимална победа по инерция.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Anarion написа:
Айде оставете Гошо на мира, щото вече ми се гади от чорбарокомунизъм в тоя форум.
Кой ли не се изцепи тука а само един човек се сети, че проблема изобщо не е във вратарите а в недоразумението Руслан. Или по - точно - в ръководството, дето го държи в клуба от маса време.
И ако почнем и да мислим ще се сетим, че слабата форма на вратарите влияе пряко и върху сработването им с централните бранители, а оттам - и върху цялостното представяне на отбраната. Те ви и обяснението на паниката при всеки корнер или центриране изобщо.
Ама що да мислим, друго се и да се тегли една путка майна на Урсула с големи букви па утре ще подкараме и Митрев, и Акалски...бе който там е подред.
Щото да е само Гошо - дърт е, недовижда, играе комбина с Насо, дрън - дрън. Да де, ама и Божката прави абсолютно същите грешки. И е така не от вчера.
И изобщо -абе хора, ние май забравяме какво е да си от "Левски". Пуснал някой баламски голове, изкарал два - три слаби мача и се почват смАрти, покемонски клетви, чудеса...Що бе, какво е станало? Човек ли е убит, сираци ли са обрани, клуба ли е разпуснат?! Или никога не се е случвало да губим мач, или какво?!
Само ще напомня как преди един мач с ония половината форум тука беше пенсионирал Гозно и какво стана после...
Дотука беше офтопик, щото мача за мен поне е ясен - ритане, лежане, цигании, терсене в играта и минимална победа по инерция.


Аз от много време пиша, че проблемът е в Р.Михайлов, но Гошо стигна до такова ниво (както съм ти писал и в неговата тема), че си мисля, че го прави по някаква причина нарочно..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Моят оснновен проблем с Гошо е че не му вярвам. :wink: Формата е временна, а това е необратимо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Че Руслан е слаб треньор си личи по резултатите на младите вратарчета,но истината е че вратар на 34 години не може да му повлияе слаб треньор,нали уж е професионалист с много опит .Да, и магьосник да е един вратар,не би могъл сам да играе,но с намесите си Петков реши мача твърде рано,другото беше резултат,резултат който ние още дълго ще го боледуваме,докато на него ще му мине,защото той гледа напред :lol: ,а ние еба ли му майката накъде

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Не съм съгласен, че не може да му повлияе... 1 месец неправилни тренировки или непълноценни и формата на всеки спортист ще падне..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
SPARTACUS написа:
И един съвет, ако идваш насам не го прави с влака...гарата е в джунглата, а онези братко са канабали-траверси...

братко,щом траверсите на гарата ви са канАбали и джунглата е около гарата....незнам кво да правя....освен до сливен с рейс а на връщане........ :smt031
абе я за по сигурно да си дойда с ТИРа
ебалсъм ви канАбалите,траверсите,джунглите,воеводите,стадиона,BILLAта,ноздрата и кръста на връх планината
не ме ебе...

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 6:33 pm
Мнения: 10
момчета утре някой ще има ли 1но свободно място на връщане в кола ?!?!? ще си платя... помоощщщ :levski за към София става въпрос :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
ей, дано бием утре, дано няма простотии и издънки, макар да е ясно за какво ще става дума, гледали сме ги стотици такива мачове. дано се справим, много искам да бием, точно сега. успех на Ясен и момчетата, лек път и на всички, които ще бият толкова път в делничен ден.. дано се върнете с победа! айде, сините! :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14859
Утре пак на лайвскор :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 12:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25290
Местоположение: Възраждане, Русе
единственото ми притеснение за тоя мач е дали акримуньо ще ходи ? :bigok не ми се връща назад в темата :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Ся ще си го изкараме на мангустите :D 0:5 :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 1:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Тоя мач треа го земем задълже,иначе си ебало майката кво сране ше последва,както има и пауза в шампионата :wink: При една победа днес се връщаме там където бехме преди Лисабон,при загуба обаче се вкарваме мошно във филма футбол "маде ин България" :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:12 pm
Мнения: 191
Тия ако не ги бием, нема смисъл да си говорим повече. Ама аз мисля че ще ги смажем.

_________________
Време е да подгоним прасето......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com