forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 11:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
ГейБанда14 написа:
Може ли да има хора дето да му скандират името на тоя бе. Вие сте на некви много тежки наркотици !!! :ohmygod

Не си прав човек. Иво Иванов може и да не е най-подходящия, може да не е във форма, но момчето не е виновно. Представи си следната ситуация,която е горе-долу и при него: цъкаш си в някво отборче (в случая Берое) и идва Гонзо и ти казва "Искам те в Левски". Нещо, което ти е било детска мечта. Няма ли да приемеш ? Пускат те в заключителната част на мача и правиш фатална грешка. И да те подхванат 20 хил. души с "Вън, педерест и прочие". Нали се сещаш, че при тая ситуация си приключил за Левски. С Н.Михайлов не се ли получи същото, а сега се чудим кой да сложим на вратата. С Виктор Генев - същата работа - една грешка в мача с ц(*ка и пак приключи за Левски. Тъй че това скандиране "Иво, Иво" за ман показва поне едно - израстване на публиката, така се подкрепя в труден момент. Щото сега е най-лесно да кажем - той ни провали и толкоз :wink:

П.П. А сега разбрах смисъла на зарята - лумкането от нея да припомни на сръбе на връбе 1999г. :bigok

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
О извинете...той е жива легенда на Левски,направил е толкова много за отбора...има право на такива грешки.На всеки се случва :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Radio Werewolf написа:
Плодвивския Джанини да не нареди отбора в Гент за 0-0, че тогава ще има Спортинг 2

Не го ли подценяваш малко, сигурен съм че е наясно две неща - ние за равен не можем да играем и само победата ни устройва. Равния запазва математически, но не много реални шансове за класиране. Коментирано е вече.
ГейБанда14 написа:
Като пораснеш малко ще ме разбереш...

Явно само ти си порасналия :lol:
ЕДИТ:
ГейБанда14 написа:
О извинете...той е жива легенда на Левски,направил е толкова много за отбора...има право на такива грешки.На всеки се случва :ohmygod

Сбъркал си отбора май :losers

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24060
Аз си мисля, че Иво Иванов приключи с кариерата си в Левски. Не вярвам да успее да се вдигне, оттук нататък всяка негова грешка ще се гледа с особено внимание.

Иначе мненията са основно в негова подкрепа, защото изтрих всички които му пожелават смърт, псуват го и т.н. :wink: А имаше доста такива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Изображение

... останалото - следващия път :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Аре трии ме и мене че на някой хора явно деня им е прекрасен и само го развалям...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30647
Местоположение: гр. Голямото село
Иво Иванов след мача много го псувах, ама като преспах и попремислих смятам, че не е толкова фатална грешката му. Има още мачове в групата, имаме шансове. На всеки се случва да сбърка. Според мен сега Иво има повече нужда от подкрепа, отколкото от обиди.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3711
Това да псуваш играч след негова грешка си е тотална чорбарщина! Иво може да не е перфектният защитник, но точно в този момент се нуждае само и единствено от подкрепа. На всеки се случва да сбърка, а самия факт, че след мача е плакал показва кво му е било.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Едно младо момче, играло досега в "амбициозен" клуб като Берое, за първи сезон в Левски, ЛЕВСКАР, ни е виновно и трябва да му съсипем кариерата ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
ГейБанда14 написа:
Аре трии ме и мене че на някой хора явно деня им е прекрасен и само го развалям...

Прекрасно беше да гледам мотивацията на отбора, подкрепата по трибуните и сега във форума. Ако търсиш играчи, които не правят такива грешки, избери си друг отбор - примерно Р.М. Опс, ама и там има такива :oops:
Първия гол беше вратарски, ама не виждам обвинения. Май атаките към Иво са повече на лична основа - тролей бил, незнам си какво си. Ми идва от Бирой, не знам защо всички очакват превъплъщение на Неста?!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
И като вземем да нахраним Иво Иванов мъжката, ма както си трябва - какво ще стане? Ще преиграем мача ли? Или в следващите мачове ще сме супер отзад, особено пък той, като му се наложи да влезе пак и да играе цял мач (освен него сме с ЕДИН централен защитник, при това и той не е бетон.....и Сержиньо, който вчера се справи отлично впрочем)? То ако ставаше с псуване....

Дали е свършил за Левски - ще видим в най-скоро време. Може пък тоя момент да се окаже доста повратен и точно оттук да тръгне нагоре. Това е въпрос и на манталитет и характер, така че скоро ще разберем. За мен той трябва да бъде пуснат още в следващия мач със Славия да играе - ако го закотвят на пейката е 100% сигурно, че приключва.

Впрочем интересно ми е какви са коментарите за оня балък от Лил, който се насра за нашия първи гол, че в сравнение с неговото това на Иво е къде-къде по-леко....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Снощи не писах, защото не можех да мисля трезво, идваше ми да убия някой. Като се събудих сутринта ме беше обзело едно празно и га дно чувство. Не мога да повярвам още как не победихме... Като се замисля, няма от какво да сме недоволно. Играчите дадоха всичко от себе си, играхме на ниво, владеехме топката, имаше интересни атаки, доста нестандартни отигравания и това ме радва, имаме отбор. Публиката няма какво да я коментирам, най-великите! Снощи не заслужавахме да се стекат така обстоятелствата, но съдбата ни обърна гръб. Рано или късно ще получим реванш за това, то е ясно, НО не трябва да плюем по Иво. Така се е случили просто, не е искал да го направи, то е ясно. Гледаме напред колкото и тежко да ни е. Има още мачове и каквото сабя покаже. А февруари месец, ако играеме на Герена, прасетата ще бъдат обляти много жестоко!

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:28 pm 
Аз тва не мога да го преживея пак...
Никога повече няма да гледам такъв мач по телевизията...Едвам преживях АИК пред телевизора, който беше с мен знае на какво приличах и колко минути не можех да си махна шепите от очите, но трети път не мога :cry: Мачът с Локо Пловдив ме пречупи тотално финансово, никога не съм бил в по-лошо положение, имах и проблеми, за капак ме вдигна паяка, а за капак случайно в един аукцион видях фланелка на Левски от 1998-2000 година от ония с адидас и Мобилтел и нямаше и един шанс как да не си я купя...
От сутринта въртях обиколки на стаята, а по обяд вече толкова ме изби главата, че...си извадих старите тетрадки, вземах един куп вестници и седнах да режа снимки на Левски и да си ги лепя, както правих преди 10 години :ohmygod Отидох в еврофутбола и заложих всичките си останали пари, двуцифрена сума, на Лил. Защото аз никога не познавам! Дори да заложа 2 мача на над 0,5 гола, единият пак няма да го позная. Ако някой иска да му покажа заложната си история, ще се сцепи от смях. Справка може и в темата за залозите. Най-голямата ми печалба за 4-5 години е 30-35лв. Затва и играя само, когато ми трябват пари, а то така се набивам 100 пъти по-яко! Викам си с тях, без тях, същия хуй, поне да погаделичкам съдбата и тя да откликне. Поуспокоих се, че съм си свършил работата, че вече всичко е наред и щом съм сложил няма мърдане, взимаме точка...Ако някой ме беше питал дали искам хикс и мача да не се играе, приемах веднага без да се замислям и хвърлях парите в огнището.
Ама тва съдбата е най-жестокото нещо на света... Не може по такъв начин. Не може. Боля ме сърцето, ама не на думи, ами както наистина боли сърце. А толкова като при гола на Владо, не съм плакал май никога... Затова мразя да гледам мач по телевизията. Не се издържа, бе, не се издържа. Хапиш се, тръшкаш се, а като се случи тва, което се случи след автогола, стоиш сам в безизходица и се чудиш да се обесиш ли, да се хвърлиш ли... Няма като на стадиона, някой зад теб или до теб да те потупа по рамото или да кресне "Левски, Левски", а оттам ти и после целият стадион и след това е лесно...
Не знам до колко години ще доживея да участвам в тоя филм, ама ше го играя докрай!
Левски завинаги! Иво, с теб сме, момче!

П.С: Днес е по-ужасно от снощи...


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Ное 05, 2010 1:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Omraz написа:
Аз си мисля, че Иво Иванов приключи с кариерата си в Левски. Не вярвам да успее да се вдигне, оттук нататък всяка негова грешка ще се гледа с особено внимание.

Иначе мненията са основно в негова подкрепа, защото изтрих всички които му пожелават смърт, псуват го и т.н. :wink: А имаше доста такива.


Аз пък си мисля, че точно това ще е преломният момент за него и при евентуално добро развитие ще се окаже, че тази грешка е била всъщност полезна. Сега ще си проличи от кой тип хора и спортисти е Иво. И от двата типа си имаме идеални примери - мъжкар като Гонзо, който се амбицира от слабите си прояви и критиките върху себе си, или путка като ПВЦ, който психически се смазва все повече и повече с всяка своя грешка. На мен Иво ми е от любимците, щото е изрод, дано е от мъжкарите :)

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
echoes написа:
Изображение

... останалото - следващия път :wink:


Това е снимката от мача :levski

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
:wink: По-скоро беше въпрос на огромен малшанс не толкова на брутално лошо отиграване както примерно беше на Мюлдер в Лил.

Оттук нататък има два пътя - или Иво ще стане много голям, или ще се срине тотално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Много ме радва Иво и се надявам да се вдигне и да покаже още във мача със Славия че заслужава да е в Левски.Иво, с теб сме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
detective написа:
Много ме радва Иво и се надявам да се вдигне и да покаже още във мача със Славия че заслужава да е в Левски.Иво, с теб сме.


Още в неделя може да покаже, че има място в Левски. Предполагам, че Грийн ще се върне халф, защото едва ли ще играем с умрелия в 60тата минута бок Ицо и Балтанов...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Дано.Трябва му един добър мач след тая грешка за да си вдигне самочувстието.А определено нещата за мача със Славия отиват на зле щото май сме без Владо,Дарко и Дембеле :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
е йовов гаранция ще играе, заедно с грийн в центъра. то нема кой друг - кривия, дарко и гаджев са аут.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14869
Днес верно е по-тежко от вчера...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Няма как да не е тежко след като изпуснахме победата по такъв начин, но погледнете го от другата страна.Играхме като равен с равен и на моменти надигравахме един от най-добрите отбори във Франция във последните години.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
На мен пак ви казвам, не ми е тежко.
Заради емоцията от трибуните ли, заради играта ли, защото отбора надскочи себе си ли, защото ве още имаме шанс ли - не знам.
Тежко щеше да ми е ако бяхме излезли примирени, страхливи и бяхме паднали с досадното 0 - 1 в мач, дето не може да се гледа от прозяване.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Всички истински Левскари в Неделя 14ч в Овча Купел!Стягайте се,бием Гент и сме в играта!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
То не е толкова до тежко колкото.. поне на мен ми е леко кофти.Смисъл радвам се адски много за Х-а за играта която показаха момчетата и особено за гола на Гаджев който вкара напук на съдията който не пускаше Дембеле, но все пак има някакво леко неприятно чувство за изпуснатата победа :) Следващия мач бием Гент обаче !!! А сега домакинстваме в ОК и се надяваме на победа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11790
Горе главите,Левски игра много добре!Публиката бяхме на супер ниво,с изключение на няколко чичаци във В сектор,които не спираха да хранят :ohmygod Верно,че е кофти,ама кво да се прави...Тва е положението.Бием в Белгия и си оправяме настроението :levski САМО ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Знам защо ви е кофти - защото преживявате нещата.
Е при нас е така - или си левскар, или не. За да е пълна радостта от победите утре, трябва да ти е тежко при загубите.
По - лесно несъмнено би било да се следва подхода на еничарите - винаги верни само когато бием, а иначе български футбол не ни интересува и се правим на фенове на МУФК или "Лузърпул". Да, по - лесно е.
Но ние сме от "Левски" не защото е лесно, а защото е трудно.
И затова сме големи. Дори когато победата временно ни убегне.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:27 pm 
Не се залъгвайте, че победата в Белгия ни е в кърпа вързана. ЛЕВСКИ този сезон си играе само домакинските мачове на ниво, а пък и още нямаме гол навън :wink: Надявам се най - накрая да видя истински ЛЕВСКИ - нахъсан и атакуващ и в чужбина, както беше вчера на Герена !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10466
Местоположение: София
Вчера показахме ЕВРОПЕЙСКА игра ! В този мач, колкото и банално да звучи, късметът не ни стигна. Нито сме рухнали психически, нито лоша игра, просто един лош късмет в края на мача. Имахме положенията, имахме играта, имаше я подкрепата на стадиона. Аз вярвам в Левски !
САМО ЛЕВСКИ ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
psalm69 написа:
Morning Glory написа:
Omraz написа:
Аз си мисля, че Иво Иванов приключи с кариерата си в Левски. Не вярвам да успее да се вдигне, оттук нататък всяка негова грешка ще се гледа с особено внимание.

Иначе мненията са основно в негова подкрепа, защото изтрих всички които му пожелават смърт, псуват го и т.н. :wink: А имаше доста такива.


Аз пък си мисля, че точно това ще е преломният момент за него и при евентуално добро развитие ще се окаже, че тази грешка е била всъщност полезна. Сега ще си проличи от кой тип хора и спортисти е Иво. И от двата типа си имаме идеални примери - мъжкар като Гонзо, който се амбицира от слабите си прояви и критиките върху себе си, или п..ка като ПВЦ, който психически се смазва все повече и повече с всяка своя грешка. На мен Иво ми е от любимците, щото е изрод, дано е от мъжкарите :)

Съгласен съм с Омраз,според мен ще последва съдбата на Д.Бачков след изпуснатата дузпа срещу Щурм и зимата ще го пратим в Славия например :wink:
Не мога да преценя дали това е добре или зле обаче... :smt017

Няма как да е добре, защото другите играчи ще се гипсират и няма да поемат никакви рискове именно поради възможността да допуснат грешка.
А иначе ако виждаш по-добър централен от България, който можем да привлечем, чувствай се свободен да го посочиш :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Пет Ное 05, 2010 2:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com