forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 3:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1767
Местоположение: Berlin
Казаха ви го, от този отбор да се очаква нещо след Нова Година! :smt027 Аз съм оптимист, яд ме е, ама стискам зъби, и съм зад Ясен Петров! Искат се дублиращи играчи на повечето ни постове, дано онЯ мустак развърже кесията, щото иначе ще гледаме много такива мачове. Трябва да се гледа позитивно, много бързо забравихте миналата година, и как много от вас НЕ искаха Левски в ЛЕ :ohmygod , че даже и искаха загуби, с оглед Батков да си тръгне... Сега, след няколко месеца, очаквате чудеса - еми няма как да стане... Просто много бързо се качихме в облаците, а не трябваше... Само Левски! :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Някой ще обясни ли кой, и поради каква причина роди градската легенда, че видиш ли сме играли без стотици хиляди от титулярните играчи? Че то от началото на сезона единствените играчи на Левски са Гара, Жоазиньо, Сержиньо Грийн, и когато му тръгне играта Дъстли Мюлдер. От тези четиримата, които реално правят разликата между Левски и Сливен например нямаше отсъстващи, така че кой толкова е отсъствал, че едва ли не неговото отсъствие да е наклонило везните в полза на Локо? Е, понякога и Тасевски играе силно, но той така или иначе е наказан и се знаеше, че няма да играе, така че кой е толкова липсващият в Левски точно пък за този мач? :smt017

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
От отбора ни в момента на база изминалият мач и натрупани впечатления до момента бих заключил:

На зима със сигирност трябва да отпаднат от титулярният състав:

Дъстли - понеже е един безумен спринтьор, и абсолютно неадекватен защитник. Странно кой му позволява да взема участие в офанзивната част на играта, но многобройните му достигания и удари към противниковата игра доказват или че страда от тежка форма на разногледство или просто е натурално бездарен.

Иво Иванов - опитва се, мъчи се момчето ни толкова се може. Не е на нивото да носи фланелката с буквата Л на нея.

М. Огнянов - единственото му положително качество е, че е толкова природно прост, че дори и да падаме с 10:0 мозъкът му не може да асимилира всеобщото примирение и отчаяние и в забуленият си лишен от разум мозък напъва, напъва .... и понякога вземе, че вкара. Като футболни качества - посредствен.

Твърди титуляри трябва да останат:

Дани Младенов - има големи заложби, но редува силни и слаби мачове. Все пак е Българин, и има нещото наречено голям футболен потенциал в него. Бърз, техничен. Трябва да се налага.

Акалски - за момента е единственият логичен вариант. Днес показа добри отигравания и че може да се разчита да спасява отбора от погроми. За Божката и Гошо по-добре да не казвам нищо, че само лошо ще е.

И само още нещо. От доста време слушам за отборът след нова година. Недейте се надъхва така за да не си търсите някъде другаде пак оправдания след нова година. Отлагането на надеждата е купуване на време, нищо повече.


Последна промяна Bobolin на Съб Окт 30, 2010 9:11 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
споко...този мач чистихме "витамини"...в четвъртък мачкаме :loser2

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
За Дъстли не съм съгласен - имайте предвид, че днес игра на непривичен пост... Защото нямаме нормална резерва на Минев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Bobolin написа:
....Дани Младенов - има големи заложби, но редува силни и слаби мачове. Все пак е Българин, и има нещото наречено голям футболен потенциал в него. Бърз, техничен. Трябва да се налага.....

:ohmygod Кажи ми в кой мач видя техниката на Дани Младенов :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София,България
Der Stürmer написа:
Единственият шанс сега е да победим Лил. Ако и в четвъртък паднем - оставки :!:

:ohmygod нали градим отбор, кви оставки? И кой ще дойде? А ти впрочем, какво очакваш четвъртък? Бахти хората има...
Цитат:
Не знам докъде го докарахме но да ни надвика отбор на Герена е срамно.Цял мач не спряха за разлика от нас...

Ти явно не си бил на пролетния мач с тях :smt003 А и не съм съгласен, не бяха нещо особено днес буферите, а и само аз ли си мисля, че не бяхме чак толкова зле :smt017

Нашите днес трагични, много напомнят на миналия сезон, същата мъка с малоумните центрирания :ohmygod Не знам кво му стана на тоя отбор последните 4-5 мача. Както и да е, мощна подкрепа в четвъртък, макар че нищо хубаво не ни чака. :levski


Последна промяна vassilev1914 на Съб Окт 30, 2010 9:11 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
bor_don написа:
За играта няма какво да се говори, ама публиката за нищо не става. Пълно е с неадекватници в тоя сектор.

Не е реално просто :ohmygod Цел мач мънкане под носа.. :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Боли, когато цял живот си бил на върха и те свалят по такъв категоричен начин. Да, до преди няколко години удържахме все някак и ги навдиквахме. Но не може да се срещнем след като те катерят върха, а ние вече сме слезнали в подножието. Пловдив е 10 пъти по-футболен град от София и това си пролича най-ясно днес. Дори и да се опитвахме да ги надвикаме техните песни бяха по-мощни, защото са подплатени с любов към отбора, а не наркомански изгъзици на комплексирани "граждани". Очаквайте скоро да ни застигнат и Берое :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Как да играем добре, като: нямаме стабилен вратар, нямаме защита, нямаме типичен плеймейкър (Дарко въобще не го броя, щото за 3 години има 10 асистемции), немамЕ и публика. Една Гар(г)а пролет не прави.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Не са ни виновни наркоманските изгъзици, след като 90% от сектора избухва повече на песни за селяни, хитлер и вратарчета, а за ЛЕВСКИ всеки се оглежда :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:17 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 10:34 pm
Мнения: 178
Дарко като го няма да подава на Гарра и се почват загубите... не казвам,че на него се крепи целият отбор но голяма част от головете на Гарра са след пас на Дарко.Този мач бяхме слаби както и на футбол така и на публика (въпреки,че бях там и си разцепих гърлото за разлика от някой други...).В четвъртак ще видиме какво е положението.Тогава ще играят всички.Ако тогава вземеме точка/и продължаваме мощно ако паднеме вече не ни виждам...не че е някакъв критерий този един мач но е ДОСТА важен!!!
На 4-ти на Герена трябва да сме поне 25 000 от 29 200 пуснати билета !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
И като кажат за този прослувут цикъл "четвъртък - неделя" ми идва да съм пред тях и да им изкрещя: "Ами като толкова ви натоварва що ревете като недолюбени девойки за тея евро турнири и напъвате да се класирате бе. Путкинска история - как не ви е срам да го споменавате като оправдание! Играйте си само в БГ и ще игратете само веднъж седмично. Ебаси наглостта!!!!!!!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма как винаги да бием. Изиграхме много слаб мач и толкова. Всички ни боли, но съм сигурен, че ще сме шампиони.

САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Решението за сектор Б е да се назначи за шеф на охраната Цимбика :bigok

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
acrimonious написа:
Няма как винаги да бием. Изиграхме много слаб мач и толкова. Всички ни боли, но съм сигурен, че ще сме шампиони.

САМО ЛЕВСКИ! :levski


Ти взе ли си билети за четвъртък, чийек :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
айде пак се почва с оставките :smt042 Левски е идея,левски е начин на живот,дреме ми на кура,че са ни били доко пловдив следващия път повече и така :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Мен не ме притесняват загубите, а това, че постепенно се върнахме към сухия футбол от миналия сезон. Иначе загубите са нещо най-нормално в спорта. Другата гадост е, че Гришата Гнома ще купува като звяр докрая и трудно ще ги стигнем с честна игра. Очаквам утре с лекота да бият с 3:0.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Странно защо някои футболисти си позволяват да говирят за умора? Ами ако ги купят в някое смислено първенство, какво тогава ще правят - ще избягат ли :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8735
VANDAL написа:
Пловдив е 10 пъти по-футболен град от София


Що говориш глупости? Любовта им към пловдивските отбори се базира на омразата към столичните, че винаги са по-добри и по-обичани.

Иначе онова рижаво момиче днес го видях отблизо, и се оказа, че не е това, което очаквах :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49851
Местоположение: ШОПландия
Представям си ги двамата флегамтици срещу Лил след като днес абсолютно всеки играч на Локо ги надбяга. Нищо не игра и Локото, но просто всяко тръгване през центъра или извеждане им беше бонус :ohmygod2
Все пак, това не трябва да спира хората да напълнят стадиона в четвъртък. За Ясен нищо няма да казвам. Има още няколко мача да опровергае критиците и да промени тактиката или поне да се приспособява към играта на другите отбори, а не всеки мач къси центрирания по крилата. Това вече го научиха всички, че го правим...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
jurnalist0 написа:
VANDAL написа:
Пловдив е 10 пъти по-футболен град от София


Що говориш глупости? Любовта им към пловдивските отбори се базира на омразата към столичните, че винаги са по-добри и по-обичани.

Иначе онова рижаво момиче днес го видях отблизо, и се оказа, че не е това, което очаквах :loser2


Да и заради това ходят повече на дербито си. Точно ги сплотява омразата към столичните отбори :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
vassilev1914 написа:
Der Stürmer написа:
Единственият шанс сега е да победим Лил. Ако и в четвъртък паднем - оставки :!:

:ohmygod нали градим отбор, кви оставки? И кой ще дойде? А ти впрочем, какво очакваш четвъртък? Бахти хората има...


Явно ти наричаш ГРАДЕНЕ когато един отбор е стигнал дадено ниво и после почне да става по-зле с всеки следващ мач :smt017 Не, от мача в Лисабон в Левски започна игрова ДЕГРАДАЦИЯ :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Adepta написа:
Бок Ицо казва интересни неща в гонг.бг

Колко е велик ли :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:26 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Днес, ако не се лъжа от нашия сектор ехтеше "Умрете селяни", а от отсрещния отговаряха "Локомотив не ще умре".... нещо си се объркал за омразата ми се струва. Не слушай клиширани приказки - помисли с главата си!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
А в четвъртък очаквам ПОБЕДА, не знам какъв човек съм и дали съм от "ебахти хората", както остроумно се изрази :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ив Янсенс Петров ще го видим след зимната подготовка какво може. Ако и тогава продължат лебедарските изяви в защита, лично аз ще се замисля дали е точния човек за Левски...но до НГ нема смисъл от опяване и истерии, така или иначе няма какво да се направи

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Гарата евала и шапка свалям за всичко до момента но Гонзо в интервюто ясно го каза - много си е повярвал. Едва ли отбора не може без него. Той последните мачове е абсолютна пълна дупка. И не е виновен Дарко, че го няма да му дава пасове. Явно смята, че му е минал периода на доказванена Гарата. Затова трябва 1-2 мача на пейката за да има време за мисли, да си спомни времената в долните дивизии на гръцкото първенство и шанса който има да го види светът и да прогресира с идването му в Левски. И да помисли момчето, ако смята, че е незаменимата звезда на Левски, Гонзо е мъжкар и смятам, че ще реагира декватно. Лошото е, че чужди таланти идващи в БГ бързо усещат моментната си по-добра форма от родните ни футболисти, блясват в началото и после усещат мекото, любенето на млади девйки и среднощните запои из софийски заведения. Гарата ми прилича на интелигентен човек, не мисля, че ще рискува да усети лично какво им е било на Рабех и Бензукан и къде са сега - как едния прави кебапчета из анадола а другия въобще не знае какво прави.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Adepta написа:
Бок Ицо казва интересни неща в гонг.бг

Колко е велик ли :lol:

Направо си каза, че първо Кривия е направил фаул (което мнозинството тука отричат), и второ - било е абсолютна глупост.
Един от малкото реалисти, които не се оправдават с умора, време, съдията, цената на киселото мляко и тн.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 9:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 5:38 am
Мнения: 76
Местоположение: на майната си
Едни доста смущаващи приказки на Йовов: "Първото играхме със страх и до това води, когато един отбор е добре организиран и има добри изпълнители.
За предстоящия мач с Лил, Бижутера коментира: „Това е последен шанс за нас, ако искаме да оставим някаква диря в Европа. Надявам се да играем по-добре и да победим.
Трябва себераздаване. Няма да открия топлата вода с качествата на нашия отбор и техния. Но ще разчитаме на българския дух и колективизъм”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com