forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 4:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 410 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49959
Местоположение: ШОПландия
SZ_FEN написа:
Славия играе много грамотен футбол.

Дори Огнянов повече се забелязва на терена от Иса.

А Иса пък се забелязва повече в защита при корнерите, отколкото двамата флегматици :ohmygod2 То не е само при тях де, и Дъстли е супер неадекватен днес :smt102

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
LsFc88 написа:
Тегаво мачле. Слабо първо полувреме, и доста случаен гол за нас.. защитата при втория гол без коментар.. дано се стегнат второто.. :?

И да се стегнат и да не се стегнат това е положението. Други защитници нямаме благодарение на мъдрата селекция (сали пък не можеше да не продаваме Мартин Димов на Монтана лятото, а само да им го преотстъпим?).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
бием 2-4 ! :levski кур за чаршафите !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2010 10:00 pm
Мнения: 43
mnogo zle :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Нямаме средна линия, тия ни атакуват с по 5-6 човека, а нашите максимум четирима :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Mr. Smith написа:
Имам чувството, че ще имаме нов треньор и спортно-технически директор от зимата :wink: А тоя Шейтанов е на кафево :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

И аз мисля, че това ти чувство не е базирано на нищо.

Как ви се струва Кривия спортен директор, а Илиан Илиев старши :)). Може да не ви кефи този вариант, а може да ви кефи, но това се задава ако Батьо разкара цялото сегашно ръководство.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Е щом и на Слабия,дето са по-зле от нас при статични не можахме да вкараме от корнер не знам вече.На няколко пъти нашите вместо да вкарат като бяха оставени непокрити връщаха топката назад(без да искат естествено :ohmygod ).Първия им гол беше много тъп,първо Иво се подхлъзна и така стана атаката,после Милиев и Мюлдер оставиха Божов сам при положение,че нямаше други слабисти.Йовов наистина е много зле,твърде е бавен и много често го минаваха.Безполезния мангал просто няма кво да го коментирам.Да влизат Кривия и Балтанов.Даже Тевия или Митрев ше се справят по-добре от мангала.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Батков няма да търпи Гонзо две години подред, да повтаря един и същи сценарий :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Да не се забравя, че нашите играха може би най-тежкият си мач досега в Четвъртък в ЛЕ, така че със сигурност са доста изморени. Аз на това отдавам и това, че едва се движат по терена основните фигури. Виж, неадекватността, и липсата на каквато и да е скорост в Дани Младенов с умора не може да се оправдаят. При него просто след мачовете с Калмар и АИК се наблюдава не спад, а срив във формата, и определено това е най-слабият трансфер в посока Левски от времето на Георги Христов и Дениран Ортега. Второто полувреме не очаквам някакви чудеса - максимум равен, а ако е рекал вратаря им и минимална победа, обаче за целта защитата не трябва да допуска повече голове, което е доста трудно. :loser2 А всъщност нашите може би и витамини чистят, та така се влачат по терена. Не е лошо за второто полувреме да покажат и малко от българският си дух, с който да се опълчат на бойкия отбор на Славия. :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Яд ме е,защото имаме що годе прилични играчи,но нямаме треньор!Този некадърник Ясен не може да ги научи на елементарни неща.Особено защитата както винаги я е наредил блестящо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:57 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 7:10 am
Мнения: 110
За втори път след гола на С. Тодоров срещу нас в Ловеч противников играч (с неособено впечатляваща физика) е оставен сам фронтално пред малкия пеналт след центриране отдясно извън наказателното, при все че около него има защитници... такава неориентираност е недопустима за отбор с нашите претенции... Без защита дори и Роналдо и Руни да вземем, ще сме обречени срещу повечето грамотно играещи отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
супер неадекватни отигравания във всяка една зона. липсата на дарко, гаджев и гарата оказва огромно влияние за съжаление :roll:
не бих искал да се сменя треньорския щаб, че и без това последно време ги въртим много, а така отбор не се гради. нови играчи трябват. Иса не е за Левски за съжаление, трябва д асе мисли за втори класен нападател.... ппфпф стига съм коментирал, че ще ме пратят в най-последния раздел на форума в темата за разбирачите :smt003

САМО ЛЕВСКИ и мачакй ЛАВИНАААА :levski :lsfc3

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:01 pm 
Mr. Smith написа:
Нямаме средна линия, тия ни атакуват с по 5-6 човека, а нашите максимум четирима :smt006

ква средна линия ....... не виждаш ли че защитата ни е уникално слаба .... за Йово да не говорим ... а за Хмарян съвсем


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
air_J написа:
Да не се забравя, че нашите играха може би най-тежкият си мач досега в Четвъртък в ЛЕ, така че със сигурност са доста изморени. Аз на това отдавам и това, че едва се движат по терена основните фигури. Виж, неадекватността, и липсата на каквато и да е скорост в Дани Младенов с умора не може да се оправдаят. При него просто след мачовете с Калмар и АИК се наблюдава не спад, а срив във формата, и определено това е най-слабият трансфер в посока Левски от времето на Георги Христов и Дениран Ортега.

Нямаме право да се оплакваме от умора.А ти не знам защо толкова си намразил Дани Младенов,ама при наличието на такива некадърници в отбора да псуваш него :ohmygod2 ФАКТ е,че ни е едно от двете най-добри крила.А за това дали е най-слабия трансфер мога да кажа само-Щъркел,Тевия,Иво,Слори...

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Аз когато коментирах в началото, че нещата не вървят на добре, някои от модераторите едва ли не щяха да ми налетят на бой... И се избиха да ми банват акаунтите..Сега вече е без значение, защото знам, че съм бил прав, и че съм пред отказване от БГ футбола...Пълна трагедия!... Некадърник треньор, олигофрен пом. тр. оправдаващ се с умората от мача с Лил подкрепен с дебилен факт, че сме контролирали мача... Пълен ЦИРК! :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
ivayllo написа:
Mr. Smith написа:
Нямаме средна линия, тия ни атакуват с по 5-6 човека, а нашите максимум четирима :smt006

ква средна линия ....... не виждаш ли че защитата ни е уникално слаба .... за Йово да не говорим ... а за Хмарян съвсем
Е Йово и мангала нали са от тия средните, които трябва да пресират и срещат белите :smt006 При 6 на 4 съотношение винаги ще има поне двама бели свободни :smt006

Безумие е това което правят нешите в момента :ohmygod

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
[az] написа:
air_J написа:
Да не се забравя, че нашите играха може би най-тежкият си мач досега в Четвъртък в ЛЕ, така че със сигурност са доста изморени. Аз на това отдавам и това, че едва се движат по терена основните фигури. Виж, неадекватността, и липсата на каквато и да е скорост в Дани Младенов с умора не може да се оправдаят. При него просто след мачовете с Калмар и АИК се наблюдава не спад, а срив във формата, и определено това е най-слабият трансфер в посока Левски от времето на Георги Христов и Дениран Ортега.

Нямаме право да се оплакваме от умора.А ти не знам защо толкова си намразил Дани Младенов,ама при наличието на такива некадърници в отбора да псуваш него :ohmygod2 ФАКТ е,че ни е едно от двете най-добри крила.А за това дали е най-слабия трансфер мога да кажа само-Щъркел,Тевия,Иво,Слори...


По неграмотно копеле от тоя Младенов не съм виждал... Слори какво го обвиняваш след като няма и един цял мач изигран... Тоя Младенов от лятото се сработва с отбора и смея да твърдя, че е пълен дебил.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
:lol: Слори има 1-2 правилни отигравания откакто е в Левски.Тва за Младенов няма да го коментирам.Само не забравяй,че без него сега нямаше да сме в ЛЕ :wink:

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Балтанов и Тевия прокажени ли са, че не ги пускат в игра?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
Тоя Слори как искате да играе, като кисне до 2-3 у фейсбукаке :smt005 :smt005

Иначе верно, за тия общо 40-50 минути, които е играл нема едно точно отиграване :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Oгнянов не заслужава да е на терена в момента, а освен Грийн общо взето нито един не се представя на ниво.. трябват поне един централен защитник зимата, xалф, и класен нападател

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Резервите в момента доказват местото си в Левски :lol: :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Оле мале Жорката го извадиха :cold

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
за малко 3-1 :lol: :lol: :lol:

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Тоя Иса може ли да е толкова проЗ :ohmygod При загубена топка да ритнеш вратаря и оня да се търкаля 2 минути после :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 7:10 am
Мнения: 110
Radio Werewolf написа:
за малко 3-1 :lol: :lol: :lol:

3:1 за момента е по-вероятно от 2:2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
[az] написа:
air_J написа:
Да не се забравя, че нашите играха може би най-тежкият си мач досега в Четвъртък в ЛЕ, така че със сигурност са доста изморени. Аз на това отдавам и това, че едва се движат по терена основните фигури. Виж, неадекватността, и липсата на каквато и да е скорост в Дани Младенов с умора не може да се оправдаят. При него просто след мачовете с Калмар и АИК се наблюдава не спад, а срив във формата, и определено това е най-слабият трансфер в посока Левски от времето на Георги Христов и Дениран Ортега.

Нямаме право да се оплакваме от умора.А ти не знам защо толкова си намразил Дани Младенов,ама при наличието на такива некадърници в отбора да псуваш него :ohmygod2 ФАКТ е,че ни е едно от двете най-добри крила.А за това дали е най-слабия трансфер мога да кажа само-Щъркел,Тевия,Иво,Слори...

Нека не си изкривяваме думите - не съм го псувал, а просто казах, че е изключително слаб футболист, а щом според теб ни е "едно от най-добрите крила", прави сметка колко отчайващо слаби са останалите. Всъщност, дори не съм го и намразил, просто според мен толкова си може - няма вина, че останалите са по-зле и от него. :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
ОК. Ясене, сменяй Дани със СЛори и Огнянов с Тевия!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Blue_Daemon написа:
Radio Werewolf написа:
за малко 3-1 :lol: :lol: :lol:

3:1 за момента е по-вероятно от 2:2 :ohmygod2


а аз си мислех, че няма да има унизения този сезон както миналата година. преди няколко кръга бехме едноличен лидер и сигурен шампион :slap

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 4:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Сигурен шампион не сме били от сезона с плейофите. Все сме на кантар, все сме с клизми и с обрати. Защото упорито отказваме да се учим от грешките си...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 410 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com