forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
WEST FRONT написа:
гаврата им с нашия национален герб на който по средата лепнаха гадната им петолъчка....с



Аз си мислех , че им е домъчняло за логото на Мултигруп(х)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Пропуснах за пръв от години дербито и сега си късам топките от яд!
Ама, момчета и момичета от трибуните, от това, което видях по телевидението - Браво вам! Перфектна хореография, и идеята с плакатите на възрожденците - тоже страшна!
Старите форумци знаят, че най-добрите ми приятели не са кой-знае какви фенове, но получих поздравления за играта на отбора и за публиката Ни дори от тях!
Това е Левски, на свинете мекеретата ни мислят умрели, ама ние сме тигри - ранени най-лошо хапем!
Големи сме, обичам Левски повече от футбола, еееех маааму, наистина ние сме магия, а не партийна линия, спусната от пленума!

Само Левски!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Selqnina s koleloto написа:
Richard Long написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=76878

Кокалче, дано четеш тоя форум за да ти кажа мамичката ти да еба мръсна, копеленце, толкова ли нямаше ташаци да кажеш на Гонзо че заради контузията няма да играе? Сега заради едни пикливи 10 минути на дербито кариерата му приключва! Путка заспала си кокал, не си човек!

Гонзо, най-големия си баце, но трябваше да се пазиш, за да докараш евентуално головете си във вратата на свинята до 20....


Между другото контузията на Гонзо няма нищо общо с контузията от мача в СЛивен. Травмата, което Гонзо получи срещу чорбата е на коляното на десния крак


Чети по-внимателно: "Иванов обясни, че контузията се е получила, тъй като е пазил левия си крак (контузен от мача със Сливен) и при един от скоковете във въздуха е паднал с цялата си тежест на десния крак, като в този момент коляното е поддало на натиска"

До Морнинг глори: Много просто - може да е Гонзо, но е футболист, и трябва да се съобразява с разпоредбите на ръководителите си! Кокала в желанието си да се подмаже на публиката и Гонзо, му съсипа остатъка от кариерата, тва за мен не е човек, а путка! Може да е слаб и некадърен треньор - простимо е, но заради собствената си суета и нерешителност да унищожи здравето на идола на милиони - това не се прощава! Кур за кокала!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
martooo написа:
Morning Glory написа:
Richard Long написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=76878

Кокалче, дано четеш тоя форум за да ти кажа мамичката ти да еба мръсна, копеленце, толкова ли нямаше ташаци да кажеш на Гонзо че заради контузията няма да играе? Сега заради едни пикливи 10 минути на дербито кариерата му приключва! Путка заспала си кокал, не си човек!

Гонзо, най-големия си баце, но трябваше да се пазиш, за да докараш евентуално головете си във вратата на свинята до 20....


Как точно си представяш ситуацията, в която Кокала оставя извън състава напиращия да играе Гонзо? И не само Кокала, ами САФ, Моуриньо, Липи или който и да е?

ако Гонзо не играеше кокала штеше да баде обвинен зашто лидера ни не е в игра


Интересно кой щеше да го обвини, при положение че се знаеше от няколко дни, че Гонзо има разкъсан прасец на левия крак. Трябва да е някой абсолютен дебил да го обвинява... Кокала няма оправдание, разсипа здравето на най-великия си футболист заради суета и путкинаж!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе спри и ти да пишеш глупости най-сетне.........това ГОНЗО да участва в дербито е ЛИЧНО НЕГОВО ЖЕЛАНИЕ и на никой друг........въпреки всички които го мразят, въпреки всички злорадстващи свине, въпреки целия ни щаб и всички които са го увещавали да не играе, въпреки лекарите, ТОЙ е стиснал зъби и е излезнал за да ги смачка.......решението е само негово, в това нещо точно Кокала няма и 1% участие така че се спри..........а Гонзо дори да спре кариерата си което не ми се струва вярно но все пак ще бъде запомнен като човека излязъл на един крак да мачка свине защото е мъж а не се е скрил като мишка!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Не че нещо ама без него и Йовов играехеме доста по-интересно :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Хаха абе на тебе шефа ти ако ти каже: "Днеска не си на работа, имаш контузия в главата, ако работиш може да гръмне", ти ще ходиш ли на работа дори много да ти се иска? Мисли!!!

"Кокала няма и 1% участие"

ИМЕННО!!! Защото Кокала е безхарактерен помияр. Ако беше мъж казваше на Гонзо: "Контузен си, няма да ти рискувам здравето, днеска си почивка". "Ама...". "Няма ама, аз ти треньор, тва е решението ми"! Откога ти стана любимец Кокала ан тебе, може би от както каза че в сектора са наркомани и боклуци?

Една от основните задачи на тренера е не само да чертае схеми, а да пази здравето на футболистите си, независимо кой кво иска, затова има ЙЕРАРХИЯ, на тебе тия неща ясно ли са ти, знаеш ли кво значи тая дума?

_________________
Изображение


Последна промяна Richard Long на Пон Май 11, 2009 1:34 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Мене ме е яд,че Кокала наистина е голям Левскар,а ако имаше и малко умения за тренер,цена немаше да има :smt006

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:39 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 1:16 pm
Мнения: 328
Местоположение: Столицата
Richard Long написа:

Една от основните задачи на тренера е не само да чертае схеми, а да пази здравето на футболистите си, независимо кой кво иска, затова има ЙЕРАРХИЯ, на тебе тия неща ясно ли са ти, знаеш ли кво значи тая дума?

Абе след като Подолски ошамари Балак, сериозно се замислям дали има такова нещо като йерархия хахах
Иначе не че нещо, ама и според мен Гонзо нямаше да е Гонзо, ако не беше излезнал да поиграе малко срещу свинете. :wink:

_________________
_________________________________

i suck.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Допивам бирата и затварям капака, че бързам да си лягам :smt003 :smt006 :boisw :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
абе, ричи, ти в казарма бил ли си? И не ти ли се е случвало да нашамариш некой ефрейтор? Е, ама нямаш право,и то във военизирана структура. Ама става - винаги е било така има хора, които са властни и хора, които не чак толкова. Това не прави едните по-малко хора от другите. Гонзо е цар, Велев пъдар, точка по йерархията, кое е трудното да се обясни...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Richard Long написа:
Хаха абе на тебе шефа ти ако ти каже: "Днеска не си на работа, имаш контузия в главата, ако работиш може да гръмне", ти ще ходиш ли на работа дори много да ти се иска? Мисли!!!

"Кокала няма и 1% участие"

ИМЕННО!!! Защото Кокала е безхарактерен помияр. Ако беше мъж казваше на Гонзо: "Контузен си, няма да ти рискувам здравето, днеска си почивка". "Ама...". "Няма ама, аз ти треньор, тва е решението ми"! Откога ти стана любимец Кокала ан тебе, може би от както каза че в сектора са наркомани и боклуци?

Една от основните задачи на тренера е не само да чертае схеми, а да пази здравето на футболистите си, независимо кой кво иска, затова има ЙЕРАРХИЯ, на тебе тия неща ясно ли са ти, знаеш ли кво значи тая дума?


Ако си направиш труда да прочетеш 2 поста по-нагоре казах че Кокала трябва да е ВЪН след сезона независимо от победата вчера.......не знам на мен дали са ми ясни тия неща с йерархията ама на теб все още не ти е ясно че ГОНЗО Е НАД ВСИЧКИ в спортно-техническия щаб на ЛЕВСКИ, включае и фигуранта-треньор!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
All blue baby написа:
Richard Long написа:

Една от основните задачи на тренера е не само да чертае схеми, а да пази здравето на футболистите си, независимо кой кво иска, затова има ЙЕРАРХИЯ, на тебе тия неща ясно ли са ти, знаеш ли кво значи тая дума?

Абе след като Подолски ошамари Балак, сериозно се замислям дали има такова нещо като йерархия хахах
Иначе не че нещо, ама и според мен Гонзо нямаше да е Гонзо, ако не беше излезнал да поиграе малко срещу свинете.


Не разбирам кво общо има връзката между Подолски/Балак и Велев/Гонзо? Ония двамата са футболисти, все едно да се сбият Рабех и Минев, а все пак Велев се води треньор т.е. пряк началник на Гонзо! То остава например Гонзо да нашамари Велев, въпреки че не бих се учудил... Ще дам още един последен пример за размисъл: Представи си КР или Меси излизат с разкъсани прасци и късат връзки заради това безумие? Знаеш ли кво става? САФ и Гуардиола не уволнение, а ще ги вкарат директно в затвора, за злоупотреба с милиони евро под формата на футболисти, и за съсипване на здравето и кариерите им. С други думи - там каквото каже тренера, е закон! А Велев с путкинската си особа и суета превърна ЛЕВСКИ в селско тимче, където всеки футболист си вее парцалите където си иска и прави квото си иска! Затва Рабех се би с таксиметърджии, блъска се пиян и кво ли още не, защото НЯМА КОНТРОЛ в ЛЕВСКИ! Вчера бе поредното потвърждение! Ама Гонзо много искал, е кво от това?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
tprodanov написа:
абе, ричи, ти в казарма бил ли си? И не ти ли се е случвало да нашамариш некой ефрейтор? Е, ама нямаш право,и то във военизирана структура. Ама става - винаги е било така има хора, които са властни и хора, които не чак толкова. Това не прави едните по-малко хора от другите. Гонзо е цар, Велев пъдар, точка по йерархията, кое е трудното да се обясни...


ЛЕВСКИ казарма в пропаднала държава ли е? По тая логика всеки подчинен може да шамари шефа си когато си поиска
Ако беше Мъри, Гонзо нямаше да играе сигурен съм 1000%, защото Мъри се грижи за здравето на играчите си! Велев е помияр, затова пуснах мнението си и повтарям: "Велев, ти си мръсен помияр, не си мъж а путка"!

Дано сега имаме съгласие по въпроса.

До УЛ: Именно това е огромната грешка на Батков, че остави помияра и респекта към треньорското ръководство на ЛЕВСКИ изчезна, виж кво съм казал по-горе за Мъри!

_________________
Изображение


Последна промяна Richard Long на Пон Май 11, 2009 2:00 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 1:58 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 1:16 pm
Мнения: 328
Местоположение: Столицата
Еми явно имаме различни гледни точки и тва е. Аз не приемам нещата по тоя начин. Гледам от емоционалната страна на нещата. Не си представям мач срещу свинете без Гонзо. Вероятно и той самият не си го е представял, след като излезе да играе.
Не мисля, че който и да е треньор би го спрял. Сто пъти се каза, че Гонзо е много повече от фуболист, длъжен да се подчинява на йерархията в отбора. Той е душата на отбора и отдавна си е извоювал правото всички в щаба да уважават него и желанията му. Ако бях на негово место и мен нищо не би ме спряло.

_________________
_________________________________

i suck.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Момчеата, за кво спорите? Кокала що пуснал Гонзо...ами щото точно когато на Кокала му пареше под гъза Гонзо застана зад него, а знаете кво става ако т.нар. тартори застанат против треньора си. С пускането на Гонзо Кокала му се реваншира затова, че Гонзо не го предаде в най-трудните моменти

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Еми Ричи, пак нямаме съгласие - взимаш мнение без да имаш факти. И аз ги нямам - затова казвам предположения. Първо - Левски малко или много е огледало на собствената си държава. Второ - ти сигурен ли си, че Кокъла е треньор? Аз не щото, не знам? И той да е - над него има още хора - нали си фен на йерархията, значи ако Боримиров или Батков му е наредил,, а това си е възможно напълно какво? Тогава ще е путка, че е спазил йерархията?

Виж, свинете са известни с това, че нямат неоплют играч. Нека не ставаме като тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Еми ето го днеска резултата, заради едни пикливи 10 минути в които се виде че Гонзо не може да тича, а ЛЕВСКИ не знаеше къде се намира. Това не е професионално, това е аматьорщина - куц, припадащ, ама на терена без никакъв ефект, пълен смях! Вчера ЛЕВСКИ тръгна след смените, значи Велев можеше тотално да опропасти мача първите 15 минути защото де факто играхме с 9 човека и точно тогава свинете ни мачкаха. А ти си го мисли от емоционалната гледна точка, лошо няма, само си помисли дали ако бяхме паднали с един ранен гол (оня удар на турчина отдясно) + контузията на Гонзо щеше да си пак толкова романтичен

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:08 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 1:16 pm
Мнения: 328
Местоположение: Столицата
Тва нема значение! Нали ЛЕВСКИ означава ЖИВОТ... всички фенове казваме, че ЛЕВСКИ е нашият ЖИВОТ. А за Гонзо отборът вероятно означава повече от живота му. Ето, видя се, че тия думи не са само лъжливи приказки. Той е голям човек и много добре знае какво прави , и си поема отговорностите след това!

_________________
_________________________________

i suck.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
В заключение,преди да си легн,искам да обобща:
хей ,чуй лит(*кс-етрополе,да ви еба майката и пълна забрана за всякакви комунистически символики и идеологии.С удоволствие бих добавил ,сбогом лит(*кс-етрополе

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 3:58 am
Мнения: 358
Richard Long, ти си ебати упоритото папагалче!
Какво в изречението "Гонзо насира свинете само с присъствието си" не разбра. Точно благодарение на включването му, макар и за 15 минути вчера, се стигна до паника в червено и лесна победа за нас! Гонзо изигра своята роля, със или без намесата на гуруто Велев. Край.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
tprodanov написа:
Еми Ричи, пак нямаме съгласие - взимаш мнение без да имаш факти. И аз ги нямам - затова казвам предположения. Първо - Левски малко или много е огледало на собствената си държава. Второ - ти сигурен ли си, че Кокъла е треньор? Аз не щото, не знам? И той да е - над него има още хора - нали си фен на йерархията, значи ако Боримиров или Батков му е наредил,, а това си е възможно напълно какво? Тогава ще е путка, че е спазил йерархията?

Виж, свинете са известни с това, че нямат неоплют играч. Нека не ставаме като тях.


Никой не плюе по Гонзо, напротив - Гонзо е най-великия за мен! дали съм сигурен че кокала е треньор? Ами като такъв е назначен, пише че е старши-треньор, ако не е - още по-зле за ЛЕВСКИ, значи Батков всичко е преебал от старата машина... Абсурд Батков или дедо Боре да са наредили на кокала да пусне Гонзо, абсурд, кокала си имаше месеци наред проблеми с публиката и съм сигурен че го е пуснал не само по Гонзово желание, а и за да се подмаже на агитката, изобщо супер непрофесионализъм отвсякъде, който доведе до тая ужасна контузия. Аз не знам как може да не ви е яд че кокалчето прееба поне още 2 години футбол на Гонзо заради 10 минути на терена? Аз бих го застрелял ако го видя!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
memmis написа:
Richard Long, ти си ебати упоритото папагалче!
Какво в изречението "Гонзо насира свинете само с присъствието си" не разбра. Точно благодарение на включването му, макар и за 15 минути вчера, се стигна до паника в червено и лесна победа за нас! Гонзо изигра своята роля, със или без намесата на гуруто Велев. Край.


Личи си че си в 8-ми "г" клас. Насраха се свинете вчера когато Гонзо беше на терена, абсолютно, първите 15 минути не можехме да вземем топката, а Гонзо повече от 5 метра и то буквално на един крак не можеше да изтича... Що ли изобщо трябваше да си губя времето да ти отговарям? :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
All blue baby написа:
Тва нема значение! Нали ЛЕВСКИ означава ЖИВОТ... всички фенове казваме, че ЛЕВСКИ е нашият ЖИВОТ. А за Гонзо отборът вероятно означава повече от живота му. Ето, видя се, че тия думи не са само лъжливи приказки. Той е голям човек и много добре знае какво прави , и си поема отговорностите след това!


Аз пожелавам на Гонзо да стане истински треньор! Хъса и манталитета го има, научи ли и занаята, има ли качествата, аз ще съм спокоен за бъдещето на ЛЕВСКИ!

САМО ЛЕВСКИ! Ебахме цееецаааа в гъзааааа........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:34 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
ДипломатО написа:
Не че нещо ама без него и Йовов играехеме доста по-интересно

Ами без него и Йовов станахме 11 нa терена. С 9 души плюс двама контузени не ни беше лесно през първия половин час.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 8:21 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Ако ПВЦо и Сешоарес знаеха, че ще излизат титуляри, нямаше да са толкова нахъсани. Всички сякаш бяха длъжни да играят заради Гонзо и Йовов, или по-точно заради тяхната липса на терена.
Всичко това, подплатено с невероятната хореография насра свинете и окрили нашите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Richard Long написа:
Еми ето го днеска резултата, заради едни пикливи 10 минути в които се виде че Гонзо не може да тича, а ЛЕВСКИ не знаеше къде се намира. Това не е професионално, това е аматьорщина - куц, припадащ, ама на терена без никакъв ефект, пълен смях! Вчера ЛЕВСКИ тръгна след смените, значи Велев можеше тотално да опропасти мача първите 15 минути защото де факто играхме с 9 човека и точно тогава свинете ни мачкаха. А ти си го мисли от емоционалната гледна точка, лошо няма, само си помисли дали ако бяхме паднали с един ранен гол (оня удар на турчина отдясно) + контузията на Гонзо щеше да си пак толкова романтичен


аз пък си мисля че точно изваждането на Йовов и Гонзо бяха решителния момент в мача,след него чорбарите си помислиха че мача вече на 200% е техен и няма начин да го загубят,а ние всъшност се мобилизирахме точно тогава


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Toro написа:
Господ си знае работата, за разлика от Кокала. Едва ли Певец0 щеше да играе толкова вдъхновено, ако беше започнал титуляр. Щеше да се налее с бетон. Ранните смени на Гонзо и Йовов вдъхновиха момчетата да играят заради тях, поне по мое мнение имаше такова влияние


Абсолютно! Смелостта и желанието на Гонзо и Йовов подействаха даже на целия отбор, не само на двете им смени! Неслучайно и Певецо след гола отиде не при агитката, не при Кокала, а при ГОНЗО!

А това, че Гонзо ще се откаже не го вервам :) 8 месеца ще го раздава тренер и като се оправи влиза отново да наказва чорбари :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Детинщините как полуходещите Гонзо и Йовов уплашили чорбата са толкова нелепи че не заслужават коментар. Велев е престъпен аматьор че им рискува здравето. Допринесоха единствено със смените си, когато влязоха правилните хора. Ако не вярвате на мен, е вижте Наско кво е казал, специално частта за Гонзо и Йовов... Наско поне със сигурност разбира играта повече от всички ни накуп. Точка.

http://www.sport1.bg/sport1/node/136285

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Кокала е достатъчен грешник, за да го виним и за неща, които не е направил. Гонзо е пожелал да играе, той е институция, играл е. Това е. Хвала нему!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com