forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 6:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Направо ви се чудя от къде се извъдихте толкова много капацитети. :ohmygod
Вчера загубихме. И това не беше обикновена загуба, а много повече.

Същите тези хора, които миналият полусезон хвалехте, днес, типично по чорбарски започвате да уволявате.
Толкова започнахме да приличаме на свинете, че чак ме е срам.
Някой да заключи, щото почна да смърди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26653
Гледам всички ни боли, което е съвсем нормално. За мача смятам, че няма какво да се коментира повече, защото и на малките деца е ясно, че играта беше повече от трагична. Причините трябва да си ги изяснят вътре в отбора, вегнага и да си направят необходимите изводи за да не се стига повече до такива комедии, като тази снощи.
Мен ме дразни обаче адски много нещо извън стадиона.. Защо беше нужно да бъдат потрошени всички странични огледала на колите имали нещастието да бъдат паркирани по маршрута на шествието, нали уж сме европейска агитка, за пример и т.н. Беше адски грозно, изобщо целия ден вчера беше адски грозен...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
angysarmy написа:
Кур бе кур кур кур !!! Не спирам да се сещам за мача и се нервирам няма нищо по-гадно да те бият чорбарите в първия кръг и то на Герена :smt097

по скоро начина по който сами се бихме и предадохме....гледал съм доста загуби от генчерблиспор...но тази вчера беше без аналог....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Vincenzo написа:
Ясен трябва моментално да си ходи. Най-голямата грешка на Гонзо е, че заложи на този треньор. Цяла есен разправям, че доникъде няма да стигнем с него. Не знам какво още трябва да се случи, за да го махнат.

:smt023
Както и да гледам двата състава, като единици може ли да ми каже някой къде ц(*ка ни превъзжода - нима Платини е по-добър от Дембеле, или Делев от Дарко? Или А. Попов от Грийн? Единствено Р.Трифонов може би в офанзивен план е по-добър от В.Минев.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
sofiawest написа:
Ivan63 написа:
Аз един път го писах,сега още веднъж ще го напиша,това което се случи на чорбарите е абсолютен непрофесионализъм от страна на куките,абсолютна показност на мускули и е нелепо да се радваме на това,което се случи,много скоро те пак ще се върнат при нас,днес с чорбарите се занимават,утре са при нас.

Както винаги Точен,но ние няма да допуснем да дойдат при нас и ще се борим срещу това с всички сили!! Иначе вижте,съгласни ли сте?
http://www.sofiawest.com/
:lsfc4

Еми написали сте си го това,което всички виждаме и чувстваме.Има нещо тотално объркано в тоя футболен отбор,или има неща,които не знаем.Но каквото и да е,не може некакви изключително добре платени за нашите стандарти футболистчета-с извинение че употребявам тая дума за тях,да излезат в най-важния за всички Нас мач и да се подпичкосват.Да,може да загубят,но срещу свинете трябва да изядат тревата,корените,гъбите,да пригризат отоплението на баждеков и тогава каквото стане.Да ама не.И да не си помисли някой,че мога да казвам добра дума за КомсомолецО,но се бръкна да им усигори уж най-добрата селекция в целиО свят,май не им бави кинтите,терена им е чудесен-за разлика от трибуните батков,трябва ли да се случи най-лошото с някое момче по трибуните за да се погледне на какво приличат.А нашата вина е,че нещо много бързо ги правиме наемниците велики,та даже и някои за 15 мача и в легенди ги обявяваме

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:09 pm 
Ебати тъпия мач!Двете агитки толкова се надъхваха цяла зима, че дойде мача и им секна ентусиазма. :ohmygod Сектора Б мрънка, а сектор Г направо си мълчи.Може ли 500 жени да надвикат агитките.Аз лично пак съм прегракнал, но това си е мой проблем. :smt006
За мача какво да се каже освен, че прасетата за пореден път излизат по-надъхани и този път си взеха своето.
Смърт за ушев.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:49 pm 
Аз немога да разбера вие какво очаквате при положение че сме загубили на Герена от тия боклуци . Нормално е всеки да е изнервен от резултата и от показаното на терена . Нормално е да се замисли човек дали мача не е уреден (в България няма невъзможни неща) . Нормално е всеки да е афектиран от това че загубихме и че с тези си футболисти ние трябваше да смажем и да унижим по най-долния начин червените утрепки . Вие какво очаквате ?! Ако очаквахте след такъв резултат и още повече СЛЕД ТАКАВА УНИКАЛНО НЕРАЗБИРАЕМО СЛАБА ИГРА хората да ръкопляскат и да се радват няма как да стане . Всеки нормален човек имащ сърце и душа го боли от случилото се снощи . Живеем в свободна страна и всеки има право да изкаже мнение по нещо - особено когато става въпрос за неговия любим тим - ЛЕВСКИ ! Имах леко лошо предчуствие за този мач и до последно се чудих дали да го посетя - но любовта към ЛЕВСКИ (и Dimebag Darrell :D) ме тласнаха към стадиона въпреки безпаричието . Съжалявам само за едно - че много хора застанаха зад нещо което незнаеха . Спирам да коментирам . САМО ЛЕВСКИ :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3714
БижутерО написа:
Vincenzo написа:
Ясен трябва моментално да си ходи. Най-голямата грешка на Гонзо е, че заложи на този треньор. Цяла есен разправям, че доникъде няма да стигнем с него. Не знам какво още трябва да се случи, за да го махнат.

:smt023
Както и да гледам двата състава, като единици може ли да ми каже някой къде ц(*ка ни превъзжода - нима Платини е по-добър от Дембеле, или Делев от Дарко? Или А. Попов от Грийн? Единствено Р.Трифонов може би в офанзивен план е по-добър от В.Минев.

есента като разправях, че нищо не играем, тук ми скочиха, че сме нямали играчи, че сме играели на 5 фронта и тн. В момента сме сбирток от талантливи играчи, но няма кой да надгради и развие отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
gonzo_marto написа:
Чувствате се смазани,нали? Искате това вчера което го изживяхме да е било един сън,един кошмар...Горе главитее...били сме и в по-тежки моменти и пак сме се изправеяли...това ни отличава от всички други измислени клубове в нашата държава...пълна подкрепа,независимо от факта,че това вчера не беше нашия отбор..нашите играчи...Левски до гроб!

Нито капка страх,Нито крачка назад!Обичай и следвай отбора си навсякъде!!!

Левски София-нашия живот!!! :levski



"Горе главитее" ... Много ясно ! Другия път всички надъхани на МАХ, защото без нашата подкрепа няма да се получи НИЩО! Сигурен съм, че другия мач подкрепата ще е на МЕГА ниво и ще ги разбием ! Тази загуба си има и добрите страни и за следващото дерби всички ще знят, че подкрепата е най-важното нещо! Просто на този мач нито футболистите играха със сърце, нито повечето от хората в сектор "Б" подкрепяха със сърце! Искрено се надявам "феновете" които не пяха след 3-тия гол да не стъпят повече на стадиона ни ! Смърт за тях! Не заслужават нито синьото шалче, нито мисля, че отбора заслужава тяхната "подкрепа". Само Левски!!! :levski

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 1:59 am
Мнения: 315
Продаваш най-доброто ляво крило в България и взимаш играч който не може да играе с ляв крак
Взимаш халф когато състава ти е пълен с хора на тази позиция , вместо да вземеш Ц.защитник от който наистина имаме нужда.
Пускаш И.Иванов в мачове преди този , представя се добре ... Оставяш го на пейката и слагаш дефанзивен халф на поста на централен защитник .
Трансферите бяха добри , но не и на нужните позиции
Цецека ни надиграха тактически , не търсете единствено грешката във футболистите , понеже имаме в момента страхотни футболисти за нашето първенство
Ясен да остане в Левски , но като помощник треньор , а не като старши
Надявам се поне на победа в Ловеч и още 1 мач със свинете


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Добре, коефициент за цдна 14, 15 или колко е там за точен резултат :bigok Батков слага 200 бона или повече, печели и прибира милиончета. :bigok :loser2 Ок, напълно възможно е, това е батков все пак. Ето го решението за конспирацията. :bigok :loser2 Другия вариант е - дадохме на Латекса титлата, те ще ни отстъпят купата. :bigok

А сега дайте да се съсредоточм върху нещо нормално- това, че все пак бяхме слаби и нямаше ни хъс, ни желание. Това сме го виждали и преди. Толкова искам да отстраним латекса и след тях да се паднем с чорбата за купата... Не мога да чакам 9-10 месеца, за да им го върнем...

Все едно за пръв път излизаме пренавити братче... То аз дето не следя новини се пренаситих от изказванията на батков и компания как ще ги убием, пък представям си футболистите. Хич не ги оправдавам, естествено. За бой са тия глупаци! Ама кво да правиш - да слезем ние да им предадем хъса освен...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
incheto_1914 написа:
Другия вариант е - дадохме на Латекса титлата, те ще ни отстъпят купата. :bigok

Същата работа щеше да бъде ако бяхме паднали от Локо София следващия кръг :smt006 За мен нашите се насраха тотално този мач и сега да си бършат гъзовете, срамът е за тях не за мен! Мен не ме е срам че съм левскар :levski

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Я чакай да отбележа изрично, че се бъзикам, да не ме вземете и мен за конспиратор :lol:

Смърт за тях де.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Аз не съм мислил, че си сериозна :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ти не, ама други ще си го помислят :loser2
Единствената възможна конспирация е батков да е сложил луди пари някъде. И както каза Македонията - е седнал да обяснява на Гара, Мълдър, Грийн, Дикембе Мутомбо и т.н. как точно да паднат с точен резултат :loser2

Толкова ми е гадно вече 24 часа, че почна да ми става крайно изтрещяло :smt063 :smt118

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Борат с неговия перфектен английски и Мутомбо с криминално чутовния си български биха се разбрали чудесно :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30727
Местоположение: гр. Голямото село
Goviado написа:
antonatan написа:
Говядото не може да приеме факта, че бяхме надиграни и затова вкара конспирацията :smt003

Седнете и го изгледайте този мач. Аз може да го изгледам също.
Ще ви подскажа, че трябва да търсите местата където се играе футбол срещу бездомната сбирщина :smt031
А ако наистина са ни надиграли, не знам какво правим в челото на калсирането тогава :smt017


гледах мача и да ти кажа, надиграха си ни, не търси под вола теле :wink:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 1:14 pm
Мнения: 108
Местоположение: Пазарджик
Само искам да вметна нещо по темата за ушевите... :D На един от "робокопите" на щита от задната част имаше залепена лепенка, на която пишеше Freiheit für Ultras (свобода за ултрасите) :smt042 :smt042 :smt042

_________________
Oft hope is born, when all is forlorn!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Тоя ръП Милиев се съмнявал че е продал мача :loser2

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 4:58 pm
Мнения: 27
Сини братя няма какво да направим!!!Вчера ми се :cry: докато пеех за любимия отбор,но трябва да го преживеем и да подкрепяме мощно отбора в мача с локо сф и всички други мачове до края на сезона всички заедно един до друг!!! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 и на края на сезона :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
gonzo_marto написа:
Чувствате се смазани,нали? Искате това вчера което го изживяхме да е било един сън,един кошмар...Горе главитее...били сме и в по-тежки моменти и пак сме се изправеяли...това ни отличава от всички други измислени клубове в нашата държава...пълна подкрепа,независимо от факта,че това вчера не беше нашия отбор..нашите играчи...Левски до гроб!

Нито капка страх,Нито крачка назад!Обичай и следвай отбора си навсякъде!!!

Левски София-нашия живот!!! :levski

Добре, да оставим мача настрани, Сектор Б беше под всякаква критика - става въпрос за пеенето. Тва е най-слабото дерби на което съм присъствал някога. Хората около мен не пееха, а малкото които го правеха го правеха грешно. Сектор Б не е бил така по време на дерби поне според мене. ПОЗОРНО !!! Много ми е болно за случилото се вчера...

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 12, 2008 5:51 am
Мнения: 307
Местоположение: Столицата
Вчера беше тотална подигравка - почти всичко!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 12:36 pm
Мнения: 145
Местоположение: София
Вместо да ревете, още в неделя всички на националния и пеене до дупка.


Всички знаем каква е ситуацията, дайте да променим поне това, което зависи от нас :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 11:46 am
Мнения: 41
С Локото, дано дойдат повече хора, което е съмнително след тая загуба...но все пак.
Днес Литекс биха и положението вече е доста сложно...
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
незнам как ще ви прозвучи ,но от дълго време ,чувам за уговарянето на ротационния принцип...
замислете се какви са резултатите от последните 3-4 години
едно дерби завървша х ,следващтото ние бием след това прасетата,който се съмнява-да провери
следователно следващото дерби трябва да е Х

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2309
Местоположение: Радомир
Срам :(

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Абе не мисля, че мача е уговорен, но ми беше адски странно как Мюлдер играе. Още когато дойде се радвах, че е един от играчите, които знаят как да пресират противника. А, сега?... Той пазеше на 3метра от противников играч(2рия гол на лит(*кс-етрополе)Малко странно за възпитаник на холандската школа.
Да не говорим за Грийн - адски неориентиран на терена! Три пъти го прескочи топката, много малко точни пасове...
Тасевски пълно разочарование ;( Също много странно.

Играчи като Йовов, Милиев за мене са за отстраняване.

И спрете да говорите колко много липсва Жо на Левски! За мен той в последната 1 година се въртеше като пумпал, иначе не мога да отреча, че беше полезен играч предишните години. Просто сякаш се изчерпа..

_________________
Изображение


Последна промяна Marvel на Нед Фев 27, 2011 9:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2010 10:00 pm
Мнения: 43
КАКВА УГОВОРКА БЕ ХОРА ...НАШИТЕ СЕ СКЪСАХА ДА ГОВОРЯТ КАК ЩЕ БИЯТ С 4-5 ГОЛА -МЕДИИ, ПРЕЗИДЕНТ,ФУТБОЛИСТИ -ВСИЧКИ.ИЗЛЕЗНАХА ,КАТО МИСЛЕХА ,ЧЕ ЦЕСЕКА САМИ ЩЕ СЕ БИЯТ.ТЕ ОТ ДРУГА СТРАНА БЯХА МНОГО МОТИВИРАНИ ЗА ТОЗИ МАЧ И СИ НИ БИХА СЪВСЕМ ЗАСЛУЖЕНО.


Последна промяна sle1914 на Нед Фев 27, 2011 10:10 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5364
Местоположение: София
Marvel написа:


И спрете да говорите колко много липсва Жо на Левски! За мен той в последната 1 година се въртеше като пумпал, иначе не мога да отреча, че беше полезен играч предишните години. Просто сякаш се изчерпа..

Нищо,че е футбалерчето с най-много асистенции есента...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
madball написа:
Marvel написа:


И спрете да говорите колко много липсва Жо на Левски! За мен той в последната 1 година се въртеше като пумпал, иначе не мога да отреча, че беше полезен играч предишните години. Просто сякаш се изчерпа..

Нищо,че е футбалерчето с най-много асистенции есента...


Това е така, защото нямаше кой друг... Тасевски отсъстваше през повечето време. Гаджев и той, а Йовов......И пак казвам, че правя сравнение с показаното предишните години.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com