forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
На мен ми се вижда малко притеснен. Помня го като пристигна още беше много ентусиазиран... дано да се пооправи

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
knave написа:
стига хранили бистрончо бе, той поне е кежуъл :lol:


ми да идва в агитката, кво се бута там където не му е мястото :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 2:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
И аз мисля,че ще се оправи.Направи и хубави мачове,с чорбата например,боец беше.Може да е чел повечко книжки в Чешко,но след още някой друг мач и като посвикне с родните стандарти,ще стане доста ценен.Да не сме толкова критични.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 11:27 am 
Да вземем Бистрон и Телкийски , други не ни трябват :!:

П.С. : Кокалеско да остава до лятото , за да видим к'во ще стане ! ШАНС СЕ ДАВА НА ВСЕКИ , КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ ГО ДАДОХМЕ НА МЪРИ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
ivayllo написа:
Кокалеско да остава до лятото , за да видим к'во ще стане ! ШАНС СЕ ДАВА НА ВСЕКИ , КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ ГО ДАДОХМЕ НА МЪРИ !

По добре още през зимата да идва новия треньор че лятото след евентуалния пореден евро-резил да не се оправдава че е нямал време да свикне с играчите и такива глупости.
За треньор като кокала това което му дадохме като време е напълно достатъчно :)

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
ivayllo написа:
Да вземем Бистрон и Телкийски , други не ни трябват :!:

П.С. : Кокалеско да остава до лятото , за да видим к'во ще стане ! ШАНС СЕ ДАВА НА ВСЕКИ , КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ ГО ДАДОХМЕ НА МЪРИ !

Бардон?!

Иначе аз мечката не го ща, имаме си Зе-то, а и Пичо добре играе там... като се замисля, от старите само Ричи има място в отбора....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Нападател до Гонзо ни трябва, че наличните стават само за Ботев Пловдив.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
knave написа:
ivayllo написа:
Да вземем Бистрон и Телкийски , други не ни трябват :!:

П.С. : Кокалеско да остава до лятото , за да видим к'во ще стане ! ШАНС СЕ ДАВА НА ВСЕКИ , КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ ГО ДАДОХМЕ НА МЪРИ !

Бардон?!

Иначе аз мечката не го ща, имаме си Зе-то, а и Пичо добре играе там... като се замисля, от старите само Ричи има място в отбора....


Точно.Ричката ще е идеален :smt006 Пишеше,че го били сложили в трансферния лист,обаче пък от друга страна на нас ни трябват офанзивни не дефанзивни халфове !
Така,че да вземат Даксон,а и тоя от Локо Мз.хич не е лош Руи Мигел,ама то пък се появи инфо,че кочината го взимали .Наще искали оная печка Да Силва (лявото крило) :shock:

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:13 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Първоначално ни трябва треньорска смяна , после да се мисли за друго...тоя глупак кокала нищо нема да направи :smt006

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Krastev.10 написа:
knave написа:
ivayllo написа:
Да вземем Бистрон и Телкийски , други не ни трябват :!:

П.С. : Кокалеско да остава до лятото , за да видим к'во ще стане ! ШАНС СЕ ДАВА НА ВСЕКИ , КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ ГО ДАДОХМЕ НА МЪРИ !

Бардон?!

Иначе аз мечката не го ща, имаме си Зе-то, а и Пичо добре играе там... като се замисля, от старите само Ричи има място в отбора....


Точно.Ричката ще е идеален :smt006 Пишеше,че го били сложили в трансферния лист,обаче пък от друга страна на нас ни трябват офанзивни не дефанзивни халфове !
Така,че да вземат Даксон,а и тоя от Локо Мз.хич не е лош Руи Мигел,ама то пък се появи инфо,че кочината го взимали .Наще искали оная печка Да Силва (лявото крило) :shock:



Мездра са наш отбор. Само да поискаме ние Руй Мигел и веднага ще ни го дадат, ама въпроса е дали става за нещо тоя Руй Мигел.
На FM 09 не става и чеп за зеле от него.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Цитат:
Цитат:
Цитат:
Иначе аз мечката не го ща, имаме си Зе-то, а и Пичо добре играе там... като се замисля, от старите само Ричи има място в отбора....


Точно.Ричката ще е идеален :smt006 Пишеше,че го били сложили в трансферния лист,обаче пък от друга страна на нас ни трябват офанзивни не дефанзивни халфове !
Така,че да вземат Даксон,а и тоя от Локо Мз.хич не е лош Руи Мигел,ама то пък се появи инфо,че кочината го взимали .Наще искали оная печка Да Силва (лявото крило) :shock:



Мездра са наш отбор. Само да поискаме ние Руй Мигел и веднага ще ни го дадат, ама въпроса е дали става за нещо тоя Руй Мигел.
На FM 09 не става и чеп за зеле от него.


:smt005 :smt005 Срешу прасетата би хубав удар преди Саша да ги зашие за 2-2 ! На мен ми хареса доста се движи търси топката :smt006 Бива го според мен !

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Да взенане Роберт Левандовски от Лех Познан.
Привлякох си го на ФМ-а и е ебати головата машина.

Сега му гледам биографията в уикипедия и той наистина ще излезе уникален футболист.

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski

Robert Lewandowski (born August 21, 1988)
....
In 2006/07 Lewandowski was the Polish third division's top goal scorer with 15 goals, helping Znicz Pruszków win promotion
.......
The next season he was the top scorer in the Polish second division with 21 goals
.........
He made his debut for Lech on July 17, 2008, coming on as a sub in a first round UEFA Cup qualifier against FK Khazar Lenkoran in Azerbaijan and scoring the only goal of the match (Khazar 0:1 Lech). He also scored on his debut in the Ekstraklasa on August 8, 2008.
......
His debut for the senior national team came on September 10, 2008 coming on as a sub against San Marino and scoring one goal.
....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
айде кой ще отиде на гости на Кокъла да му инсталира Фифата и Мениджъра, че да купим малко свестни играчи...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
knave написа:
айде кой ще отиде на гости на Кокъла да му инсталира Фифата и Мениджъра, че да купим малко свестни играчи...



Ако ще черпи по една гроздова - направо се `дигам с дисковете и отивам :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
knave написа:
айде кой ще отиде на гости на Кокъла да му инсталира Фифата и Мениджъра, че да купим малко свестни играчи...


Цитат:
Евертън започва да търси нови попълнения в компютърна игра

Треньорското ръководство на Евертън започна издирване на нови попълнения за новия сезон чрез компютърна игра. Шефовете на английския клуб са подписали договор с компанията "Спортс Интерактив", след който мениджърът на "карамелите" Дейвид Мойс и неговите помощници ще имат достъп до данните на играта "Football Manager 2009".
Така в Евертън ще могат да избират между 370 000 регистрирани футболисти от 20 000 клуба в целия свят, която информация е събирана от хиляди скаути на компанията.
"Базата данни на играта е извор с най-развитата скаутска мрежа във футбола, така че Евертън подписа страхотен договор", коментира създателят на играта Пол Колий, който самият е фен на отбора от Ливърпул.
Директорът на компанията "Спортс Интерактив" Майкъл Джейкъбсън пък обяви, че е фантастично, че отбор от Премиършип признава потенциала на играта им.
"От известно време знаем, че отборите използват играта, за да търсят информация за определени футболисти, но такова формално признание от страна на отбор от Висшата лига е фантастично", коментира Джейкъбсън.


Не е шега работа :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 12:47 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15153
Ето го и моето мнение по въпроса.

Не ни трябват нови играчи с изключение само на един плеймейкър.

Дори и Рабе да си тръгне, Бензукан и Димов се връщат през зимата. Генев също става.

Само на мен ли ми стана ясно, че Бистрон е ДЕФАНЗИВЕН ХАЛФ, който от време на време може да играе и като централен защитник. Малко множко му стана. Нов отбор, нов език, нов пост. Бистрон и Сърмов могат спокойно да бъдат титулярните ни дефанзивни халфове. И двамата знаят как се отнема топката и как се изнася. Гаджев, Лъчо и някои от юношите (Яшар, Недялков и т.н.) също трябва да се обиграват на този пост.

Освен Тасевски, друг плеймейкър нямаме. Христо Йовов в предишната му форма може да е отлична алтернатива на Дарко. Не знам в каква форма е в момента обаче. Евентуално можем да готвим и Зизов за този пост.

Крилата са ясни. Там опции много - Зе, Жо, Зизов, Тиберканин, Иво Михайлов и т.н.

Нападението е многo невралгична точка. За сега разчитаме само на един футболист да ни вкарва головете, който ще бъде на 33 години другата година. Жоро Христов и Жеан Карлуш са съсипани психически. Еньо не съм го виждал неконтузен или във форма. Май е време да се пробва Иван Цачев и да видим дали става за първия отбор.

Ако на Деко няма да бъде даден "шанс да продължи кариерата си в чужбина" ми се иска Кокала да го пробва на левия бек. Мисля, че ще заспи на бека.

Сигурните напускащи са: Рабе, Хичо и Гошо Петков.

С голяма вероятност да напуснат са: Живко, Жеан Карлуш, и Боби Илиев.

Има и минимален шанс един измежду Дарко, Вагнер, Жо и Зе да напуснат също.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
в полската и гръцката преса е излезнала информация за интерес на Легия и ПАОК към Хичо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 4:15 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15153
http://levski.gol.bg/article.php?id=45075

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нема да привличаме поляци ,много мьекат ще смъкнат интелектуалното ниво на отбора :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
SZ_FEN написа:
Ето го и моето мнение по въпроса.

Не ни трябват нови играчи с изключение само на един плеймейкър.

Дори и Рабе да си тръгне, Бензукан и Димов се връщат през зимата. Генев също става.

Само на мен ли ми стана ясно, че Бистрон е ДЕФАНЗИВЕН ХАЛФ, който от време на време може да играе и като централен защитник. Малко множко му стана. Нов отбор, нов език, нов пост. Бистрон и Сърмов могат спокойно да бъдат титулярните ни дефанзивни халфове. И двамата знаят как се отнема топката и как се изнася. Гаджев, Лъчо и някои от юношите (Яшар, Недялков и т.н.) също трябва да се обиграват на този пост.

Освен Тасевски, друг плеймейкър нямаме. Христо Йовов в предишната му форма може да е отлична алтернатива на Дарко. Не знам в каква форма е в момента обаче. Евентуално можем да готвим и Зизов за този пост.

Крилата са ясни. Там опции много - Зе, Жо, Зизов, Тиберканин, Иво Михайлов и т.н.

Нападението е многo невралгична точка. За сега разчитаме само на един футболист да ни вкарва головете, който ще бъде на 33 години другата година. Жоро Христов и Жеан Карлуш са съсипани психически. Еньо не съм го виждал неконтузен или във форма. Май е време да се пробва Иван Цачев и да видим дали става за първия отбор.

Ако на Деко няма да бъде даден "шанс да продължи кариерата си в чужбина" ми се иска Кокала да го пробва на левия бек. Мисля, че ще заспи на бека.

Сигурните напускащи са: Рабе, Хичо и Гошо Петков.

С голяма вероятност да напуснат са: Живко, Жеан Карлуш, и Боби Илиев.

Има и минимален шанс един измежду Дарко, Вагнер, Жо и Зе да напуснат също.


Каде Бистрон дефанзивен? Той често има проблеми с контрола на топката, не искам да си представя в средата какво ще прави :shock:
Или пък Деко бек... тва лично на мен ми е много странно.
Иначе за др неща съм съгласен донякаде :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Ultra*Support написа:
Каде Бистрон дефанзивен? Той често има проблеми с контрола на топката, не искам да си представя в средата какво ще прави :shock:


:shock: :shock: :shock: Бистрон е точно дефанзивен халф, с контрола заеби да има проблем. Единствния проблем му е скоростта.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ultra*Support написа:
Или пък Деко бек... тва лично на мен ми е много странно.
Иначе за др неща съм съгласен донякаде :smt006


Деко по никакъв начин не става за бек. От бековете се искат 2 по- специални неща- да са бързи и да могат да центрират. Деко не е бърз, а за центрирането е спортно.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
деко има специални качества само да продава слънчоглед и фъстъци пред Б сектор...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
Хичо ако го дадат на онея полски аматьори Легия наще трябва много да са изперкали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
sportal.bg написа:
Голмайстор от Пловдив в радара на Левски


Ръководството на Левски се вгледа в нов голмайстор от Пловдив. "Сините" следят изявите на младата надежда на Марица Рангел Абушев. Младокът е юноша на Локомотив (Пловдив) но от три години е в редиците на Марица, а от началото на сезона е реализирал пет гола. Талантът счупи каръка, който преследваше Марица в началото на сезона и вкара гол на Миньор (Раднево). Оттогава Абушев вкарва във всеки мач. Левски пък усилено търси още един нападател, а и вече имат опит с футболистите от пловдивската школа. В момента в тима от "Герена" са Георги Иванов-Гонзо и Георги Христов.

Според "Меридиан Мач" допълнителен фактор, който може да подейства в полза на Левски при привличането на Абушев, е арестът на президента на Марица Рангел Белберов. По този начин "сините" могат да договорят промоционално голмайстор за пролетния дял от шампионата.

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
A тоя въпросния Абушев е едно дръвче абсолютно... тип Чиликов, но с глава не е толкова силен... Но тоя поне се затичва, за разлика от Чифликов...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Отсега нататък всичко от Блиц и Донбалон се трие :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
ей тоя Батков от гевезелък да мине възможно най-тънко, накрая ще земе играчи от форумните лиги и клетката в Младост 3 да купува....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
http://gong.bg/view_article.php?article_id=63123
Екстра ,пожелавам му късмет на Емо!

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Моето мнение съвпада на 99,99 процента с това на сз-фена. От години ни трябва играч в средата, който да смее и да може да пробие или пък да даде извеждащия пас. За дарко има някаква надежда, че върви в правилната посока, но ще се види, а и трябва да има заместник поне. Мен лично бистрон си ми аресва. Може би требе да се огледаме и за свястна резерва на жиктака, макар че рядко се контузва, но ще е хубаво да имаме. Лъчо отдавна не съм го гледал тамо /или поне не помня/, но след като първоначално се справяше, след това показа доста колебания у дясно. Иначе си мисля, че в ляво има израстване и нямаме нужда от попълнения, а и с дефанзивните халфове си мисля, че сме 6. В нападението мисля има доста потенциал, но психоложката трее да поработи малко. Така че ако не продадеме некой, според мен ни трябва само 1 офанзивен халф. А да и най-важното треньор :?

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com