forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 9:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1071 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
http://www.donbalon.eu/news99989.html

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
А не е ли нелепо да критикуваме Ясен защо пуснал тоя а не оня на даден пост, при положение, че човека най-добре си знае на кого, кога и за какво може да разчита. Към Ясен и Гонзо някакви критики може да има, ако до зимната подготовка не се направи необходимото да се запълнят дупките и в селекционен, и в спортно-технически план. И след това - ако Левски все още допуска същите грешки по няколко пъти във всеки мач. А това, че може да ги допусне веднъж на 5 мача - нормално и приемливо е. С доста действия на Ясен и Гонзо не съм съгласен, например с възнаграждаването на играчите след някой силен мач със среднощни гуляи. И някои други нещица. Но за критики е раничко. За мен Ясен, ако успее да се пребори с европейския комплекс на Левски при гостуванията, ще бъде един от най-силните треньори, водили отбора. Запоследно такъв Левски гледах при Мъри, но само в купата на УЕФА, не и в голямата лига.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
SZ_FEN написа:
http://www.donbalon.eu/news99989.html

Това ми звучи като от 10 кладенеца вода. Наистина, несериозно е...левски може да е инкасирал 2 гола заради изискванията на Ясен, но заради некадърността на вратарите са 22 последната година.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
hidden767 написа:
А не е ли нелепо да критикуваме Ясен защо пуснал тоя а не оня на даден пост, при положение, че човека най-добре си знае на кого, кога и за какво може да разчита. Към Ясен и Гонзо някакви критики може да има, ако до зимната подготовка не се направи необходимото да се запълнят дупките и в селекционен, и в спортно-технически план. И след това - ако Левски все още допуска същите грешки по няколко пъти във всеки мач. А това, че може да ги допусне веднъж на 5 мача - нормално и приемливо е. С доста действия на Ясен и Гонзо не съм съгласен, например с възнаграждаването на играчите след някой силен мач със среднощни гуляи. И някои други нещица. Но за критики е раничко. За мен Ясен, ако успее да се пребори с европейския комплекс на Левски при гостуванията, ще бъде един от най-силните треньори, водили отбора. Запоследно такъв Левски гледах при Мъри, но само в купата на УЕФА, не и в голямата лига.


ОК, ще начеша твоята краста и тази на Echoes. Няма да говорим за състава. Нека поговорим за всичко останало.

- Отборът пада с 2:0 на полувремето, никаква реакция от треньорското ръководсто.
- Първа смяна при 3:0 и тя в зона в която нямаме проблеми (Слори за Младенов).
- Отбора не предприема нищо смислено за да противостои на Спортинг и под това имам предвид следното: ако на Спортинг му трябваше на всяка цена победа в този с двуцифрен резултат нямаше да има никакви проблеми да я постигне.
- Ама дошли били немотивирани защото отписали мача. Първо, чие задължение е да ги мотивира? Второ, от състава който беше пуснал Ясен не си личеше да пази основни футболисти защото е отписал мача.

Както и да е. Тази тема можем да я коментираме до утре. Единственото нещо което Ясен трябва да направи за да покаже, че хора като мен не са прави е да си направи изводите от този мач и повече да не повтаря грешките си.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Чет Окт 07, 2010 11:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Давайте фейсбуци на щерките :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не може всички отбори да имат гениални треньори като Гьоре :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Казвал съм го много пъти, ще го кажа пак. Проблемът на Левски е психиката. Не е липсата на мотивация. А липсата на вяра. Липсата на характер за такива мачове. Историческата обремененост, че може да бъдем разгромени, както се е случвало много пъти преди. Тука треньорът няма никаква роля, той сам не може да промени нищо. Ти гледаш от страни и не виждаш промяна второто полувреме и решаваш, че треньорът не е предприел нищо. Това не значи, че Ясен не е дал точни указания какво и как да се прави. Но тези указания се размиват щом футболистите стъпят на терена. Само който е изпадал в такава ситуация може да го разбере. Аз съм изпадал и знам, как в такива моменти става все по-зле и по-зле и почвашд а допускаш грешки, които никога преди не си правил. Само който му се е случвало знае колко е демотивиращо да се мъчиш да правиш всичко както трябва а накрая нищо да не се получава, защото един човек постоянно се дъни. Треньорът няма вина. Това е мислене, идеология на целия клуб. Питат Баждеков на летището преди гостуването на 2 пъти по-слаб отбор от нас - Калмар, с какви надежди заминава и той казва: с надеждата да постигнем резултат, който ни оставя шансове за реванша. Моля? МОЛЯ? "Левски играе само за победа" ; "Отиваме да бием с разлика "; "Отиваме да решим нещата още в първия мач"- това са правилните отговори. Целият този европейски страх е просмукал и утаил и в дренажите под тревата на Герена и вони на кисело! Левски има достатъчно силен отбор, за да отиде в Лисабон и да падне само с един гол, със силна игра и с 2-3 положения и опасни удари. Дори и аз да съм треньор. Левски започна добре мача и можеше и да постигне това, ако не бе пропускът на Гара и идиотските грешки на вратаря. Но Левски трябва да стане отбор, който може да се вдигне дори и след такива грешки. А за това трябва да се промени мисленето в целия клуб. ЦЕЛИЯ!

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Седем:Едно написа:
Не може всички отбори да имат гениални треньори като Гьоре :bigok



Koйто днес имаше култови изказвания в Гонг:
-много съм доволен от феновете, вижда се, че са верни и, че са най-големите на Балканите
-и какво като изоставаме 10 точки? Ще ги наваксаме без проблем!
-надиграхме Порто, така както надиграхме Бешикташ и Славия.
-Порто не са по-голям отбор от Славия! :ohmygod2
-ако остана в лит(*кс-етрополе 3 години ще ги вкарам в ШЛ
-не мога да повярвам, че лит(*кс-етрополе за 20 години не е играл в Лигата на шампионите
-ЦСКА е най-велик отбор на Балканите. Не, че се свалям нещо, но е така. :slap
-такава уникална подкрепа, която дават феновете на лит(*кс-етрополе, никой отбор в Европа не я получава
-на мача с Порто велика хореография. Не я разбрах точно, но беше велика. :bigok :ohmygod2
......


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
hidden767 написа:
Казвал съм го много пъти, ще го кажа пак. Проблемът на Левски е психиката. Не е липсата на мотивация. А липсата на вяра. Липсата на характер за такива мачове. Историческата обремененост, че може да бъдем разгромени, както се е случвало много пъти преди. Тука треньорът няма никаква роля, той сам не може да промени нищо. Ти гледаш от страни и не виждаш промяна второто полувреме и решаваш, че треньорът не е предприел нищо. Това не значи, че Ясен не е дал точни указания какво и как да се прави. Но тези указания се размиват щом футболистите стъпят на терена. Само който е изпадал в такава ситуация може да го разбере. Аз съм изпадал и знам, как в такива моменти става все по-зле и по-зле и почвашд а допускаш грешки, които никога преди не си правил. Само който му се е случвало знае колко е демотивиращо да се мъчиш да правиш всичко както трябва а накрая нищо да не се получава, защото един човек постоянно се дъни. Треньорът няма вина. Това е мислене, идеология на целия клуб. Питат Баждеков на летището преди гостуването на 2 пъти по-слаб отбор от нас - Калмар, с какви надежди заминава и той казва: с надеждата да постигнем резултат, който ни оставя шансове за реванша. Моля? МОЛЯ? "Левски играе само за победа" ; "Отиваме да бием с разлика "; "Отиваме да решим нещата още в първия мач"- това са правилните отговори. Целият този европейски страх е просмукал и утаил и в дренажите под тревата на Герена и вони на кисело! Левски има достатъчно силен отбор, за да отиде в Лисабон и да падне само с един гол, със силна игра и с 2-3 положения и опасни удари. Дори и аз да съм треньор. Левски започна добре мача и можеше и да постигне това, ако не бе пропускът на Гара и идиотските грешки на вратаря. Но Левски трябва да стане отбор, който може да се вдигне дори и след такива грешки. А за това трябва да се промени мисленето в целия клуб. ЦЕЛИЯ!


Според теб чие задължение е проблеми с психиката, манталитета, настройката и т.н. да бъдат разрешени?

Коментара на Руслан Михайлов наистина е от девет кладенеца вода, макар че аз сериозно си задавам въпроса дали вратар като Гошо Петков би трябвало да се нуждае от треньор на вратарите?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 11:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
SZ_FEN написа:

Според теб чие задължение е проблеми с психиката, манталитета, настройката и т.н. да бъдат разрешени?

Коментара на Руслан Михайлов наистина е от девет кладенеца вода, макар че аз сериозно си задавам въпроса дали вратар като Гошо Петков би трябвало да се нуждае от треньор на вратарите?

В предишното си мнение дали не съм казал поне на 3 места чие задължение е?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 5:08 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
hidden767 написа:
SZ_FEN написа:

Според теб чие задължение е проблеми с психиката, манталитета, настройката и т.н. да бъдат разрешени?

Коментара на Руслан Михайлов наистина е от девет кладенеца вода, макар че аз сериозно си задавам въпроса дали вратар като Гошо Петков би трябвало да се нуждае от треньор на вратарите?

В предишното си мнение дали не съм казал поне на 3 места чие задължение е?

Честно казано, не можах да схвана, но това няма значение в момента.

Треньора няма вина ако играчите "изпаднат в дупка" по време на мача. Негово задължение е обаче да ги извади от нея. Ако опита всичко което може, тогава няма какво повече да се иска от него. Ясен не остави впечатление на човек, който опитва адекватно да извади играчите си от въпросната дупка.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Echoes, супер новина. Най-после може да се отървем от Бензукан :D.

Батков продава Шаки в Интер за 500 000 евро
07.10.2010 12:31
Бензукан може да заиграе от зимата в първенството на Азербайджан

Собственикът на Левски Тодор Батков обмисля да продаде в чужбина защитника Шакиб Бензукан.

Това най-вероятно ще стане по време на зимната кауза, като интерес към мароканеца има от страна на Интер (Баку), като азерите дори били готови да броят 500 000 евро за играча.

Към момента преговори между Левски и Интер (Баку) не са водени. Ежедневникът твърди още, че интерес към Бензукан има и от страна на френски клуб, чието име обаче остава в тайна.

Защитникът бил забелязан от скаут на въпросния отбор по време на мач на родината си Мароко. Както е известно Бензукан премина в Левски през лятото на 2007 година срещу малко повече от 300 000 евро.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
ма мен бензукан ме кефи, а тази новина не. просто ме дразни как ти си решил, че той е решението и че цял отбор треньори и ръководители не са го забелязали това, та се чудят какво друго да измислят, а то им е пред очите, толкова елементарно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
echoes написа:
ма мен бензукан ме кефи, а тази новина не. просто ме дразни как ти си решил, че той е решението и че цял отбор треньори и ръководители не са го забелязали това, та се чудят какво друго да измислят, а то им е пред очите, толкова елементарно :)

Да кажеш такова нещо означава, да загатваш, че всяко едно действие на треньорскoто ни ръководство е подчинено на здрава логика и мисъл. И аз и ти знаем много добре, че това не е така (меко казано).
Има толкова много други неща дето бяха очевадни и за които нито Ратко, нито Гонзо, нито Сухия се сетиха миналата година.
Не ти ли прави впечатление и нещо друго, че все противника ни е разузнал по-добре от колкото ние него?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
И след като продадат Бензукан, кой ще е резерва на Милиев и Иво Иванов... Асен на 17 години ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Калин Щърков :smt031

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Mr. Smith написа:
Калин Щърков :smt031

Не само, че не трябва да продаваме Бензукан, но ни трябва поне още един защитник.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
за 500 хиляди еврА трябва да бъде опакован и закаран на място

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Даже за тия при може и да го наебем :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
излагате се...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.

Мда, щото срещу Сливен имаше играч който заслужава да не бъде тотално отебан?
Левски губи Христо Йовов за Пирин, Лил и Литекс
Ся някой пак ще се изхвърли как Ицо не ни трябвал :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 5:38 am
Мнения: 76
Местоположение: на майната си
Вземаме максимум още 1 точка от лил на свой терен и тва е - освен ако спортинг не излязат като гости с юнощите младша. Навън падаме от лил и гент безпрекословно. От гент щяхме да паднем още тука, ако публиката не вдигаше Левски след всеки отбелязан гол на белгийците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Adepta написа:
Kryten написа:
Бензукан смятам след Сливен да бъде тотално отебан, поне за мен е никой. Да си пафка там и да седи резерва.

Мда, щото срещу Сливен имаше играч който заслужава да не бъде тотално отебан?
Левски губи Христо Йовов за Пирин, Лил и Литекс
Ся някой пак ще се изхвърли как Ицо не ни трябвал :roll:

Добре де, може ли да си професионален играч, защитник и вместо да оставиш или вратаря да хване топката или да оставиш нахлуващия Мюлдер да прати попката в Бургас, ти да направиш некадърен шпагат с който да дадеш голов пас на съперника :ohmygod
А Ицо Йовов би бил загуба само за Литекс щото видяхме, че не е във форма, в Лисабон не беше на терена изобщо. Не че някой друг е бил там, но нали беше обявен за извънземен, логично е да очакваме да поведе той отбора. А ако ще е така контузен през един мач, по-добре да окачи бОтонките

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Кратун, с това последното еретично послание влизаш в конфликт с всички от сектата на Йовов :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Е кво съм казАл толкова, напоследък само е контузен, ако ще играе, да играе, иначе къв е смисъла да го чакаме като месия да изиграе 60 минути на месец. Много беше тъпо дето махнаха Бардон, ма те си знаят :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Mr. Smith написа:
Кратун, с това последното еретично послание влизаш в конфликт с всички от сектата на Йовов :loser2



Т.е. Шеки ще го подбере ,че той е наш стълБ и водач :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2010 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Е кво съм казАл толкова, напоследък само е контузен, ако ще играе, да играе, иначе къв е смисъла да го чакаме като месия да изиграе 60 минути на месец.

Ми ще е контузен, след като го пускаха контузен да играе. Ама го пускаха щото се видя Дарко колко го бива за "диригент" :roll:
Пък и тренера каза - с него музиката е друга :smt035
А за Боздуган не си прав - грешката за гола беше основно на Мулдер. Не че е някакъв особено добър защитник, за разлика от Рабех примерно, ама Иво е по-зле от него в момента.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30728
Местоположение: гр. Голямото село
Напомням, че в Лисбоа Левски имаше три положения за гол, две от които бяха създадени от Ицо Йовов :smt035 Даже и гол вкара, за жалост в грешната врата :smt035

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 5:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Не виждам ползата от това да разузнаваме Лил срещу Лион. Нито ние сме Лион, нито Лил ще играе срещу нас както срещу Лион.
http://www.gol.bg/levski/2010-10-15/plo ... lion.88936

Едно време Мъри "разузна" Барселона на финала за суперкупата срещу Севиля и дори сподели, че бил открил слабите и страни. Всички знаем какво се случи.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Но ще видиш, че те ще ни разузнаят много добре и точно, както и Спортинг го направиха, ще играят колкото е необходимо.Просто големите отбори са така, за мен беше изненада, че Спортиг играха с толкова много високи центрирания, защото не е това стила им на игра, но видяха слабите ни страни при високите центрирания и се възползваха, както и от далечните удари.
Дано и ние се поучим в това направление, и наистина намерим слабите им страни.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1071 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com