forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 6:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6575
Местоположение: София
Истината е, че мача НЕ БЕШЕ ПРОДАДЕН. Просто играчите си излезнаха с мисълта, че мача почва от 3:0 за нас, че свинете ще нападат към тяхната си врата и че ще ги бием без да се напъваме (това можеше и да стане, ако не беше ранният пропуск) На трибуните - незнам кво толкова мрънкате, на мен ми хареса пеенето (предвид развоя на мача). Друг е въпроса, че ако играчите ни играеха със сърце, пеенето щеше да бъде в пъти по-добре. Като цяло доволна гавра със свинете по трибуните и Онижение от тях на терена. А за милиционерщината.... просто нямам думи. И все пак идва мача с доко - всички на националният. И да падаме вече се тая... играем само за Купата.

П.П. ГА култов по канал3 :bigok

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 1:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Вчера бях много афектиран, но вече почвам да осъзнавам какво се случи и ЗАЩО се случи.

1. Батков не е чак толкова тъп и не би уредил мач с лит(*кс-етрополе на Герена в полза на прасетата. И без това реномето му не е много добро сред нас. Ясен си рискува абсолютно цялата треньорска кариера ако се съгласи на "легне" точно в този мач. Гонзо не би допуснал да паднем така. И все пак има няколко момчета със сини сърца в отбора. Мачът няма как да е уговорен.

2. Основната причина за загубата е обърканата подготовка. Футболистите едвам ходеха, бяха бавни, тежки. Нямаше скорост и агресия - двете неща, с които печелехме мачовете есента. Подготовката е объркана тотално от Ясен. Ако се замислите, всички бяха трагични. Ако един-двама са били зле, а другите са се раздали и са си оставили дробовете на терена - ОК. Но всички бяха бавни, апатични, някак си уморени. След като им върнахме 1 гол, те нашите едвам се затичваха, въпреки че стадиона се опита да ги нахъса максимално. И въпреки, че Ясен е объркал подготовката:

3. Ясен трябва да се остави да работи. Интелигентно момче е, разбира играта. Само си спомнете преди да дойде какво беше в отбора и каква неразбория беше на терена. Във вчерашния мач няма какво да искаме от него. Титулярния състава бе максимално добрия в момента, направи точните смени. Ако сменим треньора точно сега, следващите 2-3 години ще са като последните 3 - пълен хаос, смяна след смяна, експерименти и простотии. В Ясен има хляб, най-малкото никак не е глупав и ще си вземе бележки от случилото се.

И накрая да обобщя - мачът няма как да е уреден, подготовката е объркана и играчите видно бяха доста уморени. Ясен трябва да остане...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:18 pm
Мнения: 137
Местоположение: Горна Оряховица
http://vbox7.com/play:de3fdba2

_________________
"The fairy tale goes on and on..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Това, което се случи в отсрещния сектор при чорбарите, беше пълна гавра и подигравка с всеки редови български фен, а и към нормалния гражданин по принцип! Някои от послушните ни ултрасчета да не забравят, ако изобщо имат и спомени, че произволи от подобен характер имаше десетки при нас преди време. Рано или късно, такива като онзи комисар ще обърнат глава и към Б сектор...както са го правили неведнъж. Някои, май, покрай италианската мода и чуждото подражание забравиха, че публиката на Левски е била против милиционерщината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Абе какво самчувствие са имали нашите?Точно обратното-бяха насрани жестоко,толкова насерани,колкото не съм виждал играчи на Левски никога досега.От няколко дербита насам е така,но това беше върха.Гледам,че някои псуват крилата,амо то и Педалдо и Меси да ни бяха крила като не стига топката до тях кур.Не може цяло първо полувреме да изнасяш топката с боцове напреди и да имаш 2 атаки през центъра по земя.Не може да чакаш да ти вкарат 2 гола и да почнеш да се опитваш да играеш.Аз просто не мога да си представя,че точно тоя мач може да бъде уреден.За да стане това играчите ни трябва да са по-големи путки отколкото е възможно да съществуват.Просто бяха насрани,тотално насрани.Ясенчо с жалния поглед е ясно,че не може да ги надъха,но и да бъде сменен, клуба пак ще бъде управляван по същия гнусен начин.Смърт за Ганьо!!!

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:22 pm 
Само дето не се сещам НАС да са ни гонили от сектора,а не е да не са пробвали. Да не говорим, че ушевите им влязоха в сектора само защото ония кретени счупиха оградата.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
angysarmy написа:
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..



А що да нахлуват?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:33 pm 
Защото се опитаха да нахлуят в А. Стига сте ги защитавали, не може хора, които са дошли на Герена, с мисълта да чупят и да създават провокации и безредици и.т.н. да ги жалиме. Доколко е обосновано изгонването им не знам, но със сигурност имаше няколко моменти, като този с ракетата към А, където наистина Ушев трябваше да се намеси ! САМО ЛЕВСКИ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
@zahariev, обясни ми как точно твоята преценка, че била 'объркана подготовката' тежи над преценката на хората, които са вътре в отбора и знаят всичко за всеки играч :ohmygod2

Колкото до свинете - ако не ги бяха извели щеше да стане далеч по-голяма кървава баня щото ушаците преспокойно можеха да влязат и да ги почупят и сега вместо няколко фена ранени щеше да има няколко стотици в болница. Нормалко е това развитие на нещата с оглед на това, че свинете бяха дошли с идеята да правят мизерии, а не на мач. Е, войната с оградата свърши бързо.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 1:03 am
Мнения: 285
angysarmy написа:
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..


Тук вече се смея с глас :loser2 Прасетата дето си крият шаловете в путките, мишоците жалки, ще нахлуват при все, че има 13хилки Левскари на стадиона ?! :loser2 Това, че са счупили оградата, за да се направят на хулигани се равнява на войната им с драсканиците :bigok

_________________
"Кажи им, че има една страна България, и в тази страна България има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
tprodanov написа:
angysarmy написа:
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..



А що да нахлуват?

И аз щях да попитам същото ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 27, 2009 4:29 pm
Мнения: 82
Местоположение: Украйна
С футбола от миналия век можем да печелим мачове само в социални мрежи и по форуми!!!! Гонзо и Ясен, врещайте се в Пловдив!! Майната ви!!! :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4

Ясен и Гонзо гледат ли мачовете в Европа?

:levski

_________________
Украински легион Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
tprodanov написа:
angysarmy написа:
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..



А що да нахлуват?

Защото, ако куките не ги ги бяха изгонили можеше и да нахлуят примерно.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Това с нахлуването не е сериозно... дори и не са си го помисляли свинете... относно мача, страшно слаб от наша страна, но който не е играл футбол, той не може да си обясни какво е да подцениш противника и двубоя да ти тръгне на зле... сковаване, гипс и гледане от близко... това е... относно трибуните... мен ми беше достатъчно след ваденето на знамената им в сектор Б как цялата им трибуна беше ей така :shock: точно за миг млъкнаха като по команда...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Stolicata написа:
Goviado така е най- лесно. Аре седи си у вас, докато не почнем да мачкаме отново. Сега отборът има най-голяма нужда от подкрепа и изказвания от типа "повече няма да им стъпим" са повече от чорбарски. Аре другата седмица всички мощно на мача с Локо София!!! :levski

Как се пада от бездомен аматьорски отбор, който обикаля хотелите и игрищата с треньор, който до вчера не си знаеше кой играч къде играе и му се смеехме тук? Или мача е уреден, или Ясен е най-големия некадърник на света, или е неспособен и го бойкотираха вчера.
Те всички дружно ни се изсмяха вчера и си направиха парите. Мен не ми пука дали падаме стига да сме играли мъжки. Това вчера беше курвенска работа и гнусотия.
Мача засмърдя още преди гола им след като нашите (с изключение на Гарра) не смееха да минат центъра и не направиха 1 (едно) положение.

Всички ги интересуват парите и никой в този клуб не е светец. Запомнете го това. :levski

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Да еба и живота скапан, сега вместо да се подиграваме на свинете и на селския байрям се чудим какво оправдание да измислим за де ни е по-леко :smt089 Здраве да е, всичко се връща тъпкано :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Не ме интересува че сме паднали и са си продали путките. Яд ме е че ще слушам грухтене няколко месеца и продължение на филма им.
Да им се върне на тия, кито ги съживиха...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Mr. Smith написа:
tprodanov написа:
angysarmy написа:
Пичове не виждам кво обръщате внимание на боя в Гей сектор, може и да е бил предварително нареден, но я помислете като нормални хора, АКО чорбарите бяха нахлули се сещате, че и ние щяхме да нахлуем и това щеше да си е верно кърваво дерби, а недай си Боже да има и убити..



А що да нахлуват?

И аз щях да попитам същото ?



Айде някой от тия дето се радва на боя да ми каже КАК и по КАКВА причина прасетата щяха да направят нещо повече от тия метнати камъни?Всяка седмица сме на Герена и знаме ,че колкото и да са много камъните,все някога свършват.Заради факли,бомби,камъни и няколко седалки не вадят от сектора и това го знае всеки дето е бил на поне 3 мача в агитката на който и да е отбор.Това с каква идея са дошли прасетата няма нищо общо с това което стана.Изпразване на сектор е гавра и полицейски прозивол.Демонстриране на сила от страна на ушев и показно "Виж кой е по-силния".Кога на дерби е имало толкова жандармерия?Кога на дерби водоструйка е седяла пред сектор на агитката дори и при бутната ограда?Мислете ги малко тия неща и не се радвайте.Прасетата може и сами да си го направиха и сами да започнаха всичко но ушев нареди нещата така ,че те сами да паднат в капана.Дори и при нас е имало такива опити,дискретно ушев да ни остави да правиме каквото си искаме и да чака удобния момент и да ни погне.Не защитавам прасетата,даже за тия малоумници дето говорят за Андрей ще се радвам ако са ги убили от бой,но там има секви хора без значение дали са прасета,буфери,папагали и секва сган.Утре това като се случи и при нас ако си мислите ,че няма да е същото...много се лъжете.Паднали огради,факли,бомби,димки,камъни,железа,псуване,надигане на пръсти,бой с ушев,чупене извън стадиона и т.н. винаги е имало на дерби и винаги ще има и на това дерби ако не беше станало това в Г сигурно щеше да е най-културното от много години. Другия момент е ,че дерби на клубните стадиони повече няма да видим.И това беше една от причините да ги смажат така...ушев не иска да пази тия кочини наречени стадиони и единствено нац. стадион им е що годе лесен охрана.

А ние...ние не заслужаваме момчетата които се погрижиха за хореографията,не заслужаваме тия които се погрижиха да ни е пълен сектора с червени парцали и не заслужаваме да викаме дори името на Апостола.За толкова години някой хора не се научиха ,че това име се крещи с пълно гърло,със страст и любов,с желание и вътрешна мотицавия,която идва от сърцето а не от резултати,състояние на отбора и секви други странични фактори.Ако прасетата не бяха изкарани щяха не само да ни бият на терена но и да ни надвикат.И то щяха да ни надвикат брутално,което никога не се е случвало.

Б и Б също тотално се изсраха на всичко което олицетворява едно дерби.Тия тъпи путки във В сектор бяха най-голямото падение на мустакатия боклук и с това си действие показа ,че толкова го е закъсал за кинти ,че и майка си ще рита в корема за 2лв !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:41 pm
Мнения: 320
SouthSupporter написа:
А някой няма ли да спомене, че бяха продадени два пъти повече билети от капацитета на Б сектор и това, че ни държаха половин чос пред 6 - ти блок и не пускаха? Баждеков да ми ядеш кура !


Това че са продадени повече билети не мисля, че е вярно. Аз също си го помислих като влязах, защото успях след началото на мача и видях че пътеката горе е фраш и хората се катерят по парапетите. Ама после пробих надолу през седалките и видях, че там беше много празно, просто никой не иска да седи на тия разбити редове и се запълва първо горе и по стълбите и другите като идват си мислят, че е пълно. Иначе и аз чаках пред 6-ти като го затвориха, безумие пълно, още повече, че в същото време продължаваха да пускат през 5-ти, за мене това си беше провокация от полицията. Като почнаха да прескачат някои оня дебелия ушев се обади по забележете gsm и дотича Илиев (който го знае кой е) и седи отгоре наглеца мръсен и се смее :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
ГейБанда14-1=13 написа:

Айде някой от тия дето се радва на боя да ми каже КАК и по КАКВА причина прасетата щяха да направят нещо повече от тия метнати камъни?Всяка седмица сме на Герена и знаме ,че колкото и да са много камъните,все някога свършват.Заради факли,бомби,камъни и няколко седалки не вадят от сектора и това го знае всеки дето е бил на поне 3 мача в агитката на който и да е отбор.Това с каква идея са дошли прасетата няма нищо общо с това което стана

Според мен ги изгребаха, защото бяха 2 маршрутки хора и основноте е че са стреляли в гърлото на един ухер с ракета. Навсякъде по света ушев освирепява кат ранят някой от тях. Аз не видях с какво толко са го провокирали, но наистина прекалиха кат стреляха по А сектор където имаше жени и деца. За мен това са получовеци чиято единствена гордост е да направят мизерия и да блеснат с нея, а не да се представят достойно като агитка.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 1:32 am
Мнения: 235
Диктора каза на полувремето , че тези момичета които бяха във В сектор са дарили 1000 лева за болното момче ! :smt006

_________________
ULTRAS NO PROFIT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
@Kryten - това, което съм написал, разбира се е лично мнение. В днешно време химията, възстановяването и физическата подготовка до голяма степен определят изхода от доста мачове. Имам приятели треньори, аз самият съм бил част от играта и поназнайвам това-онова. Ако знаеш какво да следиш, лесно можеш да видиш дори в големите отбори в Европа определени странни спадове в играта. Това са периоди на "чистене" след като са взети определени съставки (всичко легално разбира се). Подготовките и химията се планират, за да може отборът да е на 100% за определени мачове и периоди. Но след това идва и спадът. Лека грешка или отклонение и става фал. В България сме още много назад и се бърка непрекъснато. Дори самият Ясен каза по време на подготовката, че тя е насочена, за да може пикът в играта и силите на играчите да е за мача с лит(*кс-етрополе. Явно е станало грешка. Това дали ще тичаш 10км или 30км и дали ще вземеш дадена добавка днес или след 3 дена оказва влияние следващите няколко седмици. В България сме мноооого слаби в това отношение. Да не би германците и испанците да са свръховеци с 2 бели дроба? Не - просто всичко е химия и възстановяване. Те го правят добре, ние - не. Мачовете ни с Локо Пд и Локо Сф ако погледнеш кога се падаха есента можеш да си отговориш на доста въпроси. Вчерашния мач прилича страшно много на тях. И все пак - не мога да съм на 100% сигурен, но от това, което знам и това, което видях вчера, съм на 90% сигурен, че става въпрос за объркана подготовка и възстановяване. Слабите не бяха 1 или 2 - целият отбор се влачеше по терена...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
А мустака колко е прибраил от цялата работа? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Стреляли са в гърлото на ушев с ракета :bigok Тая ракета да не е със снайпер бе :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:26 pm
Мнения: 29
Изображение

:losers :losers :losers :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
ГейБанда14-1=13 написа:
А мустака колко е прибраил от цялата работа? :smt006

Много се смяхме на ония снимки от летището, но реалностите в престъпна България явно са други. Те (престъпниците-милионери) всички са от един клуб и си въртят парите. Ще им се върне някой ден...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Абсолютна порнография!То пък един път да не се опиташ да ритнеш топката към вратата на лит(*кс-етрополе,един удар да не пробваш....

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не съм гледал мача, с изключение на няколко минутки от 60 до 70, имах ужасен ден вчера.
Но треньор, ръководство, президенти и футболни женски полови органи, КОИТО ДОПУСКАТ УНИЖЕНИЕТО гостуващ отбор без стадион, публика, без нито един трансфер и с хиляди дългове и дела, да се ПОДИГРАЕ с 0-3 на СТАДИОН "ГЕОРГИ АСПАРУХОВ" по КАКВИТО Е ДА Е БИЛО СЪОБРАЖЕНИЕ, ПРИЧИНИ, СЛЕДСВИЯ и така нататък ЗАСЛУЖАВАТ ДА БЪДАТ ИЗРАНИТИ ОТ там със ФАДРОМИТЕ, ТРАКТОРЧЕТАТА, БАГАРИТЕ и автобуса, които сами те са домъкнали на стадиона! Мустака, Гонзо, Петров и тия путки насрани Милиев и Митрев(освен путка и голем некадърник!) НАТОВАРЕНИ на автобуса и кой откъде е!
АБСОЛЮТЕН ПОЗОР!
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 3:49 pm 
Свинете щели да ни надвикат ако не е бил ушев?! :ohmygod Те не се чуха първите 30 минути бе! Само давате някаква измислена храна за болнице им мозъци...


Последна промяна El Hacendado на Нед Фев 27, 2011 3:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com