forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
чудим за кАде бързаме всеки път на "да запеем дружно песента",тая песен ако се пее бавно ше има бая по-голем ефект :smt006

С Карето си говорихме вчера че имаме сумати кратки песни дето почват идеално ама в края е некво от типа на шалалалалалалалаллала :wink: Примерно "тим любим" и "пловдив ще пристигнем"...сигурно изпускам още некоя :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 6:16 pm 
Абе,братле,ташак ли си правиш?Какъв протест срещу отбора.Показваш му,че това е просто некъв шибан мач,ПОРЕДНИЯ,без значение за теб,обръщаш му гръб,за да подкрепиш по-горещо любимия си отбор,защото той е единственото важно,не скапания мач,който ако толкова си решил да гледаш в детайли,можело е да идеш в централната трибуна с пакет семки и да го направиш!Или вкъщи пред телевизора!
Ако ококорим очите и не изпуснем прелитането и на една муха над терена,по-големи фенове на отбора ли ще сме по твоята логика!?Запомнете,че хората (знаем кои) правят всичко единствено и само за благото на Сектора и за по-добрата подкрепа на любимия отбор!И няма да ви накарат да скочите от парашут.

П.С:Не коментирам онова изпълнение с ебането в гъза,щото за мен е гнусно и недостойно и само уважение за всеки,който не го е запял!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Не си прави ташак, просто 80% от форума въобще незнаят къде се намират :D Отебали сме отбора :D Вие сте ебати образите, няма други такива :smt006
Другия път ще дадем на Brolin да казва какво да се прави, той знае как се подкрепя отбора, а ние ще тичаме за фланелки :smt005

Вас ви е срам да пеете, срам ви е да скачате, срам ви е да покажете някакъв ентусиазъм като пеете, срам ви е да се обърнете за 10 секунди... в Б сектор се идва за да се подкрепя отбора, незнам що много хора продължават да си мислят, че ще правят каквото си искат, а каквото не искат няма да правят. Да идат малко в съседните западни държави и да се опитат да влезнат в ултрас секторите там и да се опитат да не пеят или да не скачат. Няма да боли много... ама то и тука скоро ще стане така.
ЗАКРИЙТЕ ФОРУМА :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Силно и точно изказване :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 10:49 pm
Мнения: 59
По тая логика , защо изобщо да се обръщаме към терена? Щом по-горещо подкрепяш отбора с гръб давай цял мач така. Колкото за песните ... имам чувството , че по голямата част от сектора си се кефеше на това с гъза и "всички майни на сапун...." Другите песни нещо не им се пееха.... Заеби , че приятелката ми е от Пловдив и нея ше я правя на сапун.

А дали ме е срам да пея и да скачам.. Явно ти по добре знаеш , защото явно за теб единствената подкрепа е каквато ти я виждаш и каквото ти решиш. През целия път с автобуса се пееше само " В Пловдив ще пристигнем ...." , че даже и на връщане нищо , че пътувахме към София.... Явно песните за отбора не Ви кефят...

_________________
Shakespirt написа:
А де... аз лоши неща не мога да изкарвам от себе си! Иначе щях да сера чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 56
Trent написа:
Бай дъ уей, каква му е идеята на това с обръщането с гръб към терена?


Въпроса е, че прасетата го прават и дай и ние :lol:
А тия жълтурковци са ни гепили една наша песен или аз съм се объркал?

_________________
Smash The Reds !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Последните страници от темата са чук

LSFC, извинявай, че се обръщам към теб, но ще отбележа, че вчера нещата със задаването на песните не се получиха. Приеми градивната ми критика.. :) едит: чакай, че не съм написал градивната си критика :lol: Определено вчера се пееха повече песни против Пловдив, отколкото за Левски, пък и мисля, че и ти си го казвал, че трябва повече за отбора да пеем :roll:

Към останалите, извинявайте, но хората от ЮД правят много за това сектора да прилича на нещо. Недейте така, това било не знам си кво, онова не знам си що. Вчера обърнахте ли внимание на ентусиазма на феновете на Ботев- как скачаха, как се прегръщаха и т.н. При нас това кога ще стане, щом ни мързи за 10 сек. да се обърнем на 180 градуса?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Последна промяна antonatan на Нед Мар 15, 2009 7:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 10:49 pm
Мнения: 59
Аз също се обърнах, за да не се разваля замисъла ,но идеята не я схванах. А като приятелката ми ме попита , а защо се обръщаме нямаше какво да и кажа... Хореографията беше добра . Не отричам и не критикувам, но ми стана тъпо все едни и същи песни , в които дори не се споменава отбора....

_________________
Shakespirt написа:
А де... аз лоши неща не мога да изкарвам от себе си! Иначе щях да сера чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 56
Да тая новата на Цървена Звезда с пляскането не ме кефи след като съм гледал оригинала 100 пъти в youtube.com и е много по-добър от нашия иначе текста е добър, ама само толтоз. Трябва да я запее целия сектор за да стане нещо иначе е много смешно и жалко :wink:

_________________
Smash The Reds !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
LSFC написа:
На някой не им харесва и да се пее, на някой не им харесва и да се веят знамена, тези хора трябва бързо да си намерят друг сектор, в противен случай

Аз лично съм си намерил друго място. Не разбрах обаче какво толкова дразнещо и провокативно намери във въпроса ми.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Вместо да пишете и говорите, направете нещо за сектора.Начини има много, ама няма желание, а пък е къде-къде по-лесно да се коментира ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
BlueHeart написа:
LSFC написа:
Вас ви е срам да пеете.... Да идат малко в съседните западни държави и да се опитат да влезнат в ултрас секторите там и да се опитат да не пеят или да не скачат. Няма да боли много... ама то и тука скоро ще стане така.


Чужбина, западните страни... що пък все трябва да гледаме другите?
И да, мен ме е срам от това, което се пя вчера... А щом скоро и тук ще стане така, ще чакам..защото аз това няма да го пея! Браво все пак на тези, които се сетиха вчера, че имаме и други песни освен някакви скандирания за ебане..


Става въпрос за всички песни като цяло.Някои хора наистина ги мързи да пеят, но не са и само те виновни.А това да се чува от мегафона: "Ебахме ... в гъза" е недопустимо за нашата публика, но...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Ъ, две, от поне пет го правите :smt006 :smt005 :smt005 :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Аре бан за прасето,тва не е некъв общ форум. Кур за тех и мнението им :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Когато се обръщаме и пеем с гръб
1. Убива се шанса песента да бъде прекъсната от възгласи като "оу,ау,ох и прочие" ,които следват след всяко пропуснато положение и развалят 30% от песните като ги прекъсват грозно по средата
2.Изглежда супер яко.Ако гледат някой клип на чужда агитка просто ше разберете за какво става въпрос
3.Наистина ,на който му се гледа футбол в детайли не е мястото Сектор Б,защото мъчи себе си ,мъчи и другите :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
VANDAL написа:
Когато се обръщаме и пеем с гръб
1. Убива се шанса песента да бъде прекъсната от възгласи като "оу,ау,ох и прочие" ,които следват след всяко пропуснато положение и развалят 30% от песните като ги прекъсват грозно по средата
2.Изглежда супер яко.Ако гледат някой клип на чужда агитка просто ше разберете за какво става въпрос
3.Наистина ,на който му се гледа футбол в детайли не е мястото Сектор Б,защото мъчи себе си ,мъчи и другите

Добре казано :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Аз много отдавна съм го казал ! Facecontrol му е майката ! Ако ще 60 човека да е сектора, НО 60 човека ! Не 600 калитари !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
VANDAL написа:
Когато се обръщаме и пеем с гръб
1. Убива се шанса песента да бъде прекъсната от възгласи като "оу,ау,ох и прочие" ,които следват след всяко пропуснато положение и развалят 30% от песните като ги прекъсват грозно по средата


Мерси за точния отговор! :smt006

24.05.1914: може и без фейс контрол да минем, а само с по-евтини билети за "В" отколкото за "Б" - пак се решават нещата.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Що бе.....аз гледам футбол в детайли и това досега не ми е пречило да пея абсолютно всяка песен от начало до край с пълен глас дори да се пее от 10 човека, да пляскам и да скачам...

Не виждам какви са тия остри мнения относно нашия сектор........всичко идва от пълнежа..........разни малки неориентирани спермички, разни флиртче-хулиганс за които е важно че са дошли на мач, не толкова кво трябва да правят, разни други и т.н.

а това "Б" сектор да стане сектор само за хора които пеят, пляскат и скачат не виждам в близките 10 години как ще стане........просто няма толкова хора..........едни и същи са си и едва ли ще се вдигне бройката много.......пълнежа ще си го има, особенно на "големите" евро мачове и дербитата в Пловдив и Варна......тоя си довел приятелката, оня жената.............винаги съм казвал че трябва всички които искат да подкрепят отбора да се събират на едно място........както напоследък сме в средата на сектора.....


иначе мача успях да го гледам много слабо се чува атмосферата от трибуните по ринг........коментатора е 70% от звука.......но иначе и аз смятам че първите 20-25 минути и последните толкова се чувахме повече от папагустите.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
BlueHouse написа:
Да тая новата на Цървена Звезда с пляскането не ме кефи след като съм гледал оригинала 100 пъти в youtube.com и е много по-добър от нашия иначе текста е добър, ама само толтоз. Трябва да я запее целия сектор за да стане нещо иначе е много смешно и жалко

e това ни е основния проблем на сектора: някои вместо да правя нещо ползотворно, все се оплакват и въздишат по някакви клипчета от ютуб

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Тука е момента хората дето имат няква власт в секттора да оправят нещата. Няма да е лошо микрофона да не минава през половината сектор, а да се държи от 1 човек... Да се изяснят песните, коя до кой коплет се пее и тн, защото един път пеем цялата песен, друг път 2 коплета, или след 1вия коплет половината спират да пият. На клипчето от мача с Ботев / http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... o_id=13091 / ''На площад Сан Бабила'' се спира по средата...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Приемам критики от 1ва до 15та минута и към края... когато не пея аз не мога да отговарям за нищо, което се пее и съответно можете да отведете критиките си другаде. И аз мисля, че през повечето време бяхме много по-зле, от това което трябваше да бъдем , но това е друга тема.. друга тема е и това, че не се пяха и нашите си песни гордо и силно, но това не е от днес или от вчера, дано да не е и утре...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Май е тук мястото и да попитам ,защо в Пловдив всички знамена веещи се и на две пръчки стояха на земята ,някак тъжно изглежда :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Наистина песните трябва да са разнообразни и раздвижени.Вчера не бяхме ,това което искаме да бъдем,но все пак има и много плюсове,защото малко отбори могат да се похвалят с такава добра хореография на гостуване ,дори не се сещам за такива :smt006 Огромно БРАВО и БЛАГОДАРЯ на всички работили за осъществяването й :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
hidden767 написа:
, мога само да ти кажа бий си една злобарка и не ме занимавай с глупостите си


ела ми удари ти смешник


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Anarion написа:
Гонзо, Ники Илиев, Наско Сираков, Пламен Николов, самия Кокал....още колко народ е напускал отбора и се е връщал после по два, че и повече пъти? Обикновено е било за добро.
Днес направи перфектна асистенция. Срещу "Вихрен" тука, ако не се лъжа - също. Да не е малко?
Правил съм веднъж грешката да отписвам футболист на "Левски" - и то не кой да е, а Гонзо. Ама не тая есен, а през есента на 1999 г. (и тогава беше модерно!).
Напролет като почна да ниже едни парцали, ми идеше да потъна в земята при мисълта какви съм ги мислил по негов адрес.
Оттогава седем пъти меря, веднъж режа.


!!! много добре казано, ама некой като хидън предпочитат да въртят свирки на португалски травестити, вместо да дадат шанс на човек , който ТОЛКОВА РАДОСТ ни е носил - още като беше на 17 години и бехме супер слаби, но поне той правеше защитите на чорбата и славия за смех! Да не говорим как извади мача с Публикум, извади ни от групите срещу Марсилия, после ни направи шампиони като наказа чорбата, винаги е уважавал феновете, абе кво да говоря, българите грам не можем да уважаваме


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Най-хубавото на тази хореография беше, че бе направена с много любов и труд и сравнително малко пари, събрани от хора, които имат 5лв на ден, но са дали по 20лв за нея. Това вече прави една хореография истинска.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Dondevil написа:
Май е тук мястото и да попитам ,защо в Пловдив всички знамена веещи се и на две пръчки стояха на земята ,някак тъжно изглежда


Щото духаше. Два телескопа си отидоха, заради тъпиО вятър :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Елин Топузаков (Топчо) написа:
Dondevil написа:
Май е тук мястото и да попитам ,защо в Пловдив всички знамена веещи се и на две пръчки стояха на земята ,някак тъжно изглежда


Щото духаше. Два телескопа си отидоха, заради тъпиО вятър

:shock: а онзи дето в Кюстендил се счупи може ли да се оправи или е предал Богу дух?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... o_id=13089
Кокалеско нЕма равен ! :smt005

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com