forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 11:29 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Ние си имаме Еньо и ПевецО :smt002 :smt006

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Тогаа Гомес, че ако Гошо се контузи да не го мислим рибока кво ше праи :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Толко ли няма кой да го види тоя Мицански, да метнат малко повече пари, да го вземат.. изглежда е доста добър

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
angysarmy написа:
Толко ли няма кой да го види тоя Мицански, да метнат малко повече пари, да го вземат.. изглежда е доста добър

И Жорето Христов изглеждаше доста добър с екипа на Ботев. еле пък Милованович в Беласица.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Цитат:
ЛЕВСКИ ЩЕ СИ ВРЪЩА ЗА БАТЕ В КОНТРОЛА С ДИНАМО МИНСК

Футболистите на Левски ще имат право на частичен реванш срещу белоруския футбол, след като отпаднаха от БАТЕ Борисов в предварителните кръгове на Шампионската лига.

„Сините” ще играят контрола с Динамо Минск по време на лагера в Турция. Проверката е предвидена за 15-и февруари. Отборът от столицата на Беларус е втори в класирането на тази страна, като изостава от шампиона БАТЕ с пет точки.

Есенните лидери в първенството на България ще проведат два лагера през зимната пауза като първия от тях ще е от 11-и до 25-и януари в Кипър. За Агия Напа старши треньорът Емил Велев е предвидил само една проверка. „Сините” търсят съперник за 24-и януари.

След подготовката си на Острова на Афродита Левски ще се готви една седмица в София и в началото на февруари заминава за Анталия, където ще се търсят съперници за пет контроли.



:smt006 :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
angysarmy написа:
Толко ли няма кой да го види тоя Мицански, да метнат малко повече пари, да го вземат.. изглежда е доста добър


Подкрепям. На ФМ09 ми свърши доста добра работа в нападание, сега е момента ДБ да го "привлекат" в Левски :8)

Цитат:
Ръководството на Левски иска да задържи Владимир Гаджев след края на този сезон, пише "Меридиан мач". Желанието на треньорския щаб на "сините" е халфът да остане в клуба и след края на настоящето първенство. Както известно, юношата на Левски пристигна в отбора в началото на лятната подготовка и подписа договор за една година.

Гаджев е със статут на преотстъпен от Панатинайкос, който държи 50 процента от правата му. Контрактът на футболиста с гръцкия клуб изтича в началото на следващото лято и тогава той ще може да парафира със Левски за по-дълъг период.


:smt041 :smt041 :smt041

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
ВЕЛЕВ: АКО ЙОВОВ ОТИДЕ В лит(*кс-етрополе, АЗ СЕ ОТКАЗВАМ ОТ ПОСТА СИ В ЛЕВСКИ

Старши треньорът на Левски Емил Велев, който е на стаж в Тотнъм заяви в интервю за Гонг, че шансовете на Йовов да играе за лит(*кс-етрополе са около нула.

„Ако Ицко отиде в лит(*кс-етрополе, аз веднага ще се откажа от поста си на старши треньор в Левски. Шансовете на Йовов да иде в лит(*кс-етрополе вървят към нула. Това не може да стане. Каквато и оферта да му предложат, той няма да я приеме. Ние искаме Христо Йовов, а и той иска да се върне при нас. Всичко е въпрос само на детайли. Смятам, че няма да има проблем. За последно говорихме с Йовов в деня преди да замина за Лондон. Той ми каза, че треньорът му в Кипър иска да остане, но неговото желание е да се върне в България и да заиграе в Левски”, обяви пред Гонг Емил Велев.

„Чувам се постоянно с Боримиров и хора от ръководството на Левски. Искаме да привлечем добри футболисти. Става въпрос за две-три попълнения. Освен Христо Йовов, който със сигурност се прибира при нас, има още едно-две имена, които не желая да споменавам в този момент”, допълни наставникът на лидера в А група Левски.

Специалистът разказа и за първите дни от престоя си в Тотнъм. Велев призна, че е изключително доволен от програмата си в Лондон. „Самият Хари Реднап изготви моята програма. Гледам всичките тренировки на отбора. Той се оплаква от многото мачове на тима. Играят за всички купи, плюс първенството, което е по-важно за тях, защото имат малко точки. Положението му не е леко. Днес имаха почивен ден за първия отбор. Аз наблюдавах заниманията в тяхната академия, където за създали доста добри юноши. В събота играят срещу Кардиф, ще направя всичко възможно да гледам и тази среща. А, иначе ще наблюдавам и топ-мача с Манчестър Юнайтед”, каза Велев.

Специално за Гонг треньорът на Левски, допълни че няма шанс да се привлече играч дори и от школата на „шпорите”. „Те са много скъпи. Условията тук са съвсем различни. Базата е на светлинни години пред тези в България. Иначе, тук говорят с добро за Митко Бербатов. Мъчно им е, че се махна, но отчитат, че това е нещо нормално за футболистите, които искат да се развиват в по-големи тимове”, заяви наставникът на Левски София.

„Говоря по всички теми с Хари Реднап. След утрешната им тренировка, ще проведа специално насрочена среща с помощниците на Хари Реднап. Те ще ми покажат доста неща от кухнята. Тогава ще имам по-голяма яснота, за това как стават нещата в клуб като Тотнъм”, допълни българският треньор.

„Засега не знам дали ще имам среща с щаба на Челси. Гледахме мача на „сините” от Лондон срещу румънския Клуж. Бях заедно с Хари Реднап и един негов приятел. Присъствахме в ложата на едни руски бизнесмени. Единият беше чичото на Абрамович, който живее в Хайфа и се познаваме. Приятна обстановка, а и както добре знаете, стадионът на Челси е и много хубав. Стана добър мач, а на всичкото отгоре в едно много добро темпо”, завърши Емо Велев интервюто си за Гонг.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 6:25 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7051
Ицо моля те заради нас отиди в цеца :smt006 :smt005 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Ако Ицо отиде в Цдна умира за мен :oops:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 8:04 pm 
Ще се радвам много да видя Йовов пак при нас.Винаги ме е радвало това момче.Пич,левскар,интелигентен,а и когато му е ден може да прави с топка в крака почти всичко,от уникален гол на Марсилия до нечовешки пропуск срещу Удинезе :mrgreen:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Makedonija написа:
Ще се радвам много да видя Йовов пак при нас.Винаги ме е радвало това момче.Пич,левскар,интелигентен,а и когато му е ден може да прави с топка в крака почти всичко,от уникален гол на Марсилия до нечовешки пропуск срещу Удинезе :mrgreen:


Винаги съм бил на мнение, че трябва да си феноменален футболист, за да може от такова разстояние да пратиш топката толкова високо :mrgreen: Както каза Томето още в коментара - "Геометрично няма как да не влезе..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 8:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 10:49 pm
Мнения: 59
Йовов при чорбата :shock: Не ми се вярва при положение , че ние го искаме. Той си е Левскар.

_________________
Shakespirt написа:
А де... аз лоши неща не мога да изкарвам от себе си! Иначе щях да сера чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 10, 2008 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Цитат:
„Апоел” връща Топузаков и Телкийски в „Левски”

Израелският „Апоел” (Тел Авив) възнамерява да върне Димитър Tелкийски и Елин Tопузaков в „Левски”, информира местната преса. Двамата са сред набелязаните за освобождаване, тъй като взимат едни от най-високите заплати в клуба и това е причината да им се търсят нови отбори. Ръководството на „сините” пък иска да вземе Топузаков, но засега не е ясно дали ще е заедно с Tелкийски. Към халфа има интерес от „Ботев” (Пд), както и от няколко клуба от Израел.

В същото време „сините” уредиха първата си контрола през зимата. На 14 февруари футболистите на Емил Велев ще срещнат в Турция „Динамо” (Минск). Все още се търсят съперници за други пет срещи. Акционерите на „Левски” пък ще имат общо събрание, като на него ще бъде обсъден бюджетът за следващата година. Събранието е насрочено за 10 ч днес в зала „Родина” на стадион „Васил Левски”.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 10:16 am
Мнения: 441
BraToC! написа:
Ицо моля те заради нас отиди в цеца :smt006 :smt005 :lol:

Май много бързо забравяме кой какво е дал на Левски :smt006

_________________
...Защото Йовов вкара шедьовър на Фабиен Бартез. И вдъхнови французите да го нарекат Бижутер. Сърцето на всеки син фен трепва, когато види на повторение двама от Марсилия вляво, Ицо вдясно, Бартез клекнал и топката при паяците под гредата пред сектор Б.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ебавка е това, просто се смеем на фантазията на болни чорбарски мозъци :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 10:16 am
Мнения: 441
:D Аха. Разбрах :wink:

_________________
...Защото Йовов вкара шедьовър на Фабиен Бартез. И вдъхнови французите да го нарекат Бижутер. Сърцето на всеки син фен трепва, когато види на повторение двама от Марсилия вляво, Ицо вдясно, Бартез клекнал и топката при паяците под гредата пред сектор Б.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Цитат:
Хари Реднап към Емил Велев: Тотнъм следи играчи на Левски

Английският Тотнъм следи футболисти на Левски. Това обявил пред треньора на "сините" Емил Велев мениджърът на "шпорите" Хари Реднап, твърди "Меридиан мач". Англичанинът направил това на трибуните на „Стамфорд Бридж", докато двамата с Велев гледали Челси - Клуж от Шампионската лига във вторник.

„Хари Реднап е отлично настроен към българските футболисти. Той е останал впечатлен от Светослав Тодоров, докато двамата са били в Уест Хем. Хари Реднап ми каза, че негови скаути са гледали футболисти на Левски за Тотнъм. Пратениците са наблюдавали играчи и на други родни клубове", разкри пред „Меридиан Мач" Емил Велев, който в момента кара треньорска специализация в Тотнъм по покана на Хари Реднап.

Треньорът на Левски не пожела да разкрие имената на следените от "шпорите" "сини" футболисти, но обясни, че британският специалист се е интересувал от играчите на „Герена" още преди да поеме Тотнъм.

Очаква се Емил Велев да разговаря по време на визитата си в Лондон с боса на "шпорите" Даниел Леви за евентуално сътрудничество между двата клуба.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Никой не иска Жеан Карлос, интерес има само към Хичо, Миланов и Рабех
11 декември 2008 | 12:47
От: Александър Гигов

София. Опитите на Левски да шитне Жеан Карлос в някой чуждестранен клуб май няма да минат, след като никой не го иска. Собственикът на лидерът в "А" група Тодор Батков призна, че засега интерес има само към Николай Димитров-Хичо, Живко Миланов и Юсеф Рабех. "Трансферите в клуба тази зима ще зависят от това кого ще продадем", обясни мустакатият бос след излизането си от днешното Общо събрание на акционерите в Левски. Реални оферти за Хичо е имало от Осасуна и Стяуа. Батков не е приел офертата от Испания, а Димитров се е отказал да заиграе в първенството на Румъния.

Батков допълни, че през пролетта двама от футболистите на Емил Велев ще бъдат пратени под наем да се обиграват в други клубове. Това ще са авторът на единствения гол на "сините" в Шампионската лига Мариан Огнянов и Джунейт Яшар.

Наместникът на Майкъл Чорни у нас отново изрази надеждата си за завръщането на Христо Йовов, който в момента играе в Кипър.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
80 % от новините по спортните сайтове са пълни глупости :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2008 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
E куци коне като Ангелов и Коприваров като нищо може да се върнат... Качествени играчи като ричард и Домо - никога.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Дай ни боже Ричи и Игор само, айде и Йовов повече не искам :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
аз па Йовов ептен не го искам, имаме си Жо и Пичо там... за кво ни е още един? за да се майтапи по тренировки... да земат краси рядков ебати.. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Кривия ! На колкото и години да стане си остава уникално креативен футболист ! Мъкне тия помаци от Черно Море вече втори сезон и прави изключителни мачове.Такъв ни трябва, играч с класа,самочувствие и да бъде малко по-креативен, че с тия центрирания сме на майка си у путката ! БеЗдарко и той се разигра в последните мачове.Започна да лъха креативност и от неговата игра,за това ни трябва само Кривия ! Един защитник на мястото на Бистрон и сме идеални !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
http://gong.bg/view_article.php?article_id=64016

В отговор на появилите се в България информации, че интерес към него проявяват Литекс, лит(*кс-етрополе и Черно море, Тинката с усмивка коментира: „Това са много отбори. Не мога да подпиша с всичките. Следващите 2-3 седмици ще стане ясно. Не крия, че няколко отбора в родината ми се интересуват от мен. Аз вътрешно съм си избрал в кой отбор да отида, но не знам дали ме искат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:shock: :shock: :shock:

Да ходи в черноморец тоя боклук

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Защо си мислите, че Кети Гарби-Фен иска да идва в Левски, а не говори за друг отбор? :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Мошно продаваме Христов и зимаме Миливое Новакович :smt003
Мошно Головской и Кабат си ги зимаме :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Мощно си връщаме Наско Сираков, който става едновременно кум,зет, шурей и първи братовчед с Коце Маца и баджанак с Коко Динев и доведен брат на Венци Стефанов, свирят ни 45 смешни дузпи от които вкарваме 12, ставаме шампиони и тогава Наско гласува доверие на млад и переспективен треньор :smt119 :smt119 :smt119 :smt031 :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Нещата според мене действително не вървят, щото го няма Наско Сираков. От самото начало казах, че ше стане кофти. Убеден съм, че той е човека, който умее да управлява поне малко Левски. Факт е, че го няма. И не е щото е шурей, баджанак и т.н. а защото просто си умее работата.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2008 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Shakespirt написа:
Нещата според мене действително не вървят, щото го няма Наско Сираков. От самото начало казах, че ше стане кофти. Убеден съм, че той е човека, който умее да управлява поне малко Левски. Факт е, че го няма. И не е щото е шурей, баджанак и т.н. а защото просто си умее работата.

Твое мнение, аз никога няма да му простя и да забравя , това което той направи преди 12 години :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com