forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Единствената вина на публиката е че не се почва БаткО от началото до края на всеки мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Boyo написа:
LSFC написа:
Тихо бе капацитет, последните 10 минути се пя по-силно и от когато беше 0:0, ае у лево


Абе що говориш глупости - пя се , да , от 100 човека. Другите 2-3 хиляди дето беха или си беха тръгнали или псуваха хора дали много много на отбора... Ти си млад и не си виждал истинската публика на Левски, за това сега може и да ти се струва ок, но за мен сектор Б последните 7-8 години е ташак, не по-малък от ташакът, който ни е ръководство

hahahaha, извинявай стария, ако ми покажеш и 1 мач от преди 15-20 години, къдети ДА СЕ Е ПЯЛО колкото вчерашния (където не се пя кой знае колко) ще ти дам квото кажеш, и не ми говори притчите, че едно време се е пяло много повече, едно време през 10 мин се е скандирало "Само ЛЕВСКИ оле" и това е. И защо коментираш сектор Б, като въобще не си бил там, ти с кво допринесе, че да се пее повече ? С коментари по форумите ли ? Май и ти си един ташак.
И къде ги видя тия 2-3 хиляди в началото ?
Снимка 93 мин -> http://hooligans.bg/gallery/albums/user ... 6A8986.jpg
Вчера и аз имам вина да не се пееше достатъчно, но съм болен от няколко дена и едвам успях и това да направя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
гледах головете 100 пъти....и продължавам да твърдя...че първите два са изцяло на Гошо....няма такова безхаберие просто....първия подаде точно на Камбуров...а втория си откри вратата...и оня му го вкара от над 35 метра...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Качването на вишката се вижда че има доста голям ефект, така трябва да е всеки мач-90мин надъхване и здраво викане..
А и също забелязвам че много хора свикнаха с тея мегафони и като спре човека с микрофона да пее и всички спират, тези мегафони са само за даване на тон и нахъсване. Доста хора трябва да почнат да пеят, а не да си мрънкат песните под носа!
Всички в ловеч здраво !!
А и също вчера пак се каза по-бавно да се пее "Да запеем.." и пак нищо...
Ето вижте на клипче като пеете бързо:
http://vbox7.com/play:066c8f00
А ето тука е по-добре, даже с 1 идея малко по бавно ще е супер:
http://vbox7.com/play:9b56e778

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Последна промяна Lek на Нед Апр 12, 2009 3:54 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Отзад бяхме некво тотално безумие... отпред безидейни съвсем... и 2 греди цъфнахме и направо... тотална липса на МАЛШАНС съчетана с безкъдърност... като имаме предвид, че доковците изпуснаха поне още 2 гола... нашите нема да е лошо като не им върви играта малко да наблягат на статичните... не може от 5 фаула на границата на наказателното да уцелиш само една греда, а всичко останало да е някъде по горните редове или около флагчето за корнер... да не говориме, че корнерите вмомента да се събереме олигофрените от форума пак ше ги опазиме така, че да не ни вкарат гол... няма никаква идея при статичните... за сметка на тва редовно ни дупят от статични...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:50 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20610
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
targovishte написа:
гледах головете 100 пъти....и продължавам да твърдя...че първите два са изцяло на Гошо....няма такова безхаберие просто....първия подаде точно на Камбуров...а втория си откри вратата...и оня му го вкара от над 35 метра...

първия гол-по вина на Гошо,но и защитата не пазеше Камбуров,както и играча вдясно в полето:
Изображение

Втория гол-трима преследват Камбуров и нищо не правят:
Изображение

Третия гол-Гошо нищо не може да направи,като са оставиля Камбуров отново сам на 5 метра пред вратата:
Изображение

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
за втория...какво да направят защитниците...като го изтърваха с 3...4 метра....друг е въпроса защо го изтърваха...
а ако Петков си беше стоял на вратата го хващаше на 90 %...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
При третия гол вината е на Рабех. Първо не взе високата топка след като скочи за нея и второ дори не се помъчи да попречи на Камбуров, а само го изгледа как я вкарва.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
на мен при първия гол най-лошо впечатление ми направи не безумното му избиване, а реакцията след това при шута. крайно неадекватна, абсурдно се хвърли просто.. ако не беше трагично, щеше да е смешно. особено от страничната камера от сектор В си личи най-много, не знам..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
LSFC написа:
Boyo написа:
LSFC написа:
Тихо бе капацитет, последните 10 минути се пя по-силно и от когато беше 0:0, ае у лево


Абе що говориш глупости - пя се , да , от 100 човека. Другите 2-3 хиляди дето беха или си беха тръгнали или псуваха хора дали много много на отбора... Ти си млад и не си виждал истинската публика на Левски, за това сега може и да ти се струва ок, но за мен сектор Б последните 7-8 години е ташак, не по-малък от ташакът, който ни е ръководство

hahahaha, извинявай стария, ако ми покажеш и 1 мач от преди 15-20 години, къдети ДА СЕ Е ПЯЛО колкото вчерашния (където не се пя кой знае колко) ще ти дам квото кажеш, и не ми говори притчите, че едно време се е пяло много повече, едно време през 10 мин се е скандирало "Само ЛЕВСКИ оле" и това е. И защо коментираш сектор Б, като въобще не си бил там, ти с кво допринесе, че да се пее повече ? С коментари по форумите ли ? Май и ти си един ташак.
И къде ги видя тия 2-3 хиляди в началото ?
Снимка 93 мин -> http://hooligans.bg/gallery/albums/user ... 6A8986.jpg
Вчера и аз имам вина да не се пееше достатъчно, но съм болен от няколко дена и едвам успях и това да направя...


Секторът не може да се сравнява с преди 10-11 години ! Няма просто никаква база.Едно време нямаше ултра движения, нещата бяха съвсем различни.От към песни и поддръжка на отбора с песни нещата сега са изключително позитивни.Пак казвам и ще се повторя "грехът" на сектора е " финикийските знаци ".Това е тема, която няма да се изчерпа, но не мисля да подхващам пак.Едно нещо което ми прави изключително грозно впечатление, песните се пеят изключително бързо ! Не знаете от страни колко грозно изглежда.Не ходя на мачове от няколко месеца вече.Не смятам да ви обяснявам защо, който трянва да знае, знае ! Като слушам как се пее ми призлява, все едно някой ви гони, все едно гоните рекорд на гинес." И само ЛЕВСКИ але ", " Да запеем дружно песента " все песни който се пеят изключително бързо и им се губи смисълът и надъвхането ! Още съм на мнение, че сектор "Б" не е за всеки.Знам, че няма как да се постигне това, но 70% от хората, които са нямат място в сектора ! Това е така, защото само с желание не става ! Трябва сърце, трябва любов.Любов, която не се ражда изведнъж.Оф ще ида в "Б" да покажа на мацката с мен какъв съм мъж ! Не става така.Никой няма право да плюе LSFC.Ако имате забележки защо се пее това, защо онова ... винаги има начин да сте на неговото място.Гаранция ви давам, че след 2-рия мач сами ще идете да му върнете микрофона.Това е ! Отборът ни е трагичен, уникално слаб ... това е.На който не му харесва има Челси,Арсенал,БарЦилона ... те не губят !


За треньор аз лично искам Георги Василев.Най-добрия български вариант за момента !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
Гочето нали беше и той. Добър треньор е,но не би дошъл. Батков да продава Левски,Гонзо да си взима изпита за Про и догодина мачкане :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Хубаво мнение на В.майна,ама до частта с Тамагочето :smt006 Изпята му е песента вече,65г тренер е само временно решение. Треа ни некой като Ники Илиев,който е бил по чужбина,видел,али-бали :smt006

И най-важното президент като Лайфчойс,който си имаше неговите косури,ама в сравнение с батко е Бог :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Който и да дойде, играчите ако искат могат да го изгонят.С игра като вчерашната.Мечтата ми е : Батков да ни продаде на ЛукОйл.Батков и Чорни обратно в Израел .. 90 години забрана за България и на двамата.Гочето треньор.Има опит човекът, просто му трябва шанс.В "Б" сектор по 2000-3000 на мач, ама 2000-3000 само хора ... това е


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Играчите не могат да изгонят никой ако има свестен президент който да назначи тренер който ше бъде отговорен за трансфери,али-бали,всичко свързано с футболната част :smt006 Ако тренера има реална власт,след първия бойкот на играчите-гони 2-3ма и сичко си идва на мястото :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Не знам, ама съдбата ни започва да заприличва на онази на жълтите кучки.Да ти кажа честно Селския и Борат не се различават по нищо ! Обаче си преличат по много неща, най-основното е, че разбират от футбол колкото аз и ти от водна топка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абе и по друго си приличаме с жАлтите пачаври,сещаш се добре сметам :wink: Свърши ли се с тая практика,ше се дигнем,ама чекане му е майката :smt006

Иначе аз немам надежди ако ни земе некой нов,че нещо ше се промени. Нема богат човек в БГ който да не е свързан с комунягите....и никой нема изгода да се създава отбор който да е 10 години подред шампион,затва си се редуваме със свинете и все нещо става с отбора който 2-3 години мачка :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Аз си спомням един мач срещу Левски (Кн) през 97-98 или 98-99 на Националния, който беше първи след зимната пауза. Имаше над 20 000 души и се пя цял мач. И не е вярно, че се скандираше "Само Левски, оле!" и дотам. Пееха се най-различни песнички и си беше яко. В Сектора нямаше кежуълс и наточени пички, а имаше метъли, скинове, войници в ГСП, отличници по биология и математика с ТЕ ТАКИВА ЦАЙСИ, 10-годишни диванета и татковци.
Винаги съм се кефел на нашата публика, че тя по нищо не прилича на Лаута Шмуулс майна тепето христо бонев. Ония може да ги гъзиш с 4-0 и си пеят като латерна все едно са на друг мач. А нашата публика е някак жива, участва в мача, съпреживява го и затова често и влияе на резултата (рефрена "два на нула, три на два" не е случаен, щото тия мачове ги вадеше най-много публиката, а после футболистите). Едното (нашето) е единение с отбора, а другото е като пеене пред огледалото в банята. Вчера се видя, че Сектора запя напук и това ми хареса, макар че щеше да е хубаво да се реагира повече на ставащото на терена. Но как да реагираш, братче, на нещо толкова неочаквано и невиждано от поколения?!?!?!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ей,старец :smt003 Тоя мач го помним,бихме 4-0 и немаше билети да го еба,та влезнахме без пари. Тия балъци беха отпечатали май 15к,а ние бехме към 25 хилки....първи мач за пролетта,ебало си е майката :smt003 Обръщанията на свинете са ебати оргазма,не ги заменям за нищо на света,обаче пари да ми даваш не помня кво викахме освен хей чуй турция,2-0,3-2 :smt005

Много неща обаче се промениха оттогава,най-важното е че ги нема хората на нашите години да движат нещата :smt006 Имаме или дъртаци или хора под 24-25....и оттам идва сичко :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Е кажи, Естонски, на 2-4, на 3-3 (предишните не ги помня), та дори 1-2 на 90-годишнината, не ги ли мачкахме първо на трибуните и оттам вече на терена? Не го ли правеше това публиката? Ето това не трябва да се губи! Последно беше с Удинезе когато го направихме мисля. Велико чувство и нищо друго не ме вълнува така на мач.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Е чекай бе,ние нема случай да не сме ги смачкали на трибуните през 90те,та до 2000та :smt006 Оттам нататък сичко както в държавата,така и в сектор Б тръгна наобратно и е нормално да се стига до лайняни ситуации да се чудим дали сме били повече от тех :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
LSFC написа:
hahahaha, извинявай стария, ако ми покажеш и 1 мач от преди 15-20 години, къдети ДА СЕ Е ПЯЛО колкото вчерашния (където не се пя кой знае колко) ще ти дам квото кажеш, и не ми говори притчите, че едно време се е пяло много повече, едно време през 10 мин се е скандирало "Само ЛЕВСКИ оле" и това е. И защо коментираш сектор Б, като въобще не си бил там, ти с кво допринесе, че да се пее повече ? С коментари по форумите ли ? Май и ти си един ташак.
И къде ги видя тия 2-3 хиляди в началото ?
Снимка 93 мин -> http://hooligans.bg/gallery/albums/user ... 6A8986.jpg
Вчера и аз имам вина да не се пееше достатъчно, но съм болен от няколко дена и едвам успях и това да направя...


Правиш неколко основни грешки

1. Говориш за времена, без да ги познаваш добре - напротив 90-те си се пееше много, например Сини богове се пееше всеки мач, песента по жълтата подводница също, познатите за чорбата, "когато левски стъпи на терена", и още десетки други. Но дори и да се е скандирало повече - важна е подкрепата , а тя е еднаква независимо дали е "само Левски" или някоя дълга песен. Едно време пееха всички сектори, агитката беше по-многобройна и никой не си тръгваше преди края - това го правеха чорбата, а ние се спуквахме да ги бъзикаме, за което.

2. Приемаш думите ми като нападка срещу теб (доколкото разбирам ти си с мегафона) - проблемът не е в мегафона. Проблемът е в манталитета - около мен (бях в Б сектор, защо реши, че не съм бил?) хората още на почивката почнаха с приказките "сега ако за десет минути не вкарат си тръгвам" и т.н., а при третият гол наистина си тръгнаха. Това ли е агитката на Левски? Пак казвам - накрая остана едно малко ядро да си пее - останалата част от сектора си беше тръгнала. Хората едно време отиваха на мач защото си обичаха отбора. Сега идват хора , които злобата и омразата ги е изяла отвсекъде. Което е и проблемът в БГ като цяло - няма как феновете на Левски да са много по-различни от останалите българи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Citizen_Kane написа:
Е чекай бе,ние нема случай да не сме ги смачкали на трибуните през 90те,та до 2000та Оттам нататък сичко както в държавата,така и в сектор Б тръгна наобратно и е нормално да се стига до лайняни ситуации да се чудим дали сме били повече от тех

Аз не говоря за мачкане на прасета, а на всякакви и то не на трибуните, а на терена. С реална помощ от трибуните. Такава дето наелектризира целия стадион и нашите почват да летят, а не да тичат. И не можеш да им вземеш първа посмъртно. Сещаш ли се кое явление описвам, щот нема начин да не си го виждал?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
kozarets1914 написа:
Е кажи, Естонски, на 2-4, на 3-3 (предишните не ги помня), та дори 1-2 на 90-годишнината, не ги ли мачкахме първо на трибуните и оттам вече на терена? Не го ли правеше това публиката? Ето това не трябва да се губи! Последно беше с Удинезе когато го направихме мисля. Велико чувство и нищо друго не ме вълнува така на мач.


Това чувство е незаменимо. Имаш усещането, че колкото повече викаш, нашите играят още по-добре, някакво сливане със ставащото на терена, и знаеш, че голът е просто въпрос на време. Но за да стане това, на терена трябва и да има играчи, на които им пука, може да не са роналдиньовци, но да горят на терена - такива като Гонзо, Драгич, Топчо, Кривия, Иванков.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
kozarets1914 написа:
Citizen_Kane написа:
Е чекай бе,ние нема случай да не сме ги смачкали на трибуните през 90те,та до 2000та Оттам нататък сичко както в държавата,така и в сектор Б тръгна наобратно и е нормално да се стига до лайняни ситуации да се чудим дали сме били повече от тех

Аз не говоря за мачкане на прасета, а на всякакви и то не на трибуните, а на терена. С реална помощ от трибуните. Такава дето наелектризира целия стадион и нашите почват да летят, а не да тичат. И не можеш да им вземеш първа посмъртно. Сещаш ли се кое явление описвам, щот нема начин да не си го виждал?

Ето затова на 9 май трябва да се качат на вишката същите хора от вчера ;) видя се, че се получава..при добро стечение на обстоятелствата(ранен наш гол да речем) струва ми се ще се чуем чак до студентски гАд :smt006
Много се надявам да се постигне необходимото разбиране и на 9-ти май да не се излагаме :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39173
Местоположение: Фаноса ти
На 9 май няма вишка :smt006 На Васил Левски сме.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Моя грешка :oops: , все пак е нужно някакво обединение, за да се получат нещата тогава


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Boyo написа:
LSFC написа:
hahahaha, извинявай стария, ако ми покажеш и 1 мач от преди 15-20 години, къдети ДА СЕ Е ПЯЛО колкото вчерашния (където не се пя кой знае колко) ще ти дам квото кажеш, и не ми говори притчите, че едно време се е пяло много повече, едно време през 10 мин се е скандирало "Само ЛЕВСКИ оле" и това е. И защо коментираш сектор Б, като въобще не си бил там, ти с кво допринесе, че да се пее повече ? С коментари по форумите ли ? Май и ти си един ташак.
И къде ги видя тия 2-3 хиляди в началото ?
Снимка 93 мин -> http://hooligans.bg/gallery/albums/user ... 6A8986.jpg
Вчера и аз имам вина да не се пееше достатъчно, но съм болен от няколко дена и едвам успях и това да направя...


Правиш неколко основни грешки

1. Говориш за времена, без да ги познаваш добре - напротив 90-те си се пееше много, например Сини богове се пееше всеки мач, песента по жълтата подводница също, познатите за чорбата, "когато левски стъпи на терена", и още десетки други. Но дори и да се е скандирало повече - важна е подкрепата , а тя е еднаква независимо дали е "само Левски" или някоя дълга песен. Едно време пееха всички сектори, агитката беше по-многобройна и никой не си тръгваше преди края - това го правеха чорбата, а ние се спуквахме да ги бъзикаме, за което.

2. Приемаш думите ми като нападка срещу теб (доколкото разбирам ти си с мегафона) - проблемът не е в мегафона. Проблемът е в манталитета - около мен (бях в Б сектор, защо реши, че не съм бил?) хората още на почивката почнаха с приказките "сега ако за десет минути не вкарат си тръгвам" и т.н., а при третият гол наистина си тръгнаха. Това ли е агитката на Левски? Пак казвам - накрая остана едно малко ядро да си пее - останалата част от сектора си беше тръгнала. Хората едно време отиваха на мач защото си обичаха отбора. Сега идват хора , които злобата и омразата ги е изяла отвсекъде. Което е и проблемът в БГ като цяло - няма как феновете на Левски да са много по-различни от останалите българи.


Ми май сме напълно на едно и също мнение, само че не приемам "за мен сектор Б последните 7-8 години е ташак, не по-малък от ташакът, който ни е ръководство".. в Сектор Б има доста хора, които наистина обичат отбора и правят доста неща за сектора и за отбора и като напишеш под общ знаменател, че никой за нищо не става някак си е тъпо.. Това че доста от нещата се изродиха не е проблем само при нас, точно тези хора би трябвало да оправят нещата и да върнат хората, които са там само заради любовта си, а не заради нинжата, белите кецове и лошите погледи... сигурен съм, че скоро всичко ще е по-различно, но тези 3-4-5-6 години на бездействие ни отдалечиха много от мечтите ни за добър съпорт... да се надяваме оттук натам да вървим нагоре и като оставим нещата на децата ни да се гордеят, че са в този сектор.
А на 9ти май съм сигурен, че ще са различни нещата от последните дербита :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Същия ташак ше е като есента,добре че тоя път нема съм на мача да се срамим :smt003

Микрофона пак нема да е правилния човек,ше има само псувни по свинете,ако въобще се пее нещо....за сметка на тва обаче ше гледаме лошо :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Абе кур за вишката. Помня '97-ма на 1-0 (Гонзо 84-та мин.) тарторите (Ники Хаджиев и един метъл, дет Уест треа да го познава) ходеха между хората с мегафона и надъхваха, даже псуваха като старшинки по новобранци "аре бе, левскари ли сте вие бе, мама ви дееба?! Викайте да им ебем майката!". И без вишка става - сърце има ли, всички го усещат и се пренася на ония отдолу.
Просто ако М. и няколко по озъбени и/или дърти екземпляра накарат ония, дето са дошли в Сектора само да си покажат белите кецки, да са по-съпричастни със ставащото на терена, всичко можем.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Абе в цял свят се качват хората някъде, само ние ще го правим от сърце :) Стига вече сме си мислили, че сме по-различни и по-велики :) Истината е, че сме доста надолу като пеене в момента и то главно защото доста от хората свикнаха да не пеят, а да мънкат и доста са свикнали да пеят, когато им се пее..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com