forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 4:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
сега като гледам репортажите, май и първия гол е автогол... на Минев...сякаш леко отклонява топката

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Обичааааам го този отбор, ВЪПРЕКИ ВСИИЧКОООО :!: МАЙНАТА ИМ НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ АВТОГОЛОВЕ И ТРЕНЪОРСКИ ГРЕШКИ, ДА ЖИВИЯТ ГОЛОВЕТЕ ОТ 40 МЕТРА И УНИКАЛНАТА ДРАМА ... В СИНЬО - ЕСТЕСТВЕНО :!:

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ, НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ БУДНИ СИНИ ДУШИ :!:


ДА СИ ЕБАТ МАЙКАТА ВСЕКВИ АНАЛИЗИ :ls-cup :ls-cup

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Let There Be Rock написа:
Защото тая димка обгази цяла София... защото се затичаха десетки жилетки, фуражки, дори пожарникарите от близкото управления бяха в готовност, Гражданска защита почна с евакуацията... ебати смеха, скапаха ни настроението почти до края на мача... Ебати и пушека, нали ще се издими след минута-две.... :ohmygod САМО ЛЕВСКИ!

Сега гледах клипчето как бият момчето... иначе "кой ти пречи да си вкараш сам нещо и да си го запалиш", ето ви отговора...

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 2:56 am
Мнения: 118
На химна щях да се разрева като го пяхме наистина ... и Гаджев като вкара също. А след края като тръгнахме всичко ми беше като на филм следващия полвин-един час. Недейте го псува малкото фашистче че захранва Ивака .. и аз бях така доста време след като излязохме. Псувал съм го без да му мисля само защото му видях името на таблото, докато в същото време си блъсках главата по разни места. Много рядко толкова афектиран съм бил Сега като спадна градуса ми е през кура, ако не беше той щеше да е друг то винаги някой ше направи нещо за съжаление не можем да си надскочим още изостаналостта от модерния футбол но според мен и на нашата улица ще изгрее истиснко слънце и то много скоро. Хубаво че го подкрепят момчето, за жалост дава от доста време заявки че не е за този отбор, а пък аз лично мн се зарадвах като най-накрая го зехме лятото и сега ми е още по тъпо.

Въпреки тва този Левски според мен тепърва ще ни радва ... Сега геройски се мъчим срещу Лил без 5 титуляра, след някво време живот и здраве тоя отбор няма да ни е в категорията. Искрено го вярвам това, щото вечери като тая ми пълнят душата.

На Южната трибуна очаквано според посещаемостта стана лудница. СТРАХОТНА ХОРЕОГРАФИЯ, ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ КОИТО БЯХА СЕКТОРА, НЕЗАВИСИМО ОТ КОЯ ФРАКЦИЯ ИЛИ КВАРТАЛ СА, ДАЛИ СА ТУРИСТИ СЕМКАРИ ИЛИ КВИТО И ДА Е ! Дано също продължим да я спазваме традицията със стабилно пиро на всички големи мачове, ДА Е ПРАЗНИК МАМА МУ СТАРА !

САМО ЛЕВСКИ

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
ДЪ ЛЕДЖЕНД ИЗ ЪГЕНСТ МОДЪРН ФУТБОЛ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:31 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
смазан съм, смачкан... но много горд!

к.р за футбола, к.р за живота.. но само Левски!

Яд ме e, че тези минетчии - журналистите ще сринат психиката на Иво заради един малшанс. Смяната беше абсолютно логична, така че не можем да се сърдим нито на Иво, нито на Ясен.

Не ги величайте толкова Гент.
Повеждат от дузпа, изравняват им, Спортинг остават с 10 човек и едва тогава Гент вкарва 2 гола. Ние ще ги обърнем насред Белгия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Всички ни е яд, но на 2-3 за мача:
1. Добър мач за нашите
2. На трибуните за мен лично бяхме под средното ниво, бях в Б към В и около нас почти никой не викаше, само на моменти. Дори на моя реплика "Айде викате бе" ми бе отвърнато "И като викаме какво?" :ohmygod :ohmygod :ohmygod
3. Евалата на сектор А, че подхвана след мача мощно "Иво, Иво"
4. Тренера отново с глупава грешка - може ли последните минути да прави смяна, с която да размести още двама играчи (Грийн мина ДХ, а Огнянов офанзивен). Еба мамана на целия защитен вал. И то при 2:1 за нас. Освен това - прави смяна, при фаул за противника.

САМО ЛЕВСКИ !!!

SZ_FEN написа:
Смяната беше абсолютно логична, така че не можем да се сърдим нито на Иво, нито на Ясен.

Логична да, но не в момент когато се очаква изсипване на топката. И спокойно можеше да го турне да е пред Милиев и Грийн.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:34 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Сержиньо Грийн: Лил ни изравни от несъществуващ фаул
05 ноември 2010 00:09
"Реферът ни открадна 2 точки днес", категоричен е холандецът
Холандският футболист на Левски - Сержиньо Грийн смята, че сръбският рефер Милорад Мажич е главният виновник мачът между сините и песовете да завърши наравно 2-2. Според него, Лил са изравнили от несъществуващ фаул, който съдията им е подарил в края на двубоя.

"Убеден съм, че нямаше фаул за тях при втория им гол. С това решение, реферът ни взе 2 точки днес", категоричен е опорният халф на Левски, който обаче в тази среща игра като централен защитник и се представи на ниво. По този повод той каза: "И преди съм играл, като бранител, така, че това не беше нещо ново за мен".

"Хубаво беше, че се върнахме в мача с втори гол. Съжалявам, че резултатът не е добър, но ако и следващия път играем така, ще вземем повече точки срещу Гент. С подобно представяне даже можем да бием и Спортинг в последната среща. Нашите фенове ни дават силата да натискаме своя съперник през цялото време и от това имаме нужда", каза още атрактивният Грийн.

"Решението Иво Иванов да влезе в последните минути е на треньора и не подлежи на коментар", завърши сънародникът на Дъстли Мулдер.
http://www.donbalon.eu/news103430.html

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:40 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
БижутерО написа:
SZ_FEN написа:
Смяната беше абсолютно логична, така че не можем да се сърдим нито на Иво, нито на Ясен.

Логична да, но не в момент когато се очаква изсипване на топката. И спокойно можеше да го турне да е пред Милиев и Грийн.


Логиката да сложи Сержиньо пред Иво беше, че в халфовата линия трябват играчи, които да задържат и контролират топката.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
SZ_FEN написа:
БижутерО написа:
SZ_FEN написа:
Смяната беше абсолютно логична, така че не можем да се сърдим нито на Иво, нито на Ясен.

Логична да, но не в момент когато се очаква изсипване на топката. И спокойно можеше да го турне да е пред Милиев и Грийн.


Логиката да сложи Сержиньо пред Иво беше, че в халфовата линия трябват играчи, които да задържат и контролират топката.

Лично аз си мислех, че ще смени Жо и ще пусне Иво - спокойно можеше да си останат 3-те халфа Дарко, Огнянов и Гаджев и малко зад двамата дефанзивни да е Иво. Ако не се лъжа точно така направи срещу ц(*ка, но тогава пусна Топчо. Но като ме сложат мене на пейката, тогава :bigok Станалото, станало :levski

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Само забравих да кажа СРБЕ НА ВРБЕ. Не че е изиграл решаваща роля, но просто на моменти имаше неадекванти отсъждания - не пусна 1-2 авантажа, които ставаха чудни контри, не свири няколко груби влизания в Гара, спести и картони. А наглостта беше преди гола за 2:1 как държа Гара около минута, въпреки че го видя че е готов да влезе.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 5:57 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
БижутерО написа:
Само забравих да кажа СРБЕ НА ВРБЕ. Не че е изиграл решаваща роля, но просто на моменти имаше неадекванти отсъждания - не пусна 1-2 авантажа, които ставаха чудни контри, не свири няколко груби влизания в Гара, спести и картони. А наглостта беше преди гола за 2:1 как държа Гара около минута, въпреки че го видя че е готов да влезе.

Ти само виж "фала" при който се стигна до автогола и ми кажи не им ли пожелаваш на сърбите след Косово да загубят и Войводина?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 6:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Ще го погледна, прочетох изказването на Грийн. Отделно сега виждам, че и няколко волейболни отигравания им спести. Аз още при 1:1 му пожелах да се разпаднат на още 200 републики. При 2:1 бях сигурен, че ще даде едно 5 мин продължение. Най-тържествено искам да благодяря на КомандирО, че навремето даде въздушен коридор :bigok Надявам се добре да е чул двете изригвания на Б сектор "србе на врбе"

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 7:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
Още не мога да се съвзема...
Но, съм горд да се нарека левскар! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30727
Местоположение: гр. Голямото село
М/у другото нещата в групата не са толкова зле. Даже още по-добре стана, че Спортинг падна. На тях им трябва една победа и се класират. Бият Лил, ние си взимаме двата мача и айде Батков си маха мустака :lsfc3 Абе ако не сме ние да правим интригата в групата, няма кой :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 6:40 pm
Мнения: 39
Местоположение: София-Костинброд
Оня шибан сърбин колко фала дуЗпа и още какво ли не им спести ... не може целия стадион да го псуваме и тоя да свири пак за тия капути писна ми от боклуци "съседи"...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 29, 2010 6:21 pm
Мнения: 41
Местоположение: My h0uSe ;]
Вижте какво прави Дембеле на 2:35 :bigok http://vbox7.com/play:0b04c091

_________________
ЦЕЛУНИ СИНИЯ К АРМЕЕЦО


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 8:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
Забелязах го, но по дяволите, нямаше как да видя ,че плаче от радост! :ls-cup :lsclapp :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
http://vbox7.com/play:806501f1 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
След тежката вечер, на трезва глава искам да кажа с гордост, че в отбора ни има 11 истински мъже, които вчера си дадоха сърцето за ЛЕВСКИ !
Иво може да се дигне и да стане корено различен футболист, това е повратна точка в неговата кариера, или ще се вдигне с наша или друга помощ и ще стане ключов играч за ЛЕВСКИ или ще падне духом, ще играе още по-зле и ще отиде обратно в Берое и никой няма да го помни с друго освен с автогола.
Аз лично, толкова емоции за час и половина в живота си никога не съм изпитвал, просто не може да се обясни такава еуфория, викове, крясъци и прочие.. при гола на Иво 2 минути лежах на земята и се държах за главата, не можех да го проумея, но ще го надживеем ! Ще подкрепяме отбора винаги, каквото и да става! Може и да сте прави за това, че правим глупави грешки като тази вчера и във Франция, също и срещу Залцбург, но може такава и да ни е орисията.. но също така сме орисани да пълним стадиона както пише в статията на Гонг, орисани сме защото носим ЛЕВСКИ В СЪРЦЕТО !

ПП: Мислех да не пиша за ония мижитурки, които са набили човека, но просто ей така реших да им напомня колко са жалки! Шибани боклуци, оня с черното яке как бие момчето, много са яки 5 човека на 1. Сигурно ще ти е много яко и на теб да ти скачаме на главата, а дебелак нещастен... дееба отрепките способни да помрачат и най-прекрасния момент, хората умират от кеф, на седмото небе са, а тия чупат стойки, гледат лошо и се чудят кой да набият !


САМО ЛЕВСКИ

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 29, 2010 6:21 pm
Мнения: 41
Местоположение: My h0uSe ;]
ПУБЛИКАТА БЕШЕ НЕВЕРОЯТНА, ИГРАТА НА ЛЕВСКИ СЪЩО, НЯМА КАК ДА СЪМ НЕЩАСТЕН ЩОМ ИМАМЕ ТОЛКОВА СИЛЕН ОТБОР И ТОЛКОВА МОЩНИ УЛТРАСИ :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
ЦЕЛУНИ СИНИЯ К АРМЕЕЦО


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Факт е че този мач можеше да го вземем, а можеше и да го загубим. Можеше съдията да даде дyзпа, да не изпускаме толкова много, да не допускаме нелепите голове... А можеше и онези да не нацелват гредата, милиев да не изчисти от голлинията и прочие и да го загубим с резултат...

равният е закономерен резултат, но просто дойде твърде болезнено, след като минахме през радостта от втория гол.

Не сме слаби. Можем да бием Гент ако играем със самочувствие, можем да бием спортинг тук, ако те дойдат с резервите.


Виновни има, но те са едни от нас. И колкото и да ги псуват някои откачалници тук, те са тези, заради които стигнахме толкова далеч. Те работят във и за Левски, те, както видяхме днес, дават всичко за Левски, те са Левски.


Левски изигра голям мач. За пореден път изигра голям мач на Герена. Пореден европейски празник този сезон. Този път просто не свърши с хепи end. Но това не дава основания никому да критикува каквото и да е. Боли ни всички, но Левски е още в играта... и това което ни остана е да дочакаме още един голям празник на герена през декември. Да стискаме палци на нашите в белгия и после дай боже да напълним стадиона, със шансове за класиране...

Това ни остана, критиките са излишни. Да се надяваме и да подкрепяме любимия отбор.

Ти си Гордостта! :levski

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2387
Местоположение: Sofia
Не заслужахме да свърши така мачаа,не заслужахме така и да свърши този във Франция.Можеше сега да сме взели 4 точки от Лил,ами какво стана,защо нямаме късмеъ :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:31 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Тая сутрин е дори по - тежко от снощи. Не е реално просто.

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
големи на трибуните големи на терена браво
без коментар


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 9:52 am 
Ако всеки мач играем така както снощи резултата не ме интересува . Та ако ще и 10 автогола да си направим ...... просто играхме футболът за който мечтаем . БРАВО ... ОГРОМНИ СМЕ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:31 pm
Мнения: 556
Местоположение: София
ivayllo написа:
Ако всеки мач играем така както снощи резултата не ме интересува . Та ако ще и 10 автогола да си направим ...... просто играхме футболът за който мечтаем . БРАВО ... ОГРОМНИ СМЕ !


+1 :lsclapp :lsclapp :lsclapp

_________________
Не може нации, които се напиват с бира да дават акъл на нация, която изтрезнява с бира.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
За пръв път ми се случва да налускам стадиона с толкова смесени чувства. Някак си нито ме беше яд, нито бях напълно щастлив. Но...
Ние искахме от тях да играят не за точки, а за "Левски". И те го направиха. Да, проспуснаха победата; да, нямаше такъв малшанс. Но играха като отбор, с цялата си воля и направиха мач който ще се помни.
Да не ги урочасам но вече почва да личи някакво сработване по линиите, започват да приличат на грамотен отбор. Има страшно много работа, още хора трябва да се вземат. Но нещата почват да стават.
Видя се че на наш терен, пред нашата публика ако отборът е подреден и влезе с правилната настройка в мача никой противник не е толкова страшен. Шансовете остават! Можем да треснем "Гент" там и ако е рекъл Господ, ще ги треснем а нагънем ли така 'Спортинг" тука и на тех нема да им се верва!
Пеем кур за сръбската наркоманска отрепка, три минути ни остави с 10 човека като не пусна Гарата (голям бе, голям, ама великан!) в игра и точно тогава Владо им го навря (ах, как насрано и жалко гледаше съдийската подлога след това) и поколон доземи за тия, дето не спряха да пеят.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
+2...

Снощи бях смазан... днес също... Имах една клиентка, която от нищото изгради доста приличен бизнес, а после страничните фактори успяха да я смажат. Тогава тя казваше: "Ех, колко е гадно, когато човек тръгне от нищото и от мизерията, бори се, надигне глава, потръгне... съдбата прави всичко възможно да го върне обратно там"...

При нас същото, бориме се, опитваме се, накрая...

ЛЕВСКИ ОТ ЛЮЛКА ДО ГРОБ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
http://vbox7.com/play:a9d469d9 Настръхвах, и ПРОДЪЛЖАВАМ да настръхвам! :levski
Погледнете само хората - как се прегръщат, как се поздравяват, какво невероятно чувство им доставят тези момчета на терена! ГОЛЕМИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
В крайна сметка, за такива мигове живеем - като експлозиите след головете на Гарра и Владо, гледката на пълните трибуни, пеещи "Мила родино" и "Само "Левски", обичаме те"; грохота на 25 000 по време на мача и мъчително - сладкото чакане да минат часове и минути, преди да тръгнем към стадиона...
ТОВА има значение. И когато го има, идват и резултатите - а не обратното. Защото който може да се надява на един миг, той може да се надява на цялата вечност.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com