forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 8:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща

Трябва ли Гонзо да остане треньор ?”
ДА - да му дадем още време 33%  33%  [ 122 ]
НЕ - да дойде утвърден треньор 51%  51%  [ 189 ]
ВСЕ ТАЯ - не е виновен Гонзо 16%  16%  [ 59 ]
Общо гласове : 370
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
В крайна сметка единно мнение по въпроса "колко време Гонзо е треньор на ФК Левски?" някога ще постигнем ли? Цитатът от пресконференцията след мача с Черно Море на самия Георги Иванов ли трябва да публикуваме отново, за да установят някои хора откога той се упражнява като треньор на любимия клуб?
Това "на практика спечелихме" за мача с Лил няма нормален човек на света, който да приеме, те и Байерн бяха на "практика" спечелили ОНЗИ финал по тази логика, ама май други се радваха ... Пита се кой ли вкара ИИ5 в този момент от мача?

П.С. Като цяло от пътникопотока към Герена на футболисти в последните години могат да се изтъкнат доста качествени имена, които ако ги пишем като плюс на директора Гонзо, моментално значат огромен минус за треньора, защото въпреки тези играчи титла или купа НЕ СМЕ видяли. Какво излиза - имаме добри играчи, а успехи? Т.е. продуктите са качествени, манджата боклук, кой ли е виновен? Някои хора се оправдават постоянно с какво ли не, например с котлоните. :smt017
Могат да се продължат на цяла страница пълните противоречия между думите, които ни изприказват и реалността. Но май няма особен смисъл сега, като гледам до няколко кръга ще сме с нов треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Кнаве, на колко години съм мисля си личи! Роден съм на 03. 03. 1967 год., знам, защото бях там и си спомням всичко! След, като проплаках, запях И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!! Акушерките зафчас се развикаха в захлас: Браво на туй момче всичките чорбари ще на..., пардон оправи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Сега,сериозно! Момчета, всеки има право на мнение, но не ми харесват тези определения ( клуба е смешка, батак и т. н. ), даже ме обиждат!!!!! Сред гостите може да има чорбари! Вижда се, че почти половината искаме ГОНЗО да остане, една голяма част гласуват, че ГОНЗО не е виновен, дори част от тези, които искате промяна пишете в постовете си " Не съм срещу ГОНЗО! ". Значи не сте сигурни!!!!!!!!!!! Атаките срещу нас са огромни, затова спрете натиска от вътре, точно това искат комсомолчетата по медиите и май успяват!!!!!!!!!!! ГОНЗО ги плаши, страхуват се от него, както когато беше футболист. ВРАГОВЕТЕ НИ СА СИЛНИ, НО НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ, ЗАЩОТО ИМАМЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА СИЛА ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!! Затова ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!!! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5363
Местоположение: София
Твърдиш,че си роден 67 година,но от постовете ти оставам с впечатление,че си роден 21 век...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Ако четеш постовете, а не само да гледаш отгоре, ще видиш, че човекът пише много верни неща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5363
Местоположение: София
Той пише верни неща,но малко дразни с тия лозунги във всеки пост,както и емотиконките до оня ден...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Много ще съм доволен ако можеш да пишеш без главни букви и прекомерно използване на препинателни знаци и емотикони

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И аз. Заради емотиконките, големите букви и т.н. не съм му прочел нито един пост...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2689
Местоположение: Варна
Всъщност ако станем шампиони и ако Гонзо ни вкара в ШЛ или ЛЕ всички тези , които викаха оставка , ще го богословят ...

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Трябва да си проверя дипломата, но мисля, че имам 4 по Български език и литература, така, че ми простете правописа и препинателните знаци, на 44 години, човек трудно се променя!!!!!!!!!! Не искам да дразня никой, а напротив да обединя всички ЛЕВСКАРИ в юмрук, затова за иконките се съгласих, но лозунгите остават, а тях не мога да ги на пиша с малки букви. Не задължавам никой да ми чете постовете, както казах обичам всички ЛЕВСКАРИ! Тук не сме заради мен, а заради ЛЕВСКИ!!!! Когато усетя, че всички сме юмрук, може да спра да пиша и само да чета, както преди! ВРАГОВЕТЕ НИ СА СИЛНИ, НО НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ, ЗАЩОТО ИМАМЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА СИЛА ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!! Затова ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:25 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Пич, мощно забрави за ШЛ, скоро може би и за ЛЕ само ще си мечтаем.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Синя Варна,
Повярвай ми, ако станем шампиони с тази игра, никой от тия, които са викали оставка няма да си промени мнението за треньора. Ако ще ставаме шампиони "ала Велев", по-добре без титла. Имам предвид само като игра. От онзи сезон имаме само един паметен мач - дербито, всичко друго беше скръб. Дано тоя не се повтори тази картинка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5363
Местоположение: София
Само да ти напомня,че от тогава немаме победа над селяците на село... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
:D

Да си припомняме ли обстоятелствата на този мач? При всеки друг треньор на домакините ... айде да не продължавам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5363
Местоположение: София
Явно и ти гледаш много Сашо Диков :bigok ...Всеки си има мнение де :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2689
Местоположение: Варна
Времето ще покаже какво ще става ! И преди сме си късали нервите до последно ! Да оставим Гонзо този сезон , а той ако се провали и ако е истински мъжкар , за какъвто го мислим , ще си спази обещанието и ще си подаде оставката !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:40 am
Мнения: 218
Аз ще ви кажа едно единствено нещо за Гонзо!
Преди той да дойде в Левски като някакъв вид ръководство - нямахме един нормален купен футболист! В момента имаме едни от най-добрите футболисти и българи и чужденци. Купихме млади играчи, но стойностни играчи!

Не знам дали Гонзо ще стане треньор, но определено от към трансфери цепи и няма кой да го мине! Не знам вие доколко знаете, плюете и путки майни, ама Гонзо е единствения ама единствения директор, който плаща заплати на футболистите от собствените си пари, само и само ЛЕВСКИ да върви!

Аз бях на ту го искам, ту не го искам за треньор, само че осъзнах, че искам начело на ЛЕВСКИ да има точно някой като Гонзо!!! Няма кой да успее, ако не успее той! И всички знаете, че той иска ЛЕВСКИ да върви наравно с нас, ако не сте го осъзнали това се гръмнете!

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят, за славният ЛЕВСКИ футболен тим, и старците шапките даже си свалят, пред славният ЛЕВСКИ непобедим!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Доколкото имам наблюдения, доста хората искащи промяна, нямат против да си остане директор, но толкова. Като такъв ще бъде полезен на отбора. Що се отнася до привлечените футболисти, за българите нещата ми изглеждат 70/30 в полза на провалите, за чужденците положението е обратно.
ОК, плаща заплати(а това защо се налага след купищата трансфери навън, нелошите приходи от милата година от ЛЕ е загатка за мен!?) за да върви отбора, БЛАГОДАРЯ, но за това най-вече трябва да му благодари Ганьо Нещастников, феновете според мен съдят по играта на терена и резултатите - КЪМ МОМЕНТА.
И всъщност не е ли още по-добре за самия него да назначи качествен треньор, с който отбора да тръгне нагоре(нали имаме добри играчи?) и по този начин да не се лишаваме от огромните приходи евротурнирите?
Какво му пречи не разбирам? Какъв му е мотива да се нагърбва с непосилната задача и по този начин да се набутва сам финансово, имиджово и всякак, като по-важното е, че Левски София нищо не печели от това.
Дано скоро узрее за реалността. Но само заради това, че дава пари да стои треньор на мен ми се вижда нелепо.

П.С. А това, че преди него сме нямали един нормален купен футболист няма как да е истина просто ... Дайте да гледаме реално. Сами се сещаме за купища имена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:40 am
Мнения: 218
Кои имена, казвай, като почваме от ерата на Мъри.... Жоазиньо... Кой друг???

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят, за славният ЛЕВСКИ футболен тим, и старците шапките даже си свалят, пред славният ЛЕВСКИ непобедим!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Точно защото нямахме и затова сега продаваме един по един всичките конвертируеми за да закърпим бюджета, докато не остане нито един

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Томашич, Бардон, Рабех :bigok Сърмов в началото беше добре :smt005

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не знам защо "ерата на Мъри" трябва да е началото на летоброенето? Точно тогава бяхме изградили един прекрасен състав за наш отбор и почти нямаше нужда да се купуват нови играчи. Въпреки това, гореизброените, наред с Бензукан като дойде, Зе Соареш, Тасевски бяха доста качествени. Как им се разви след това кариерата е друг въпрос.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Ричард и Темиле също не са им хвърлени пъповете на Герена, колкото и да не ми се вярва. :loser2

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Не забравяйте и Рабех, който две години беше най-добрият защитник у нас :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Рабех съм убеден че сега ако дойде пак ще е с класи над тролеите :bigok

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
G.B. написа:
Рабех съм убеден че сега ако дойде пак ще е с класи над тролеите :bigok


Чуйек, убеден съм че нЕкъде по окръжните групи има по- добри нападатели от ИИ5 ЙМ55...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Пелето как никой не го казва? Само на мен ли ми беше любимец от онзи отбор?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 8:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Синя Варна написа:
Всъщност ако станем шампиони и ако Гонзо ни вкара в ШЛ или ЛЕ всички тези , които викаха оставка , ще го богословят ...

Замисли се каква глупост си написал.

Няма истински левскари, които мразят футболиста Гонзо или отричат приноса му за Левски. В този форум има достатъчно "интелектуалци", които мислят, че всеки който критикува треньорските качества на Гонзо го мрази, не е левскар и не знам си какво още.

Тези от нас, които не го искат за треньор мислят така защото от както той е на чело на Левски отбори като Монтана играят по-смислен футбол от нас, а такива като словашката Монтана дори ни елиминираха от ЛЕ.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 9:01 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26746
Местоположение: София
Пелето беше най-грамотният, най-добрият футболист от онзи отбор. И сега да дойде - пак ще е такъв. Той имаше акъл в главата, а това си е голям плюс за футболист.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Гонзо винаги ще един от обичаните от нас футболисти и легенди...НО ЗА ТРЕНЬОР НЕ СТАВА

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3704
Росен написа:
Пелето беше най-грамотният, най-добрият футболист от онзи отбор. И сега да дойде - пак ще е такъв. Той имаше акъл в главата, а това си е голям плюс за футболист.

Всичко опира до треньор. Преди Мъри Пелето § Мечо бяха най-оплюваните играчи в Левски. Даже Пелето беше на косъм да ходи в Ловеч.
Добрият треньор може да изтиска максимума от играчите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com