forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 12:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз продължавам да твърдя, че победата се дължи на близначките, които бяха с нас :smt003

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Morning Glory написа:
Richard Long написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=76878

Кокалче, дано четеш тоя форум за да ти кажа мамичката ти да еба мръсна, копеленце, толкова ли нямаше ташаци да кажеш на Гонзо че заради контузията няма да играе? Сега заради едни пикливи 10 минути на дербито кариерата му приключва! Путка заспала си кокал, не си човек!

Гонзо, най-големия си баце, но трябваше да се пазиш, за да докараш евентуално головете си във вратата на свинята до 20....


Как точно си представяш ситуацията, в която Кокала оставя извън състава напиращия да играе Гонзо? И не само Кокала, ами САФ, Моуриньо, Липи или който и да е?

Там малко трудно ще стане волята на играча да се наложи над треньора. Ако ще да му се лети на някой ни САФ, ни манаф, ни който и да е, не би му позволил да играе, ако така прецени. То и на БЕрбата й се играе много, ама не винаги я ограява

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сираков ако беше ти гарантирам че със сливен нямаше да играе, камо ли с чорбата. Оставяме на страна че и срещу беласица му трябваше да е на скамейката. Кокалско безсилие - пусни го второто със Сливен и не му мисли! В случая емоционалното и мъжкарското решение надделя над разумното и се видя какво стана

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 5:28 pm
Мнения: 33
acrimonious написа:
Кокала е достатъчен грешник, за да го виним и за неща, които не е направил. Гонзо е пожелал да играе, той е институция, играл е. Това е. Хвала нему!


Абсолютно съм съгласен! Самият Гонзо така е искал. Сигурен съм, че който и да е бил на мястото на Кокала е щял да пусне Гонзо, при условие, че самият той е пожелал да играе! Кво да направи Кокала? Да се обърне с/у Гонзо ли?!?! Ако не го беше пуснал и случайно бяхме паднали, щяхте да кажете що не го вкарал в игра! Айде стига сега... станалото станало. Така е било писано. И на мен ми е мн гадно ама Гонзо не може да играе вечно вече гони 34 лазараника...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
ДипломатО написа:
Не че нещо ама без него и Йовов играехеме доста по-интересно


Надали Христов, като титуляр, щеше да влезе с такъв хъс и щеше да се себераздава докрай :wink:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Ако Гонзо не се беше контузил щяха да се сипят топки към него и да бием на магия (евентуално) или да си свърши 0:0/1:1.
Не ме разбирайте погрешно не съм против него или нещо такова - просто гледам обективно на нещата че играехме доста повече през центъра с повечеко подавания по земя а не обичайното "Г.Петков на Гозно па ако влезне,влезне" :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Малко ми е странна дискусията 48 часа след мача относно това, трябваше ли Гонзо и Йовов да излязът в този мач или не. Първо, за всички фенове и футболисти на терена това беше психологически допинг, което се отрази много добре на "заспалия" до този мач отбор. Не само влизането им, а смените им притисна останалите до стената, мобилизираха се до краен предел и изиграха мача за мен перфектно. Така както дори при най-силните години с Мъри не сме ги надигравали.
Второ, непускането им и евентуален негативен резултат щеше наистина да донесе буря на треньорското ръководство от същите тия, които сега реват, че ги е пуснал недотам възстановени. Ричард Лонг твърди, че са едва ходили по терена, категорично не съм съгласен пич. Гонзо си играе по принцип по-бавно, а Йовов си беше много активен. Това, че чорбата бяха влезли по-надъхани в първите минути, а наще бяха по-стъписани е друг въпрос.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Значи те ако за този мач не бяха излезнали мобилизирани до краен предел не знам за какъв отбор щяха да се имат. Колкото до надиграването, изобщо не съм съгласен! Първо на първо такава слаба чорба при Мъри не е имало. Второ, като ги бихме с дузпата на гонзо не ги надиграхме, а ги смачкахме от секс. Говорим 5-6 1000% положения дето пропуснаха. Да не говорим че тия 90 минути не минаха центъра. Същите щуротии дето Вуцов ги приказваше вчера. Едва ли не сезона ни е супер силен щото сме били Ловеч два пъти и Цеца. Ебем го и разбирача, скъса да си хвали подготовката и селекцията (поне призна че е без пари).
Аз си оставам на мнението, че сезона ни не е с нищо по-силен от предния, точките го потвърждават!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Сега разбирам хората, които критикуват Велев, аз също изобщо не го харесвам, но трябва да призная, че за пускането им на терена не го виня. Виня го заради начина, по които работи с младите футболисти и отношението му към тях, при всяка грешка(особено към Гошо Христов), постоянните ротации в състава и т.н. Но за това - НЕ!
А какви ги бълбука Сираков си е негово мнение, но улавям леко раздразнение в него заради хубавата победа без той да е в "Левски". Така ми се струва. Има някаква ревност.

Аз лично НЕ Вярвам, че Гонзо ще прекрати кариерата си, както и НЕ вярвах, че НЯМА да играе срещу Панчарево!!!
Иначе съветите, които дава Сираков са ценни, но понякога неговото его, или егото на ръководителя - винаги да се налага над останалите - води до лоши резултати.
Сега след като резултатът е крайно положителен, постигнат с категорично надиграване, не е нужно да се задълбаваме с подобни неща. Така е било писано. Точка. Гонзо ще играе отново футбол.
А тия Ако това, Ако онова във футбола и живота НЕ ВАЖАТ! Ако бяхме били Тампере ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Аз пък подочух, че Наско си е бил редовно на Герена няколко дни преди мача... :wink:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
anta написа:
Аз пък подочух, че Наско си е бил редовно на Герена няколко дни преди мача...


между другото...и аз чух нещо такова... :roll:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Съгласен съм че всякакви работи могат да се говорят за и против Велев. За мен е очевадно че треньор от него не става, най-вече с оглед на това че и сантиметър напред не е мръднал откакто е треньор. Една слабост не е коригирал. Но не това е основния, проблем за мен, а именно това че никой в ръководството не е могъл да осъзнае това, а чак след мача с Пирин им е просветнало. И за мен причината е че много компромиси и сладки думи са си говорили и са замазали положението. Този мач го взехме и се явява първия от целия сезон, който е изигран както хората за 90 минути (без да броим пародийните мачове с Ботев и Беласица)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 7:45 pm
Мнения: 22
сега трябва да си насочим вниманието в оставаштите мачове мача с ц(*ка мина без да омаловажаваме победата разбира се заштото тази победа ни прави 80 % шампиони


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Хайде някой, който има възможност да запише спортно шоу Гонг , предвкусвам гавра с НикитУ :smt003 :smt006 :smt006 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:bukake :bukake ама сигурно ще играе умрялата лисица тоя гад долнопробен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Ще го запишеш ли ? :smt006 че бързам... да лягам :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
да бе, немаш проблеми. На мен амбицията е всеки гонг да се записва че стават яки предавания, а не ги качват вече

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Лягам спокоен :smt003 :smt006 Днес с удоволствие прочетох тирадата на Мариан Макариев в ММ :smt007 :smt007 :smt007 Колко е хубаво сами да си говорят за комплекса в синьо :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
martooo написа:
сега трябва да си насочим вниманието в оставаштите мачове мача с ц(*ка мина без да омаловажаваме победата разбира се заштото тази победа ни прави 80 % шампиони


Марто, кажи на учителката ти по литература че и пиша двойка! Има една буква, казва се "Щ"... :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 1:14 am
Мнения: 1197
Местоположение: СофЯ
Марто е син на "Науката", не използва "щ" и "ч" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
Toro написа:
Марто е син на "Науката", не използва "щ" и "ч"

Оставете момчето ще се оправи споко бе :):)

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Зашто мислиш така? :smt005 :smt003

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 1:14 am
Мнения: 1197
Местоположение: СофЯ
Нека дружно облеем правилния правопис и буквите "ч", "ш" и "щ" с прясна говежда кисела урина Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 6:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7056
Ко записахте ли гонга ? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 7:45 pm
Мнения: 22
TheWhale написа:
Toro написа:
Марто е син на "Науката", не използва "щ" и "ч"

Оставете момчето ще се оправи споко бе :)

еи я ми оставете писането намира.Тука да не е литературен клуб са неграмотните са си неграмотни :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 7:45 pm
Мнения: 22
Richard Long написа:
martooo написа:
сега трябва да си насочим вниманието в оставаштите мачове мача с ц(*ка мина без да омаловажаваме победата разбира се заштото тази победа ни прави 80 % шампиони


Марто, кажи на учителката ти по литература че и пиша двойка! Има една буква, казва се "Щ"...

не ми бачка копчето :smt002 :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 7:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
BraToC! написа:
Ко записахте ли гонга ?



А дали някъде има запис на гона след мача с цеца ? Чух че Наско Сираков е пускал някакви "поздрави" на Ники Сопола

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20686
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
.

_________________
www.portretite.info
Изображение


Последна промяна инж.-мен. Гатев на Пон Май 11, 2009 8:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Гонга нищо особено, нямаше букаке с прасета, ако искате ще го постна

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Отново искам да благодаря на момчетата от терена и тези които отговаряха за високото ниво на Сектора онзи ден...на 10-ти май се събудих с една идея по-добър и щастлив от преди :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com