forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 6:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
И Плевен и те май, са изпаднали с знаме


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
За хунтата са измислици. :bigok Туко що питах една позната и ми каза, че знамето е в тях. Ах колко жалко е да си чорбар! :losers

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Let There Be Rock написа:
говори се за Синя Хунта...

Хм, едно приятелче преди мача ме пита: Верно ли са взели знамето Синя хунта. Значи може и да има нещо такова.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Знамето беше на мача, идеята ми е след него да не е дало фира...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5362
Местоположение: София
БижутерО написа:
Let There Be Rock написа:
говори се за Синя Хунта...

Хм, едно приятелче преди мача ме пита: Верно ли са взели знамето Синя хунта. Значи може и да има нещо такова.

Никъв шанс да е взето преди мача...Беше на оградата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Значи тая версия от преди мача отпада. То в повечето случаи кой разбрал, кой не. Ще се разбре .

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Пак ви казвам. :bigok Знамето е в наще. Жалък опит на чорбарчетата да се изкарат големи. :losers

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
знамето не е взето , но са изяли боя и това е :smt027

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Естонеца го каза,приемайте,че нещата трябва да се приемат мъжки....друг е проблемът че от има няма 10 години не им серем както трябва на живота
Аз иначе съм крайно доволен от цялостната простотия :lol: -сектора че е зле-зле е ма при 0:3 на собствения стадион малко ще пеят като за последно(при все че свинете към 70-тата минута на мача са правили спринтове на Мадрид :bigok )
А такова гърбене не е било никога :smt006

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Кога на Гонзо паднееете, паднееете... :smt007

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Прегледах пак мача и просто не мога да повярвам, че това е отбора който победи Гент макар че два пъти изоставаше в резултата, надигра и направи равен с Лил и победи Спортинг макар че те играха само с 2-3 титуляри. Тези на стадиона вчера нямаха нищо общо с това което бяха. Тотална подигравка с феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 11:06 pm
Мнения: 18
"Нито капка страх,нито крачка назад,без значение дали печелим или губиме"- е това трябва да е новото голямо знаме :lsfc4

имаме нужда от нещо подобно...........


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:49 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 744
Имаме нужда да не сме балъци при очевидното предателство към нас и да потърсим сметка на когото трябва.
А иначе залъгвайте се с "пренавити били момчетата" и другите глупости, които се бълват тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Иначе верно хореографията ни беше ебати кефа, тва е най-готината възможна хореография! КРАСОТА
Иначе квото станало, станало, отиваме срещу БДЖ-то и МОЩНО САМО СИНИТЕ !!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 11:31 am
Мнения: 716
Както каза едно момче преди ... К.р срама е за футболистите не за мен!! Мен не ме е срам ,че цял ден ме боли гърлото от пеене вчера... Мен не ме е срам ,че бях на мача... Мен не ме е срам как свинете полудяха като видяха парцалите си... Мен не ме е срам ,че чакам мача с доко с нетърпение!!! САМО ЛЕВСКИ!!! :levski
П.п. Хореографията и новите знамена УНИКАЛНИ!!!! Респект на замесените!

_________________
Ние сме Левски ...ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!!! 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Абе, Седем:Едно, мяркал ли се е? Дочух колко тежко е приел загубата вчера та викам да попитам...
На години е все пак... :blass :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:28 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24060
Яде и пие на аванта по курортите. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Fozzy написа:
Имаме нужда да не сме балъци при очевидното предателство към нас и да потърсим сметка на когото трябва.
А иначе залъгвайте се с "пренавити били момчетата" и другите глупости, които се бълват тук.


+1

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 6:48 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Момчета и момичета, не се залъгвайте. Нито Ясен, нито Гонзо стават за треньори на Левски. Да си заминават незабавно. Бих се изкефил да видя при нас Илиан Илиев.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
СелянинО написа:
И Плевен и те май, са изпаднали с знаме


Знамето си е в нас. Тва са глупости. Сега говорих с другите момчета и всичко е наред.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Докато тара е шеф - толкова, ние просто ще сме синя чорба! Що се отнася до изгонването на свинете - само мога да похваля ушев! Бях на първата линия срещу свинете и през цялото време изтръпвах при мисълта, че не взех моите малките, само защото предстои републиканското по джудо и да не изстинат! Напълно си дадох сметка, че идиоти, които изстрелват ракети срещу малки деца не заслужават да живеят, независимо от кой отбор са!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 10:42 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
За турците нема как да ми е жал след като буквално целия сектор за пореден път сраха по паметта на най-големия играч раждал се в тая държава ама той Господ гледа и другия път мое и да нема излизане от комата :smt115 Метаха павета дето могат да убият човек,както и ракети-никво съчувствие за подобни олигофрени :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8735
http://www.vbox7.com/play:938970da

И отдолу коментар - У-у, ти ли си ма :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:26 pm 
Online

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3711
Даже не ми е и смешно :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Попреспах преди да давам оценки, но.....

Това "дерби" е едно от най-големите падения, които съм виждал на Левски, да не кажа най-голямото. И то цялостно - от публика, през играчи, до ръководство. Плямпаше се щяло и нещяло 1 месец преди тоя мач, имахме перфектната възможност да ги разпилеем и не само, че ни биха, ми ни направиха смешни! Нашите не знаеха къде се намират и за това са виновни всички, но най-вече Гонзо (при цялото ми уважение за това, което постигна) и Ясен! Не може отбор на Левски да изглежда по тоя жалък начин срещу свинете ПРИ ТОВА НА ГЕРЕНА! Последната седмица не знам какво са правили, работили и гледали, но все едно се виждаха за първи път, никаква идея в играта, а грешките бяха уникално малоумни. Първите 10 мин. прасетата чакаха да ги мачкаме, а ние се подмотавахме - след това видяха, че имат шанс и ние им помогнахме подобаващо....

Поне се надявам да се отървем от митовете че:
1. Имаме вратар - поредно напълно неадекватно първо полувреме на Божката.
2. Защитата ви се била сработила - пълен ташак, пак всяко центриране е все едно се хвърля граната....
3. Имаме изграден стил на игра - нямаме такъв;
4. Имаме тактическо решение за сериозен мач - нямаме такова;
5. Имаме крила - от всичките флангови едва се събира половин читав играч....
6. Дарко и Гарра могат да бият сами всеки отбор - не могат, особено когато и Дарко не знае къде се намира, пък и Гаррата не беше на познатото си ниво, но той поне трудно може да бъде винен, не получи нито една читава топка.

Тотално падение по трибуните - около мен във В сектор имаше хора, и то доста, които ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ не обелиха и една дума за Левски - всичко беше псуване по свинете и по каквото още се сетите (деба, и Иван Костов беше намесен, заклевам се :shock: ). И от Сектора се чуваха основно "лайнари", "путки" и т.н...... :ohmygod . Второто полувреме, след изриването на прасюгите (изключително правилно, впрочем), трябваше да ги вдигнем във въздуха със скандирания - курец, все същия хуй.....

Извод - заслужихме си го колективно, сега ще сърбаме попарката заедно....нещата стават изключително тегави нататък, трябва ни чудо и стабилна победа над локото, която хич не я виждам.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
sid написа:
Даже не ми е и смешно :?



То не за смях,а за подигравка направо...може ли на дерби,в дома ни този мустакат боклук да дава на некви сперми да правят реклама на каквото и да е,САМО И САМО ЗА ДА ПРИБЕРЕ ОЩЕ НЕКОИ ЛЕВ :twisted: :twisted: :twisted:

Трябваше да бъдат обляни с сперма и да си тръгнат.Повръща ми се от такива тръби,къде е морала,достойнството,ценността,трябваше да се метат бомби по тех да видим щеха ли да си дадът мекото дупе 2ри път на стадион за по 20 лева на спермояд! Срам и позор беше датата 26 февруари !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Бай Ганьо продаде мача факт. Прасетата по никакъв начин не могат да ни победят с този отбор. Много съм огорчен. Не съм мислил, че докато съм жив ще видя турците да ни бият на Герена. Относно подкрепата беше на ниво. Тотално размазахме чорбарите докато бяха на стадиона и това въпреки, че 60 процента от "ултрасите в сектор Б" не си отвориха устата за пореден път, което е жалко, но явно не може да се промени и въпреки това тотално надвикахме турците. Бай Ганьо Вън.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Trent написа:
Не разбирам хората, които определят влизането на ушевите в "Г" като "произвол" и ги защитават. Още повече добавката, че "утре можело да сме ние" - поправете ме ако греша, ама нали ако някой покемон тръгне да чупи оградата в Ловеч (примерно) и 20 стюарда ще му ебат моментално майката преди ушев да разбере къде се намира? :bigok Един колега преди мача го ебавах, че ще ги бием с разлика при което той само ми отговоряше "а бе аз отивам да запалим Гереня" - и не беше само той с такова мислене, и във ФБ видех един коментар, че доста от техните са отишли точно с тая идея, независимо с колко ще паднат. Как да им съчувствам? "Родната полиция ме пази" специален поздрав за сектор "Г" :loser2

Мен специално присъствието на стюарди (поне този сезон) ме успокоява. Особено сега и на дербито имаше синхрон между всички - както бе споменато, бомбичките гърмяха вътре в сектора, димките и факли не бяха хвърляни на пистата. Откъм викане да, бяхме зле, но организационно останах много доволен от това което видях вчера в "Б". Завбъдеще отново все така единни, пък..."като пеем само за победа" и откъм викане ще се оправим...надявам се още в неделя! :lsfc1

Мача не ми се коментира, но аз си направих една елементарна сметка...от която останах доволен - резултат 1:3 плюс "довиждане" докато изнасяха чорбарите + "Армейци" вдигнато гордо в сектор 'Б' - 3:3 :bigok Пък и някакси ми е още по-готино ако някой чорбар, който е бил на мача се обади относно резултата го попитам "как бяха празненствата на Орлов?" :smt007 Тва веднъж да ни бият и да ги изгонят като мръсни котета, е нема такъв кеф :losers

П.П.: не мислех, че "Данчооо Лечков кабриолет, кабриолет" може да ме развесели толкова при 1:3 :bigok


Сега ще се опитам да ти помогна да ги разбереш тези, които "защитавали" прасетата. Камъни и всякакви предмети се хвърлят от много отдавна и обикновенно при нормална подготовка и стадион такива неща би трябвало да липсват. И в Англия да им наредиш камъни, ще се намерят няколко човека, които с удоволствие ще ги хвърлят. Само че, камъни и строителни материали там липсват(те затова си хвърлят мобилните апарати и монетите, горките:) ).
Отделно от това при едно създадено напрежение и обичайния заряд покрай срещата+алкохол+отвратително поведение на полицията е ясно, че ще се намерят 20-30 човека да хвърлят камъните, които очевидно се намират в излишък в оная кошара, наречена гостуващ сектор. Тези предпоставки за инциденти се знаят много добре от полицаите и най-вече от онова същество, дето ги наставлява. В такива случаи най-нелогичното нещо е да премажеш всички хора и да се опиташ да ги изгониш насилствено за няколко минути. Ти горе-долу имаш ли си представа колко са 3000 човека, сред тях жени и деца? Доста от тях са се отървали по чудо без сериозни травми, а други всъщност не са успяли? И това заради едно разпореждане, което е повече от престъпно;то можеше да доведе до по-лош край. Знаеш ли защо в други страни понякога при безредици полицията седи в защитно положение и не напада?
Щото първо може да се рискува живота на самите тях, особено ако нямат подкрепление и са малко и второ, защото при нападение, както наще малоумници обичат да нападат и мачкат всичко по пътя си, могат да пострадат много хора, повечето от тях невинни, а в паниката да се стигне до трагедии. Затова преди да защитаваш действията на ушев, замисли се малко по-задълбочено. Защото иначе трябва да се разбира, че предпочиташ непрофесионална мутренска милиция, разпадащи се стадиони(в "Б" e по-лесно да си счупиш крака, отколкото да се изпикаеш в онова блато, което било тоалетна), кофти организация, безхаберие и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
maxsupport,то оставаше 13 хидяли Левскара (или по-точно Сектор Б) да не надвика 3000 педераса,но това не значи че сме били на ниво!


Едит : Не бе най-малкото за гоненето не свинете е,че и кочината е била рутена безобразно (не 1 път) но никога не се е стигало до изгонване на феновете на ДЕРБИ МАЧ!


Последна промяна lubosway на Пон Фев 28, 2011 2:00 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Казвам на ниво спрямо тях тотално ге размазахме. Иначе не отричам, че 60 процента не си отварят устата грам.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com