forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 9:45 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
При тая бройка в Пловдив трябваше да не се млъква цял мач,докато ги откажем тия жълтури.Жалко е просто ,че за пореден път проспиваме първото полувреме и пеем 2 песни.Добре че второто малко се активизирахме с тая хореография да не е без нищо.Незнам какво толкова им е харесало на някои викането като го имаше само 20 мин през 2рото полувреме :( .КУР ЗА ФУТБОЛА :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Нека някой гледал мача по телевизията да каже кои се чуваха повече :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
На моменти жАлтите , на моменти нашите :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Suum cuique написа:
Йовов може да пропуснА 1-2,ама пасчето към Дарко си беше много класа. Да Коща много добри пасове раздава,ама ни трябва Ричката или някой друг здрав да го подпомага,а и Тасевски трябва да се връща малко по-назад.

Много добре се получи със знамената,както и посланието. Силно се надявам това да е първата от много интересни хореографии този полусезон.

Кур за жАлтите.

Кво 1-2 бе?!?! Тоя пропусна 4 чисти 100% положения. Не 1-2, не 3, а 4 сигурни. И поне още 2, които ако беше изиграл като хората, би могъл да вкара. Аре, да не уцелиш топката и вратата веднъж се случва, ама 4 пъти за 10 минути... ебаси. По-слаб Йовов не съм гледал. Асистенцията му дори не беше негова, ама айде Искам да го гледам на нивото от преди няколко години, вмомента по-добре Зе Клошарес да рита, поне е бърз...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Мерси

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Днес селския трябваше да е на стадиона :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Ебах това отрабоване, в офиса ни читав интернет, ни нищо. Е, криво - ляво се справих.
Онзи минетчия, съдията за тая канонада от трибуните одма можеше да прекрати мача. Да не говорим, че Милиев го изгониха за нищо. И ако за първото имаше основание да направи компромис, за второто е направо за бой.
Като стана дума за боища, какви истории за млатене с чорбите пред Националния ви гонят? Онези са си налитали с некви от Сливен, толкова.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:

Олигофренът си ти в случая. Йовов изработи гола и даде един куп хубави пасове, голема работа, че изтървал едно положение (и едно от засада) - нали бихме, а жалтите изпадат. А Да Коща какво точно направи, та браво за него? Евала на Кокала, че го смени бързо бързо, добре че и той не е футболен специалист като тебе

п.с. Тоя клошар Камбуров пък на каква база го хвалиш? Че стана купен голмайстор при една купена титла? Какво друго е постигнал? ходи си гледай ел ей галакси стига стига си мърморил след всеки мач, еби му майката, първи сме , бием наред и жАлти и зелени и оранжеви , кво повече искаш? Друго си е при бащата на правилния футбол, дето голема работа, че всички ни бият наред и ни се подиграват, важното, че вървим по правилния път и играем правилен футбол

п.п.с. и понеже не съм кон с капаци като тебе, съм длъжен да кажа браво на Жоазиньо, който направи първия си силен мач в дерби!

Понеже съм адски нетактичен и невъзпитан и не съм свикнам да проявявам добра воля и дипломатичност в дискусии с предубедени хора като теб по примера на:
Kryten написа:
Яко беше Не ми се верва как някои хора защитават йовов тук, просто е смешно. Йовов помогнал да стане интересен мача
а бойо, викаш зе соареш като го няма сме играли добре, а не забеляза ли че нямахме ни една атака по крилото на Йовов? Нито една. Добре че бяха Жо, Дарко и Костов да правят атаките от центъра и от другата страна ... и да подават на Йовов, който да пропусне. Наистина, уважения към Христо за миналия му престой тук, ама ни е много ненужен. И не е виновен Батков, а Кокала, който така се натискаше.

, мога само да ти кажа бий си една злобарка и не ме занимавай с глупостите си :!:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Абе чакайте сега - Йовов пропускал, значи бил ненужен. Верно е, пропуска. А ако почне да ги ниже от другия мач?
Дайте да не емваме след два мача хората, дето са правили толкова неща за отбора. Прекалено чорбарско ми се вижда.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39193
Местоположение: Фаноса ти
Eвала на момчетата, които бяха положили безвъзмезден труд, за да прилича сектора на нещо повече от кежуалски събор
Не знам кво сте чували, но първото полувреме беше много по-яко на викане, а второто само знамената дето се вяха 10-тина минути, и 2-3 обръщания и скачания, малко крясъци, и толкова. Жалтите се изложиха за пореден път

След малко и снимките

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
anarion
Еми за трите си мача до момента повтори толкова пъти упражнението от мача с Удине, колкото положения не сме имали предния полусезон :roll: Иначе казано Жеан Карлос ряпа да яде! Отделно от това по принцип не съм привърженик на връщането 1000 пъти на футболисти. Това също минава за чорбарско. Да, гоненето му може би не беше подходящо тогава, но връщането му си беше чиста проба замазване на селекцията. В тази връзка връщането на Гонзо беше правилен ход с оглед на тоталната развалина, което представляваше отборът ни. При това не в момента, в който Вуцов дойде, а след ефекта от 'работата му'. Затова и логично да изпъкне

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 10:49 pm
Мнения: 59
BlueHouse написа:
А това вярно ли е, че чорбарите са били нашите пред националния като са слезли от автобуса и единия ни автобус бил брутално потрошен от тях?


Мда автобуса го потрошиха... Получи се доста тъпо.. Прасетата тръгнаха след автобуса.. Полетеха камъни няколко стъкла счупиха.. На една паркирана кола също... От пред седеше едно момче мисля се казваше Сашо . Явно само той успя да слезе ... а ние вътре се блъскахме като маймуни и не можехме да мръднем на никъде ... Удариха го с камък по главата ... и после Ушевите се намесиха. Тъпото беше , че отвориха вратата чак след като вече бях потрошени няколко стъкла , а и хората от пред не слизаха....

_________________
Shakespirt написа:
А де... аз лоши неща не мога да изкарвам от себе си! Иначе щях да сера чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Гонзо, Ники Илиев, Наско Сираков, Пламен Николов, самия Кокал....още колко народ е напускал отбора и се е връщал после по два, че и повече пъти? Обикновено е било за добро.
Днес направи перфектна асистенция. Срещу "Вихрен" тука, ако не се лъжа - също. Да не е малко?
Правил съм веднъж грешката да отписвам футболист на "Левски" - и то не кой да е, а Гонзо. Ама не тая есен, а през есента на 1999 г. (и тогава беше модерно!).
Напролет като почна да ниже едни парцали, ми идеше да потъна в земята при мисълта какви съм ги мислил по негов адрес.
Оттогава седем пъти меря, веднъж режа.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
това е 100% така, но и Йовов не е нито един от споменатите играчи, а пък и напредва с възрастта вече

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
C.C.B. написа:
Първолет Стаматов написа:
Eвала на момчетата, които бяха положили безвъзмезден труд, за да прилича сектора на нещо повече от кежуалски събор
Не знам кво сте чували, но първото полувреме беше много по-яко на викане, а второто само знамената дето се вяха 10-тина минути, и 2-3 обръщания и скачания, малко крясъци, и толкова.

Бе или е било така или на мен ми има нещо. Първото полувреме на мене ми се стори адски зле откъм викане, само 3 песни се въртяха, като две от тях бяха за Пловдив. Второто със знамената се получи много хубаво и последните 20 мин. бяха много добри откъм викане.

Сакаме отзиви от МакедонецО с какви впечатления е останал специалният му гост.


Специалният гост не искаше да дойде в наща агитка,а предпочете да стои на пистата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
Изложихме се пред чужденците! :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
Не сме се изложили просто така си беше решил човека,а добре,че беше Македонецо с пътната карта на телефона си :smt003 :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Винаги ми е сладко като накажеме Тракия

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Anarion написа:
Абе чакайте сега - Йовов пропускал, значи бил ненужен. Верно е, пропуска. А ако почне да ги ниже от другия мач?
Дайте да не емваме след два мача хората, дето са правили толкова неща за отбора. Прекалено чорбарско ми се вижда.


Не е само до пропускането. Йовов е тромав, бавен, задържа прекалено дълго топката и задължително трябва да се опита да излъже някой, когато кълбото попадне в него. По този начин е провалял неведнъж бързи контраатаки.
Иначе евала, че за разлика от другото ни дясно крило той може да центрира хубаво :smt006

Обаче това е недостатъчно за мен. Предпочитам Зе-то и Хичо пред него :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 12:40 am 
Винаги съм се чудил какво толкова имат да си кажат някои хора цели 90 минути Някои хора ми се струва,че живеят само за мига да дойдат да мач,да си говорят помежду си,да се закачат,да се бъзикат.Като един вид непринудена,случайна среща на открито сред тълпата.Няма да коментирам разните цветнокоси сперми,които се разхождаха на ляво и на дясно и чакаха някой да ги покани на по кур,говориха си по телефоните,кръстосваха сектора и закачаха хората.
Не мога да повярвам,че чух от мегафона за пореден път в Пловдив същото нещо,заради което наричаме ЦФКА-турци и ги презираме и в кръвта си.А най-жалкото е,че за пореден път 2/3 от Секторченцето (умишлено го наричам така) тръгна да е** Ботев в гъза...60 минути само майка ви шееба и некви подобни глупости.
Поклон за момчетата,за това което направиха за пореден път,но все ми се струва,че трудът им е безсмислен.
Може и да съм афектиран,ама някак си ми омръзна да ставам в 4 часа,да пътувам по 1000км и да ми се скапе цялото настроение заради неумението и нежеланието на стадото да разбере защо именно по дяволите и да му еба майката е на тоя стадион!

http://sportni.bg/this_galls/sportni/2009.03.14botevlevski/4L6A1060.jpg
Само Левски ! Нашият живот !


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Много, много зле откъм викане според мен, първото полувреме кръгла нула, второто по-добре от първото, но нищо особено. Доста хора мълчаха като риби цял мач, а с тая бройка можехме да ги направим смешни жълтурите на трибуните.
За мача - ами трябваше да си го решим по-рано, първото полувреме някои добри неща, второто зле... и то срещу Ботев... не са добре нещата според мен.

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Факт е че в нашия сектор сички се мислят за хулигани,независимо че огромна част са под 20 и едва ли са се били некъде другаде освен във флирт4е :idea: Секи те гледа лошо,все едно си му казал че Пери-то му е менте :mrgreen:

Дееба ако Фродо и Дани Дайър беха пяли в тия лайняни филми,сигурно и нашите филмаджии щеха да пеят :wink:

Да не говорим че имаме точно 3 песни да го еба,добре че гепихме от майните "майка ви шеЙба" и "ей жълтури/чорбари",иначе съвсем мОлчание :smt006

Тва кого сме ебали в гъза и на кого са курви жАлтите не го пеем и никога не сметам некога да го пеем,ама секи си има глава на раменете и си решава :wink:

Не е като да не си знаем проблемите,така че не виждам смисъл да пишем повече и да радваме онаниращите червени еничари четящи тук,да им еба майката спинозни наркомани синове на курви и манафи :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:42 pm
Мнения: 486
Местоположение: София
през първото полувреме много ми хареса играта ни, доста добри атаки направихме, но и много пропуски :? Рабех беше много стабилен..като цяло първата част от мача беше много по-стойностна...второто полувреме слаба работа...
жАлтурите са толкова жалки и смешни -и отбора, и ръководството и феновете :roll: ...дано си отидат в Б група

Поздравления за сините на стадиона!
САМО ЛЕВСКИ!

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Абе колкото и да ги мразим жАлтите предпочитам да не изпаднат ..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 2:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:42 pm
Мнения: 486
Местоположение: София
...като се замисля, наистина гостуванията в Пловдив са може би най-яките и най-чаканите...нека не изпадат тогава :smt003 ама са ми толкова противни :smt078

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Много слабо днес и ние и футболистите ни. МоШно "ей татарско кюфтье!" долетя по едно време отзад и се разплаках от смях. Пак добре познатото ни тригласие при песните(когато поне 3-те групи пееха една и съща песен)...жалко че въпреки раздадените листовки се даваше тон от знайни и незнайни, жалко че се е*а Ботев в г*за, жалко за труда на всички, които се опитват да правят нещо полезно за Сектора. Започвам да си мисля че няма оправия това "мълчание" и стояне с ръце в джобове. Жалко, че се даваше тон 90% с "В Пловдив ще пристигнем.." или "Всички майни на сапун...". Е добре де мама му стара - не може да даваш тон само с едно и също през цял мач и да очакваш да се пее. Ей за това е по-добре микрофона да е в когото трябва(както беше и с Вихрен на Герена). И за да завърша оптимистично - очаквах много повече, но и на това съм доволен :) . Задължително на следващото гостуване да се наеме същия "шеф" който ни возеше - няма такъв човек - кара без ръце по магистралата и без да гледа пътя :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 2:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
а така - няма да давате задна, както днес 2 вс 2 м8 :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 8:37 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
AcesHigh написа:
Много слабо днес и ние и футболистите ни. МоШно "ей татарско кюфтье!" долетя по едно време отзад и се разплаках от смях. Пак добре познатото ни тригласие при песните(когато поне 3-те групи пееха една и съща песен)...жалко че въпреки раздадените листовки се даваше тон от знайни и незнайни, жалко че се е*а Ботев в г*за, жалко за труда на всички, които се опитват да правят нещо полезно за Сектора. Започвам да си мисля че няма оправия това "мълчание" и стояне с ръце в джобове. Жалко, че се даваше тон 90% с "В Пловдив ще пристигнем.." или "Всички майни на сапун...". Е добре де мама му стара - не може да даваш тон само с едно и също през цял мач и да очакваш да се пее. Ей за това е по-добре микрофона да е в когото трябва(както беше и с Вихрен на Герена). И за да завърша оптимистично - очаквах много повече, но и на това съм доволен . Задължително на следващото гостуване да се наеме същия "шеф" който ни возеше - няма такъв човек - кара без ръце по магистралата и без да гледа пътя


Микрофона беше в когото трябва в началото на мача и после в отделни моменти.Факт е обаче,че това за Ботев е най-голямата глупост запявана някога по мегафона.И гадното,е че не малко хора започват на пеят това,а си мълчат на други песни.Като взеха там разни флирт4ета махни знамето,че невиждам и т.н.Ами като невиждаш се премести в друг сектор.Като има сигнал "Всички с гръб" и се чуват някакви изречения "Да,ама ти гледаш мача пък ние не".Бе пука ми на мен,че днес от 90 минути 30 сигурно не съм гледал към терена.Браво на хората,за знамената и за трансперантите на оградата в началото на второто полувреме.Това,че не се пееше достатъчно и ще продължава да е така,вече започнах да си мисля,че няма да се промени.Тези знамена ще бъдат ли използвани и друг път,защото видях,че бяха събрани и каква е целата на това обръщане с гръб?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
По въпроса за Йовов- вижда се, че наистина има много желание, бори се, сменя позиции и т.н., само че пропуска непростимо, а Зе-то е в много добра форма и заслужава той да е титуляр.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 9:42 am
Мнения: 137
Йовов дава добри пасове, Зе има дрибъл, но до там.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com