forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Ужас! Само това остава - батьо (примерно) да реди стартовия състав :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Knoxville написа:
Ужас! Само това остава - батьо (примерно) да реди стартовия състав

Не трябва да се гледа в буквалния смисъл, а просто инструкция м/у двама играчи да избира за титуляр този с по-голяма заплата и този, за който са дадени кинти (сериозни).
Само така си обяснвам избора:
Бензукан пред Балтанов
Рабех пред Генев
Да Коща пред Гаджев
Г. Христов пред Цачев
Вагнер пред Минев
Във всеки един отбор скъпоплатената звезда се ползва с предимство пред останалите като избор на треньора, но тук говорим за играчи, които не са в най-добра форма. Не мога да си обясна избора на Велев със споментите играчи, освен ако не са му дали нареждане. Логичното е да бъдат върнати в дубъла, докато с игра докажат, че са готови за титуляри. Нямам нищо против Рабех, Бензукан, Г. Христов, Вагнер, Йовов, но просто не са във форма. Логично загубихме от Локо Сф точно поради тази причина.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
sct02 написа:
за мачовете от 90-те години, и аз помня 3:3 и маочвете в Европа по онова време и имах спомен че целия стадион гърми и се пее нонстоп. Наскоро гледах доста от тия мачове и всъщност нищо общо братче, две-три скандирания и твай, прогресът ни като организация последните години е огромен, отливът на пубилката и на "празните глави" в сравнение с ония времена обаче е по-голям. Просто няма как да се сравняваме с преди.
а за дербито с кого се хващаме на бас че свинете ще мигат на парцали и ще се чудят какво става ?


Аре бе! Аре бе! :twisted:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Що развалихте хубавата тема с тоя футбол :smt076 Модераторчет'а пак спят :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Morning Glory написа:
Citizen_Kane написа:
Абе ако има язовир некъде около Рим,начи не са били на мача


Еееееее

Плача, плача, просто плача, немаш право


Смееш се ти,ама нема ти се верва ако сганта се изнесе :smt003 :smt003 :smt003

Те на тех Рим им е по-близо от Герена,пък и нали е Великден,решили са да отидат и да джобят вярващите у Ватикана докато слушат речта на Папата :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз вчера нямах сили да пиша, днеска също нямам много много..........футбол този път няма да коментирам защото такъв липсваше.......това е най-слабият и безумен мач от страна на нашият отбор който съм гледал от много години насам.......така че 0-та отразява чудесно всичко на терена. На всичкото отгоре този мега резил беше постигнат срещу смешното отборче на ЛЬОКУ сф, китайците с които ВИНАГИ сме си оправяли головата разлика, смешниците чиито кенефни усти винаги сме затваряли независимо силни или слаби.......та още повече ме боли че точно тия ни разгромиха на Герена и вече напрвавиха сигурно 3-4 поредни победи срещу нас.....а доскоро само Румен дебелия пияница доко пуф-паф машинист помнеше последната им победа над нас

Най-кофти от всичко беше когато за пореден път след 3-тия гол някои се разпяха по мегафона за Кокал-педераст, Кокал-курво, какъв е Велев според нас......но нито веднъж не чух БАТКОВ-КУРВО, БАТКОВ ПЕДЕРАСТ, БАТКОВ УМРИ , БАТКОВ ВЪН.........че после чак и псуваха останалите че не викат като послушни овчици против треньора на ЛЕВСКИ и то по средата на мача.........не мога да го разбера тва.......след мача си викай оставки, педераси.......ама по средата на мача "култовите песни" от същите за които и Гонзо беше курва изобщо ситуацията силно ми напомни за Жилина и точно затова мислех да си тръгна щото ми е безумно болно и обидно от тая чорбарщина подплатена с прекрасни и надъхващи "тартори" отдясно които могат цял мач да плюят, пеят кой е педераст но да не споменат БОРАТ явно парите са над любовта към ЛЕВСКИ, ако изобщо е останала такава.........Добре че бяха последните 10 минути от мача да измият малко тая черна картина.......просто си пролича кои момчета наистина обичат ЛЕВСКИ и кои пеят за ЛЕВСКИ не за кокали, курви, оставки, вратарчета, свиркане в мегафона и за цял мач дават тон за 3 песни накръст обаче много знаят с "айде викайте беееееее, айде всички беееее"
ТИЯ МЕГАФОНИ ЗА ВИКАНЕ ЛИ СА ИЛИ ДА ИЗРАЗЯВАТ РАДИО "ЧЕРНА СТАНЦИЯ" БЕ?
Защо великите мега-ултраси ги немаше след мача да викат на треньора и играчите какви са?
Е много хора знаят какво става в тоя сектор и мога да ви кажа че това ни държи много назад от истината.....и ще ни държи дълго време още.........а през това време ония ще напредват във всичко, а ние ще биеме тоя и оня в сектора по различни причини по 10 на 1........и ще убиваме и най-крехкото желание на някои да стане фен и да се запали по ЛЕВСКИ.......затова 99% от ядрото на АГИТКАТА в момента е хора непукисти и пердета които се опитват да не обръщат внимание на тва което става и да подкрепят този отбор........Благодаря им лично от сърце на всички които пеят и правят каквото могат за агитката без тях този сектор щеше да е мъртъв и всеки нормален човек вкл. и аз щях да спра всичките си усилия да поддържаме религията на живота си !

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
нормално е..когато отбора не върви съм сигурен че няма агитка в света,която да продължи да си пее все едно резултата е положителен!независимо колко обичаш отбора си при резултат 0-3 ти идва да ревеш,на никой не му е до пеене,а тоя който е с мегафона държи всички да разберат личното му мнение..така че аз съм сигурен,че това е било породено от бездушната игра...
Истински фенове на Левски ще има винаги!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Ти луд ли си бе........това за което говоря ЗАПОЧНА ОЩЕ КОГАТО СПРЯХА БОМБИТЕ ОТ СЕКТОР "Б"!
ОКОЛО 2 ГОДИНИ..........и мощно на първия мач пребит ЛЕВСКАР заради несъгласие с новия ред!

Ако идваш на 2 мача в годината не си давай мнението точно за тия неща!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 9:54 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
говоря конкретно за последния мач...бях там и знам как беше...но наистина откъде е започнало и защо вече не знам!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
Добре, че на УЛ не му се пишеше :smt005 Иначе като стана въпрос за новия ред, таксиметровия шофьор Руси не съм го виждал скоро. Един познат твърди, че е по сръбските зандани :smt006 Някой по-информиран, може ли да сподели

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Умрел е и сега глутница беззъби кучета уринират и метат ескременти върху обезобразения му труп :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19480
Открихме виновника :smt006

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 9:47 am
Мнения: 585
той виновника отдавна е открит

_________________
Ignorance is bliss


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 4:27 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
Треньора не искам да го коментирам макар, че през зимата имах надежди, че той ще понаучи нещо и няма да е такава гола вода през пролетта. Може наистина и Батков да му нарежда кои играчи да играят с цел да ги продаде.

Три неща правят впечателение - имаме проблеми във всяка линия в отбора, играчите ни са тактически неграмотни, генерираме много статични положений (пряко свободни и корнери), но не знаем как да се възползваме от тях.

Ще карам по ред:
Десен бек: хубаво е десния бек да е флангови играч, а не преквалифициран централен защитник. Балтанов може спокойно да замени Живко. Време е да започнем да пускаме и Станчев на този пост.
Ляв бек: за сега Минев е без алтернатива. Вагнер може да бъде само резерва. При положение, че имаме от ляво Хичо, Жоазиньо и Йовов, двама от тези тримата могат спокойно да заемат позициите на ляв бек и ляво крило.
Централни защитници: Рабе иска да си ходи, прав му път. Бистрон разочарова, май е време и той да си ходи, а в центъра на защитата искам двама от следните трима: В. Генев, М. Димов и Милиев. Не е нормално централните ни защитници да не могат да откратнат една висока топка. Мисля, че и Бензукан е качествен играч, но му трябва още малко време да се докаже.

Нямаме нито един дефанзивен халф. Имаме Сърмов, Гаджев, Миро Иванов и Да Коща които ги мъчат като такива и докато Гаджев се справя криво-ляво на този пост, на останалите това не им е мястото. Да Коща може да е дефанзивен само в срещи в които ни трябва да се отворим повече. Батков не е зле да помисли за привличането на Ричи или Асус, а защо не и на двамата.

Офанзивният ни вал куца. Нито създаваме положения, нито вкарваме. Батков трябва или да купи нов централен нападател или да започне да налага такива като Табаков и Цачев от дубъла. Пред него друга алтернатива няма.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
БЛИЦ публикува стряскащо писмо на феновете на Левски. Ултрасите са крайно недоволни от позорната загуба с 0:3 от Локомотив (София) на “Герена“, която на практика позволи на лит(*кс-етрополе да докосне шампионската титла.

“Сините“ запалянковци нападат остро Тодор Батков и Емил Велев и съобщават, че много скоро ще дойде ред и на футболистите, които в писмото си наричат “кукли“.

БЛИЦ публикува писмото без редакторска намеса:

Писмо от милионите фенове на Левски до г-н Борат Батков и г-н Кокал!


Господа, времето ви изтече! Ние феновете на Левски бяхме унижени до безкрай! Вие г-да предатели, превърнахте клубът ни в сбирщина от негри и боклуци! Вие погребахте ЛЕВСКИ. Както знаете в историята предателите се наказват със смърт! Г-н Батков продайте отбора на момента, при първия сериозен интерес, просто го продайте! Ние не ви заплашваме, просто ви казваме, че животът ви оттук нататък няма да е същият. Страхувайте се! Г-н Кокал, ако сте мъж моментално подайте оставка! Ние не искаме Мъри, не искаме и Моуриньо! Искаме човек, който има поне малко познания и обича Левски! Обръщаме се и към всички кукли долу на терена! Скоро ще дойде и вашият ред, до тогава дерзайте!


До нови срещи, кукли!

:smt006

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 10:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24035
:lol: :lol: :lol: :smt003 :smt003 :smt003 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
Направо ми оправиха настроението. Ама звучи много злокобно... тик так тик так

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
До нови срещи на бензиностанцията, кукли!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 11:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
24.05.1914 написа:
Не знам, ама съдбата ни започва да заприличва на онази на жълтите кучки.Да ти кажа честно Селския и Борат не се различават по нищо ! Обаче си преличат по много неща, най-основното е, че разбират от футбол колкото аз и ти от водна топка.

е общото е че са от Пловдив и аз това го говоря от 124324 години ама никой не слуша, след мача с Жилина само аз недогувах всички им беше все едно тоя да се хваща и да заминава на некъде че ми писна от него нищо не разбира от футбол води се по Жейнов и Заберски и изгони Наско 214124 пъти от отбора за да покаже че той е шефа и после като осере нещата тича и бега да го връща, сега по добре да не сменя треньора щото май него ще го сменят и после за какво ни е още една треньорска рокада


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
paulao написа:
24.05.1914 написа:
Не знам, ама съдбата ни започва да заприличва на онази на жълтите кучки.Да ти кажа честно Селския и Борат не се различават по нищо ! Обаче си преличат по много неща, най-основното е, че разбират от футбол колкото аз и ти от водна топка.

е общото е че са от Пловдив и аз това го говоря от 124324 години ама никой не слуша, след мача с Жилина само аз недогувах всички им беше все едно тоя да се хваща и да заминава на некъде че ми писна от него нищо не разбира от футбол води се по Жейнов и Заберски и изгони Наско 214124 пъти от отбора за да покаже че той е шефа и после като осере нещата тича и бега да го връща, сега по добре да не сменя треньора щото май него ще го сменят и после за какво ни е още една треньорска рокада

ебати дългото изречение :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Олеле , горкият Наско :? такава трагедия , толкова обичан, а толкова гонен :cry: До кога :cry:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2009 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Чорбарят Наско Сираков-вечният спасител на нашия отбор! :( :( :(

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2009 4:27 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 1:27 pm
Мнения: 440
Понеже не можах да гледам мача нито на стадиона нито по ТВ, гледайки клиповете по интернедо, ми прави впечатление, че защитата ни беше слаба като никога. За мен най-възможно е Борат да е продал мача със знанието на всички от ръководството на отбора, вкл и Кокала. Не може такава защита на Левски, някак си не ми се връзва

_________________
ГОНЗО ЗНАЕ КОЛКО МАЧА КУПИХТЕ МИНАЛОТО ЛЯТО.
ШЕ ВИ СЕРЕ ТОЙ ВЪВ ПУТКИТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2009 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Taкава защита на Левски съм виждал много пъти, включително и последните няколко мача, но противниците ни нямаха играч от класата на Камбуров, който да се възползва. Дори и с тази защита, ако го нямаше Камбуров, Локо нямаше да ни бият.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2009 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Стига глупости, 2 от 3-те гола на Локото срещу нас може би 90% от пишещите у форума биха могли да ги вкарат... особено последния гол... Камбуров тоя мач не направи и половината на това, което направи в предишните мачове на Локото...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2009 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Shakespirt написа:
Стига глупости, 2 от 3-те гола на Локото срещу нас може би 90% от пишещите у форума биха могли да ги вкарат... особено последния гол... Камбуров тоя мач не направи и половината на това, което направи в предишните мачове на Локото...

абсолютно, него силата му е във въздуха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2009 7:32 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 1:27 pm
Мнения: 440
Тоя камбуров резерва по некакви изпадащи в кипър, пък тука MVP .. как ви се струва, май нещо не е като хората ?

_________________
ГОНЗО ЗНАЕ КОЛКО МАЧА КУПИХТЕ МИНАЛОТО ЛЯТО.
ШЕ ВИ СЕРЕ ТОЙ ВЪВ ПУТКИТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com