forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 10:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Тук чета само празни приказки, излишни коментари, кво трябвало, що не станало и такива работи... едно време си ги биехме където ги хванем, било то на Г.Аспарухов, В.Левски или Овча купел... просто има хора в Левски, които не си разбират от работата и за това сме така, няма правила за играчите, няма дисциплина, всичко е разпуснато, единственото нещо, което ми се струва невъзможно на тоя етап е да се върнат Мъри и Сираков, трньор да е Илиян Илиев, ще видите коренна промята, аз съм сигурен, че това ще е в положителен аспект!

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
L.O.V.E.Machine написа:
Тук чета само празни приказки, излишни коментари, кво трябвало, що не станало и такива работи... едно време си ги биехме където ги хванем, било то на Г.Аспарухов, В.Левски или Овча купел... просто има хора в Левски, които не си разбират от работата и за това сме така, няма правила за играчите, няма дисциплина, всичко е разпуснато, единственото нещо, което ми се струва невъзможно на тоя етап е да се върнат Мъри и Сираков, трньор да е Илиян Илиев, ще видите коренна промята, аз съм сигурен, че това ще е в положителен аспект!


Да, но според мен трябва да се започне от школата...Един отбор от ранга на Левски, който няма парите на големите европейски грандове без добри юноши е мъртъв.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
bobbyy написа:
незнам как ще ви прозвучи ,но от дълго време ,чувам за уговарянето на ротационния принцип...
замислете се какви са резултатите от последните 3-4 години
едно дерби завървша х ,следващтото ние бием след това прасетата,който се съмнява-да провери
следователно следващото дерби трябва да е Х


Принципно откакто имам възможност да съм на дербито се редуват наистина хикс, победа, загуба, хикс, победа, загуба. Вчера беше ред на загубата, но не исках да го казвам, щото щях да бъда разпилян :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз па преди мача сънувах 0:4 и в един момент не ми беше особено коМфортно :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Kryten написа:
Аз па преди мача сънувах 0:4 и в един момент не ми беше особено коМфортно :lol:


Ами те чорбарите вкараха верно 4 срещу 0...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
Трябва да има подкрепа,трябва да се разбере,че играта на терена няма нищо общо с нас!
жАлтите като са в Б и не са виждали какво е да си шампион,какво им пречи да са дадена броика и да мощеят ?!


Не хваля жАлтите просто като 1 отбор без игра и претенций ...майнити си праат кирията,ние като шампионски отбор сме свикнали,или печели отбора и агитката на ниво или ако не играе да са си едни и същи лица на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Koito se e hvanal da igrae istinski taia igra,trea da e gotov za takiva situacii :idea: Lesno e da guzareesh kato biesh i e dosta slojno da ponasiash mujki porajeniata :wink:

Koito e putka,pochva s maloumiata za uredenite machove :ohmygod2 Za sujalenie dosta putki se navudiha sred nas na stadiona i vuv foruma :smt012

Neznam sigurno az sum se izkrivil no 10000% puti predpochitam da padnem 1-3 v derbito no glavnite znamena na svinete da sa v nashia sektor otkolkoto obratnoto :bigok Taka che,jivi i zdravi chekame sledvashtoto derbi :levski

Levski ili smurt :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Точно така! :bigok Жалко, че не се видяхме, но ме извъртяха с билетите за А и трябваше да отидем във В сектор :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ne se pravi be steroid,narochno si otishul vuv V sektor pri putkite da vidish dali nema nekoia mlada kato za teb na 87 godini :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Mejdudrugoto nie s Kaleto dulgo ne behme razbrali che tva sa putki,mislehme che sa svine i moshno gi kulnahme celo purvo poluvreme :loser2 :loser2 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Много хора им се точиха на тея, като ги мислеха за свине... хахаххаха :) ама като изригнаха дали целия стадион не беше :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
:lol: :lol: Хореото им беше уникално. Колкото до пеенето - то беше уникално ! Супер диви :D :D :D :D :D :D :D

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Не разбирам хората, които определят влизането на ушевите в "Г" като "произвол" и ги защитават. Още повече добавката, че "утре можело да сме ние" - поправете ме ако греша, ама нали ако някой покемон тръгне да чупи оградата в Ловеч (примерно) и 20 стюарда ще му ебат моментално майката преди ушев да разбере къде се намира? :bigok Един колега преди мача го ебавах, че ще ги бием с разлика при което той само ми отговоряше "а бе аз отивам да запалим Гереня" - и не беше само той с такова мислене, и във ФБ видех един коментар, че доста от техните са отишли точно с тая идея, независимо с колко ще паднат. Как да им съчувствам? "Родната полиция ме пази" специален поздрав за сектор "Г" :loser2

Мен специално присъствието на стюарди (поне този сезон) ме успокоява. Особено сега и на дербито имаше синхрон между всички - както бе споменато, бомбичките гърмяха вътре в сектора, димките и факли не бяха хвърляни на пистата. Откъм викане да, бяхме зле, но организационно останах много доволен от това което видях вчера в "Б". Завбъдеще отново все така единни, пък..."като пеем само за победа" и откъм викане ще се оправим...надявам се още в неделя! :lsfc1

Мача не ми се коментира, но аз си направих една елементарна сметка...от която останах доволен - резултат 1:3 плюс "довиждане" докато изнасяха чорбарите + "Армейци" вдигнато гордо в сектор 'Б' - 3:3 :bigok Пък и някакси ми е още по-готино ако някой чорбар, който е бил на мача се обади относно резултата го попитам "как бяха празненствата на Орлов?" :smt007 Тва веднъж да ни бият и да ги изгонят като мръсни котета, е нема такъв кеф :losers

П.П.: не мислех, че "Данчооо Лечков кабриолет, кабриолет" може да ме развесели толкова при 1:3 :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Abe purvoto poluvreme kato krekaha neshto i digaha tam rozovata horeografia im se kefehme,obache kato stana 3-0 i pochnaha da pishtiat otsekude se chuvashe "are mlukvaite be kurvi/spermi/gultachki" :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2150
Местоположение: София
Аз тия разбрах, че не са свине, чак когато отрепките ни вкараха гол, а тия не се зарадваха. До този момент се чудех как са се събрали толкова свине, че чак са във `В`. Като един добър гражданин ще предложа на северната трибуна другото дерби и те да се облекат в розово, много им отиваше докато ги смятах за турци, сигурен съм че и на истинските много ще им тича тоя цвят.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
А свинете как млъкнаха изведнъж при изваждането на "Армейци" не е истина... а точно бяха вкарали гол и лудееха нещо :) няма такова мълчание , дори спряха да веят ония парцали :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Orgazum si beshe :bigok

A az otkurtih 3 sedalki s moshnite mi shutove tip GH14 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Спонсоро проби ли кордона, че се бе надъхал да ги закрива :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
SponsorO za poreden put sus skandalno selska proiava predi macha :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:28 pm 
Citizen_Kane написа:
Mejdudrugoto nie s Kaleto dulgo ne behme razbrali che tva sa putki,mislehme che sa svine i moshno gi kulnahme celo purvo poluvreme :loser2 :loser2 :loser2

Копеле вярваш ли ми, бях убеден, че ония там са баш турци и като си облякоха белите дрешки си помислих, че е време за молитвата им. Колко клетви и псувни изядоха не е истина :bigok и след това като изпискаха си викам : "Било е писано този ден да бъде пълен цирк :bigok "


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
Trent написа:
Не разбирам хората, които определят влизането на ушевите в "Г" като "произвол" и ги защитават. Още повече добавката, че "утре можело да сме ние" - поправете ме ако греша, ама нали ако някой покемон тръгне да чупи оградата в Ловеч (примерно) и 20 стюарда ще му ебат моментално майката преди ушев да разбере къде се намира? :bigok Един колега преди мача го ебавах, че ще ги бием с разлика при което той само ми отговоряше "а бе аз отивам да запалим Гереня" - и не беше само той с такова мислене, и във ФБ видех един коментар, че доста от техните са отишли точно с тая идея, независимо с колко ще паднат. Как да им съчувствам? "Родната полиция ме пази" специален поздрав за сектор "Г" :loser2

Мен специално присъствието на стюарди (поне този сезон) ме успокоява. Особено сега и на дербито имаше синхрон между всички - както бе споменато, бомбичките гърмяха вътре в сектора, димките и факли не бяха хвърляни на пистата. Откъм викане да, бяхме зле, но организационно останах много доволен от това което видях вчера в "Б". Завбъдеще отново все така единни, пък..."като пеем само за победа" и откъм викане ще се оправим...надявам се още в неделя! :lsfc1

Мача не ми се коментира, но аз си направих една елементарна сметка...от която останах доволен - резултат 1:3 плюс "довиждане" докато изнасяха чорбарите + "Армейци" вдигнато гордо в сектор 'Б' - 3:3 :bigok Пък и някакси ми е още по-готино ако някой чорбар, който е бил на мача се обади относно резултата го попитам "как бяха празненствата на Орлов?" :smt007 Тва веднъж да ни бият и да ги изгонят като мръсни котета, е нема такъв кеф :losers

П.П.: не мислех, че "Данчооо Лечков кабриолет, кабриолет" може да ме развесели толкова при 1:3 :bigok





Лошо е щом не разбираш,защото сега само за това ще се говори нон стоп,за надрусаните пияните проблемите гамените...и мнението на обществото за футболния фен остава мега-негативно.Наще в нас вече се обръщат към мен (като стане въпрос за футбол) вижте се какво правите.. и т.н. кур за обществото като цяло но не трябва пък да сме утайката на обществото,защото не е така!
Отделно,че и ние трошихме кочината (не веднъж).Конкретно за последния път,пък не ни изгониха на дерби мача.
От 1 страна ми е яко,че педалите не си видяха победата,от друга жалко,че целия този медиен шум за тази случка (комбинирано с трошенето по центъра на свинете) пак ще покрие други случки в абсурдната ни държава!!!


Последна промяна lubosway на Нед Фев 27, 2011 11:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
e normalno e pomislim 1000 dushi otdeleni s kordon za praseta,edva li nekude drugade po sveta e imalo na derbi 1000 jeni da praviat reklami na televizii :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
На този етап и католическата църква да беше осветила двата сектора преди мача, пак не бих очаквал повече от 100 човека + на следващото дерби. Психозата е масова и не е от вчера, нито от един такъв случай ще падне посещаемостта, нито при едно целомъдрено поведение и на двете агитки ще се вдигне. Още помня чорбарите като палеха седалки на "Герена" и едно чорбарче гордо си развяваше 5-сантиметровата чурка пред камерата на "Анал 3". Да умират, не ми пука.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
Citizen_Kane написа:
e normalno e pomislim 1000 dushi otdeleni s kordon za praseta,edva li nekude drugade po sveta e imalo na derbi 1000 jeni da praviat reklami na televizii :bigok :bigok :bigok




Пълна излагация от мустакатата кур -ва да се продаде отново за пари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Тактиката ни вчера беше малко от типа куш гриби :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2738
пълна профония! :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Няма ли някой от кафето да ни налее малко акъл и заплахи, докато свинете се хвалят, че са им взели знамето. :ohmygod Ама то наистина, кой би предположил, че свинете ще търсят реванш и ще дебнат да ебнат :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Кое синьо знае е сдало багажа?

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
говори се за Синя Хунта...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com