forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 1:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Съвсем не съм убеден в качествата на Даксон, или по-точно сигурен съм, че не е по-добър от Жо, Зе или Дарко. Ако ще взимаме бразилец от нашето първенство, единствения който е класа извън Левски, е Том. Даксон съм съгласен да го вземем на мястото на Деко. Според мен задължително ни трябва нов ляв бек, класен дефанзивен халф, покрай когото Гаджев и Сърмов да дръпнат нагоре, и нападател. Задължително не ни трябва Христо Йовов, но накрая само това ще получим.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
hidden767 написа:
Съвсем не съм убеден в качествата на Даксон, или по-точно сигурен съм, че не е по-добър от Жо, Зе или Дарко. Ако ще взимаме бразилец от нашето първенство, единствения който е класа извън Левски, е Том. Даксон съм съгласен да го вземем на мястото на Деко. Според мен задължително ни трябва нов ляв бек, класен дефанзивен халф, покрай когото Гаджев и Сърмов да дръпнат нагоре, и нападател. Задължително не ни трябва Христо Йовов, но накрая само това ще получим.

точно па Том е играч с качества 1към1 с тези на Зе-то... не виждам за кво ни още една що годе пъргава вейка с 2 финта. Още повече, че Шмъркалан му искал 3млн :lol: ... А Даксон за какво го сравняваш с Жо, той не е крило, играе в средата, както и да го гледаме е класи над Миро. Освен това нямаме играч който да може да вкарва от статични. А Даксон може, освен тва и е научил български. А ако земе и паспорт... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 2:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
ок, тренер :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
Трябват ни:
халф-Чавдар Янков
ляв бек- Мишо Венков/Петър Занев
нападател- Димитър Макриев

Да се продадат: Маймуната карлос,мангала Огнянов,Гранде Ники Финто..

При продажба на други играчи да се намерят адекватни заместници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Карлос не може да се продаде, защото заради тъпотиите на Вуцов, от най-резултатния ни нападател беше превърнат в твърда резерва, в резултат на което цената му е наполовина от миналогодишната. Огнянов също не може да се продаде, освен на друг български отбор от типа на Сливен за 25000 лева, при което положение по-добре да стои в отбора. Ники Димитров може да бъде продаден, но цената му също в момента е твърде ниска, в сравнение с това, какво Батков би поискал да получи за него. За съжаление Ники изригна в последния мач, което го бетонира при нас, понеже батко ви в момента си прави сметки как ако момчето продължава така, след половин година отново ще може да иска милион и половина за правата му. Не се залъгвайте, в момента конвертируеми играчи са единствено Рабех, Миланов, Петков и двамата бразилци. А точно тези играчи не искаме да си тръгват. Иначе най-скорострелно отбора трябва да напуснат Боян Илиев, Кръстовчев и Деко и веднъж за винаги да се престане с подобни трансферни недоразумения, които отначало е ясно, че са обречени. Подобни примери за измислени трансфери са още Ники Николов, Исмаил Иса, Атанас Борносузов и т.н. Но познайте какво - точно такива трансфери ни очакват тази зима. След като ще купуваме само българи, а добрите български играчи извън Ловеч и лит(*кс-етрополе са 3-4 и или са стари, или са скъпи за нас.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
Маймунякът никога не е имал място в Левски и възможно най-скоро трябва да си замине дори и за прекалено смешна цена. Огнянов трябва да се продаде,защото спъва развитието на Зизов и Киров,тъй като вместо тях в единичните случаи,в които играят,играе той,а и е мангал. Ники не го продадоха на време и сега ще си го пазим,но дано не греша. Иначе да-Илиев и Кръстовчев да се махат,А Миро Иванов и Веско Минев може да са резерви.

С достатъчно хитрост можем да си направи достатъчно добър състав,но за нещо повече ще трябват качествени попълнения,които струват обаче доста.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
hidden767 написа:
Карлос не може да се продаде, защото заради тъпотиите на Вуцов, от най-резултатния ни нападател беше превърнат в твърда резерва, в резултат на което цената му е наполовина от миналогодишната. Огнянов също не може да се продаде, освен на друг български отбор от типа на Сливен за 25000 лева, при което положение по-добре да стои в отбора. Ники Димитров може да бъде продаден, но цената му също в момента е твърде ниска, в сравнение с това, какво Батков би поискал да получи за него. За съжаление Ники изригна в последния мач, което го бетонира при нас, понеже батко ви в момента си прави сметки как ако момчето продължава така, след половин година отново ще може да иска милион и половина за правата му. Не се залъгвайте, в момента конвертируеми играчи са единствено Рабех, Миланов, Петков и двамата бразилци. А точно тези играчи не искаме да си тръгват. Иначе най-скорострелно отбора трябва да напуснат Боян Илиев, Кръстовчев и Деко и веднъж за винаги да се престане с подобни трансферни недоразумения, които отначало е ясно, че са обречени. Подобни примери за измислени трансфери са още Ники Николов, Исмаил Иса, Атанас Борносузов и т.н. Но познайте какво - точно такива трансфери ни очакват тази зима. След като ще купуваме само българи, а добрите български играчи извън Ловеч и лит(*кс-етрополе са 3-4 и или са стари, или са скъпи за нас.

тука вече съм съгласен с всяка дума! :smt023
Карлуш беше просто жертва на злобата на Овчия към Мъри, за един играч-реализатор най, най-важното е... да играе! Порсто няма как да стане с по 10мин на месец... иначе се видя наскоро Кокала като го пусна един два пъти че е остър и нестандартен играч. Не знам, може да изпуска на празна врата, ама само като го видя как спира топакта, как тича, как я води без да е забил поглед в земята, ми е ясно че рано или късно, след 2-3 мача като титуляр ще избухне...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Твърдо за САМО българи - най-големите трансферни провали са именно чужденците. Защото за Иса и компания се дават жълти стотинки и като се окаже, че не стават просто им бием шута или ги пращаме в дубъла. А Бистрон , Рашид и компания ни късат нервите всеки мач, щото като са дадени пари се пускат само за пари.

Ляв бек - Вагнер си играе ок, спокойно може момче от школата да се подготвя за мястото му, не е нужно да взимаме готов играч. Същото важи и за десния бек.
Дефанзивен - Балтанов играе супер на този пост, Сърмов също става повече за дефанзивен, отколкото за офанзивен
Даже и защитник не ни требва, защото Генев е готов за мястото на любителя на Кока Кола от Чехия, а и се оказа , че Минев играе доста успешно на този пост. Като се оправи и Бензукан сме супер. Още повече, че скоро ще му дойде време на Топчо да се връща :)

Трябват ни халфове, много! Трябват играчи, които могат да подават и да центрират, защото сега такива имаме точно 0. Нито гаджев, нито копа кабана, нито Дарко (който въобще и нема кво да го броим за халф, очевидно момчето си е нападател), нито Сърмов могат да дават нестандартни пасове, да центрират, абе въобще всичко дето е на повече от 10 метра ги затруднява. Само Хичо ,колкото и да го плюете, може да даде добър дълъг пас, да центрира сносно, но и той е далеч от Мечо, Йовов и другите ни предни халфове. Така че според мен трябва да вземем двама халфове плюс двама от дубъла да почнат да се налагат през пролетта, така че до следващия сезон да има качествена халфова линия.

П.С. Големите нападатели, тези дето РЕШАВАТ мачове са тези дето вкарват от НИЩОТО. А тези дето изпускат много са балалайки, колкото и "ефектно" да спират топката. За това Гонзо е голям играч, а ЖК е балалайка и никога нема да "избухне"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 5:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7051
Задържим ли Рабех Жо и Карлос сме шампиони :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
BraToC! написа:
Задържим ли Рабех Жо и Карлос сме шампиони :smt006

забравви :smt006

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На Рабех не му се играе и не се старае напоследък. Вчера беше доста трагичен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Даксон да не се яудят нашите ами да го взимат.Освен него Николай Дюлгеров(деф.халф) и Шукардиня(офанзивен) от Вихрен хич не са лоши.При положение,че Жиката го продадат десен защитник могат да вземат Ямуков от Сливен

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Boyo написа:
Твърдо за САМО българи - най-големите трансферни провали са именно чужденците. Защото за Иса и компания се дават жълти стотинки и като се окаже, че не стават просто им бием шута или ги пращаме в дубъла. А Бистрон , Рашид и компания ни късат нервите всеки мач, щото като са дадени пари се пускат само за пари.

Ляв бек - Вагнер си играе ок, спокойно може момче от школата да се подготвя за мястото му, не е нужно да взимаме готов играч. Същото важи и за десния бек.
Дефанзивен - Балтанов играе супер на този пост, Сърмов също става повече за дефанзивен, отколкото за офанзивен
Даже и защитник не ни требва, защото Генев е готов за мястото на любителя на Кока Кола от Чехия, а и се оказа , че Минев играе доста успешно на този пост. Като се оправи и Бензукан сме супер. Още повече, че скоро ще му дойде време на Топчо да се връща :)

Трябват ни халфове, много! Трябват играчи, които могат да подават и да центрират, защото сега такива имаме точно 0. Нито гаджев, нито копа кабана, нито Дарко (който въобще и нема кво да го броим за халф, очевидно момчето си е нападател), нито Сърмов могат да дават нестандартни пасове, да центрират, абе въобще всичко дето е на повече от 10 метра ги затруднява. Само Хичо ,колкото и да го плюете, може да даде добър дълъг пас, да центрира сносно, но и той е далеч от Мечо, Йовов и другите ни предни халфове. Така че според мен трябва да вземем двама халфове плюс двама от дубъла да почнат да се налагат през пролетта, така че до следващия сезон да има качествена халфова линия.

П.С. Големите нападатели, тези дето РЕШАВАТ мачове са тези дето вкарват от НИЩОТО. А тези дето изпускат много са балалайки, колкото и "ефектно" да спират топката. За това Гонзо е голям играч, а ЖК е балалайка и никога нема да "избухне"



Ти ни изкара, че грам нямаме халфове. Дарко играе добре последните мачове - почва да навлиза във форма, Сърмата си е идеалния дефанзивен халф - гази, мачка. Треа само още 1 много класен да застане с Дарко и Гошо в средата и нещата ше станат, Гаджев е на моменти.
Дано Гошо, Рабех, Живко останат, а и съм сигурен, че ще е така.
Защитници закво са ни? Генев тепърва ще ни радва, Бензукан и Димов ше се оправят, а си мисля и, че Бистрончо ше заиграе в скоро време по-добре. Има бекчета в дубала дето не са за подценяване.
Халфчета - Миро да си ходи никога не съм го понасял :evil: Едно доказано класно халфче ни треа и евентуално някой младичък да се учи там.
Нападатели - Жеан, много пъти съм казвал, че има голям потенциал, много го харесвам, ама го гледам и днес неможе да отлепи, Жоро Христов, ако не заиграе ше се нуждаем от някой, като Гонзо, а такъв в БГ няма, следователно се молим Жорката да заиграе!
Крилата са идеални в момента и Зе и Жо играят добре, Хичо като влиза се раздава доволно.

И нашият добър приятел дъ Боун... След тва 1во място ще си остане, а и го заслужи донякаде. Дано направят добра подготовка да вземат квото трябва и напролет ше газим обеден съм. Свинете нямат пари и играчи - няма да са проблем, Литекс и Муриньо да дойде с Абрамович президент пак няма да могат да са истинска заплаха.
Така, че пред Джеймс се открива добра възможност да направи отбора шампион и да ни зарадва поне малко, натам вече ше го мислим лятоска :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
Бистрон е уникално дърво, стилът му на игра изобщо не става за А група. Те в чехия я карат само на търчане и мощно шутове ама не влагат и капка мисъл в тая пуста игра деааа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
blown написа:
Бистрон е уникално дърво, стилът му на игра изобщо не става за А група. Те в чехия я карат само на търчане и мощно шутове ама не влагат и капка мисъл в тая пуста игра деааа

тука понеже яко техника, финтове, задни ножици, летящи плонжове, волета извън пенала, двойни фалцове с боц, светкавицата, голове зад центъра, петички, коленца, падащи листове...

точно за България е идеален, повечето офанзивни играчи са мижитурки и лилипути, бавни и тромави. у въздоха събира топките, на статични чисто щото е дългуч... сега не може да изнася топката и да подава точно... ако можеше щеше да е в Реал не при нас... аз мисля че за А група си е идеален :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Прекалено е бавен... Ако тръгне да го надбягва някой, както стана веднъж днес, става лошо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Винаги съм бил на мнение, че скъпия чужденец е много слаба алтернатива пред местното момче.
Взехме Бистрон на мястото на Томашич и с абсолютно с нищо не изпъкна. Един Генев би се справил, ако не по-добре, то поне колкото него. Това се отнася и за други чужденци.
За това е важна работата в школата и твърдото обиграване на местни юноши в дубъла.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
knave написа:
blown написа:
Бистрон е уникално дърво, стилът му на игра изобщо не става за А група. Те в чехия я карат само на търчане и мощно шутове ама не влагат и капка мисъл в тая пуста игра деааа

тука понеже яко техника, финтове, задни ножици, летящи плонжове, волета извън пенала, двойни фалцове с боц, светкавицата, голове зад центъра, петички, коленца, падащи листове...

точно за България е идеален, повечето офанзивни играчи са мижитурки и лилипути, бавни и тромави. у въздоха събира топките, на статични чисто щото е дългуч... сега не може да изнася топката и да подава точно... ако можеше щеше да е в Реал не при нас... аз мисля че за А група си е идеален :smt006

Не казвам че тука се играе по-добър футбол, просто стилът на игра хич не му пасва.Пича се е вкарал в някакъв стереотип, според който за да защитиш вратата трябва или да изчистиш в тъч или да сервираш на краката на нападателя(гола на Жилина) или да чистиш безцелно на посоки. Само в мачовете със Миньор и Пирин поне 10 пъти нападател излизаше зад гърба му. Благодарение на некадърността на противниковите играчи да бележат от 2 метра не ни вкараха гол :smt006 И не знам какъв офанзивен халф е бил в Чехия та той почти не може да играе с крака


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Дефанзивен халф е играл...не офанзивен :wink:

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
G.B. написа:
Дефанзивен халф е играл...не офанзивен :wink:

:mrgreen: мерси за корекцията


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
даксон ше го вземем това е на 99.99% сигурно. според мен ни трябва задължително един класен халф и да не се продава никой ,ако ще продават след края на сезона

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Най-много сега искам Гошо да остане. Отписан до преди няколко седмици сезон, вече имаме възможност да спечелим, но ако ни пази Фиш, не виждам как ще се случи това :|
Да довърши този сезон, след това, ако иска, да си потърси отбор в чужбина. Това е единственото, което искам. Дай, Боже, остане до края на сезона.

_________________
Изображение


Последна промяна Knoxville на Съб Ное 29, 2008 10:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Royal Sperm написа:
даксон ше го вземем това е на 99.99% сигурно. според мен ни трябва задължително един класен халф и да не се продава никой ,ако ще продават след края на сезона


Айде без Дйеко :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Абе, Гошо Петков трудно ще си намери отбор по негов вкус. На тия години не знам къде ще го купят.
Ако го купят, не се знае в какъв отбор ще отиде. Ако е в някой борещ се да не изпадне тим в Кипър, Румъния или Израел, то най-логично е да остане при нас.
Вече е на години, проблеми с езика, това значи поне 1 година аклиматизация за него. Трансферите на вратар трудно стават по принцип.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
knave написа:
blown написа:
Бистрон е уникално дърво, стилът му на игра изобщо не става за А група. Те в чехия я карат само на търчане и мощно шутове ама не влагат и капка мисъл в тая пуста игра деааа

тука понеже яко техника, финтове, задни ножици, летящи плонжове, волета извън пенала, двойни фалцове с боц, светкавицата, голове зад центъра, петички, коленца, падащи листове...

точно за България е идеален, повечето офанзивни играчи са мижитурки и лилипути, бавни и тромави. у въздоха събира топките, на статични чисто щото е дългуч... сега не може да изнася топката и да подава точно... ако можеше щеше да е в Реал не при нас... аз мисля че за А група си е идеален :smt006


Според мен пък, като изключим , че взима всички центрирания, единственото му положително е , че може да прави пробиви - като тръгне напред с топката и явно щото е много голем и не могат да му я вземат :) Но е уникално бездарен, прави малоумни грешки отзад, в нападение колко гола осра , нема ли кой да му купи футболни обувки, стига е играл с тея галоши


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Само шпагатите му са добри :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Цяло чудо е как още не си е забил и автогол, с тея криви изчиствания :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
стига хранили бистрончо бе, той поне е кежуъл :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Като започва да връща на Гошо ме вбесява. Особено като водим с 2:0 или нещо от сорта

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Ше се оправи бе, сигурен съм поне едно 30% по-добре може да заиграе, което го прави идеалния за А група защитник, а при тази физика в Европа може да бъде много ценен за някои мачове. Има време, ше свикне

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com