forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 435 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
тотално безкадърна победа думи нямам.........не си спомням ЛЕВСКИ да не е печелил първа топка и да е пазил резултата като селски отбор цяло второ полувреме.......срам......единственото хубаво в тоя мач бяха двата гола на Гонзо и агитката отвреме-навреме........забелязваше се кога мегафона е в LSFC.......през останалото време само някво неясно бучене ..........п.с........не мисля че точно след този мач е момента за еуфорично нахлуване.....освен за масово ебане на кокал и други безкадърници..........
абе с две думи тва е най-тъпото дерби което съм гледал с ЛоЯч.........дори като направихме 0-0 преди 3 години имаше повече игра от наша страна...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Kryten написа:
echoes написа:
добре бе, тая уговорка.. сериозно не ви разбирам - те ни пускат за първенство, ние за купата. добре, да приемем, че нещата се развият така - жертваме купата, не я печелим. но ако става, ако не спечелим и първенството - жертвали сме безцелно шанса си за купа, заради безмислени 3 точки?
верно, че Батков е малоумен - ама чак пък толкова?

Изгледах мача и наистина Литекс са много слаби. Ама не е като да не искаха да вкарат. Диков говори как част от отбора не играл. Интересно ми е коя част... Дока и Том се скъсаха от тичане. Французина в средата беше слаб. Само да не излезе че Кишишев не играл и заради това сме били



Ми всъщност да. Снощи го слушах - Кишишев като му отнемат топката при втория гол не се бил затичал. :lol:


-----------------

Ако два отбора се разберат в един мач как д азавър - говорим не за резултата, а кой да победи - трудно ще се разбере. И да е бил уговорен тоя мач, нищо не го издава - Кокала се радва като за последно, футболистите също, Гошо се ядосваше и квакаша по съдията, когато не отсъди фал за него, та после и пред журналистите говоре ша това, че му се бил извинил. Аз не виждам защо не се е играл тоя мач. Виж за Славия - Спартак - то се вижда какво става, там е страшно. Както и още куп двубои ми изглеждат съмнителни на принципа бием Слийн, падаме от чарбата. Сашо що реши с тоя да се заяжда томно - не незнам.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
e, точно за кокала, диков постоянно дуднеше на пламен по телефона "да го поздрави за КЛОУНДАТА, за цирковете, дето е правил около тъча, страхотен актьор бил, страхотен клоун" :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Споделете една основателна причина мача да е уговорен?
ГГ, който е чорбар и в червата ли ще ни даде мач??? ГГ ще ни даде мача, защото мин. седмица ние пък помогнахме на Локо Сф да вземе 3 т.
Само болни мозъци като Сашо Диков, Жаклин Михайлов, Крум Савов, ГА могат да измислят разни параноични конспирации. Колкото повече се връзва аудиторията, толкова по-изобретателни стават. Точно от скандалната помия, която бълват те живеят и изкарват кинти. Колкото по-скандално, по-жълто, по-конспиративно, толкова повече шарани по сайтове, по телефони и пред ТВ-та. Това тяхното е бизнес модел на работа.
Не смятам да разубеждавам никой. Всеки си има глава на раменете и да преценява.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
От към игра...слаб мач определено. Какво значение обаче има това....като зимаме 3 точки от Ловеч!!! Място където винаги сме имали максимални трудности....и аз лично до самия мач щях да съм изключително доволен на Х! Като мача започна обаче....на 2рата минута предчуствах, че е наш....слава богу съм бил прав....
Като и да е...няма какво толкова да се коментира от него....важното е, че сме още в играта и то с пълна сила! Като не броим мача с прасетата.,...останалите мачове сме длъжни да си ги вземем....не може да имаме никакви оправдания ако не го направим! Чорбата тепърва им предстоят много тежки мачове...и със сигурност ще губят точки....тъй, че абсолютно нищо не е решено....
Иначе...нечовешко пътуване с тоя автобус :lol: :lol: :lol: А на ушев майка му е мъж!

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
@Vincenzo не искам да съм му адвокат, но Диков не разгръща конспирации, само изразява мнение за играта. Иначе и за мен е противно на каквато и да е логика да уреждаме мача с Ловеч

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Kryten написа:
@Vincenzo не искам да съм му адвокат, но Диков не разгръща конспирации, само изразява мнение за играта. Иначе и за мен е противно на каквато и да е логика да уреждаме мача с Ловеч

Че те Литекс цяла пролет нищо не играят. Какво не му е ясно на Г-н Диков? Мъри заложил като вътрешни халфове играчи по на 30 и няколко години, които никога през живота си не са играли там. Гонзо година и половина в Хърватия игра на този пост, игра и при нас и просто се видя, че не става. Нито Кишишев, нито Петков ставаха за този пост в най-силните си години, та сега ли?
Така или иначе това си е проблем на Литекс, не на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми кво ми обясняваш, и аз така мисля

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 9:17 pm 
Незнам за "уговорките" за купата,знам само че ако се класираме на финала в Сливен,9/10 от стадиона ще е син,"симулативна игра" на терена ясно ще си съзре от трибуните и съм повече от сигурен в такъв случай,че някой и друг човек няма да си тръгне дефинитивно от Сливен :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2009 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Makedonija написа:
Незнам за "уговорките" за купата,знам само че ако се класираме на финала в Сливен,9/10 от стадиона ще е син,"симулативна игра" на терена ясно ще си съзре от трибуните и съм повече от сигурен в такъв случай,че някой и друг човек няма да си тръгне дефинитивно от Сливен


+1 :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2009 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Абе само аз май не разбрах кой беше "муки мукистияяяя" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2009 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
БанчанинО написа:
Абе само аз май не разбрах кой беше "муки мукистияяяя"

Хахаха, не си само ти

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2009 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ебати тъпия мач, ебати скуката..

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 20, 2009 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
Soul написа:
Като не броим мача с прасетата.,...останалите мачове сме длъжни да си ги вземем....не може да имаме никакви оправдания ако не го направим! Чорбата тепърва им предстоят много тежки мачове...и със сигурност ще губят точки

е точно мача с прасетата сме най-длъжни да вземем

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 20, 2009 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Да бе Душа, кво беше това недоглеждане? :smt004

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 435 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com